Ammar Gegic

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Bassha » 05 feb 2019, 21:05

lumani je napisao/la:Sam na trici :arrow: air ball :facepalm:
Uvijek sam ga branio, ali brate ako on sebi ne misli najbolje necu vala niti ja.
Od odlaska iz Sparsa njegov napadacki arenal je isti, tj nema ga.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

lumani
Postovi: 14867
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la lumani » 05 feb 2019, 21:08

Bassha je napisao/la:
lumani je napisao/la:Sam na trici :arrow: air ball :facepalm:
Uvijek sam ga branio, ali brate ako on sebi ne misli najbolje necu vala niti ja.
Od odlaska iz Sparsa njegov napadacki arenal je isti, tj nema ga.

Svaki igrač može odraditi dodatni trening i opaliti 1000 suteva posle treninga, ali očigledno da su druge stvari važnije.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Wandelanoite » 05 feb 2019, 21:09

Vrabac vol. 2

Aj ti dijete u Sparse i muci se po Bratuncu, Mrkonjić Gradu, Vogošći, Kaknju...
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2842
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la DaVinci » 05 feb 2019, 22:09

Wandelanoite je napisao/la:Vrabac vol. 2

Aj ti dijete u Sparse i muci se po Bratuncu, Mrkonjić Gradu, Vogošći, Kaknju...
Ne bi se mucio ... to bi mu bas bilo po mjeri ... ovo sad mu je mucenje ... i njemu i nama ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Nemanja86 » 05 feb 2019, 22:18

ABA verzija Franka Ntilikine

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Shadows » 05 feb 2019, 22:56

Mucno za gledati.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la legenda reala » 06 feb 2019, 00:32

lumani je napisao/la:
Bassha je napisao/la:
lumani je napisao/la:Sam na trici :arrow: air ball :facepalm:
Uvijek sam ga branio, ali brate ako on sebi ne misli najbolje necu vala niti ja.
Od odlaska iz Sparsa njegov napadacki arenal je isti, tj nema ga.

Svaki igrač može odraditi dodatni trening i opaliti 1000 suteva posle treninga, ali očigledno da su druge stvari važnije.
Valja svaki dan objaviti sliku na instg i napisati maestro u opisu, jbg lakše nego trenirati ovako misli da je neki maestro nešto a frajer veze nema
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Wandelanoite » 06 feb 2019, 00:34

DaVinci je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Vrabac vol. 2

Aj ti dijete u Sparse i muci se po Bratuncu, Mrkonjić Gradu, Vogošći, Kaknju...
Ne bi se mucio ... to bi mu bas bilo po mjeri ... ovo sad mu je mucenje ... i njemu i nama ...
Vjeruj da bi mu i ovamo 70% gostovanja bilo mucenje.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la TheChief » 06 feb 2019, 00:46

Wandelanoite je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Vrabac vol. 2
Aj ti dijete u Sparse i muci se po Bratuncu, Mrkonjić Gradu, Vogošći, Kaknju...
Ne bi se mucio ... to bi mu bas bilo po mjeri ... ovo sad mu je mucenje ... i njemu i nama ...
Vjeruj da bi mu i ovamo 70% gostovanja bilo mucenje.
Onaj dab ce mu ostati highlight karijere. Nego, zna li iko koliko on otprilike zaraduje u Partizanu ?

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la AirRamiz » 06 feb 2019, 12:23

ko bi rekao da cu napisati da bi radije imao Zahiragica nego njega...svi znamo da je zahiragic komican igrac ali ako nista nije ga strah potegnut sut i zabost svako petu tricu....gega ne bi zabo ni svako desetu
nijedna ekipa na svijetu ne moze si dopustit luksuz da igra 4 na 5 pa tako ni Sparsi..ne kontam sto bi ga vracali osim sadake....za njega je Student ili Vogosca

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Wandelanoite » 06 feb 2019, 12:31

AirRamiz je napisao/la:ko bi rekao da cu napisati da bi radije imao Zahiragica nego njega...svi znamo da je zahiragic komican igrac ali ako nista nije ga strah potegnut sut i zabost svako petu tricu....gega ne bi zabo ni svako desetu
nijedna ekipa na svijetu ne moze si dopustit luksuz da igra 4 na 5 pa tako ni Sparsi..ne kontam sto bi ga vracali osim sadake....za njega je Student ili Vogosca
Zavrsit cu mu ja kod nas u Gradini :mrgreen:

17-18. mart je prelazni rok, pa eto Gega ako vidis ovo borba za opstanak do zadnjeg kola, nov parket i sređena dvorana i ono najvažnije nargile i alkohola ko u priči.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Drape » 06 feb 2019, 12:32

Rijad Avdić ubacuje 9.6 ppg za 18.8 minuta u Bayern II. Gega je tu ubacivao 9.8 ppg za 29.4 minute. Na spisku reprezentacije su obojica :oops:
Zadnja izmjena: Drape, dana/u 06 feb 2019, 12:33, ukupno mijenjano 1 put.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Bassha » 06 feb 2019, 12:33

AirRamiz je napisao/la:ko bi rekao da cu napisati da bi radije imao Zahiragica nego njega...svi znamo da je zahiragic komican igrac ali ako nista nije ga strah potegnut sut i zabost svako petu tricu....gega ne bi zabo ni svako desetu
nijedna ekipa na svijetu ne moze si dopustit luksuz da igra 4 na 5 pa tako ni Sparsi..ne kontam sto bi ga vracali osim sadake....za njega je Student ili Vogosca

Kad nema mozga nista, umjesto da ne izlazi iz dvorane, on se zayebava.
Ima brutalno tijelo, odlican pregled, osjecaj za asistenciju, odbrana ali sut sve to neutralise.
Zahiragic je uvijek bio koristan u reprezentaciji i zasluzuje poziv.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la AirRamiz » 06 feb 2019, 12:41

Gegic nema osjecaj za asistenciju na postavljene odbrane....to sto zna naci covjeka na cutu nije neka genijalnost.... vidjeti post za prethodne strane...da on ima kreativnost i prodor,mogao bi igrati za soldine klubove i bez suta....ali nema nista osim te odbrane i brutalnih fizikalija....igrati 4 na 5 ne ide...zato ce i biti skartiran

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la kobe24 » 06 feb 2019, 13:14

Ima on solidan osjecaj za asistenciju, ali je problem sto tesko dolazi u situaciju iz koje se moze asistirati. Jednostavno, njegovo vodjenje lopte je lose i kad je prenosi na protivnicku polovinu to uglavnom bude uz uvaljivanje zadnjice igracu koji ga cuva. On drugacije ne zna. Da je bolji u tom segmentu, u Partizanu bi ga bar nekad koristili kao organizatora igre, bar dok Renfroe nije dosao. Poenta je da ne mozes asistirati ako si ledjima okrenut.

Bog mu je dao sve, ali on nece da trenira i zato ce mu aba liga biti plafon u karijeri. Gegic i Vrabac su primjeri kosarkasa s odlicnim fizickim predispozicijama koje nisu iskoristili, zato nece biti u stanju da biljeze dvocifren prosjek poena ni u slabasnoj domacoj ligi. Dzaba fizikalije kad nemas nacina da dodjes do koseva. Njih dvojicu bi u slobodnim bacanjima dobili ljudi koji u zivotu nisu uzeli kosarkasku loptu u ruke, samo da ih prije tog 'okrsaja' pustis sat vremena da sutiraju i steknu osjecaj. :mrgreen:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la bombaysaphire » 10 feb 2019, 20:59

Velika minutaža , čak 26 minuta , zbog povrede Nikolića...
Odličan u odbrani , solidan u napadu, biće to dobro...
Nek se prođu pripreme sa Trinkijem , pa da vidimo može li Gega tak iskorak napraviti...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Drape » 10 feb 2019, 21:15

slika

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la kobe24 » 10 feb 2019, 23:47

bombaysaphire je napisao/la:Velika minutaža , čak 26 minuta , zbog povrede Nikolića...
Odličan u odbrani , solidan u napadu, biće to dobro...
Nek se prođu pripreme sa Trinkijem , pa da vidimo može li Gega tak iskorak napraviti...
Nisam gledao tekmu, mislio sam da nece uopste igrati. Koju poziciju je igrao? Dvojku i povremeno trojku s minimalnim zadrzavanjem lopte u svojim rukama?
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la bombaysaphire » 10 feb 2019, 23:54

kobe24 je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:Velika minutaža , čak 26 minuta , zbog povrede Nikolića...
Odličan u odbrani , solidan u napadu, biće to dobro...
Nek se prođu pripreme sa Trinkijem , pa da vidimo može li Gega tak iskorak napraviti...
Nisam gledao tekmu, mislio sam da nece uopste igrati. Koju poziciju je igrao? Dvojku i povremeno trojku s minimalnim zadrzavanjem lopte u svojim rukama?

Uzmi EON i pregledaj :rol:

Šalim se ,igrao je dvojku pretežno , Refko keca, ma slično kao Nikolić kada ima rolu , kada nije play...
Malo je dobio muda u napadu , ali nije još to to..
Pretežno je čuvao Jacksona i Colea...
E sad , zaboravljaju ljudi kako je yebeno igrati dobro u oba pravca, zato sam ja zadovoljan sa večerašnjom predstavom...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Wandelanoite » 11 feb 2019, 00:01

Kolona +/- +22 najvise na utakmici :shock: Sljedeci Landale 19, zatim Sy i Paige po 8, jos su pozitivni Renfroe 2 i Gagic 1.

Konacno nesto i od njega valjda iskoristi ovu statistiku koja je brutalna protiv ovakvog protivnika i ovakvog match upa.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.