Ammar Gegic

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la lumani » 01 avg 2018, 11:45

Ejj moj Gega, imao si ponudu od Njemačkog prvoligasa ti ideš u Partizan. :facepalm:

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la bombaysaphire » 01 avg 2018, 11:49

lumani je napisao/la:Ejj moj Gega, imao si ponudu od Njemačkog prvoligasa ti ideš u Partizan. :facepalm:
Očigledno misli da njemačko .ovno nije bolje od našeg.... :hmmmmm:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Alen Škoro
Postovi: 946
Pridružen/a: 28 nov 2009, 23:44
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Alen Škoro » 01 avg 2018, 12:16

lumani je napisao/la:Ejj moj Gega, imao si ponudu od Njemačkog prvoligasa ti ideš u Partizan. :facepalm:
Pametan. Otisao u veliki Partizan, zivi u Beogradu, Sarajevo mu blizu, ABA Liga, potpis na 3 godine..

Sretno Ammare Gegicu.
NON MOLLARE MAI

Beko
Postovi: 1867
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Beko » 01 avg 2018, 12:20

Bolji je od Nikolica u startu. Od nikolica sam i ja bolji.

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Bassha » 01 avg 2018, 12:51

Beko je napisao/la:Bolji je od Nikolica u startu. Od nikolica sam i ja bolji.
Klasicno nase podcjenjivanje drugih igraca a velicanje nasih

Gegic do sad nije odigrao niti jednu pravi seniorsku tekmu ( ima jedino 10ak tekmi za repku i tjt ) i on ce na pocetku da bude treca opcija na PG i evendualno druga opcija na SG ( tu ce se boriti sa malim Aranitovicem )
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Beko
Postovi: 1867
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Beko » 01 avg 2018, 13:04

Bassha je napisao/la:
Beko je napisao/la:Bolji je od Nikolica u startu. Od nikolica sam i ja bolji.
Klasicno nase podcjenjivanje drugih igraca a velicanje nasih

Gegic do sad nije odigrao niti jednu pravi seniorsku tekmu ( ima jedino 10ak tekmi za repku i tjt ) i on ce na pocetku da bude treca opcija na PG i evendualno druga opcija na SG ( tu ce se boriti sa malim Aranitovicem )
Nije Ammar moj, cak mi je Nikolic blizi po tem nekom nacionalnom kljucu. Nikolicem sam igrao prosle sedmice basketa...znaci niti je visok, niti je jak, niti je pretjerano brz, niti ima sut. Zna dodati. Znaci 2,6 asistencija na utakmicu itd. Taj igrac za Gegica kao konkurencija ne bi trebao biti problem.

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la 44Bertans » 01 avg 2018, 13:39

Dobrodošao Amare!

slika

Može li neko malo detaljnije o njegovim glavnim prednostima/manama/fizikalijama?
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17712
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la akisarajevo92 » 01 avg 2018, 13:44

Zna da "izmisli" asistenciju, skace, ima odlicne fizikalije za jednog bijelca a najvece mane los sut i nekonstantnost
Don't believe the hype.

Beko
Postovi: 1867
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Beko » 01 avg 2018, 13:47

da li ovi "losi" suteri profesionalci bace 1000 suteva dnevno u off season?

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Pip » 01 avg 2018, 13:54

da li igra Partizan ijedno euro takmicenje??jedino tako bi Amar mogao dobiti neku sigurnu minutazu..igranje na 3-4 fronta garantuje takvo nesto

Partizan je dobra prilika ako je smirio glavu....uhvati li se splavova i sponzorusa,dogodine je u sparsima

bek od 2 metra,strasnih fizikalija...zna igrat dobru odbranu.
meni licno smeta sto je nekad pasivan na ulazima....mora vise forsirat ulaz i biti kreativniji....cesto igra sablonski
sut se mora popravit jer onda nema puno mjesta za ulaz kad su svi odmaknuti tri metra od tebe.....mora radit na njemu svaki dan po vise sati.slobodna bacanja pokazuju neke naznake poboljsanja,makar u repci

za Penavu vazi isto kao i za Amara (igranje vise frontova otvara minutazu).....Prioritet je klub sa stabilnom minutazom..dal talijanski, spanski ili aba ligas,nije vazno
Zadnja izmjena: Pip, dana/u 01 avg 2018, 13:55, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la 44Bertans » 01 avg 2018, 13:55

akisarajevo92 je napisao/la:Zna da "izmisli" asistenciju, skace, ima odlicne fizikalije za jednog bijelca a najvece mane los sut i nekonstantnost
Hvala. Ovo boldovano me najviše brine. Kad se sjetim Adina i njegovih airballova. :hmmmmm:
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Bassha » 01 avg 2018, 13:57

Pip je napisao/la:da li igra Partizan ijedno euro takmicenje??jedino tako bi Amar mogao dobiti neku sigurnu minutazu..igranje na 3-4 fronta garantuje takvo nesto

Partizan je dobra prilika ako je smirio glavu....uhvati li se splavova i sponzorusa,dogodine je u sparsima

bek od 2 metra,strasnih fizikalija...zna igrat dobru odbranu.
meni licno smeta sto je nekad pasivan na ulazima....mora vise forsirat ulaz i biti kreativniji....cesto igra sablonski
sut se mora popravit jer onda nema puno mjesta za ulaz kad su svi odmaknuti tri metra od tebe.....mora radit na njemu svaki dan po vise sati.slobodna bacanja pokazuju neke naznake poboljsanja,makar u repci

za Penavu vazi isto kao i za Amara (igranje vise frontova otvara minutazu).....Prioritet je klub sa stabilnom minutazom..dal talijanski, spanski ili aba ligas,nije vazno

EC
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Drape » 01 avg 2018, 14:05

Gegić je fizički najmoćniji bijeli play u Europi nove generacije, dvometraš koji je sav od žila i mišića(ne ono vještački nabijen što može skoro svako, već je prirodno takav). Zahvaljujući finom osjećaju za asistenciju igra playa iako ima fizikalije niskog krila, to mu i drži cijenu.
Poenterski veoma limitiran, porađa se za svaki koš a vanjski šut rijetko uopće uzima, kad i uzme obično se i vidi zašto on tako rijetko šutira.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la kobe24 » 01 avg 2018, 14:39

Mozda je ovo i dobra opcija ako ce tamo s nekim ludjacki raditi na sutu, pa makar i bacio jednu godinu. Konkurencija mu je jaka, pocinje kao treca opcija na playu i u pocetku ce tesko dobijati minute. Ovaj novi Amer je vjerovatno prva opcija, mada je i njegova adaptacija na evropsku kosarku upitna. Koliko znam, on je vecinu karijere proveo u razvojnoj ligi, a takvi se ne snadju bas uvijek u abaligasima. Dobar je skorer i ja ipak mislim da ce biti dobar u Partizanu, ali s njima se nikad ne zna. Nikolic je takodjer trenutno daleko ispred Gegica, ali nije to neki nedostizan nivo za njega, pod uslovom da maksimalno radi na svojim nedostacima. S obzirom da Partizan igra i Eurocup, nadati se da ce imati bar desetak minuta u aba ligi. Doduse, oni i na SG zasad sa sigurnim minutama imaju jedino Marinkovica, ali vjerujem da ce dovesti jos jednog dobrog sutera.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la KK_Bosna » 01 avg 2018, 15:27

44Bertans je napisao/la:
akisarajevo92 je napisao/la:Zna da "izmisli" asistenciju, skace, ima odlicne fizikalije za jednog bijelca a najvece mane los sut i nekonstantnost
Hvala. Ovo boldovano me najviše brine. Kad se sjetim Adina i njegovih airballova. :hmmmmm:
spremi se odmah onda na adina 2.0 :mrgreen:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

cavendish
Postovi: 326
Pridružen/a: 27 dec 2015, 13:59
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la cavendish » 01 avg 2018, 17:28

Ma mislim da Nikolić nije daleko odmakao od Amara. Dosta sam pratio Brose i nije me nešto posebno impresionirao. Prednost mu je samo to što ima to euroligasko iskustvo te igranje u BBL.

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Ziggs » 01 avg 2018, 18:30

44Bertans je napisao/la:Dobrodošao Amare!

slika

Može li neko malo detaljnije o njegovim glavnim prednostima/manama/fizikalijama?
Sto se tice fizikalija, crnac u bijelom tijelu :lol:

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la legenda reala » 01 avg 2018, 20:15

rođeni talenat šteta što mu košarka nije na prvom mjestu
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la LAZARUS2000 » 01 avg 2018, 22:32

Meni se sviđa što sam ga gledao u reprezentaciji. I ako bud dobro radio biće dobro i za nas i za njega
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la lumani » 02 avg 2018, 10:02

Alen Škoro je napisao/la:
lumani je napisao/la:Ejj moj Gega, imao si ponudu od Njemačkog prvoligasa ti ideš u Partizan. :facepalm:
Pametan. Otisao u veliki Partizan, zivi u Beogradu, Sarajevo mu blizu, ABA Liga, potpis na 3 godine..

Sretno Ammare Gegicu.

Da veliki Partizan koji je u dugovima... Aba liga nije najbolji izbor sem da je otišao kod zalizanog.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.