Ammar Gegic

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Anatomija
Postovi: 296
Pridružen/a: 08 okt 2014, 23:39
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Anatomija » 25 avg 2017, 22:48

Tu je i herr Djedović.:)

Nek se Gegić i kompanija ugledaju na Musu i njegovu radnu etiku.Ne bi škodilo malo manje prosipanja seljakluka po ovim društvenim mrežama.
Ako vam ide suviše lahko - pogledajte bolje, možda vam ide nizbrdo.

Carpe diem!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Esport » 26 avg 2017, 07:15

Anatomija je napisao/la:Tu je i herr Djedović.:)

Nek se Gegić i kompanija ugledaju na Musu i njegovu radnu etiku.Ne bi škodilo malo manje prosipanja seljakluka po ovim društvenim mrežama.
Zato će neko u NBA, a neko u seosku ligu. :mrgreen:

Avatar
guillermo
Postovi: 2291
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la guillermo » 26 avg 2017, 22:07

Minutica na parketu u prvoj pripremnoj Bayerna :D

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Volvic » 26 avg 2017, 22:10

guillermo je napisao/la:Minutica na parketu u prvoj pripremnoj Bayerna :D
da je bogdom bolje zapjevo :mrgreen:

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Ziggs » 27 avg 2017, 00:27

guillermo je napisao/la:Minutica na parketu u prvoj pripremnoj Bayerna :D
A još Jović nije tu, znaci kad se on vrati Gegi minutaža ide u minus :lol:

DzoniInglis
Postovi: 153
Pridružen/a: 24 avg 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la DzoniInglis » 27 avg 2017, 00:41

Čitajući neke komentare izgleda kao da želite da momak ne napravi dobru karijeru... A ove "ludorije" sa pjevanjem su vjerovatno proces inicijalizacije novog mladog igrača. Ili onaj post vezan za ponašanje u avionu, pa koliko je godina momku, 18 ? Ne čini mi se to kao nešto što nije normalno u tim godinama.
Da ne idem totalno u off topic, svakako bi za Gegića najbolja opcija bila posudba u neki slabiji tim i vjerujem da stručnjaci u Bayernu to i imaju na umu i da su svjesni koja je putanja najbolja za njegov razvoj. Uostalom, momak je njihova dugoročna investicija.

lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la lumani » 27 avg 2017, 12:38

Problem je sto je Budzet skocio na nivo od Bamberga:mrgreen: a nece igrati Euroligu.Sacekajmo bitno je da dobije profi ugovor a tada ga mogu poslati gdje hoce...Pecarski je otisao u Partizan...

3isamagicnumber
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 dec 2016, 02:03
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la 3isamagicnumber » 29 sep 2017, 17:24

Momak treba traziti posudbu negdje. Greska da provodi jos godinu dana u Bayern B koji igra u trecoj Njemackoj ligi. Koliko sam vidio to je praksa kod njih sa svim mladim igracima, drze ih u tom B-timu godinama i jedino presjede na klupi poneku tekmu za prvi tim. A koliko se ja mogu sjetiti ni jednog talenta nisu izbacili na taj nacin zadnji godine sem Zipsera. Nema teorije da zaigra znacajne minute koje su mu potrebne kod Dzordzevica, treba traziti posudbu kvalitetnu pod hitno.

lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la lumani » 30 sep 2017, 00:09

3isamagicnumber je napisao/la:Momak treba traziti posudbu negdje. Greska da provodi jos godinu dana u Bayern B koji igra u trecoj Njemackoj ligi. Koliko sam vidio to je praksa kod njih sa svim mladim igracima, drze ih u tom B-timu godinama i jedino presjede na klupi poneku tekmu za prvi tim. A koliko se ja mogu sjetiti ni jednog talenta nisu izbacili na taj nacin zadnji godine sem Zipsera. Nema teorije da zaigra znacajne minute koje su mu potrebne kod Dzordzevica, treba traziti posudbu kvalitetnu pod hitno.

Samo Zipsera ,samo nba.Polako sa Gegicem on je sada prvo ime drugog tima,prosle godine nije bio glavni...

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la nerminh74 » 30 sep 2017, 13:57

lumani je napisao/la:
3isamagicnumber je napisao/la:Momak treba traziti posudbu negdje. Greska da provodi jos godinu dana u Bayern B koji igra u trecoj Njemackoj ligi. Koliko sam vidio to je praksa kod njih sa svim mladim igracima, drze ih u tom B-timu godinama i jedino presjede na klupi poneku tekmu za prvi tim. A koliko se ja mogu sjetiti ni jednog talenta nisu izbacili na taj nacin zadnji godine sem Zipsera. Nema teorije da zaigra znacajne minute koje su mu potrebne kod Dzordzevica, treba traziti posudbu kvalitetnu pod hitno.

Samo Zipsera ,samo nba.Polako sa Gegicem on je sada prvo ime drugog tima,prosle godine nije bio glavni...
Prosle godine je bio pecarski i eno ga u partizanu, jednostavno nisam optimistican sa bayerom
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Ziggs » 30 sep 2017, 15:44

nerminh74 je napisao/la:
lumani je napisao/la:
3isamagicnumber je napisao/la:Momak treba traziti posudbu negdje. Greska da provodi jos godinu dana u Bayern B koji igra u trecoj Njemackoj ligi. Koliko sam vidio to je praksa kod njih sa svim mladim igracima, drze ih u tom B-timu godinama i jedino presjede na klupi poneku tekmu za prvi tim. A koliko se ja mogu sjetiti ni jednog talenta nisu izbacili na taj nacin zadnji godine sem Zipsera. Nema teorije da zaigra znacajne minute koje su mu potrebne kod Dzordzevica, treba traziti posudbu kvalitetnu pod hitno.

Samo Zipsera ,samo nba.Polako sa Gegicem on je sada prvo ime drugog tima,prosle godine nije bio glavni...
Prosle godine je bio pecarski i eno ga u partizanu, jednostavno nisam optimistican sa bayerom
Pecarski je opće poznat kao problematično dijete.

lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la lumani » 30 sep 2017, 16:51

@nermin

Partizan je kupio Pecarskog ne iznajmio..Vi ste Gegica spominjali kao bolje da ode u KK Bosnu nego u Bayernu,ja mislim suprotno,jer ovaj trener druge ekipe je Bog za Damjanovica

Avatar
guillermo
Postovi: 2291
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la guillermo » 24 nov 2017, 20:53

Nadam se da su Musini skauti zapazili ovog momka ima sve predispozicije za NBA( osim suta :D )
Nevjerovatno je sazrio i zasluzuje barem 5min u odsustvu Jovica u Bayernu.

lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la lumani » 25 nov 2017, 12:16

guillermo je napisao/la:Nadam se da su Musini skauti zapazili ovog momka ima sve predispozicije za NBA( osim suta :D )
Nevjerovatno je sazrio i zasluzuje barem 5min u odsustvu Jovica u Bayernu.

Bice dobar igrac,ali nema nista za nba...Euroliga vrh.

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Ziggs » 25 nov 2017, 17:57

lumani je napisao/la:
guillermo je napisao/la:Nadam se da su Musini skauti zapazili ovog momka ima sve predispozicije za NBA( osim suta :D )
Nevjerovatno je sazrio i zasluzuje barem 5min u odsustvu Jovica u Bayernu.

Bice dobar igrac,ali nema nista za nba...Euroliga vrh.
Kada može Satoransky u NBA može i Amar!

LloriS
Postovi: 4344
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la LloriS » 26 nov 2017, 15:03

Ziggs je napisao/la:
lumani je napisao/la:
guillermo je napisao/la:Nadam se da su Musini skauti zapazili ovog momka ima sve predispozicije za NBA( osim suta :D )
Nevjerovatno je sazrio i zasluzuje barem 5min u odsustvu Jovica u Bayernu.

Bice dobar igrac,ali nema nista za nba...Euroliga vrh.
Kada može Satoransky u NBA može i Amar!
Upravo tako :thumbup:
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la lumani » 26 nov 2017, 15:48

Koji je u njegovim godinama igrao u acb...Jako lako poredite igrace,samo fali da neko kaze Sani je kao Popovic..

LloriS
Postovi: 4344
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la LloriS » 26 nov 2017, 16:23

lumani je napisao/la:Koji je u njegovim godinama igrao u acb...Jako lako poredite igrace,samo fali da neko kaze Sani je kao Popovic..
Bravoooo :kralj: :kralj: A Gegic igra u Hercegovcu iz Bilece eto :D Igrao je Satoranski u Sevilli sa 18-19 god, sto ne znaci da Gegic ne moza za godinu dana napredovati jos vise i imati minutazu u prvom timu Bayerna, kao sto je ovaj imao u Sevilli na kapaljku u ovim godinama
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la lumani » 26 nov 2017, 17:18

Ja sam Gegica gledao 3 x ove godine@napredovao je dobar je ,ali daleko je on NBA drugovi moji..Porediti ga sa bilo kojim nba igracem je glupost...

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Nemanja86 » 26 nov 2017, 17:24

malo objektivnosti ne bi škodilo. Nije baš da je Satoransky tako loš da ga se stavlja u negativna poređenja. Prije svega, dečko je visok 2 metra što je brutalna prednost za svakog pleja.

Ima Gegić još puno toga proći do tog nivoa.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.