Emir Sulejmanović

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la Drape » 18 okt 2018, 13:41

Poeni iz zadnje utakmice


Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la Bassha » 24 okt 2018, 21:00

Link prenosa
http://sportstream365.com/viewer?sport= ... UWZUK1AQA=


stat http://jv.acb.com/partido.php?c=977773


trenuto 7p,4sk za 9min u igri, 7min do poluvremena
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la kobe24 » 12 nov 2018, 15:18

Sa Suljom se desilo upravo ono cega sam se pribojavao. Zadnja 3-4 meca ima minutazu u rasponu od 5 do 12 minuta i to uglavnom bez poenterskog ucinka. Gerun, Jordan i Brown su mu bas limitirali minutazu (naravno, on je iskljucivi krivac za to), a kad se vrati Norel, onda vrlo vjerovatno uopste nece ni ulaziti u igru. Zna li neko da Holandjanin nije slucajno napustio Breogan?
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la Drape » 03 dec 2018, 23:58

16 skokova protiv Bugarske i 13 skokova protiv Finske, Drummond.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2843
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la DaVinci » 05 dec 2018, 15:17

S kojom lakocom nas Emir igra ... a tek skace ... skroz me pozitivno iznenadio a ja vec bio pomislio da je prop'o k'o zeton ... vise ne zalim za Stipom i Kikanom sve dok je Emir tu ... vakat je sad malo uzivat' i u njegovoj igri ... :salut:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la Bassha » 02 jan 2019, 11:25

Jordan otisao u Andoru, kao zamjena dosao Tadija Dragicevic
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la kobe24 » 06 jan 2019, 13:10

Izuzetno dobra igra u prvom poluvremenu na obje strane parketa. Izasao je iz igre nakon nezgodnog pada iz kojeg je izvukao 2+1. Nadam se da nije nista ozbiljno.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
kupus army
Postovi: 1543
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la kupus army » 06 jan 2019, 15:48

Atic, Gegic i Sulejmanovic mogu napraviti ozbiljne karijere, generalno za Emira prava steta sta su mu uradili u Barseloni. Od strasne 4-ke, pokretljive, skocne i sa veoma dobrim sutem su ga zarobili i pokusali praviti klasicnu 5-icu, nadam se da ce u Bregonu vratiti formu i ponovo pokazati da moze, u zadnje vrijeme mi se cini da se puno lakse krece i da je eksplozivniji.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la kobe24 » 06 jan 2019, 17:10

Ako budu imali mozga i radili maksimalno ozbiljno, od njih trojice bi mogli dobiti bolje verzije Gordica, Djedovica i Stipanovica. Svaki od njih je sa 16-17 godina imao daleko vece domete, ali nedovoljno zalaganje + pogresan odabir kluba i danas su ti dometi opasno korigovani. Gegic i Atic su po svemu mogli dobaciti do NBA lige (pa bar na godinu-dvije), a sad je realnije da im i EL ostane nedosanjani san. Sulejmanovic je mogao biti dobra euroligaska cetvorka, a i za njega trenutno ta Euroliga moze biti samo san.

Prije nekoliko dana sam na SK citao opsezne intervjue s Vasom Micicem i Markom Guduricem. Nevjerovatno je koliko momci zrelo i pametno razmisljaju i koliko su svjesni gdje se nalaze i na cemu u svojoj igri posebno trebaju raditi (sto se, recimo, ni u najludjim snovima ne moze reci za Amara i Edina). Obojica su pribliznog uzrasta kao i nas Suljo, sa 16-17 godina su bili za dva koplja losiji od njega, a danas su nosioci najjacih evropskih ekipa. Problem za nase kosarkase je sto najbitnije godine ne iskoriste na najbolji nacin i sve to kasnije uglavnom bude nepopravljivo. Naravno, drugacije bi bilo da su oni u tim kljucnim godinama imali solidnu minutazu u nasim klubovima (koji ne postoje), nego da su isli na milost i nemilost po Njemackoj, Grckoj i Spaniji...
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

lumani
Postovi: 14869
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la lumani » 06 jan 2019, 17:33

kobe24 je napisao/la:Ako budu imali mozga i radili maksimalno ozbiljno, od njih trojice bi mogli dobiti bolje verzije Gordica, Djedovica i Stipanovica. Svaki od njih je sa 16-17 godina imao daleko vece domete, ali nedovoljno zalaganje + pogresan odabir kluba i danas su ti dometi opasno korigovani. Gegic i Atic su po svemu mogli dobaciti do NBA lige (pa bar na godinu-dvije), a sad je realnije da im i EL ostane nedosanjani san. Sulejmanovic je mogao biti dobra euroligaska cetvorka, a i za njega trenutno ta Euroliga moze biti samo san.

Prije nekoliko dana sam na SK citao opsezne intervjue s Vasom Micicem i Markom Guduricem. Nevjerovatno je koliko momci zrelo i pametno razmisljaju i koliko su svjesni gdje se nalaze i na cemu u svojoj igri posebno trebaju raditi (sto se, recimo, ni u najludjim snovima ne moze reci za Amara i Edina). Obojica su pribliznog uzrasta kao i nas Suljo, sa 16-17 godina su bili za dva koplja losiji od njega, a danas su nosioci najjacih evropskih ekipa. Problem za nase kosarkase je sto najbitnije godine ne iskoriste na najbolji nacin i sve to kasnije uglavnom bude nepopravljivo. Naravno, drugacije bi bilo da su oni u tim kljucnim godinama imali solidnu minutazu u nasim klubovima (koji ne postoje), nego da su isli na milost i nemilost po Njemackoj, Grckoj i Spaniji...

Suljo će 100%biti bolji od stipana, jer nije teško a Atic, Gegic 200%nece od Gorde, Brke.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la kobe24 » 06 jan 2019, 17:42

lumani je napisao/la: Suljo će 100%biti bolji od stipana, jer nije teško a Atic, Gegic 200%nece od Gorde, Brke.
Dijelim tvoje misljenje, mada bih volio da me ova dvojica ipak demantuju. Po talentu je Atic vjerovatno ispred Nihada, ali nije vise tinejdzer da se prica iskljucivo o talentu. Doduse, Brko je u 21. godini otisao u Romu i tek tad je poceo s ozbiljnijom seniorskom kosarkom, a i Edin je sad u tim godinama i treba se nadati. :mrgreen: Gordic je tacno 10 godina stariji od Gegica, gotovo cijelu karijeru je proveo u ABA ligi i taj nivo Amaru nije nedostizan. Na stranu sto od njega u reprezentaciji do zadnje 3-4 godine i nismo imali neke velike koristi.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15710
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la BosniaBoston » 06 jan 2019, 17:45

kobe24 je napisao/la:
lumani je napisao/la: Suljo će 100%biti bolji od stipana, jer nije teško a Atic, Gegic 200%nece od Gorde, Brke.
Dijelim tvoje misljenje, mada bih volio da me ova dvojica ipak demantuju. Po talentu je Atic vjerovatno ispred Nihada, ali nije vise tinejdzer da se prica iskljucivo o talentu. Doduse, Brko je u 21. godini otisao u Romu i tek tad je poceo s ozbiljnijom seniorskom kosarkom, a i Edin je sad u tim godinama i treba se nadati. :mrgreen: Gordic je tacno 10 godina stariji od Gegica, gotovo cijelu karijeru je proveo u ABA ligi i taj nivo Amaru nije nedostizan. Na stranu sto od njega u reprezentaciji do zadnje 3-4 godine i nismo imali neke velike koristi.
Gegic ce 90% biti bolji od gordica,dok za atica ne znam bas
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

lumani
Postovi: 14869
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la lumani » 06 jan 2019, 17:55

kobe24 je napisao/la:
lumani je napisao/la: Suljo će 100%biti bolji od stipana, jer nije teško a Atic, Gegic 200%nece od Gorde, Brke.
Dijelim tvoje misljenje, mada bih volio da me ova dvojica ipak demantuju. Po talentu je Atic vjerovatno ispred Nihada, ali nije vise tinejdzer da se prica iskljucivo o talentu. Doduse, Brko je u 21. godini otisao u Romu i tek tad je poceo s ozbiljnijom seniorskom kosarkom, a i Edin je sad u tim godinama i treba se nadati. :mrgreen: Gordic je tacno 10 godina stariji od Gegica, gotovo cijelu karijeru je proveo u ABA ligi i taj nivo Amaru nije nedostizan. Na stranu sto od njega u reprezentaciji do zadnje 3-4 godine i nismo imali neke velike koristi.
Pazi Nihad nije bio ništa manji talenat od Atica otišao je u Barcu sa 17 :!: Gorda je zajedno sa Brkom igrao Euroligu i imao dosta solidan učinak. Pazi ja bi volio da budu najbolji na planeti ali treba ostati realan. Gegic nema ništa za nba, ok, dobro je građen, ali izgleda samo na tome i radi. Atić je opet druga priča mogao je do sada u neki dobar E. L tim, ali ga pare, ponašanje vratiše na početak.

Avatar
kupus army
Postovi: 1543
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la kupus army » 06 jan 2019, 18:28

Gegic mora pod hitno da poradi na sutu, ima strasnu atletiku, solidan ulaz i veoma dobru odbranu, sve dok ne bude mogao pogadjati neke suteve sa distance nece moci biti ozbilja igrac.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la kobe24 » 06 jan 2019, 19:56

lumani je napisao/la: Pazi Nihad nije bio ništa manji talenat od Atica otišao je u Barcu sa 17 :!: Gorda je zajedno sa Brkom igrao Euroligu i imao dosta solidan učinak. Pazi ja bi volio da budu najbolji na planeti ali treba ostati realan. Gegic nema ništa za nba, ok, dobro je građen, ali izgleda samo na tome i radi. Atić je opet druga priča mogao je do sada u neki dobar E. L tim, ali ga pare, ponašanje vratiše na početak.
Ja o svima njima pricam na osnovu toga sto su bili u tom nekom kadetskom uzrastu. Gegic je i tad bio atletski dominantniji od vrsnjaka, ali je i bio uzasan suter. Do danas je mogao nesto uraditi po tom pitanju, ali nazalost nije. S ove tacke gledista, on nba moze gledati samo na TV-u i sanse da ode tamo se vise ni u promilima ne mogu mjeriti.

Nihad je bio nas najveci talenat tad i nekako je on pokrenuo taj neki novi val talentovanih kosarkasa, ali je i on bio smijesan suter u tom uzrastu. Za razliku od njega, Atic je sa 16-17 godina sutirao bolje nego sad. Doduse, Nihad jeste imao dosta dobru prvu sezonu u Romi, koja je tad igrala Euroligu. Bilo kako bilo, ja bih bio prezadovoljan da Atic napravi karijeru kao brko.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la kobe24 » 13 jan 2019, 22:22

Ocajan je bio protiv Barce veceras.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

BlackMambaGoku
Postovi: 54
Pridružen/a: 27 avg 2017, 14:24
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la BlackMambaGoku » 02 feb 2019, 20:39

20 poena 11 skokova 5/5 za 2 3/6 za 3

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la Wandelanoite » 02 feb 2019, 21:34

Moze Emir sebi naci solidan klub u ACB ligi sljedece sezone.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

lumani
Postovi: 14869
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la lumani » 08 apr 2019, 11:44

Kakvo kucanje protiv Barce :tokralju: :tokralju: :tokralju:


Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la Bassha » 15 jun 2019, 12:51

#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.