Emir Sulejmanović

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la bhsport » 29 apr 2018, 16:03

Odlicno, Bravo Suljo.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la Bassha » 06 maj 2018, 12:26

Mec protiv Valencije mozete pratiti na AS1 od 12:30.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la Pip » 06 maj 2018, 14:49

ako ostane opet je pucao sebi u koljeno

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la Bassha » 18 jul 2018, 15:11

Izgleda da ce Suljo na novu posudbu, tj ponovo u Breagon, gdje je proveo dobar dio prosle sezone, samo sto ce ove sezone biti u prvoj ligi
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la nerminh74 » 18 jul 2018, 15:40

Bassha je napisao/la:Izgleda da ce Suljo na novu posudbu, tj ponovo u Breagon, gdje je proveo dobar dio prosle sezone, samo sto ce ove sezone biti u prvoj ligi
Ako zadrži ulogu od prošle sezone, ovo će mu biti prava stvar i zadnja prava prilika :clap:
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la Drape » 18 jul 2018, 15:49

Realno trebao bi biti u stanju u ovakvoj ekipi biti dvocifren u ACB ligi, što bi već bila ozbiljnija aktuelna karijera od većine naših reprezentativaca.

Nije to sad nešto epohalno, igrači koji su daleko od euroligaške klase bez problema nabijaju dobre brojke u prosječnim i lošim španskim i turskim prvoligašima.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la Bassha » 18 jul 2018, 17:11

Breagon je za sad doveo Volodymyr Heruna iz Barce b, koji igra na centru
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la Raonffa » 19 jul 2018, 01:27

Bassha je napisao/la:Breagon je za sad doveo Volodymyr Heruna iz Barce b, koji igra na centru
Nije valjda da su Sulju koristili kao centra? :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la kobe24 » 19 jul 2018, 01:30

Raonffa je napisao/la:
Bassha je napisao/la:Breagon je za sad doveo Volodymyr Heruna iz Barce b, koji igra na centru
Nije valjda da su Sulju koristili kao centra? :mrgreen:
Igrao je i cetvorku i peticu.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la Raonffa » 19 jul 2018, 01:35

kobe24 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Bassha je napisao/la:Breagon je za sad doveo Volodymyr Heruna iz Barce b, koji igra na centru
Nije valjda da su Sulju koristili kao centra? :mrgreen:
Igrao je i cetvorku i peticu.
Kako on može igrati peticu majku im, pa frajer ima visinu prosječne trojke :mrgreen: :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la kobe24 » 19 jul 2018, 01:53

Raonffa je napisao/la:
Kako on može igrati peticu majku im, pa frajer ima visinu prosječne trojke :mrgreen: :mrgreen:
Zato sto je on po svemu centar (po konstituciji i nacinu na koji igra), ali mu jednistavno fali 5 cm. :mrgreen: U Evropi trenutno postoji solidan broj centara koji su visoki do 205 cm, ali su oni kvalitetniji medju njima uglavnom atletski bas dominantni, sto s njim nije slucaj. Suljo recimo ima relativno solidan sut za tri, ali je jednostavno prespor i tesko prati klasicne cetvorke.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la Drape » 19 jul 2018, 01:59

Sulejmanović djeluje tako tromo da kad bi se jednom sageo, doktori bi ga uspravljali.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la Bassha » 31 jul 2018, 10:21

Breagon se izgleda pojacava samo na visokim pozicijama
Nakon Sulje i onog iz Barce b dosli su Alec Brown ( ex Estudiantes , koji je prosle sezone u ligi imao 11p,5s) te Henk Norel koji je prosle sezone bio u najboljem timu ACB lige ( ex San Sebastian, 14p,7sk )
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la kobe24 » 31 jul 2018, 15:11

Bassha je napisao/la:Breagon se izgleda pojacava samo na visokim pozicijama
Nakon Sulje i onog iz Barce b dosli su Alec Brown ( ex Estudiantes , koji je prosle sezone u ligi imao 11p,5s) te Henk Norel koji je prosle sezone bio u najboljem timu ACB lige ( ex San Sebastian, 14p,7sk )
:lol:

Taman da opet Sulju prikuju na klupi. Salu na stranu, ali ovo je opet ozbiljna konkurencija. Obojica su kvalitetniji od njega i vjerovatno ce ciniti startni centarski tandem. Brown je izrazito visok kosarkas s odlicnim sutem. Konstantno vrti pnr i pnp igru, a u stanju je pogadjati trice i 1-2m iza linije. S druge strane, Norel je totalno suprotan profil kosarkasa. On gotovo uopste ne sutira i najvise voli da mu se lopta spusti na niski post. Mislim da ce njih dvojica pocinjati meceve i da ce se odlicno dopunjavati. Suljo i ovaj sto je dosao iz Barce ce vjerovatno ulaziti s klupe. Vjerujem da ce Emir igrati kao PF, jer je ovaj Volodymyr petica. Momak je, ako se ne varam, imao oko 15ppg i 8rpg u Barci B, tako da i nije bas za odbaciti. U svakom slucaju, Sulejmanovic ce sigurno imati svoje minute ako ovako ostane. Valjda nece vise dovoditi visokih kosarkasa, jer zasad jedva da imaju 2-3 vanjska igraca. Vjerovatno ce dovesti nekog ko ce biti peta opcija na visokim pozicija, cisto da uskoci ako se neko od ovih povrijedi. Konkurencija je sigurno manja nego u Fuenlabradi, ali opet ne vjerujem da ce na startu sezone imati vise od 15-20 minuta.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la kobe24 » 02 avg 2018, 12:07

"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la Lotus » 02 avg 2018, 17:06

kobe24 je napisao/la:
Kako ima lijep sut :cool: Vidi se da je to finska skola :kafa:

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la kobe24 » 02 avg 2018, 18:42

Lotus je napisao/la: Kako ima lijep sut :cool: Vidi se da je to finska skola :kafa:
Haha, i ja sam bas o tome razmisljao kad sam prije 3-4 dana gledao nase juniore protiv Finske, gdje se moglo vidjeti da bukvalno svi Finci imaju pravilan izbacaj. Kod nas to nema gotovo nijedan mladi A reprezentativac (pogotovo ovi koji su ponikli u BiH). Vrabac i Gegic su ocaj zivi. Atic i Musa takodjer nemaju 100% ispravan izbacaj, ali to je opet podnosljivo i bitno je da nesto pogadjaju (Dzanan pogotovo). Od svih njih, jedino mozda Buza ima skroz pravilan izbacaj, ali njega su nazalost povrede unistile.

Sto se tice Sulje, njegov najveci nedostatak je pokretljivost, a bas se i na ovom drugom videu sto sam postavio moze vidjeti da su mu kretnje uzasno spore. U suprotnom bi bio legitimni nasljednik Mirze Teletovica, ali to su nazalost samo pusti snovi. Kud bar nema 210 cm, da bude dobra petica... :(
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la nerminh74 » 02 avg 2018, 19:26

Cak 206-207 cm bi bilo premija pa da zamjeni andriju kada ode za godinu-dvije
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la Lotus » 02 avg 2018, 19:48

kobe24 je napisao/la:
Lotus je napisao/la: Kako ima lijep sut :cool: Vidi se da je to finska skola :kafa:
Haha, i ja sam bas o tome razmisljao kad sam prije 3-4 dana gledao nase juniore protiv Finske, gdje se moglo vidjeti da bukvalno svi Finci imaju pravilan izbacaj. Kod nas to nema gotovo nijedan mladi A reprezentativac (pogotovo ovi koji su ponikli u BiH). Vrabac i Gegic su ocaj zivi. Atic i Musa takodjer nemaju 100% ispravan izbacaj, ali to je opet podnosljivo i bitno je da nesto pogadjaju (Dzanan pogotovo). Od svih njih, jedino mozda Buza ima skroz pravilan izbacaj, ali njega su nazalost povrede unistile.

Sto se tice Sulje, njegov najveci nedostatak je pokretljivost, a bas se i na ovom drugom videu sto sam postavio moze vidjeti da su mu kretnje uzasno spore. U suprotnom bi bio legitimni nasljednik Mirze Teletovica, ali to su nazalost samo pusti snovi. Kud bar nema 210 cm, da bude dobra petica... :(
On da je otisao na 210 ili vise bio bi sigurno medju najboljim centrima evrope.Jer momak ima super tehniku za centra plus srcan je skocan borben i vidio sam neke dule prije njega i Nurkica na treningu gdje ga je Suljo posteno vrtio, al eto Nurkic je cudo prirode i zato je tu gdje jeste, a ovaj nazalost je imao hendikep da nije makao od visine koju je imao sa 16 godina.Sve u svemu momak mi je samo tako drag i volio bi da makar solidnu evropsku karijeru ima, jer zasluzio je poslije toliko godina cekanja da igra za nas, a i njemu su finci nudili dosta stvari i njegov otac je imao problema s njima, a evo vidis kako se neki u sekundi prodaju i sebe i svoju naciju..

Avatar
DaVinci
Postovi: 2842
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Emir Sulejmanović

Post Postao/la DaVinci » 02 avg 2018, 22:53

Lotus je napisao/la:Sve u svemu momak mi je samo tako drag i volio bi da makar solidnu evropsku karijeru ima, jer zasluzio je poslije toliko godina cekanja da igra za nas, a i njemu su finci nudili dosta stvari i njegov otac je imao problema s njima, a evo vidis kako se neki u sekundi prodaju i sebe i svoju naciju..
Samo zbog toga Suljo mora imati mjesta na svakom spisku sljedecih 10 godina pa makar se 'okrenuo skoli' sljedece sezone ... :salut:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.