Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Beko
Postovi: 1873
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Beko » 04 sep 2018, 07:57

Hvata me mala evforija pred ove utakmice. Zbog Juke. Samo da ostane fokusiran na sebe, i da odigra timski kad ga budu udvajali.

Da vidimo taj PnR Muse i Nurkica, Gordica i Nurkica....i tako dalje.

Da vidimo koliko je spreman Musa, posle 1,5 mjeseca treninga u NBA.

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la hule_barca » 04 sep 2018, 10:25

Nakon svih turbulencija, na kraju ovo ispade relativno dobro. Duleta nažalost nema, ali vjerujem da će Repeša odraditi dobar posao. Mislim da prije svega našem mentalitetu općenito je potreban dobar autoritet, a naravno i po mogućnosti dobar stručnjak, ali ako bih birao prije bih izabrao ovo prvo. Repeša mi djeluje kao jak autoritet te u tom slučaju nadam se da nećemo imati problema oko same atmosfere. Što se tiče igrača, i tu možemo biti relativno zadovoljni. Nurkić je tu od prvog dana, Musa se ubrzo priključuje, a iako mi dolazak Gordića djeluje pomalo kasno, bitno je da će doći jer takav igrač nam je baš potreban u nedostatku naturalizovanog playa. Ipak, hoće li to sve biti dovoljno za dvije pobjede koje svi očekujemo, nisam baš siguran. U Finskoj ćemo vidjeti otprilike na šta to liči, jer oni su nam uvijek bili veoma nezgodni u svim selekcijama. Taj meč posmatram mnogo težim od onog protiv Češke u Sarajevu. Od Nurkića i Gordića očekujem da odrade svoje uloge na najbolji način, ali ne znam u kakvom će Musa stanju biti. Vjerujem da je mnogo trenirao, i veliko je pitanje šta su ti treninzi donijeli osim par kilograma mišićne mase. Bojim se da ne bude "pretreniran" pa da ne može ubaciti u okean a kamoli u obruč. Ako Džanan bude na nivou, onda mislim da možemo očekivati povoljan rezultat kako protiv Finske tako i protiv Češke.
FK "Mladost" Kikači

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13501
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la QUARTERBACK » 04 sep 2018, 10:29

poslije svih sranja ovo je max koji se mogao izvuci u ovoj situaciji, nije menso na klupi, najbolji igraci su nam tu i nemamo se sta zaliti
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la kobe24 » 04 sep 2018, 17:26

Ajdin Penava potpisao je ugovor sa Baskonijom i priključio se španskom euroligaškom klubu kako bi obavio neophodne ljekarske preglede, a potom potpisao ugovor, što je i zvanično učinio.

Iako se ime odličnog krilnog centra (21) nalazilo na spisku košarkaša za predstojeće mečeve protiv Finske i Češke u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2019. godine, prema riječima direktora reprezentacije Bosne i Hercegovine Siniše Kovačevića, Ajdinov debi za bh. seniore (igrao je za juniorsku selekciju BiH) bit će vjerovatno odgođen.

- Ajdin je tek potpisao za novi klub, koji mu ne dozvoljava da se priključi. Možda bi postojala mogućnost da doputuje naknadno, sigurno je da bi ga stručni štab naše reprezentacije volio vidjeti.

Međutim, nema previše vremena do prve utakmice, a, u krajnjoj liniji, dovoljno je visokih igrača već u rosteru. Vjerujem da ćemo Ajdina, ako ne u ovom, onda u narednom reprezentativnom terminu u novembru imati na raspolaganju - rekao je Kovačević.

Penava (206 centimetara) nekada je bio član sarajevskog Sparsa. Protekle tri sezone proveo je na američkom Maršal Univerzitetu. Prošlu sezonu bivši juniorski reprezentativac BiH završio je kao najbolji bloker kompletne američke univerzitetske NCAA lige (prosjek 15,6 poena, 8,5 skokova i 4 blokade u prošloj sezoni).
Kako misli da ce igrati u novembru, kad je momak potpisao za euroligasku ekipu, a poznato je da igraci iz EL ne mogu igrati te meceve? :lol: U svakom slucaju, opravdan izostanak Penave.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Bassha » 04 sep 2018, 17:33

kobe24 je napisao/la:
Ajdin Penava potpisao je ugovor sa Baskonijom i priključio se španskom euroligaškom klubu kako bi obavio neophodne ljekarske preglede, a potom potpisao ugovor, što je i zvanično učinio.

Iako se ime odličnog krilnog centra (21) nalazilo na spisku košarkaša za predstojeće mečeve protiv Finske i Češke u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2019. godine, prema riječima direktora reprezentacije Bosne i Hercegovine Siniše Kovačevića, Ajdinov debi za bh. seniore (igrao je za juniorsku selekciju BiH) bit će vjerovatno odgođen.

- Ajdin je tek potpisao za novi klub, koji mu ne dozvoljava da se priključi. Možda bi postojala mogućnost da doputuje naknadno, sigurno je da bi ga stručni štab naše reprezentacije volio vidjeti.

Međutim, nema previše vremena do prve utakmice, a, u krajnjoj liniji, dovoljno je visokih igrača već u rosteru. Vjerujem da ćemo Ajdina, ako ne u ovom, onda u narednom reprezentativnom terminu u novembru imati na raspolaganju - rekao je Kovačević.

Penava (206 centimetara) nekada je bio član sarajevskog Sparsa. Protekle tri sezone proveo je na američkom Maršal Univerzitetu. Prošlu sezonu bivši juniorski reprezentativac BiH završio je kao najbolji bloker kompletne američke univerzitetske NCAA lige (prosjek 15,6 poena, 8,5 skokova i 4 blokade u prošloj sezoni).
Kako misli da ce igrati u novembru, kad je momak potpisao za euroligasku ekipu, a poznato je da igraci iz EL ne mogu igrati te meceve? :lol: U svakom slucaju, opravdan izostanak Penave.
Ili ce doci do dogovora EL- Fiba ( sto nama nikako ne odgovara ) ili Baskonija previse ne racuna na njega pa bi ga pustili u Novembru ( nesto kao sto je Barca uradila sa Vezenkovom )
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Divos » 04 sep 2018, 17:47

" $ (30.11.) " " свој ' ? (са ') " " " са &.
А " ", " $ је & par $ ? " не % своје " за ' ?. $ & & " " ? " " то " " " за $ ? (у ' ? %), за $ ? - ' %. & $ - " у ' "прозору" ? " ? " " " " ' (&) " $ " Пенаве.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la kobe24 » 04 sep 2018, 17:55

Baskonija trenutno ima 14 igraca u rosteru i bukvalno na svim pozicijama imaju po tri opcije, osim na poziciji cetvorke koju Ajdin pokriva. Ja imam utisak da oni na njega ozbiljno racunaju i bilo bi odlicno da ostanu na ovom rosteru, tj. da mu ne dovode dodatnu konkurenciju. Shengelia je svakako prvo ime ekipe i on ce uvijek imati svojih 25+ minuta. Na cetvorku pored Penave moze i Svabo Voigtmann, jer on ionako najmanje vremena provodi u reketu. Mozda povremeno planiraju igrati i sa small ball petorkom, pa bi se Sedekerskis ili vec neko drugi od SF-ova mogao spustiti dolje. Medjutim, ako i dovedu jos jednog krilnog centra, on bi opet trebao dobiti svoje minute jer Baskoniju ocekuje 80-ak utakmica u sezoni. Tako da, male su sanse da ce on moci igrati za nas u dva naredna prozora. Btw, zanimljivo da je dosao u Vitoriju s 21 godinu, kao i Teletovic davne 2006.. Mirza je, cini mi se, u prvoj sezoni imao oko 15-ak minuta u prosjeku, a ja bih bio zadovoljan da i Ajdin za pocetak dobije toliko.
Zadnja izmjena: kobe24, dana/u 04 sep 2018, 17:59, ukupno mijenjano 1 put.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la nerminh74 » 04 sep 2018, 17:59

Divos je napisao/la:" $ (30.11.) " " свој ' ? (са ') " " " са &.
А " ", " $ је & par $ ? " не % своје " за ' ?. $ & & " " ? " " то " " " за $ ? (у ' ? %), за $ ? - ' %. & $ - " у ' "прозору" ? " ? " " " " ' (&) " $ " Пенаве.
Zato je vazno da KS BiH naturalizuje dobrog igrača do novembra i onda uz gegica, atica, nadam se kaplana, vrabca, milosevica, sulejmanovica, halilovica, kikanovica i stipanovica mogla bi se uzet bugarska i mozda isto oslabljena finska
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la nerminh74 » 04 sep 2018, 18:02

kobe24 je napisao/la:
Ajdin Penava potpisao je ugovor sa Baskonijom i priključio se španskom euroligaškom klubu kako bi obavio neophodne ljekarske preglede, a potom potpisao ugovor, što je i zvanično učinio.

Iako se ime odličnog krilnog centra (21) nalazilo na spisku košarkaša za predstojeće mečeve protiv Finske i Češke u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2019. godine, prema riječima direktora reprezentacije Bosne i Hercegovine Siniše Kovačevića, Ajdinov debi za bh. seniore (igrao je za juniorsku selekciju BiH) bit će vjerovatno odgođen.

- Ajdin je tek potpisao za novi klub, koji mu ne dozvoljava da se priključi. Možda bi postojala mogućnost da doputuje naknadno, sigurno je da bi ga stručni štab naše reprezentacije volio vidjeti.

Međutim, nema previše vremena do prve utakmice, a, u krajnjoj liniji, dovoljno je visokih igrača već u rosteru. Vjerujem da ćemo Ajdina, ako ne u ovom, onda u narednom reprezentativnom terminu u novembru imati na raspolaganju - rekao je Kovačević.

Penava (206 centimetara) nekada je bio član sarajevskog Sparsa. Protekle tri sezone proveo je na američkom Maršal Univerzitetu. Prošlu sezonu bivši juniorski reprezentativac BiH završio je kao najbolji bloker kompletne američke univerzitetske NCAA lige (prosjek 15,6 poena, 8,5 skokova i 4 blokade u prošloj sezoni).
Kako misli da ce igrati u novembru, kad je momak potpisao za euroligasku ekipu, a poznato je da igraci iz EL ne mogu igrati te meceve? :lol: U svakom slucaju, opravdan izostanak Penave.
Ovo sam prije neki dan nagovjestio, a prepostavljam mislili su da bi basconia mozda pustila ajdina ko buducnost nemanju 11.09. ili eventualno za mec sa cesima
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la kobe24 » 04 sep 2018, 18:13

Ma valja nama i protiv Ceha i protiv Finaca igrati u tom sastavu. Kad bi se uspio naturalizovati kakav kvalitetan Amerikanac i kad bi Atic konacno proigrao (njega svi prizivamo godinama, a valjda opet vise smisla ima prizivati njega nego Adina), onda bi imali solidne zamjene za Gordica i Musu. Sve ostalo ostaje isto, visoke pozicije su i bez Nurkica dobro popunjene. Falio bi jos jedan suter, a mozda bi se Repesa potrudio da nadje nesto - tj. mozda ne bi dozvolio da mu Bukva i Kovacevic sastavljaju spisak. Naravno, to je sve pod uslovom da dobijemo ova dva meca i da Repesa ostane trener.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Drape » 04 sep 2018, 18:17

Za ovaj prozor više ima problema sa odazivom igrača koji i nemaju neki preveliki status u svojim klubovima, pa i onih koji su tek potpisali, nego sa odazivom onih dokazanih. Oni su ti kojima je potrebno da se nametnu na pripremnim utakmicama, kojima je bitno da prođu cijele pripreme, kojima je svaka prilika za dokazivanje i borbu za mjesto u ekipu zlata vrijedna.

Evo kako razmišlja trener Igokeae Trajković, čak mu je i Talić sporan, vidi se da mu nije milo što su sa reprezentacijom:
- Na našu nažalost, nismo u punom sastavu jer ne možemo da računamo na Zubčića i Talića, koje je klub pustio na pripreme reprezentacije, što je njegova obaveza. To nam mnogo kvari koncept priprema jer oko Zubčića želimo da napravimo kičmu tima, budući da popunjava pozicije krilnog centra i centra. Neće biti sa nama u delikatnom trenutku kada počinjemo sa odigravanjem kontrolnih susreta. Talića smo hteli da vidimo kroz trening utakmice i spremimo za tim i da vidimo kakvi ćemo biti u prvenstvu.
Igrači Barcelone Pustovyi(Ukrajina) i Šmits(Latvija) gotovo sigurno neće igrati za svoje reprezentacije već će ostati na pripremama kluba.

Mada je meni formulacija da "klub ne pušta igrača" vrlo diskutabilna, kako Dariu Šariću niko da zabrani da igra za Hrvatsku za koju ne nastupa samo ako su utakmice baš u sred NBA sezone? Kako njemu menadžer, a zna se koji je i koliko se kuka na njega zbog nenastupanja njegovih igrača za reprezentacije, nije nikad prepreka :hmmmmm:

Shvatam da igrač koji nema nikakvu pozadinu u svom klubu misli da ne može sebi priuštiti da u špici priprema bude odsutan 3 sedmice, ali da li se to treba nazivati: "Klub ga nije pustio" :silent:

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la nerminh74 » 04 sep 2018, 18:24

kobe24 je napisao/la:Ma valja nama i protiv Ceha i protiv Finaca igrati u tom sastavu. Kad bi se uspio naturalizovati kakav kvalitetan Amerikanac i kad bi Atic konacno proigrao (njega svi prizivamo godinama, a valjda opet vise smisla ima prizivati njega nego Adina), onda bi imali solidne zamjene za Gordica i Musu. Sve ostalo ostaje isto, visoke pozicije su i bez Nurkica dobro popunjene. Falio bi jos jedan suter, a mozda bi se Repesa potrudio da nadje nesto - tj. mozda ne bi dozvolio da mu Bukva i Kovacevic sastavljaju spisak. Naravno, to je sve pod uslovom da dobijemo ova dva meca i da Repesa ostane trener.
Pa sto prozivam kaplana koji ove sezone igra u litvanskom prvenstvu
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Drape » 04 sep 2018, 18:51

Finska sutra igra pripremnu sa Litvanijom, samo što to neće biti ova Litvanija koja se priprema za kvalifikacije već neki B tim sačinjen od igrača rođenih od 1996. do 2001. godine.

Roster Finske za ovu utakmicu:

slika



Reprezentacija Češke se počela okupljati još od 15. 08., ali nikako ne mogu da nađem spisak, možda ga i kriju. Sad će se morati pokazati na ovom turniru u Hamburgu.

Šta sam primjetio, kad odem na češke sportske portale nema rubrike "košarka" u onima glavnim ponuđenim(hokej, fudbal, tenis...), već su vijesti iz košarke u rubrici "ostali sportovi", imaju poprilično uspjeha za državu u kojoj ovaj sport i nije među najpopularnijim.

Ovo im je bio spisak u zadnjem prozoru, tu praktično samo treba dodati zna se koju dvojicu

slika

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la kobe24 » 04 sep 2018, 19:03

nerminh74 je napisao/la: Pa sto prozivam kaplana koji ove sezone igra u litvanskom prvenstvu
Nije to politicar Salmir Kaplan, vec Diego KapElan. :mrgreen:

Ma moraju pozvati ili njega, ili Mitrovica, ili najstarijeg Alibegovica, ili vec nekog desetog. Debeli Hasandic nam ne smije biti najbolji suter u rosteru. Njemu ni pozive ne treba slati.

Nekad podavno sam gledao statistike Diega i Nemanje i mislim da oni vec godinama imaju preko 40% suta za tri. Kapelan je, cini mi se, 3 godine zaredom imao najvise ubacenih trica u drugoj ligi Spanije. On je vise PG/SG, a ova dvojica su SG/SF, tako da po tome on ima prednost. Mitrovic nikako ne igra odbranu, a za Mirzu ne znam kakav je defanzivno. Jedina velika mana Kapelana je sto ne zna voditi loptu lijevom rukom. :mrgreen:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Divos » 04 sep 2018, 19:05

nerminh74 je napisao/la:Zato je vazno da KS BiH naturalizuje dobrog igrača do novembra
? " ? " је $ $. & " за овај "прозор" ? " $ $ а & оне ".

% се овог "прозора" ? ", за " све је на ", " ' " " је ". " су на ЕП са & 29,5 $ ? $ " ". $ & $, ? су $ " & % (Хаф, ?, ") " " ? $ пре ? $.
У & су $, & " вероватно Е." не ", $ $ " " " ?, " је % попут ", ? " & & ? $ су ту (37), ? ($, $, $) " него &, " пуно $ ? ?, ту - " " " $, са " та - $ " ".
Но снага " ? је & ?, ?, ? " &, $ сва " $ на &, а " $ ', ? ? за " јер ' " " - ту " % $. На ? $ јесу $ " ", но ? је поз.2. ' " " ? спутава " " ", ту " " " " ? " ' ", зато " " $ поз.3, $ " тај ?.
$ % су ту ?, $ - " за & $ """ &. $ " $ незграпно, ' ту ?, " " &, $. Ту - - % " % ' је ".

" ту по " ? " & " & ? $ ? ", ? " - " " ", ? % / & &. % попут ? у /, ? је % " & $, ? " тог ?.
" то " ? $ $ &. У ", а & је " $ - у 5.прозору " ? " " " (" & " ?), " % " ' " у " ?.

lumani
Postovi: 14881
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la lumani » 04 sep 2018, 19:31

kobe24 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la: Pa sto prozivam kaplana koji ove sezone igra u litvanskom prvenstvu
Nije to politicar Salmir Kaplan, vec Diego KapElan. :mrgreen:

Ma moraju pozvati ili njega, ili Mitrovica, ili najstarijeg Alibegovica, ili vec nekog desetog. Debeli Hasandic nam ne smije biti najbolji suter u rosteru. Njemu ni pozive ne treba slati.

Nekad podavno sam gledao statistike Diega i Nemanje i mislim da oni vec godinama imaju preko 40% suta za tri. Kapelan je, cini mi se, 3 godine zaredom imao najvise ubacenih trica u drugoj ligi Spanije. On je vise PG/SG, a ova dvojica su SG/SF, tako da po tome on ima prednost. Mitrovic nikako ne igra odbranu, a za Mirzu ne znam kakav je defanzivno. Jedina velika mana Kapelana je sto ne zna voditi loptu lijevom rukom. :mrgreen:

Kapelan koristi lijevu više nego Musa desnu :mrgreen:


Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la kobe24 » 04 sep 2018, 19:59

lumani je napisao/la: Kapelan koristi lijevu više nego Musa desnu :mrgreen:

Koristi kad dribla kroz noge. :mrgreen:

Ma ko ce pregledati video od 20+ minuta. Da si preciznije naveo minute u kojima je probio lijevom rukom i zavrsio polaganjem, pa inekako... :mrgreen: Ja glavu dajem da se njemu takva situacija ne desi vise od jedanput u pet meceva. :mrgreen:

Ti si jaran s njim, reci mu nek se snimi kakav video gdje samo lijevom rukom vodi i polaze. :mrgreen:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

lumani
Postovi: 14881
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la lumani » 04 sep 2018, 20:10

kobe24 je napisao/la:
lumani je napisao/la: Kapelan koristi lijevu više nego Musa desnu :mrgreen:

Koristi kad dribla kroz noge. :mrgreen:

Ma ko ce pregledati video od 20+ minuta. Da si preciznije naveo minute u kojima je probio lijevom rukom i zavrsio polaganjem, pa inekako... :mrgreen: Ja glavu dajem da se njemu takva situacija ne desi vise od jedanput u pet meceva. :mrgreen:

Ti si jaran s njim, reci mu nek se snimi kakav video gdje samo lijevom rukom vodi i polaze. :mrgreen:

Ma kakav dvokorak I polaganje on samo shutira.. Da je Jasmin pravio spisak bio bi tu, ubijeđen sam.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la nerminh74 » 04 sep 2018, 20:50

Nama i treba neko da stoji na trici i ceka povratne lopte tj. neko da rasiri
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

filip13
Postovi: 38051
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la filip13 » 04 sep 2018, 21:41

lumani je napisao/la:Ma nista, sve ok.. Samo si meni govorio odakle ja znam u Maju da Juka/Musa dolaze u Sept.
to si mogao pretpostaviti,ne znati

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.