Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Esport » 25 feb 2018, 18:48

prisonbreak je napisao/la:
Esport je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Hoce nas Rusi razmontirati.
Zalutali ste na temu
Jesi siguran da sam ja zalutao ili vi?
"Lijepo" je vidjeti kako ste se obrodavali nakon poraza naše reprezentacije. :kafa:

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la josipmusa » 25 feb 2018, 18:51

pa pokazo bih i ja mud*a da me ubace, valjda je za reprezentaciju potrebno imat nesto vise od "volje"

samoposmatram
Postovi: 5358
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la samoposmatram » 25 feb 2018, 18:52

Esport je napisao/la: "Lijepo" je vidjeti kako ste se obrodavali nakon poraza naše reprezentacije. :kafa:
Nije se niko obradovao.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la bombaysaphire » 25 feb 2018, 18:55

Uz dužno poštovanje previše lupate iz utakmice u utakmicu... Momci su preksinoc igrali u Skenderiji da bi za 40 sati opet igrali, a prije toga avionom prevalili 3000 kilometara , protiv Rusije polufinaliste zadnjeg prvenstva.. Da ne pričam o organizaciji koja se brine o ruskim igračima, a ne u Halidi-inn bez grijanja...Glavni igrači su nam prije ove dvije utakmice, imali kup takmičenja sa 3 utakmice u 4 dana... Vi mislite da su oni roboti? Falio je Kikan, baš je falio da je igrao bio bi egal siguran sam...I mene nervira milion stvari, prvi Buza, u redu vraća se poslije loma noge ali on i prije loma noge je bio užas, znači užas... Protiv Vrabca sam igrao prije par godina dok je bio u Spursima, i kao polu-rekreativac mu zatvarao lijevu stranu i to je to...Par njegovih večerašnjih pokušaja u napadu je nešto najgore što sam vidjeo na profesionalnom nivou u zadnje vrijeme u bilo kojem sportu...Previše otpisujete Lazića, on nije igrač koji će biti vođa, ali u sistemu kada bi bili kompletni sa Jukom i naturalizovanim igračem bi bio pun pogodak...Hasandić i Lončar su ograničeni, ali su se pokazali u pretkvalifikacijama i zaslužuju da se pozivaju... Atića više ne zvati, to je jedan debil, kreten, mutant koji nema grama mozga, jedino nekad u budućnosti ako se promijeni i bude igrao u nekom klubu...Za ove što govore da sudije nisu uticale, uticale su itekako.. U prvom poluvremenu Ruši su nam se nudili sa promašajima, ali sudije su ih vraćali.. Njima su dozvolili kontakt i puno udaraca, a nama na prvi kontakt odmah faul.. Ja se ne sjećam kada je jedan igrač u četvrtini dobio dva puta faul u napadu, kao Karasev koji se zabije u blok i baci...Šteta, moglo se više izvući, ali ja sam prezadovoljan sa 2-2 omjerom...Ne znam zašto ste toliki pesimisti protiv Francuza, igramo na našem terenu i igrači će se biti odmorni i željni igre ( za razliku od ovih utakmica), samo da nekog šutera "nabavimo" i imamo šansi, i to solidnih...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la prisonbreak » 25 feb 2018, 18:56

samoposmatram je napisao/la:
Esport je napisao/la: "Lijepo" je vidjeti kako ste se obrodavali nakon poraza naše reprezentacije. :kafa:
Nije se niko obradovao.
Samo treba biti objektivan.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

oldtown1990
Postovi: 1067
Pridružen/a: 09 nov 2014, 19:07
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la oldtown1990 » 25 feb 2018, 18:56

Raonffa je napisao/la:Vrabac je dobar odbrambeni igrač, može pokriti više pozicija i može čuvati najbolje protivničke igrače. Isto tako, on je u napadu limitiran igrač, koji od čitavog napadačkog repertoara ima neki ulaz koji može proći jednom ili dva put dok ga ne provale, i nije loš u tranziciji, ima dug korak i prvi je u kontri.

Nema potrebe da se on ovdje pljuje (kritika je uredu), jer dečko samo pokazuje muda i bar je pokušao da uradi nešto kad zatvore Musu i reket i kad drugi niko ne zna ili ne smije, druga stvar je što to nije njegov posao i što ne zna, da nije on to uradio onda bi npr Musa ili Stipan silovali i onda bi ovdje čitali komentare kako je Musa balo i treba jesti još pure, ili kako je Stipan qarina i jedino što ima je borba i to je to.
Kojeg je to on najboljeg protivnickog igraca limitirao na 4-6-8 poena a da je taj do tad redovno ubacivao 20+???????? Ne sjecam se ni jedne utakmice gdje je Vrabac u odbrani dominirao nad nekim klasnim strijelcem, tako da ti je komentar o njegovoj odbrani izlizan...

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18611
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 25 feb 2018, 18:57

Errick mccolum...
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Raonffa » 25 feb 2018, 19:02

oldtown1990 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Vrabac je dobar odbrambeni igrač, može pokriti više pozicija i može čuvati najbolje protivničke igrače. Isto tako, on je u napadu limitiran igrač, koji od čitavog napadačkog repertoara ima neki ulaz koji može proći jednom ili dva put dok ga ne provale, i nije loš u tranziciji, ima dug korak i prvi je u kontri.

Nema potrebe da se on ovdje pljuje (kritika je uredu), jer dečko samo pokazuje muda i bar je pokušao da uradi nešto kad zatvore Musu i reket i kad drugi niko ne zna ili ne smije, druga stvar je što to nije njegov posao i što ne zna, da nije on to uradio onda bi npr Musa ili Stipan silovali i onda bi ovdje čitali komentare kako je Musa balo i treba jesti još pure, ili kako je Stipan qarina i jedino što ima je borba i to je to.
Kojeg je to on najboljeg protivnickog igraca limitirao na 4-6-8 poena a da je taj do tad redovno ubacivao 20+???????? Ne sjecam se ni jedne utakmice gdje je Vrabac u odbrani dominirao nad nekim klasnim strijelcem, tako da ti je komentar o njegovoj odbrani izlizan...
Pa ne ide to tako, takvi igrači su rijetki, nije čovjek yebeni Rodman, mi pod Duškom općenito igramo vrlo kvalitetnu odbranu i Vrabac ima veliku ulogu u tome. Ne može on limitirati 20+ igrača na tako mali broj poena, al' ga može umoriti, par puta ispratiti i zaustaviti, on je super igrač za rotaciju, zlata vrijedan.

Već sam rekao, drugi problem je što on preuzima odgovornost u napadu, koliko god da je njegova krivica toliko je i krivica ostalih jer niko drugi ne smije.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Kaunas
Postovi: 13294
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Kaunas » 25 feb 2018, 19:06

oldtown1990 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Vrabac je dobar odbrambeni igrač, može pokriti više pozicija i može čuvati najbolje protivničke igrače. Isto tako, on je u napadu limitiran igrač, koji od čitavog napadačkog repertoara ima neki ulaz koji može proći jednom ili dva put dok ga ne provale, i nije loš u tranziciji, ima dug korak i prvi je u kontri.

Nema potrebe da se on ovdje pljuje (kritika je uredu), jer dečko samo pokazuje muda i bar je pokušao da uradi nešto kad zatvore Musu i reket i kad drugi niko ne zna ili ne smije, druga stvar je što to nije njegov posao i što ne zna, da nije on to uradio onda bi npr Musa ili Stipan silovali i onda bi ovdje čitali komentare kako je Musa balo i treba jesti još pure, ili kako je Stipan qarina i jedino što ima je borba i to je to.
Kojeg je to on najboljeg protivnickog igraca limitirao na 4-6-8 poena a da je taj do tad redovno ubacivao 20+???????? Ne sjecam se ni jedne utakmice gdje je Vrabac u odbrani dominirao nad nekim klasnim strijelcem, tako da ti je komentar o njegovoj odbrani izlizan...
Pa nije Kawhi druze, on je za nas standard veoma dobar defanzivac i zasluzuje mjesto u timu sad za sad, nemamo boljih izbora trenutno.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la kobe24 » 25 feb 2018, 19:08

[quote="Raonffa"]Vrabac je dobar odbrambeni igrač, može pokriti više pozicija i može čuvati najbolje protivničke igrače. Isto tako, on je u napadu limitiran igrač, koji od čitavog napadačkog repertoara ima neki ulaz koji može proći jednom ili dva put dok ga ne provale, i nije loš u tranziciji, ima dug korak i prvi je u kontri.

Nema potrebe da se on ovdje pljuje (kritika je uredu), jer dečko samo pokazuje muda i bar je pokušao da uradi nešto kad zatvore Musu i reket i kad drugi niko ne zna ili ne smije, druga stvar je što to nije njegov posao i što ne zna, da nije on to uradio onda bi npr Musa ili Stipan silovali i onda bi ovdje čitali komentare kako je Musa balo i treba jesti još pure, ili kako je Stipan qarina i jedino što ima je borba i to je to.[/quote]

Bravo! Isto ovo sam htio napisati, ali ne vrijedi se raspravljati s padobrancima koji prosjecno u jednoj godini ne pogledaju vise od tri kosarkaska meca. Vrabac je vrhunski odbrambeni igrac (sto je i u ova dva meca pokazao), ali zbog ofanzivne limitiranosti on ne bi smio igrati vise od 15 minuta. Nije on kriv sto mi osim Muse i Gordica (obojica odigrali bruku utakmica u ovih desetak dana) nemamo nijednog vanjskog kosarkasa koji smije preuzeti odgovornosti, spustiti loptu na parket i pokusati nesto uraditi. Ja cijenim tu njegovu hrabrost, bez obzira sto sam svjestan da on nije za toga i sto sam otprilike znao kakav ce biti ishod tih njegovih pokusaja. Bolje i to nego da gledam Lazica i Buzu, koji nemaju muda i koji se kriju i bjeze od lopte.

Nasa unutrasnja linije sa Milosevicem, Halilovicem, Stipanovicem, Kikanovicem i Sulejmanovicem je jako dobra. To je pet razlicitih tipova kosarkasa i svaki od njih moze biti itekako koristan (Suljo ponajmanje, ali on je svakako peta opcija). Problem je vanjska linija, gdje mi pored Nemanje i Dzanana jednostavno nemamo nijednog kosarkasa koji ima bar 5 sigurnih poena u svojim rukama. Mora se hitno rijesiti pitanje naturalizovanog kosarkasa i mora se iz ove siromasne baze domacih kosarkasa naci jedan koji moze pogoditi otvoreni sut i odigrati solidnih 10-ak minuta (ja tipujem na Alibegovica). Sto se tice stranca, i tu treba traziti primarno dobrog sutera s distance. Ne mora to nuzno biti playmaker, jer imamo raspolozenog Gordica i malog Gegica, koji moze dati solidnih 10-ak minuta. Od Atica smo svi puno ocekivali. Momak je ogroman talenat, ali sve pocinje i zavrsava na toj konstataciji. Vrabac i Lazic trebaju podijeliti 30 minuta na parketu iskljucivo zbog odbrane. U napadu bi Lazic smio opaliti samo otvorenu trojku, a Vrabac ici na prodor kad apsolutno nikog ispred njega njema. Buza jos nije spreman i on bi se prvo trebao nametnuti u klubu, pa tek onda da se na njega ozbiljnije racuna.

Dakle:

PG: Gordic, Amer (koji moze igrati i 1 i 2), Gegic
SG: Musa, Alibegovic ili Atic (ako slucajno proigra)
SF: Vrabac, Lazic
PF: Milosevic, Halilovic
C: Stipanovic, Kikanovic, Sulejmanovic
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Esport » 25 feb 2018, 19:14

Unofficialpage je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:Prilike su jos da mozemo zavrsiti zadnji, gdje objektivno gledano svi nas i vide.
Jedan Vujosevic moze napraviti veliku razliku kratkorocno i svaka mu cast, ali nas ceka realnost koja je uvijek brutalna po nas.
Teško, mislim da će Rusi doći u najjačem sastavu u zadnjem krugu kvala jer tu će ovjeriti prolaz a koliko je realno da Belgija može protiv Rusije u najjačem sastavu jer Belgijanci ne mogu jači sastav imati. Mi smo 90% u 2. krugu kvala.
Rusi će ići na pobjedu u Belgiji, da izbjegnu neke eventualne krugove, jer im nije garantovana pobijeda protiv Fancuza u zadnjem kolu.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la MortemHz » 25 feb 2018, 19:24

Nisam ni ocekivao nista bolje, bitna je ona pobjeda od prije par dana protiv Belgije. Trebali bi uletiti kao treci svakako.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la mire96 » 25 feb 2018, 19:30

Poraz od Rusije je realan. U ove dvije tekme smo dobili upravo ono sto smo trazili, a to je jedna pobjeda. Preostale tekme su u junu/julu, a tu idemo Belgiji i trazimo pobjedu koja bi potvrdila nas prolaz dalje. Mada, dobre su prilike da cemo i sa dva poraza ici dalje, ali se ne bih oslanjao na Rusiju da dobije Belgijance u gostima. Moramo mi zavrsiti posao.

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la SmajilKaric » 25 feb 2018, 19:33

Moze li mi neko pojasniti kako se formiraju grupe ukoliko prodjemo, jel se prenose bodovi protiv ekipa koje su prosle sa nama? Ako se prenose onda bi bilo izuzetno bitno pobijediti francuze u domacoj utakmici i tada bi prenijeli 4 boda u narednu rundu

samoposmatram
Postovi: 5358
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la samoposmatram » 25 feb 2018, 19:34

Poredjenja radi

Kvalifikacije za SP:

Rusija - BiH 70:53 (15:16, 21:16, 21:6, 13:15)

RUSIJA: Baburnin, Balashov 2, Fridzon 16, Gubanov 7, Ilnitskiy, Karasev 11, Khvostov 11, Kulagin 10, Ukhov, Valiev, Zaitsev, Zubkov 13.

BIH: Atić, Buza, Gegić, Gordić 4, Halilović 7, Hasandić, Lazić 2, Lončar, Musa 26, Stipanović 9, Sulejmanović 3, Vrabac 2.


Kvalifikacije za EP:

Rusija - BiH 83:54 (19:20, 15:15, 27:10, 22:9)

RUSIJA: Karasev 10, Baburin 7, Ivlev, Bykov 11, Antonov 5, Zubkov 4, Khvostov 8, Mozgov 14, Kolyushkin, Vorontsevich 7, Ilnitskiy, Kulagin 17.

BIH: Nurkić 19, Zahiragić, Buza, Vrabac, Milošević 10, Gegić, Gordić 4, Kikanović 7, Musa 9, Sulejmanović, Gajić, Halilović 5.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Unofficialpage » 25 feb 2018, 19:35

mire96 je napisao/la:Poraz od Rusije je realan. U ove dvije tekme smo dobili upravo ono sto smo trazili, a to je jedna pobjeda. Preostale tekme su u junu/julu, a tu idemo Belgiji i trazimo pobjedu koja bi potvrdila nas prolaz dalje. Mada, dobre su prilike da cemo i sa dva poraza ici dalje, ali se ne bih oslanjao na Rusiju da dobije Belgijance u gostima. Moramo mi zavrsiti posao.
Znat ćemo šta nas čeka, jer mi prvu igramo sa Francuzima kući pa onda Belgija u zadnjem kolu. Mi ako budemo u najjačem sastavu očekujem pobjedu. A valjalo bi kad bi nekako uspjeli Francuze dobiti kući i rekreativno otići u Belgiju. Teško ali ljudski se nadati. :D

Zamalo Bugari da dobiju Fince, vodili su 76-62 6-7 min do kraja meča i izgubili 75-70. A valjalo bi kad bi Finci ispali, teško sad.
SmajilKaric je napisao/la:Moze li mi neko pojasniti kako se formiraju grupe ukoliko prodjemo, jel se prenose bodovi protiv ekipa koje su prosle sa nama? Ako se prenose onda bi bilo izuzetno bitno pobijediti francuze u domacoj utakmici i tada bi prenijeli 4 boda u narednu rundu
Prenose se bodovi. Sada prolaze 3 ekipe gdje se križamo sa grupom F (za sad dalje idu Češka, Island i Finska). U toj grupi svako sa svim igra iz te druge grupe (nećemo opet igrati protiv Francuza i Rusa) i iz te grupe na SP idu tri ekipe.
Zadnja izmjena: Unofficialpage, dana/u 25 feb 2018, 19:39, ukupno mijenjano 1 put.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
haris004
Postovi: 1696
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la haris004 » 25 feb 2018, 19:37

Nekako mi je drago što Atić nije dobio minute. Čovjek godinama unazad ne dobija minute u svom timu a i ne razmišlja o odlasku jer tamo dobija velike pare. Tako mu i treba kad stavlja novce ispred karijere. Misli u reprezentaciji dobijat po 20 minuta u svom klubu samo trenirat i tako godinu za godinom. Pretpostavljam da tu ima veći sukob između njeg i Duleta ali iz mog ugla viđenja drago mi je što je ovako prošao.
Sa druge strane ovaj visok poraz bi nas mogao koštat, ako ne u ovoj rundi, onda u narednoj kad se budemo križali sa drugom grupom. U slučaju neki trokuta mi protiv Rusije imamo povelik minus.
Nama ostaje nada da će Rusi dobit Belgiju na stranu, jer mi to nismo u stanju. I Belgija bi sa dvije minimalne pobjede protiv nas i Rusa na svom parketu mogla ić dalje.

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la mire96 » 25 feb 2018, 19:43

Unofficialpage je napisao/la:
mire96 je napisao/la:Poraz od Rusije je realan. U ove dvije tekme smo dobili upravo ono sto smo trazili, a to je jedna pobjeda. Preostale tekme su u junu/julu, a tu idemo Belgiji i trazimo pobjedu koja bi potvrdila nas prolaz dalje. Mada, dobre su prilike da cemo i sa dva poraza ici dalje, ali se ne bih oslanjao na Rusiju da dobije Belgijance u gostima. Moramo mi zavrsiti posao.
Znat ćemo šta nas čeka, jer mi prvu igramo sa Francuzima kući pa onda Belgija u zadnjem kolu. Mi ako budemo u najjačem sastavu očekujem pobjedu. A valjalo bi kad bi nekako uspjeli Francuze dobiti kući i rekreativno otići u Belgiju. Teško ali ljudski se nadati. :D

Zamalo Bugari da dobiju Fince, vodili su 76-62 6-7 min do kraja meča i izgubili 75-70. A valjalo bi kad bi Finci ispali, teško sad.
A sta je sa Fincima, je li zato sto im fale igraci u ekipi ili sta? Znam da su na Eurobasketu bili dosta impresivni, u slucaju naseg prolaza sam nekako unaprijed upisao poraz od njih, kad tamo i Cesi i Islandjani ispred njih. :?

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Unofficialpage » 25 feb 2018, 19:52

mire96 je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:
mire96 je napisao/la:Poraz od Rusije je realan. U ove dvije tekme smo dobili upravo ono sto smo trazili, a to je jedna pobjeda. Preostale tekme su u junu/julu, a tu idemo Belgiji i trazimo pobjedu koja bi potvrdila nas prolaz dalje. Mada, dobre su prilike da cemo i sa dva poraza ici dalje, ali se ne bih oslanjao na Rusiju da dobije Belgijance u gostima. Moramo mi zavrsiti posao.
Znat ćemo šta nas čeka, jer mi prvu igramo sa Francuzima kući pa onda Belgija u zadnjem kolu. Mi ako budemo u najjačem sastavu očekujem pobjedu. A valjalo bi kad bi nekako uspjeli Francuze dobiti kući i rekreativno otići u Belgiju. Teško ali ljudski se nadati. :D

Zamalo Bugari da dobiju Fince, vodili su 76-62 6-7 min do kraja meča i izgubili 75-70. A valjalo bi kad bi Finci ispali, teško sad.
A sta je sa Fincima, je li zato sto im fale igraci u ekipi ili sta? Znam da su na Eurobasketu bili dosta impresivni, u slucaju naseg prolaza sam nekako unaprijed upisao poraz od njih, kad tamo i Cesi i Islandjani ispred njih. :?
Nemaju najjače igrače, čuo sam samo za Huffa i Kottija (mešćini da sam čuo za njega, zvuči mi poznato :mrgreen: ), sve izgubili osim protiv Bugara njih u obe dobili utakmice.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Admir_Sa » 25 feb 2018, 19:54

Znaci ako Rusi uzmu Belgiju mi gore u zadnjem kolu idemo rekreativno, jer će oni biti zadnji i ti bodovi se ne prenose
nema potpisa

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.