Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Wandelanoite » 15 feb 2019, 15:21

Bosnicu pizdo trenerska, qarina si od trenera čim dopuštaš da ti drugi prave spisak. Mirza isto tako jedno veliko nista je napravio, osim sto je se dodatno ponizio pušenjem qrca Dodiku.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la kobe24 » 15 feb 2019, 15:30

MElloo je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Alibegovic na skracenom spisku Bosnica. :urnebes:

Ko gura ovog momka, majko moja mila...
Boljih od njega u a1 ligi ima
Da ne idemo dalje od Vakufa, eto Nedim Mustafica. :mrgreen:

Ja sam se bas razocarao kad sam vidio ovog na spisku. To je jos jedan dokaz da ce nasim kvazi trenerima vjecno drugi praviti spiskove. Nema od nas hajra i sve je bolje sto prije prestanemo pratiti ovo.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
holyman
Postovi: 7944
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la holyman » 15 feb 2019, 15:34

kobe24 je napisao/la:
MElloo je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Alibegovic na skracenom spisku Bosnica. :urnebes:

Ko gura ovog momka, majko moja mila...
Boljih od njega u a1 ligi ima
Da ne idemo dalje od Vakufa, eto Nedim Mustafica. :mrgreen:

Ja sam se bas razocarao kad sam vidio ovog na spisku. To je jos jedan dokaz da ce nasim kvazi trenerima vjecno drugi praviti spiskove. Nema od nas hajra i sve je bolje sto prije prestanemo pratiti ovo.
pa kobe sta sam ti pricao ahaha to ce biti dovijeka,ovaj ne bi mogo sastaviti reprezentaciju za basketa dobrog,ne zato sto nema znanje nego sto se ne pita nista ahaah,zato nasih starijih trenera nema nidje ne zele da sudjeluju u ovome,ovo je smijesno cuj campara ahaah alibegovic ahhaha
NEMA NAZAD

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Bassha » 15 feb 2019, 15:39

Gdje je Penava ??
Povreda ili ga tim opet cuva jer im treba netko da nosi peskire ?
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la kobe24 » 15 feb 2019, 16:08

holyman je napisao/la: pa kobe sta sam ti pricao ahaha to ce biti dovijeka,ovaj ne bi mogo sastaviti reprezentaciju za basketa dobrog,ne zato sto nema znanje nego sto se ne pita nista ahaah,zato nasih starijih trenera nema nidje ne zele da sudjeluju u ovome,ovo je smijesno cuj campara ahaah alibegovic ahhaha
Ne znam stvarno koji im je fazon i kako imaju obraza pozivati momke koji milion posto ne bi bili prevaga ni u A1 ligi. Jasno je meni sve, ali sam se bio malo ponadao da ce Mirza uzeti stvari u svoje ruke i da ce se malo vise voditi racuna o svemu. Bio je ozbiljan profesionalac, a i sam je prolazio kroz nepravdu u reprezentaciji, kad je zbog 3x losijih kosarkasa meceve ipak morao pocinjati s klupe.

Bassha, pa Penavu je Bosnic uklonio, tj. nije ga ostavio na skracenom spisku. Sad kad bi ga 99% pustili da dodje, ovaj ga ipak eliminise. Sta ima veze, imamo mi Alibegovica i njegovih 6 ppg u drugoj italijanskoj ligi. :lol: Ne kazem da Ajdin trenutno zasluzuje poziv jer gotovo nikako ne igra, ali je sigurno 5x veci potencijal od Teomanovog sina, a i napravice aBd 5x vecu karijeru od njega. Penava dosad nije dolazio i bilo bi lijepo vidjeti koliko moze. Za ovog drugog je jasno da ne moze nista, a oni ga pozivaju kao da je u najgorem slucaju novi Teletovic. :lol: Zasto ne uzeti Bulica ispred njega? Obojica igraju drugi rang takmicenja, a razlika u partijama koje pruzaju je ogromna.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
holyman
Postovi: 7944
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la holyman » 16 feb 2019, 15:36

kobe24 je napisao/la:
holyman je napisao/la: pa kobe sta sam ti pricao ahaha to ce biti dovijeka,ovaj ne bi mogo sastaviti reprezentaciju za basketa dobrog,ne zato sto nema znanje nego sto se ne pita nista ahaah,zato nasih starijih trenera nema nidje ne zele da sudjeluju u ovome,ovo je smijesno cuj campara ahaah alibegovic ahhaha
Ne znam stvarno koji im je fazon i kako imaju obraza pozivati momke koji milion posto ne bi bili prevaga ni u A1 ligi. Jasno je meni sve, ali sam se bio malo ponadao da ce Mirza uzeti stvari u svoje ruke i da ce se malo vise voditi racuna o svemu. Bio je ozbiljan profesionalac, a i sam je prolazio kroz nepravdu u reprezentaciji, kad je zbog 3x losijih kosarkasa meceve ipak morao pocinjati s klupe.

Bassha, pa Penavu je Bosnic uklonio, tj. nije ga ostavio na skracenom spisku. Sad kad bi ga 99% pustili da dodje, ovaj ga ipak eliminise. Sta ima veze, imamo mi Alibegovica i njegovih 6 ppg u drugoj italijanskoj ligi. :lol: Ne kazem da Ajdin trenutno zasluzuje poziv jer gotovo nikako ne igra, ali je sigurno 5x veci potencijal od Teomanovog sina, a i napravice aBd 5x vecu karijeru od njega. Penava dosad nije dolazio i bilo bi lijepo vidjeti koliko moze. Za ovog drugog je jasno da ne moze nista, a oni ga pozivaju kao da je u najgorem slucaju novi Teletovic. :lol: Zasto ne uzeti Bulica ispred njega? Obojica igraju drugi rang takmicenja, a razlika u partijama koje pruzaju je ogromna.
prijatelju mirza je imao skracene minute kod ace petrovica jer je moralo nekoliko igraca iz agencije igrati i imati odredjene minutaze,Mirza sad u savezu nosi bolje za nas samo zbog imena i uticaja ali te neke stvari ne moze promijeniti ni fil Dzekson
to sam ti neki dan pisao da je uticaj agencija veci nego sto mozemo zamisliti,uzmi samo broj poena campare sikirasa alibegovica i slicnih ,upravu si u a1 ima potencijala za reprezentaciju ako cemo po ovom principu,mustafica korkutovic podojak bi 3 na 3 alibegovica camparu sikirasa pojeli i 1 na 1. a da ne pricam o mladim sirokobrijezanima koji su prva ekipa prvenstva,samo skidam kapu za poziv kamenjasa.
nikad ovdje nece biti bolje

Alibegovic lik dvije utakmice poce 1,4 p u prosjeku,ove sezone postigao 44 poena i 30 skokova pa to muratovic za dvije utakmice skupi u najjacoj drugoj ligi u Evropi
NEMA NAZAD

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la kobe24 » 16 feb 2019, 16:40

Igrao je Mirza kod Petrovica nekad i vise nego sto je trebao. Recimo u periodu kad fizicki nije bio dovoljno spreman, on je svejedno igrao po 30+ minuta. Tad je Todic trebao da bude njegova zamjena, ali se povrijedio i nije nikad ni dobio priliku da pokaze moze li odraditi 10-ak minuta kao back up na cetvorci. Zbog njegove povrede je uskocio Bavcic, a svi znamo kakav je on kosarkas... Ja sam mislio prvenstveno na period prije toga kad nas je vodio rahmetli Sabe Hadzic, ali i neki treneri prije njega. Mirza je tad bio standardan u Vitoriji, a svejedno je meceve pocinjao s klupe.

Nemam ja nista protiv poziva Campari i Sikirasu, ionako smo deficitarni na svim pozicijama i njima dvojici treba pruziti sansu. Ne kazem da su je igrama u klubu zasluzili, ali jos uvijek im se moze progledati kroz prste zbog te mladosti (obojica su devetnaestogodisnjaci). Za razliku od njih, Alibegovic za mjesec dana puni 24 godine i svaki laik koji ga je bar jednom u zivotu pogledao zna da od njegove kosarke nema nista. Ja bih volio da je drugacije, ali nazalost nije. On ni po cemu nije pokazao da zasluzuje poziv i zato je tu milion posto iz nekih nekosarkaskih razloga. Svi ostali na spisku su manje-vise ocekivano tu. Poenta je da ako imas jednog kosarkasa koji je tu bez ijednog valjanog argumenta, onda ces sutra imati jos jednog i tako u nedogled. To je, nazalost, nasa realnost.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la DaVinci » 16 feb 2019, 19:16

kobe24 je napisao/la: ali je sigurno 5x veci potencijal od Teomanovog sina, a i napravice aBd 5x vecu karijeru od njega.
Ako je ovaj rekreativac Teomanov onda mi je jasno ko urgira za pozive ... kad se vec ocu gadilo da igra za BiH, sinu je svejedno ... :puke:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

filip13
Postovi: 37914
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la filip13 » 16 feb 2019, 19:21

da,sin teomana alibegovića

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Drape » 17 feb 2019, 01:06

Malo četvorki i petica :crazy:

pg Gegić, Čampara, Zahiragić
sg Atić, Hasandić, Buza
sf Vrabac, Durmo, Delalić
pf Sulejmanović, Lazić, Alibegović, Sikiraš
c Halilović, Tomić, Sejfić, Kamenjaš

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Ziggs » 17 feb 2019, 09:29

kobe24 je napisao/la:
holyman je napisao/la: pa kobe sta sam ti pricao ahaha to ce biti dovijeka,ovaj ne bi mogo sastaviti reprezentaciju za basketa dobrog,ne zato sto nema znanje nego sto se ne pita nista ahaah,zato nasih starijih trenera nema nidje ne zele da sudjeluju u ovome,ovo je smijesno cuj campara ahaah alibegovic ahhaha
Ne znam stvarno koji im je fazon i kako imaju obraza pozivati momke koji milion posto ne bi bili prevaga ni u A1 ligi. Jasno je meni sve, ali sam se bio malo ponadao da ce Mirza uzeti stvari u svoje ruke i da ce se malo vise voditi racuna o svemu. Bio je ozbiljan profesionalac, a i sam je prolazio kroz nepravdu u reprezentaciji, kad je zbog 3x losijih kosarkasa meceve ipak morao pocinjati s klupe.

Bassha, pa Penavu je Bosnic uklonio, tj. nije ga ostavio na skracenom spisku. Sad kad bi ga 99% pustili da dodje, ovaj ga ipak eliminise. Sta ima veze, imamo mi Alibegovica i njegovih 6 ppg u drugoj italijanskoj ligi. :lol: Ne kazem da Ajdin trenutno zasluzuje poziv jer gotovo nikako ne igra, ali je sigurno 5x veci potencijal od Teomanovog sina, a i napravice aBd 5x vecu karijeru od njega. Penava dosad nije dolazio i bilo bi lijepo vidjeti koliko moze. Za ovog drugog je jasno da ne moze nista, a oni ga pozivaju kao da je u najgorem slucaju novi Teletovic. :lol: Zasto ne uzeti Bulica ispred njega? Obojica igraju drugi rang takmicenja, a razlika u partijama koje pruzaju je ogromna.
Sta je Campara radio u A1 ligi, igrao se ko u kadetima. Tu balvansko-rekreativno ligu smijesno spominjat u bilo kakvim diskusijama.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Drape » 17 feb 2019, 20:23

Bosnić kaže da Penavu opet ne pušta klub.
Selektor Vedran Bosnić na večerašnjem treningu, koji je u 19.00 sati počeo u dvorani Bilmišće, na raspolaganju ima samo pet igrača: Miralema Halilovića, Emira Sulejmanovića, Njegoša Sikiraša, Ismeta Sejfića i Obrada Tomića.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15661
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la BosniaBoston » 17 feb 2019, 20:26

Drape je napisao/la:Bosnić kaže da Penavu opet ne pušta klub.
Selektor Vedran Bosnić na večerašnjem treningu, koji je u 19.00 sati počeo u dvorani Bilmišće, na raspolaganju ima samo pet igrača: Miralema Halilovića, Emira Sulejmanovića, Njegoša Sikiraša, Ismeta Sejfića i Obrada Tomića.
Kad smo vec kod trenutno prisutnih,vidio sam sejfica na vjencanju rodice sinoc.Ako bude 10% igrao kao sto pjeva i plese kolo,nurkic nam ne treba
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la DaVinci » 18 feb 2019, 19:24

Kakva je ovo spika o 'sportskom budzetu' za sve saveze ... odakle Mirza misli da ce mu profesionalni prodavaci magle namac' te silne milione ... :hmmmmm:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Bassha » 19 feb 2019, 10:16

Selektor Vedran Bosnić je kazao kako na put ide 12 igrača. Povrijeđeni Emir Sulejmanović ostaje i on će u Zenici vježbati s pomoćnim trenerom Tihomirom Mustapićem, kao i Ibrahim Durmo, Nedim Buza i Ismet Sejfić, koji su ovog puta prekobrojni.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la kobe24 » 19 feb 2019, 11:38

Znaci, ovaj roster ide u Cesku:

Gegic, Campara, Zahiragic
Atic, Hasandic
Vrabac, Lazic
Sikiras, Delalic
Halilovic, Tomic, Kamenjas

Gdje je brat Alibegovic, on se nesto nigdje ne spominje? :lol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la MElloo » 19 feb 2019, 12:29

A brate zar nemamo boljih od Vrabca Hasandica i Zahiragica

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Tracy3McGrady » 19 feb 2019, 15:07

DaVinci je napisao/la:Kakva je ovo spika o 'sportskom budzetu' za sve saveze ... odakle Mirza misli da ce mu profesionalni prodavaci magle namac' te silne milione ... :hmmmmm:
Dodik je u pressingu javno izjavio da će se potruditi da vrate dug KSBiH, i da će glasati za usvajanje budžeta za sve saveze jer je to njihova obaveza. Iako je morao na kraju reći da ne navija za BiH
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Alen Škoro
Postovi: 946
Pridružen/a: 28 nov 2009, 23:44
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Alen Škoro » 19 feb 2019, 15:14

Moze li mi neko objasniti logiku od 14 sati putovanja autobusom - drzavne reprezentacije?
Kao dan odmora u medjuvremenu? I nakon toga nesto ocekivati?
Ma hajte molim vas. :lol:

Brze stigli fudbaleri Jugoslavije u Montevideo 1930. god.
NON MOLLARE MAI

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Wandelanoite » 19 feb 2019, 17:17

Bruka! Mirzina glavna prica je bila, ja kad sam igrao nismo imali hotele kao ostale reprezentacije, putovali smo busem, a evo i mi 2,3 gostovanja idemo s busem.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.