Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Drape » 03 dec 2018, 21:42

Svi će sad pisati o 4/4 a utakmicu smo izgubili u zadnjih nekoliko minuta 3/4. Finci su tada još uvijek bili pogubljeni ali mi smo prestali igrati, Sejfić je imao par zicera a ništa nije ubacio u koš, Vrabac je napravio faul u napadu u kontri 4 na 1 i takvi potezi. U 4/4 Finci su počeli igrati i pogađati a mogli smo pretpostaviti da ćemo izgubiti ako im dopustimo da se uopće vrate u utakmicu iz onog velikog minusa.

25 minuta smo odigrali naših 25 najboljih minuta protiv Finske do sada, uzeli smo im njihov identitet, nije bilo poena i šuteva iz tranzicije, natjerali smo ih da igraju košarku 5 na 5. Vjerovatno su i oni bili fizički i mentalno pali poraza u produžecima od Rusije.
Zadnja izmjena: Drape, dana/u 03 dec 2018, 23:42, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Slatinash_7 » 03 dec 2018, 21:47

A dobro,Bosnic je tu kratko,ali vidi se ta covjek ima šlifa da igrače stavi u njima poznato okruzenje i zada im zadatke koje mogu obaviti.Ono sto je problem jeste kad se ti igraci umore,jer ih vecina i nema neke minute u rukama i onda pokusaju raditi nesto sto ne znaju..Mene se posebno dojmila pokretnost ekipe u obrani,znaci Suljo i Miki su tu odlični a valjalo bi imati bolju laznu cetvorku od Vrabca jer je neupotrebljiv bez lopte a rak sa loptom.Sejfic eto da ulazi po potrebi 2 min pred kraj cetvrtine i to mu je plafon sto smije igrati.Zahiragic 0 bodova,nema se tu sta komentarisati..Campara nesto Mršić stil ali nema tog ucinka koliko god bio dobar suter.Zalosno je sto smo ovakvu pobjedu ispustili ali je po svim parametrima nikad nismo sa ovom ekipom trebali ni imati
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Husika » 03 dec 2018, 21:48

Poraz koji se prizeljkivao da se rastjera ova bagra!
Ima dovoljno vremena za dobar skauting i da se vise rijesimo Vrabaca i ala takvih govana!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

let3
Postovi: 29038
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la let3 » 03 dec 2018, 21:49

BiH vodila 21 razlike, pa nakon velike drame izgubila od Finske
:lol: :lol:

U normalnim zemljama se za ovo odmah sutra smijenjuje selektor. A i Savez daje neopozive ostavke.
Što je najluđe, mi smo uspjeli prokockati 20 razlike ne na poluvremenu, vec u zadnjoj četvrtini, tacnije za 5-6 minuta :rol:

Avatar
avenija
Postovi: 13622
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la avenija » 03 dec 2018, 21:52

Ne mogu ja kriviti Vrabca jer decko je retardiran, evo ja sam prije 6 godina zadnji put ubacio kos, daj mi 20 slobodni daj njemu ako me pobjedi skinuti cu se go i trcat kroz Zenicu, naravno da je kriv ovaj sto ga je pozvao u repku i drzi ga jos u igri
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Wandelanoite » 03 dec 2018, 21:52

let3 je napisao/la:
BiH vodila 21 razlike, pa nakon velike drame izgubila od Finske
:lol: :lol:

U normalnim zemljama se za ovo odmah sutra smijenjuje selektor. A i Savez daje neopozive ostavke.
Što je najluđe, mi smo uspjeli prokockati 20 razlike ne na poluvremenu, vec u zadnjoj četvrtini, tacnije za 5-6 minuta :rol:
Idiote glupi, koji bi trener izgubio manje od 10 razlike sa ovakvim sastavom od ovakve Finske? BiH nikad nije igrala ljepšu kosarku od ove koju igraju, da je bio tu umjesto Vujosevica mi bi igrali SP.

Ljudi nas uništili sa onakvim sastavom u prvoj utakmici i ovakav kreten se javi da nesto komentariše.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la kobe24 » 03 dec 2018, 21:54

Zasto uopste poklanjate paznju ovom frajeru, kad je jasno kao dan da nije citav?!
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

let3
Postovi: 29038
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la let3 » 03 dec 2018, 21:55

Wandelanoite je napisao/la:
let3 je napisao/la:
BiH vodila 21 razlike, pa nakon velike drame izgubila od Finske
:lol: :lol:

U normalnim zemljama se za ovo odmah sutra smijenjuje selektor. A i Savez daje neopozive ostavke.
Što je najluđe, mi smo uspjeli prokockati 20 razlike ne na poluvremenu, vec u zadnjoj četvrtini, tacnije za 5-6 minuta :rol:
Idiote glupi, koji bi trener izgubio manje od 10 razlike sa ovakvim sastavom od ovakve Finske? BiH nikad nije igrala ljepšu kosarku od ove koju igraju, da je bio tu umjesto Vujosevica mi bi igrali SP.

Ljudi nas uništili sa onakvim sastavom u prvoj utakmici i ovakav kreten se javi da nesto komentariše.
Hajd dobro, a de mi reci, što me vrijeđaš na licnoj bazi? ja tebe nisam nikad vrijeđao, što i sam znaš ;)

Necu se spuštati na tvoj nivo i kontrirati uvredama.

let3
Postovi: 29038
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la let3 » 03 dec 2018, 21:57

avenija je napisao/la:Ne mogu ja kriviti Vrabca jer decko je retardiran, evo ja sam prije 6 godina zadnji put ubacio kos, daj mi 20 slobodni daj njemu ako me pobjedi skinuti cu se go i trcat kroz Zenicu, naravno da je kriv ovaj sto ga je pozvao u repku i drzi ga jos u igri
Upravo to :thumbup: Vrabac se nije sam pozvao u selekciju, niti sam sebe stavio da igra u kljucnim momentima utakmice.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Wandelanoite » 03 dec 2018, 22:02

let3 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:
let3 je napisao/la: :lol: :lol:

U normalnim zemljama se za ovo odmah sutra smijenjuje selektor. A i Savez daje neopozive ostavke.
Što je najluđe, mi smo uspjeli prokockati 20 razlike ne na poluvremenu, vec u zadnjoj četvrtini, tacnije za 5-6 minuta :rol:
Idiote glupi, koji bi trener izgubio manje od 10 razlike sa ovakvim sastavom od ovakve Finske? BiH nikad nije igrala ljepšu kosarku od ove koju igraju, da je bio tu umjesto Vujosevica mi bi igrali SP.

Ljudi nas uništili sa onakvim sastavom u prvoj utakmici i ovakav kreten se javi da nesto komentariše.
Hajd dobro, a de mi reci, što me vrijeđaš na licnoj bazi? ja tebe nisam nikad vrijeđao, što i sam znaš ;)

Necu se spuštati na tvoj nivo i kontrirati uvredama.
Zato sto si me iznervirao, pričaš nebuloze i vidi se da imas neki licnim problem sa Bosnicem ili nekim bliskim njemu.

Da je Vedran Bosnic bio selektor od kada je bio Dule mi bi uzeli Francuze, i Belgijance tamo + bi dobili i Fince i Čehe kuci. Covjek je od yebenih invalida napravio ekipu. Sta si očekivao ti iskreno od ove ekipe? Očekivao si dva poraza 20+ razlike. Od ovih igraca max. 4 igraca ce bit na spisku kada nam bude trebalo.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Federer17
Postovi: 7130
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Federer17 » 03 dec 2018, 22:07

Wandelanoite ima max 18 godina. Vazda neke glamurozne izjave, preteske prognoze, kritike, a svako malo ispada iz voza. :D

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la hz1987 » 03 dec 2018, 22:08

dok vrabac prevodi i dodaje loptu a zahiragic igra pleja...igraci iz aba 2 lige, pametnom dosta.

let3
Postovi: 29038
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la let3 » 03 dec 2018, 22:10

Wandelanoite je napisao/la: Zato sto si me iznervirao, pričaš nebuloze i vidi se da imas neki licnim problem sa Bosnicem ili nekim bliskim njemu.
:shock: :facepalm:
Nidje veze.


I ocekujem izvinjenje i to javno, baš kao što si me javno vrijeđao bez ikakvog povoda.
Cuj nerviram ga, a uopšte se tebi nisam obratio... pa nervira i mene štošta pa mi to ne daje za pravo, niti idem da vrijeđam ljude tako što ce raju po forumu nazivati debilima, kretenima, idiotima i slicno :clap: sjajan fol nema šta, nek si mi se nagovorio, sad si ispao veliki frajer :thumbup:

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la bombaysaphire » 03 dec 2018, 22:11

Moggi je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:
Moggi je napisao/la:zar jos postoje ljudi koji prate ovaj glupi sport, a pogotovo nasu reprezentaciju

Tata ti je glup.
ne prati ovo, tako da nema dokaza

Ništa onda , halali.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Drape » 03 dec 2018, 22:12

Miki je bio odličan u ovom prozoru, a treba se sjetiti i one utakmice sa Belgijom u Sarajevu. Pratilo ga je kroz karijeru da mu fali koji cm za pravog centra ali sad bi mogao profitirati od toga da je popularna ta small ball košarka. Poslije defanzivnog skoka on povede kontru, njegova pokretljivost je skoro kao kod nekog niskog krila. Pokazao je da može i razigravati saigrače sa visokog posta. Vrlo pouzdan u završavanju oko obruča. Da ima vanjski šut nebo bi mu bila granica ali i ovako nije igrač za 2. francuske lige. A možda sam se i zaletio jer ni Bugarska ni Finska nemaju nekog kvalitetnog centra, to su im igrali košarkaši koji su čak i niži od njega :?
Zadnja izmjena: Drape, dana/u 03 dec 2018, 22:18, ukupno mijenjano 1 put.

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la HeraklitMracni » 03 dec 2018, 22:18

anonymousHD je napisao/la:Profesionalni košarkaš



I da, trener apsolutni krivac. Ko tvrdi drugačije nije dobar nikako. 20 razlike prosut za par minuta, trebaš biti genije za to.
Ko neka zena j budale braco mila :lol:

ovisnik
Postovi: 1113
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la ovisnik » 03 dec 2018, 22:19

Vedranu kapa do poda za ove dvije utakmice, ovaj roster je čak gori od onoga sa kojim je Dule krenuo u pretkfalifikacije. Dok god u sastavu imamo Sejfića, Vrapca, Zahiragića, ne može se nadati boljim rezultatima. Oni koji kritikuju Bosnića treba da znaju da sa Finskom imamo negativan skor 5-0,sa gubitkom u svakoj temi preko 20 razlike, uz mnogo kvalitetnije naše rostere igrača/zadnji put su u sastavu bili Juka, Musa, Kikan, Stipan, Minja, Lazić.../.Večeras su igrači odigrali vrhunske tri četvrtine, u zadnjoj pali fizički i uplašili se pobjede. Bosnić je zvao time out-e na vrijeme, ali sa Zahiragićem, Vrapcem, bezmudim Atićem, umornim Halilovićem i Suljom, nije moglo bolje protiv Finaca kojima se sve otvorilo. Iako sam prije par dana napisao da Vedran ima pretežak posao, ove dvije tekme pokazuju da je na pravom putu i da možemo očekivati još bolje igre u februarskom prozoru.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la bombaysaphire » 03 dec 2018, 22:21

let3 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la: Zato sto si me iznervirao, pričaš nebuloze i vidi se da imas neki licnim problem sa Bosnicem ili nekim bliskim njemu.
:shock: :facepalm:
Nidje veze.


I ocekujem izvinjenje i to javno, baš kao što si me javno vrijeđao bez ikakvog povoda.
Cuj nerviram ga, a uopšte se tebi nisam obratio... pa nervira i mene štošta pa mi to ne daje za pravo, niti idem da vrijeđam ljude tako što ce raju po forumu nazivati debilima, kretenima, idiotima i slicno :clap: sjajan fol nema šta, nek si mi se nagovorio, sad si ispao veliki frajer :thumbup:

Ali ti zato daje za pravo da naše košarkaše častiš sa epitetima jalovi, luzeri , goveda i slično...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

let3
Postovi: 29038
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la let3 » 03 dec 2018, 22:26

bombaysaphire je napisao/la:
let3 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la: Zato sto si me iznervirao, pričaš nebuloze i vidi se da imas neki licnim problem sa Bosnicem ili nekim bliskim njemu.
:shock: :facepalm:
Nidje veze.


I ocekujem izvinjenje i to javno, baš kao što si me javno vrijeđao bez ikakvog povoda.
Cuj nerviram ga, a uopšte se tebi nisam obratio... pa nervira i mene štošta pa mi to ne daje za pravo, niti idem da vrijeđam ljude tako što ce raju po forumu nazivati debilima, kretenima, idiotima i slicno :clap: sjajan fol nema šta, nek si mi se nagovorio, sad si ispao veliki frajer :thumbup:

Ali ti zato daje za pravo da naše košarkaše častiš sa epitetima jalovi, luzeri , goveda i slično...
Ako je neko od tih navedenih košarkaša korisnik ovog foruma, onda im se izvinjavam :stop: pošteno od mene.
Ako nisu - onda nisam prekršio niti jedno pravilo foruma.
Na forumu se svakodnevno pišu gluposti i uvrede za razne igrace iz svih sportova, ali se ne bi trebali vrijeđati kolege forumaši između sebe ;) valjda je to neko forumsko pravilo.


Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.