Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Edin TM87 » 26 feb 2018, 01:56

Hantraga je napisao/la:Trenutno stanje:
Francuska 2-0
Češka 2-1
Island 2-1
Rusija 1-2
BiH 1-2
Finska 0-2

Ovo je super :) Česi će na kraju biti na 3-1, Island na na 2-2, Finci na 1-3 pretpostavljam. Jeidno ostavljam mogućnost da umjesto ovog svi budu na 2-2 :D Helem, mi sa 1-3 imamo realno šansu da sve ovo stignemo. Bilo koja od ovih ekipa (Česi kao najbolji iz prvog kruga) teško da će protiv Francuske i Rusije imati više od 1-3. Mi ćemo kontra Islanda i Finske vala imati 3-1 objektivno :) Znači pred međusobne duele, mi bi imali 4-3, Česi 4-3. Finci i Islanđani ne mogu nadoknaditi zaostatak preko Francuza i Rusa, nikako. Dakle, prilično sam ubijeđen da ćemo kroz međusobni duel sa Česima tražiti SP. Super je da idemo na Island, jer realno, njih možemo vazda okrenuti u obje tekme. Ni ovi ostali ne bi trebali biti toliko velik problem u BiH.
Dobra i realna analiza, velika je stvar sto je Island danas dobio. Kad ovako stavis na papir mi i Ceska odlucujemo, nema sanse da izgubimo od Islanda tacno kad ni Musa ne bi igro. Onda odlucivat s Cesima mozda cak i na medjusobni omjer, natuc ih u skenderiji i zavrsit pricu :)

Cak sam sigurniji u prolaz iz te grupe nego iz ove, jednostavno se bojim da Rusi ne puste Belgiju jer njima je isti ****, prosla Belgija prosli mi imaju tu poraz i pobjedu. I onda mi historijsku bi igrali u Belgiji i tu ne vjerujem da bi se izvukli a kos razliku naravno imamo najgoru kao i uvijek jer nikad ne igramo do kraja ako se protivnik odlijepi. Al' eto valjda Rusi budu posteni, realno jaci ce biti u Junu dosta, Francuze su trebali uzet u gostima valjda ce ic do kraja i protiv Belgije.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Jakobsen91
Postovi: 846
Pridružen/a: 18 jun 2016, 18:18
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Jakobsen91 » 26 feb 2018, 03:43

Island ima dva gostovanja, od Finske sigurno gube, a i Bugarska kuci je favorit protiv njih, pa je najrealnije da iz te grupe Island ispada. U tom slucaju Finska prenosi 3-1 ili 2-2, a Ceska 4-0 ili 3-1 (zavisno od medjusobnog izmedju Ceske i Finske). Tako da i nije bas sve bajno. :D

A I Rusi su vec sad blizu prolaska grupe, s ovom danas ubjedljivom pobjedom trebali bi u Belgiji izgubiti bas s velikom razlikom da ne bi prosli dalje. A ne pretjerano veliki poraz ili pobjeda u Belgiji im i ne igra toliku ulogu, osim sto bi protiv nas prenijeli vecu kos razliku, bukvalno im je to jedini motiv u Belgiji.

lumani
Postovi: 14881
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la lumani » 26 feb 2018, 06:18

Edin TM87 je napisao/la:
Hantraga je napisao/la:Trenutno stanje:
Francuska 2-0
Češka 2-1
Island 2-1
Rusija 1-2
BiH 1-2
Finska 0-2

Ovo je super :) Česi će na kraju biti na 3-1, Island na na 2-2, Finci na 1-3 pretpostavljam. Jeidno ostavljam mogućnost da umjesto ovog svi budu na 2-2 :D Helem, mi sa 1-3 imamo realno šansu da sve ovo stignemo. Bilo koja od ovih ekipa (Česi kao najbolji iz prvog kruga) teško da će protiv Francuske i Rusije imati više od 1-3. Mi ćemo kontra Islanda i Finske vala imati 3-1 objektivno :) Znači pred međusobne duele, mi bi imali 4-3, Česi 4-3. Finci i Islanđani ne mogu nadoknaditi zaostatak preko Francuza i Rusa, nikako. Dakle, prilično sam ubijeđen da ćemo kroz međusobni duel sa Česima tražiti SP. Super je da idemo na Island, jer realno, njih možemo vazda okrenuti u obje tekme. Ni ovi ostali ne bi trebali biti toliko velik problem u BiH.
Dobra i realna analiza, velika je stvar sto je Island danas dobio. Kad ovako stavis na papir mi i Ceska odlucujemo, nema sanse da izgubimo od Islanda tacno kad ni Musa ne bi igro. Onda odlucivat s Cesima mozda cak i na medjusobni omjer, natuc ih u skenderiji i zavrsit pricu :)

Cak sam sigurniji u prolaz iz te grupe nego iz ove, jednostavno se bojim da Rusi ne puste Belgiju jer njima je isti ****, prosla Belgija prosli mi imaju tu poraz i pobjedu. I onda mi historijsku bi igrali u Belgiji i tu ne vjerujem da bi se izvukli a kos razliku naravno imamo najgoru kao i uvijek jer nikad ne igramo do kraja ako se protivnik odlijepi. Al' eto valjda Rusi budu posteni, realno jaci ce biti u Junu dosta, Francuze su trebali uzet u gostima valjda ce ic do kraja i protiv Belgije.

Bez Muse su nam sanse protiv Islanda 30%70 sa njim 50%....

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la nerminh74 » 26 feb 2018, 08:07

Bassha je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:Znaci ako Rusi uzmu Belgiju mi gore u zadnjem kolu idemo rekreativno, jer će oni biti zadnji i ti bodovi se ne prenose
Da, zato bi bilo vazno da budemo u junu u punom sastavu da pokusamo da dobijemo francuze
Druze zar zasita mislis da mozemo nesto Francuzima u Junu ?
Koliko god nama nedostaju Juka, Mirza i Amer, njima nedostaje 12 igraca koji igraju EL i NBA.
Nas najaci sastavi bi se mogao suprostaviti ovom trenutno timu Francuza, a protiv njihovih najboljih igraca nemamo sanse.
To ja na ovu teoriju kako rusi mogu pustiti belgijance jer su se vec plasirali, pa i francuzi su se vec plasirali i mogu biti ne toliko angazirani
E sada postoji sansa a ona je mala
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Hantraga » 26 feb 2018, 09:28

Protiv Islanda su nam šanse s najjačom ekipom 99%, sa ovom 90%, a sa rezervom ove ekipe 70%. Kakav crni Island.
I da, postoji realan strah da će Bugari dalje, što bi Česima odgovaralo. Doduše, zašto Finska ne bi mogla dobiti u Češkoj?

Inače, malo ko zna i da sve ovo ima utjecaj i na kvalifikacije za Eurobasket 2021. :) Recimo, ekipa koja iz naše grupe ispadne naći će se u grupi sa Islandom/Bugarskom (ko ispadne) i Portugalom u drugom krugu predkvalifikacija za Eurobasket. Onda, ako to prođemo, opet upadamo u društvo ovih koji su igrali završnu fazu kvala za SP i igramo kvalifikacije za Eurobasket. Ako ne prođemo tu slabašnu grupu, opet nije sve izgubljeno. Odigrati ćemo neki krug za lucky loosere, sa ovim anonimusima tipa Albanije, Luksembruga za novi eventualni ulazak u kvalifikacije. :D Uglavnom, suština je da je i zbog kvalifikacija za Eurobasket bitno proći ovaj krug kvalifikacija za SP, jer ćemo onda direktno u završni krug kvalifikacija i izbjeći ćemo masu utakmica sa slabašnim reprezentacijama.

I Eurobasket će biti jednako teško izboriti kao proći ovu grupu sad. :) Samo što mislim da bi puno lakše prošli bilo koju drugu (Bjelorusija, Kosovo, Bugarska/Island, Austrija su ekipe koje izbacujemo i s trećom ekipom, Rumunija/Holandija i Estonija s drugom, a jedini još problem je Švedska npr).

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Unofficialpage » 26 feb 2018, 10:03

Nama je najbitnije da Finci ispadnu, navijati da ih Češka dobije. Neka Česi prenesu i 8 bodova, nebitno jer će opet naš međusobni omjer odlučivati. Jer bi oni sljedećih 8 bodova tražili protiv Francuske i Rusije a mi protiv Finske i Islanda/Bugarske, tako da bi najboljw bilo da tražimo do protiv Bugarske i Islanda. Jer ako mi ove 2 ekipe ne možemo dobiti u 4 utakmice onda nismo ni zaslužili da idemo na SP.

A isto tako sumnjam da će Francuzi doći u najjačem sastavu. Oni su već prošli na SP, možda bude koji iz EL ali sam siguran da NBA igrače neće zvati.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

lumani
Postovi: 14881
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la lumani » 26 feb 2018, 10:05

Hantraga je napisao/la:Protiv Islanda su nam šanse s najjačom ekipom 99%, sa ovom 90%, a sa rezervom ove ekipe 70%. Kakav crni Island.
I da, postoji realan strah da će Bugari dalje, što bi Česima odgovaralo. Doduše, zašto Finska ne bi mogla dobiti u Češkoj?

Inače, malo ko zna i da sve ovo ima utjecaj i na kvalifikacije za Eurobasket 2021. :) Recimo, ekipa koja iz naše grupe ispadne naći će se u grupi sa Islandom/Bugarskom (ko ispadne) i Portugalom u drugom krugu predkvalifikacija za Eurobasket. Onda, ako to prođemo, opet upadamo u društvo ovih koji su igrali završnu fazu kvala za SP i igramo kvalifikacije za Eurobasket. Ako ne prođemo tu slabašnu grupu, opet nije sve izgubljeno. Odigrati ćemo neki krug za lucky loosere, sa ovim anonimusima tipa Albanije, Luksembruga za novi eventualni ulazak u kvalifikacije. :D Uglavnom, suština je da je i zbog kvalifikacija za Eurobasket bitno proći ovaj krug kvalifikacija za SP, jer ćemo onda direktno u završni krug kvalifikacija i izbjeći ćemo masu utakmica sa slabašnim reprezentacijama.

I Eurobasket će biti jednako teško izboriti kao proći ovu grupu sad. :) Samo što mislim da bi puno lakše prošli bilo koju drugu (Bjelorusija, Kosovo, Bugarska/Island, Austrija su ekipe koje izbacujemo i s trećom ekipom, Rumunija/Holandija i Estonija s drugom, a jedini još problem je Švedska npr).

cuj kakav Island :crazy: vrijeme je da pocnes gledati Kosarku :thumbup:Jedva ih dobili sa Mirzom u Tuzli..

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la nerminh74 » 26 feb 2018, 10:36

Unofficialpage je napisao/la:Nama je najbitnije da Finci ispadnu, navijati da ih Češka dobije. Neka Česi prenesu i 8 bodova, nebitno jer će opet naš međusobni omjer odlučivati. Jer bi oni sljedećih 8 bodova tražili protiv Francuske i Rusije a mi protiv Finske i Islanda/Bugarske, tako da bi najboljw bilo da tražimo do protiv Bugarske i Islanda. Jer ako mi ove 2 ekipe ne možemo dobiti u 4 utakmice onda nismo ni zaslužili da idemo na SP.

A isto tako sumnjam da će Francuzi doći u najjačem sastavu. Oni su već prošli na SP, možda bude koji iz EL ali sam siguran da NBA igrače neće zvati.
ovo je moje isto mišljenje i na njemu gradim taj svoj umjereni optimizam, samo pod uslovom da barem igraju taj kvalitetni naturalizovani i jusuf + da svi budu zdravi prvenstveno gordić, musa, stipanović, kikanović i milošević
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Bassha
Postovi: 8750
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Bassha » 26 feb 2018, 10:44

Jedno pitanje u vezi Muse i drafta, ako sam dobro vidio draft je 21.6, a mi igramo protiv Francuza 29 ili 30 nezz tacno kad. Pa me zanima ukoliko bude biran i ukoliko zeli odmah sljedece sezone da igra u NBA, da li on mora odmah u Ameriku nakon draftaili moze to sacekati kraj kvalifikacija ?
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

lumani
Postovi: 14881
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la lumani » 26 feb 2018, 10:47

Bassha je napisao/la:Jedno pitanje u vezi Muse i drafta, ako sam dobro vidio draft je 21.6, a mi igramo protiv Francuza 29 ili 30 nezz tacno kad. Pa me zanima ukoliko bude biran i ukoliko zeli odmah sljedece sezone da igra u NBA, da li on mora odmah u Ameriku nakon draftaili moze to sacekati kraj kvalifikacija ?
ma,ne mora odmah ;) smije zavrstiti sezonu i obaveze koje je prije toga imao.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la nerminh74 » 26 feb 2018, 10:48

Bassha je napisao/la:Jedno pitanje u vezi Muse i drafta, ako sam dobro vidio draft je 21.6, a mi igramo protiv Francuza 29 ili 30 nezz tacno kad. Pa me zanima ukoliko bude biran i ukoliko zeli odmah sljedece sezone da igra u NBA, da li on mora odmah u Ameriku nakon draftaili moze to sacekati kraj kvalifikacija ?
nema veze kada je draftovan, nego kada potpiše ugovor
npr. bogdanović je odugovlačio sa potpisom ugovora kako bi mogao trenirati više od 40 dana sa reprezentacijom srbije i potpisao je čim je došlo do tih 40 dana
za taj potez me je kupio žestoko, jer to je pokazatelj kako se voli svoja zemlja :clap:
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la hz1987 » 26 feb 2018, 10:49

Bassha je napisao/la:Jedno pitanje u vezi Muse i drafta, ako sam dobro vidio draft je 21.6, a mi igramo protiv Francuza 29 ili 30 nezz tacno kad. Pa me zanima ukoliko bude biran i ukoliko zeli odmah sljedece sezone da igra u NBA, da li on mora odmah u Ameriku nakon draftaili moze to sacekati kraj kvalifikacija ?
ne mora biti na veceri kad je draft, ne mora se odmah sutradan pojaviti na treningu. ne mora nikad za taj klub koji ga je birao ni kontakt ostvariti. taj klub isti dan moze trade napraviti. to je pravo kluba na tog igraca ako se odluci preko bare. kad se odluci tad se i kontakti uspostavljaju. red jeste, ali nije zakon. vjerovatno ce nakon drafta na ljeto dobiti poziv za ljetnu ligu, odigrati nekoliko utakmica i nazad u evropu jos godinu-dvije, gdje ce pratiti razvoj. opcija je da ga nba tim otkupi od cedevite, pa ima pravo na njega i da ga salje u razvojnu ligu ili da ga da sporazumno euroligasu.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Admir_Sa » 26 feb 2018, 12:50

nerminh74 je napisao/la:
Bassha je napisao/la:Jedno pitanje u vezi Muse i drafta, ako sam dobro vidio draft je 21.6, a mi igramo protiv Francuza 29 ili 30 nezz tacno kad. Pa me zanima ukoliko bude biran i ukoliko zeli odmah sljedece sezone da igra u NBA, da li on mora odmah u Ameriku nakon draftaili moze to sacekati kraj kvalifikacija ?
nema veze kada je draftovan, nego kada potpiše ugovor
npr. bogdanović je odugovlačio sa potpisom ugovora kako bi mogao trenirati više od 40 dana sa reprezentacijom srbije i potpisao je čim je došlo do tih 40 dana
za taj potez me je kupio žestoko, jer to je pokazatelj kako se voli svoja zemlja :clap:
Ne kontam, Bogdan nije nista potpisivao nakon drafta jer je i dalje igrao za Partizan/Fenerbahce, samo su Sunsi imali pravo na njega jer su ga izabrali. Kasnije su prava na njega trejdovali kingsima i oni su ga zvali. Mislis 40 dana od poziva Kingsa potpisao ugovor?
nema potpisa

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la nerminh74 » 26 feb 2018, 12:54

Ne nego kada je dobio ugovor razvlacio je preko mjeseca da ga potpise sve da bi mogao trenirati duze od 40 dana koliko nba pravila dopustaju
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Hantraga » 26 feb 2018, 13:15

lumani je napisao/la:cuj kakav Island :crazy: vrijeme je da pocnes gledati Kosarku :thumbup:Jedva ih dobili sa Mirzom u Tuzli..
Ma nema to veze sa praćenjem ili ne, ali Island je košarkaški patuljak. Svaka čast ljudima jer su odigrali dva Eurobasketa, ali to je realno splet ludih okolnosti. Za EB 2015. su igrali one kvalifikacije oronulih reprezentacija i tamo završili iza Bugarske. Onda su u najlakšim kvalifikacijama ikad nabušili Veliku Britaniju, koja je bila nikad lošija u posljednjih 10 godina. Da, briljirao je Palsson, ali pričati da smo ih tad "jedva dobili" je glupost. Takvog Islanda, najjačeg, dobili smo glatko. U Tuzli je nakon 3 četvrtine bilo 56-33. Sve drugo je irelevantno. Da je trebalo da ih dobijemo 40 razlike, dobili bi. Na Eurobasketu su fakat pružili fantastičan otpor, ali opet bili jedina ekipa bez pobjede. U kvalifikacijama za Eurobasket 2017. najdebilnija grupa u historiji ovog sporta: Belgija, Island, Kipar, Švicarska. To je kao da u fudbalu napraviš grupu tipa: BiH, Albanija, Moldavija, Latvija, a dvije idu na EP. Treba li reći da ih je čak i Švicarska dobila, a da su prošli ISKLJUČIVO zahvaljujući činjenici da ih je Belgija u posljednjem kolu pustila. A Eurobasket: -29, -30, -36, -27, te -4 kontra Finske. Vjerovatno najgora ekipa u historiji Eurobasketa.

I nisu nivo Albanije koju će 5 igrača sa ulice razvaliti, bez izmjena, ali nisu ni blizu nivoa ozbiljne ekipe. Jedan dobar i još 2 prosječna igrača u vrh glave, to je njihov maksimum. Da njih izostaviš, svaka naša drugoligaška ekipa će se nositi s njima. Oni će upocati masu trica, pa nekad ide, nekad ne, ali spremiti onakvu utakmicu zna čak i Menso Bajramović.

I glupo mi je vala što se sad odjednom pravi priča od tih patuljaka. Eto Island, pa recimo Rumuni. Moraju oni još mnogo toga proći da budu konkurentni.

lumani
Postovi: 14881
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la lumani » 26 feb 2018, 13:40

Hantraga je napisao/la:
lumani je napisao/la:cuj kakav Island :crazy: vrijeme je da pocnes gledati Kosarku :thumbup:Jedva ih dobili sa Mirzom u Tuzli..
Ma nema to veze sa praćenjem ili ne, ali Island je košarkaški patuljak. Svaka čast ljudima jer su odigrali dva Eurobasketa, ali to je realno splet ludih okolnosti. Za EB 2015. su igrali one kvalifikacije oronulih reprezentacija i tamo završili iza Bugarske. Onda su u najlakšim kvalifikacijama ikad nabušili Veliku Britaniju, koja je bila nikad lošija u posljednjih 10 godina. Da, briljirao je Palsson, ali pričati da smo ih tad "jedva dobili" je glupost. Takvog Islanda, najjačeg, dobili smo glatko. U Tuzli je nakon 3 četvrtine bilo 56-33. Sve drugo je irelevantno. Da je trebalo da ih dobijemo 40 razlike, dobili bi. Na Eurobasketu su fakat pružili fantastičan otpor, ali opet bili jedina ekipa bez pobjede. U kvalifikacijama za Eurobasket 2017. najdebilnija grupa u historiji ovog sporta: Belgija, Island, Kipar, Švicarska. To je kao da u fudbalu napraviš grupu tipa: BiH, Albanija, Moldavija, Latvija, a dvije idu na EP. Treba li reći da ih je čak i Švicarska dobila, a da su prošli ISKLJUČIVO zahvaljujući činjenici da ih je Belgija u posljednjem kolu pustila. A Eurobasket: -29, -30, -36, -27, te -4 kontra Finske. Vjerovatno najgora ekipa u historiji Eurobasketa.

I nisu nivo Albanije koju će 5 igrača sa ulice razvaliti, bez izmjena, ali nisu ni blizu nivoa ozbiljne ekipe. Jedan dobar i još 2 prosječna igrača u vrh glave, to je njihov maksimum. Da njih izostaviš, svaka naša drugoligaška ekipa će se nositi s njima. Oni će upocati masu trica, pa nekad ide, nekad ne, ali spremiti onakvu utakmicu zna čak i Menso Bajramović.

I glupo mi je vala što se sad odjednom pravi priča od tih patuljaka. Eto Island, pa recimo Rumuni. Moraju oni još mnogo toga proći da budu konkurentni.

sve je to ok,ali nemoj zabooaviti gdje nasi igraci igraju ;) Vrabac druga liga,Suljo druga,Gegic Treca,Atic nigdje ;) Nismo mi u poziciji da pricamo ma mozemo bilo koga dobiti bez MUSE

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Hantraga » 26 feb 2018, 14:19

Ne zaboravljam, ali daleko je vala od toga da ekipa zavisi samo od Muse. I Gordić, i Kikanović, i Milošević, i Sulejmanović, i Stipanović su igrači koji bi u tom Islandu hladno bili dominantni. U odnosu na 80% njihovih igrača (anonimusi iz domaće lige), i Vrabac i Lazić i Gegić predstavljaju igrače. Budimo realni, kakva god da je naša liga, najjača ekipa iz iste bi razvalila najjaču iz islandske.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la HPCompaq » 26 feb 2018, 15:48

Od pretkvalifikacija, do ovog dijela kvalifikacija, pa onda opet za nas treća stepenica do SP.S obzirom da se već odužilo,a odužit će se još,valjda nas fortuna pogleda pa se plasiramo po prvi put na smotru najboljih svjetskih reprezentacija u kosarci.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Unofficialpage » 26 feb 2018, 16:15

Svi rezultati se računaju za 2. rundu. Svaka pobjeda je bitna.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la hz1987 » 26 feb 2018, 16:16

svjetsko prvenstvo kao cilj je skoro nedostizno, da se ne lazemo.
jedino sto je ovdje bitno, to je da reprezentacija ima kontinuitet utakmica i okupljanja. sta da smo ispali...ne bi se okupili 3 godine.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.