Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la lumani » 24 feb 2019, 21:51

AirRamiz je napisao/la:najlakse je sada zakljucit kako atic nije igrao 3 godine a marinkovic najbijao solidnu statistiku po aba ligi

pa to je jos gore po marinkovica...imao je svu mogucu paznju i podrsku da ide putem Bogdanovica,da mu nabudze statistiku i prodaju dobro.....ali kurko....Bogdan ima kosarku u malom prstu,kreira za druge, ide na ulaz....a ovaj samo zna pripaljivat....jos u odbrani kesa

Ja Atica mrzim :tokralju: :facepalm: ili je Vanja kriv sto je Atic presjedio 3 godine a ovaj igrao u jačoj ligi :?: ovdje je Atic veći talenat i od Muse I Korkmaza oba igrača u nba odoše..Nije tema tko je sta znao sa 16 godina nego tko je nastavio da radi i trenira.
Zadnja izmjena: lumani, dana/u 24 feb 2019, 21:52, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15711
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la BosniaBoston » 24 feb 2019, 21:51

lumani je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la:najlakse je sada zakljucit kako atic nije igrao 3 godine a marinkovic najbijao solidnu statistiku po aba ligi

pa to je jos gore po marinkovica...imao je svu mogucu paznju i podrsku da ide putem Bogdanovica,da mu nabudze statistiku i prodaju dobro.....ali kurko....Bogdan ima kosarku u malom prstu,kreira za druge, ide na ulaz....a ovaj samo zna pripaljivat....jos u odbrani kesa

Ja Atica mrzim :tokralju: :facepalm: ili je Vanja kriv sto je Atic presjedio 3 godine a ovaj igrao u jačoj ligi :?: ovdje je Atic veći talenat i od Muse I Korkmaza oba igrača u nba odoše..
Jel marinkovic otiso? :kafa:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la lumani » 24 feb 2019, 21:53

@Boston

Naravno da nije, jer nije za nba.

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la MElloo » 24 feb 2019, 21:58

Sve bi bilo mnogo lakse da imamo domaci ABA liga klub koji bi davao sansu mladjim igracima a ne ovako da moraju ici vani.Ne bi ni Marinkovic nista bolji od Atica bio da je mroao traziti svoj put preko Grcke.Cak bi i gore prosao

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15711
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la BosniaBoston » 24 feb 2019, 22:00

MElloo je napisao/la:Sve bi bilo mnogo lakse da imamo domaci ABA liga klub koji bi davao sansu mladjim igracima a ne ovako da moraju ici vani.Ne bi ni Marinkovic nista bolji od Atica bio da je mroao traziti svoj put preko Grcke.Cak bi i gore prosao
Sljedece godine mozda i bumo imali
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la AirRamiz » 24 feb 2019, 22:00

lumani je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la:najlakse je sada zakljucit kako atic nije igrao 3 godine a marinkovic najbijao solidnu statistiku po aba ligi

pa to je jos gore po marinkovica...imao je svu mogucu paznju i podrsku da ide putem Bogdanovica,da mu nabudze statistiku i prodaju dobro.....ali kurko....Bogdan ima kosarku u malom prstu,kreira za druge, ide na ulaz....a ovaj samo zna pripaljivat....jos u odbrani kesa

Ja Atica mrzim :tokralju: :facepalm: ili je Vanja kriv sto je Atic presjedio 3 godine a ovaj igrao u jačoj ligi :?: ovdje je Atic veći talenat i od Muse I Korkmaza oba igrača u nba odoše..Nije tema tko je sta znao sa 16 godina nego tko je nastavio da radi i trenira.
a Marinkovic bi igrao u okolnostima u kojima je Atic bio u AEK-U? :lol: kako je uopce Atic zavrsio tamo,a ne puno talentovaniji Marinkovic

lose ti ide to glumljenje nevinasceta...svaki tvoj post za atica je cisto hejtanje.to zna svako ko te malo vise upratio.
i ne radi se o 16 nego 18 godina....da,na tom Euru je bio bolji od korkmaza

porazna je cinjenica po marinkovica da ga tetose 3 godine i opet se ne moze ispalit u tim poput Aek-a

sta nam je s tvojim musom ?? jel jos nakurcen da je zvjezdetina koja zeli imat vise prstenova od Jordana?? :urnebes: jel jos misli da je bolji od doncica?

ohh boy,kako se taj mali sjebo kad se sudario sa realnoscu

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la lumani » 24 feb 2019, 22:05

MElloo je napisao/la:Sve bi bilo mnogo lakse da imamo domaci ABA liga klub koji bi davao sansu mladjim igracima a ne ovako da moraju ici vani.Ne bi ni Marinkovic nista bolji od Atica bio da je mroao traziti svoj put preko Grcke.Cak bi i gore prosao

Otišli su Gordic, Teletovic, Nihad, Kikanovic jako mladi nema to veze kada imaš volje i želje. Kod Atica me nervira ta njegova lijenost, jedna dobra tekma pa dvije odmori.

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la MElloo » 24 feb 2019, 22:07

lumani je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Sve bi bilo mnogo lakse da imamo domaci ABA liga klub koji bi davao sansu mladjim igracima a ne ovako da moraju ici vani.Ne bi ni Marinkovic nista bolji od Atica bio da je mroao traziti svoj put preko Grcke.Cak bi i gore prosao

Otišli su Gordic, Teletovic, Nihad, Kikanovic jako mladi nema to veze kada imaš volje i želje. Kod Atica me nervira ta njegova lijenost, jedna dobra tekma pa dvije odmori.
JA znam Atica otkad je poceo trenirati kosarku, vjeruj mi njegova glava i mozak su nesto sto ga spustava zestoko.Da mu je Musin mentalitet mogao je do NBA doci.Isto da je Musi Aticevo tijelo igrao bi regularno sad u Bruklinu al ybga dvojica su ne jedan

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la lumani » 24 feb 2019, 22:07

@air ramiz

Musa nije moj nego naš, nba igrač.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Unofficialpage » 24 feb 2019, 22:10

AirRamiz je napisao/la:sta nam je s tvojim musom ?? jel jos nakurcen da je zvjezdetina koja zeli imat vise prstenova od Jordana?? :urnebes: jel jos misli da je bolji od doncica?

ohh boy,kako se taj mali sjebo kad se sudario sa realnoscu
Ne kontam zašto prozivanje Muse da bi se Atić opravdao? Obojica su naši i nema potrebe prozivanjem jednog da bi se drugi opravdao. A Musi se dešava ono što je 90% ljudi očekivalo.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la lumani » 24 feb 2019, 22:12

@Meello

O tome i pričam.. Uvijek mi onq scena kada je onom liku strpao čunu u usta.

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la MElloo » 24 feb 2019, 22:13

lumani je napisao/la:@Meello

O tome i pričam.. Uvijek mi onq scena kada je onom liku strpao čunu u usta.
Sto je najgore nije me to ni iznenadilo kad se desilo :D

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la AirRamiz » 24 feb 2019, 22:20

Unofficialpage je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la:sta nam je s tvojim musom ?? jel jos nakurcen da je zvjezdetina koja zeli imat vise prstenova od Jordana?? :urnebes: jel jos misli da je bolji od doncica?

ohh boy,kako se taj mali sjebo kad se sudario sa realnoscu
Ne kontam zašto prozivanje Muse da bi se Atić opravdao? Obojica su naši i nema potrebe prozivanjem jednog da bi se drugi opravdao. A Musi se dešava ono što je 90% ljudi očekivalo.
nije bas 90% ocekivalo da ne odigra vise od pola sata za godinu dana

pa ja sam uvijek drzao stranu muse i pravdao ga....vidi ti sa ovim likom koga od citavog mog posta,zulja atic i ima potrebu da se javi...iz objektivnih razloga naravno

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Wandelanoite » 24 feb 2019, 23:06

Ja se nadam da ce se iznaći rješenje i da cemo u narednim kvalama gledati nas najjači tim. Nihad i Gordic se vraćaju 90% u tim tako da cemo ličiti sigurno na ozbiljnu ekipu sa Bosnicem na klupi.

Gordic, Gegic, Campara
Djedovic, Atic
Musa, Josilo, Vrabac
Amerikanac, Lazic
Nurkic, Sulejmanovic, Halilovic

Velika stvar je sto ovdje gotovo svi igraci mogu dobro odigrati dobro i druge pozicije, tako da ce Bosnic imati pune ruke posla i biti sigurno na slatkim mukama.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Bassha » 24 feb 2019, 23:12

Wandelanoite je napisao/la:Ja se nadam da ce se iznaći rješenje i da cemo u narednim kvalama gledati nas najjači tim. Nihad i Gordic se vraćaju 90% u tim tako da cemo ličiti sigurno na ozbiljnu ekipu sa Bosnicem na klupi.

Gordic, Gegic, Campara
Djedovic, Atic
Musa, Josilo, Vrabac
Amerikanac, Lazic
Nurkic, Sulejmanovic, Halilovic

Velika stvar je sto ovdje gotovo svi igraci mogu dobro odigrati dobro i druge pozicije, tako da ce Bosnic imati pune ruke posla i biti sigurno na slatkim mukama.
Clyburna uzeti ako se bude trazio netko na 3-4
Nedavno se nesto stidljivo pisalo da bi Cly mogao igrati za Rumune, posto mu je Misko agent tu se moze dosta toga promijeniti.

Ako se bude trazio PG onda je NWG za mene najbolja opcija
suter Thomas ili Koenig
3-4 Cly
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la MElloo » 24 feb 2019, 23:15

Ma i Clyburn je bez suta.Rade bi nekog sa tricom

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Wandelanoite » 24 feb 2019, 23:21

Bassha je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Ja se nadam da ce se iznaći rješenje i da cemo u narednim kvalama gledati nas najjači tim. Nihad i Gordic se vraćaju 90% u tim tako da cemo ličiti sigurno na ozbiljnu ekipu sa Bosnicem na klupi.

Gordic, Gegic, Campara
Djedovic, Atic
Musa, Josilo, Vrabac
Amerikanac, Lazic
Nurkic, Sulejmanovic, Halilovic

Velika stvar je sto ovdje gotovo svi igraci mogu dobro odigrati dobro i druge pozicije, tako da ce Bosnic imati pune ruke posla i biti sigurno na slatkim mukama.
Clyburna uzeti ako se bude trazio netko na 3-4
Nedavno se nesto stidljivo pisalo da bi Cly mogao igrati za Rumune, posto mu je Misko agent tu se moze dosta toga promijeniti.

Ako se bude trazio PG onda je NWG za mene najbolja opcija
suter Thomas ili Koenig
3-4 Cly
Ako Gordic bude tu nema potrebe za playom + treba dati lijepe minute i Gegicu i Campar ne treba nam neki indijanac koji ce urusiti dobru timsku igru.

Ako se bude trazila cetvorka tu nema puno price Mirza i Vedran trebaju sjesti sa Miskom i naci najbolje rjesenje za nas. Nece tu biti promasaja jer su sva trojica prestrucni za taj dio posla.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la filip13 » 24 feb 2019, 23:23

smijesno je spominjati đedovica i dalje na ovoj temi,covjek nije nas igrac vec godinama


Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15711
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la BosniaBoston » 24 feb 2019, 23:44

Kljucaj temu
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.