Scottie Wilbekin

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
hz1987
Postovi: 2087
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la hz1987 » 21 jan 2018, 13:13

Znaci iz jedne krajnost (gluposti) u drugu krajnost (glupost) :urnebes: :urnebes:

Za tvoju tu "braću" koja se "hrani" Bosnom u svim sportovima veliki jedan aplauz :clap:

I ti se sagni preko stola neka ti ....
Seljacki mjesas teze. Znas ti dobro na sta sam ja mislio. Nigdje nisam rekao da su braca i sestre u dobrim odnosima, vec o genetskoj cinjenici.

konjicanin01
Postovi: 653
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la konjicanin01 » 21 jan 2018, 18:46

Sta ima strucnjak..kazes komsije nam braca ..koliko su nam turci genetska braca toliko su i komsije pogotovo ovi preko drine..tamo je toliki koktel da i sami ne znaju ko su.Al nejse ni je ovo mjesto da se o tome trabunja.Sto se mene tice stranac nam nije potreban pa makar se nikad ne plasirali ni na jedno takmicenje.Sta ce nam placenik?Ako nismo u stanju stvoriti solidnog playmejkera ..obda moramo prihvatiti realnost.Reprezentacija nije klub.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la nerminh74 » 21 jan 2018, 19:55

konjicanin01 je napisao/la:Sta ima strucnjak..kazes komsije nam braca ..koliko su nam turci genetska braca toliko su i komsije pogotovo ovi preko drine..tamo je toliki koktel da i sami ne znaju ko su.Al nejse ni je ovo mjesto da se o tome trabunja.Sto se mene tice stranac nam nije potreban pa makar se nikad ne plasirali ni na jedno takmicenje.Sta ce nam placenik?Ako nismo u stanju stvoriti solidnog playmejkera ..obda moramo prihvatiti realnost.Reprezentacija nije klub.
Sto onda tu stvarnost za naturalizovanog ne prihvate i spanci i italijani i turci i slovenci, ...
Ma ja dok igraci rodzeni u BiH gdje i naprave prve kosarkaske korake igraju za susjede kao domaci mi trebamo glumiti puritance
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la Ziggs » 21 jan 2018, 20:08

biće Gega plejčina, zapišite ovo slobodno

thulkazal
Postovi: 2531
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la thulkazal » 21 jan 2018, 23:23

hz1987 je napisao/la:
Znaci iz jedne krajnost (gluposti) u drugu krajnost (glupost) :urnebes: :urnebes:

Za tvoju tu "braću" koja se "hrani" Bosnom u svim sportovima veliki jedan aplauz :clap:

I ti se sagni preko stola neka ti ....
Seljacki mjesas teze. Znas ti dobro na sta sam ja mislio. Nigdje nisam rekao da su braca i sestre u dobrim odnosima, vec o genetskoj cinjenici.
Zeznuo si se malo. Za početak Enver Imamović Porijeklo i pripadnost stanovništva Bosne i Hercegovine...

Ajde što to nije tema i na stranu što Bošnjaci genetske veze sa Srbima imaju ko sa Turcima, ubere se nekih 10-15% i kod jednih i kod drugih jer u današnje doba nema "čistokrvnih" od silnih migracija i ratova osim možda u nekim krajevima Tibeta ili Anda ili Amazoniji ili u pustinjama Australije, ali kakve veze ima genetika sa sportom :rol:

Ti si spomenuo susjede u "pozitivnom" smislu jer suportno od njih su "zli" Turci :mrgreen:
DaVinci je napisao/la: Prica mi neki dan mlad turcin kako ima puno brace Bosanaca jarana i kako su Turci i Bosanci od pamtivjeka bratski narodi i kako je FETO uhvatio zamaha u Bosni kroz skolstvo i kako su Bosanci podijeljeni izmedju Gulenovih i Erdoganovih i kako je Alija ostavio Erodganu Bosnu i jos masu mladalackih nebuloza ... i ja slusam i smjeskam se i kad je zavrsio svoje 'izlaganje' nase vjekovne povezanosti rekoh: vi ste bili nasi gospodari 400 godina a mi vasi robovi ... i to vam nismo trebali nikako dozvoliti ni 4 godine a kamoli 400 ... momku bi neprijatno ... nije nikad dotad cuo da brat Bosanac takvo vidjenje zajednicke istorije ima ... :kafa:
I mene su tako na jednoj radionici, neko tursko udruženje koje je tu bilo, navalili da gledam seriju o sultanu Abdulhamitu II. Ja nisam bio kao ti strpljiv nego sam ih odmah počeo sikterisati i psovati im i Erdogana i Gulena i Ataturka. Sin najvećeg koljača bošnjačkih intelektualaca i prvaka i ja da ga gledam! Još sam u inat njima održao predavanje o vladavini četnika Abdulmedžida i početnika Mihajla Latasa. Čude se Turci.

Još kad mi tako ko kod tebe počnu prosipati priču kroz koju ju prožet neo-osmanizam :puke: :puke:

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la CashMan » 22 jan 2018, 00:08

Tema ide pod ključ. Nema potrebe da bude ovdje, a i počeli ste po babu i stričevima.
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Zaključano

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: filip13, Semrush [Bot] i 6 gostiju.