Scottie Wilbekin

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la bhsport » 20 jan 2018, 14:52

KS Turske, ubica kosarke u BiH. Futavci futavi.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la ElCartel11 » 20 jan 2018, 14:54

Hehe po ko zna koji put nam ga ˝braca˝ pristavljaju. Sta ces kad jos ima budala i fura fazon, da nas oni vole.
#Turska #bracanasa #oninasvole
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la Penaltiky » 20 jan 2018, 15:31

Pa ima valjda neki ugovor makar da zaceramo i njemu i Turcima
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la bombaysaphire » 20 jan 2018, 15:35

Braća Turci je yebeni nametnuti MIT, slično kao što su se Rusi braća Srbima... Turski savez mu je ponudio više para i to je to... Kakva je situacija sa Wanamakerom, da li bi ga mogli zaganjati, ustvari je li mu Miško menadžer?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la legenda reala » 20 jan 2018, 15:37

Mater im Tursku, što se tiče sporta neprijatelji u rangu Hrvata
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la hz1987 » 20 jan 2018, 15:42

zamolicu forumase da turke ne spominju da su nasa braca. nikakva oni nama nisu braca. bili su okupatori kao i austrougari. nasa braca i sestres su komsije i susjedi. to je realnost i genetski dokazano. s turcima nit ja nit moji blizi i dalji clanovi familije nemaju ama bas nikakve veze s turskom i turcima. turci su za mene kao i bugari il grci il rumuni i sl.
ko smatra da su mu turci braca, nek idu odavdje njima tamo.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la bombaysaphire » 20 jan 2018, 16:11

hz1987 je napisao/la:zamolicu forumase da turke ne spominju da su nasa braca. nikakva oni nama nisu braca. bili su okupatori kao i austrougari. nasa braca i sestres su komsije i susjedi. to je realnost i genetski dokazano. s turcima nit ja nit moji blizi i dalji clanovi familije nemaju ama bas nikakve veze s turskom i turcima. turci su za mene kao i bugari il grci il rumuni i sl.
ko smatra da su mu turci braca, nek idu odavdje njima tamo.


Bravo buraz, svaka čast!!!
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
stolica
Postovi: 183
Pridružen/a: 09 maj 2009, 12:23
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la stolica » 20 jan 2018, 16:28

Dajte Preldjica kao naturaliziranog! :pray: :pray:
Pustio je dva mora da se dodiruju, između njih je pregrada i oni se ne miješaju –
pa, koju blagodat Gospodara svoga poričete?!

Sve što je na Zemlji prolazno je, ostaje samo Gospodar tvoj, Veličanstveni i Plemeniti

Avatar
SF6
Postovi: 2019
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la SF6 » 20 jan 2018, 16:32

bombaysaphire je napisao/la:Braća Turci je yebeni nametnuti MIT, slično kao što su se Rusi braća Srbima... Turski savez mu je ponudio više para i to je to... Kakva je situacija sa Wanamakerom, da li bi ga mogli zaganjati, ustvari je li mu Miško menadžer?
Sta ce ti kad ga ne mozes koristiti

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5722
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la JohnCleese » 20 jan 2018, 16:45

Ma ja kriva Turska, a recimo nije kriv igrac/ osoba koji jedno obecava, drugo radi, a ( vjerovatno) trece misli :lolno:

Bas kao da takvih ljudi nemamo u nasoj drzavi u svim sferama, pa cak i u kosarkaskoj reprezentaciji pa nam je jedan takav prijeko potreban da razbije monotoniju harmonije i perfekcije :urnebes: :urnebes: :lol: :lol: Nasa realnost je nadrealna.

Drago mi je sto "nas" je izradio, ispalio i namagarcio pogotovo zbog ovakvog "naseg " usranog podanickog mentaliteta.
Eto sad nam naseg spasioca, stvarnog stripovskog junaka iz obecane zemlje, otela neka druga tudja zemlja koju ce ON uzdici u visine umjesto nas :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:

Na kraju krajeva ni taj amerikanac nije kriv. Covjek po Europi odradjuje posao za koji je strucan i bira primamljivije ponude koje ce ga sto bolje promovisati dalje kroz posao. Ako do sada niste bili svjesni sa ovim detaljem sva daljnja polemika treba da stane.

Krivi smo mi, nas mentalitet, nas nacin shvatanja i vjerovanje u sarene lazi, vjeravanja u promjene bez promjena, ali takve spoznaje bole i reci cemo da je kriva Turska ili jos veci paradoks kriva je "bratska Turska " ;)
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la tuzlak1987 » 20 jan 2018, 16:47

Ebe mi se i za Turcima i Turskom, a i za ovim igracem koji je pravi onaj crnac sto nema ni r od rijeci. A isto i za susjedima i svima ostalim. Sami protiv svih. Ko bude igrao imati ce podrsku na domacem terenu. :bih:

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la Kajzer10 » 20 jan 2018, 16:53

Uozbiljite se. Niko nama brat nije. Ovi gledaju svoj interes i da ga ostvare opalit ce šamar i pravom bratu a kamoli BiH koju ne yebu ni 2%. A nama šamar u sportu opalio nije samo onaj ko nije dobio priliku za to. Al tako je kad si slab i nemocan.

3isamagicnumber
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 dec 2016, 02:03
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la 3isamagicnumber » 20 jan 2018, 16:59

Nisam siguran kako to ide u sportu ali su trebali traziti potpis koji ga veze, prije toga nisu trebali nista govoriti i hvaliti se iz saveza kao da su uspjeli jednu dobru stvar napraviti za deset losi poteza. Ovako je ispalo stravicno amaterski i naivno, a ti ljudi su kao fol na birokratskim pozicijama i znaju kako se to radi...

Ali sada i ovoj sagi dosao kraj i trebala bi se tema zatvoriti.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la Raonffa » 20 jan 2018, 17:23

I meni je čudno kako nisu potpisali neki predugovor ili nešto da se osiguraju baš zbog ovakvih situacija.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la Esport » 20 jan 2018, 19:01

hz1987 je napisao/la:zamolicu forumase da turke ne spominju da su nasa braca. nikakva oni nama nisu braca. bili su okupatori kao i austrougari. nasa braca i sestres su komsije i susjedi. to je realnost i genetski dokazano. s turcima nit ja nit moji blizi i dalji clanovi familije nemaju ama bas nikakve veze s turskom i turcima. turci su za mene kao i bugari il grci il rumuni i sl.
ko smatra da su mu turci braca, nek idu odavdje njima tamo.
Austrijanci, kada su odlazili ništa nisu sa sobom nosili, a Turci zlato i bosansku mladež. :beba:

Avatar
xinxee
Postovi: 3407
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la xinxee » 20 jan 2018, 22:12

Esport je napisao/la:
hz1987 je napisao/la:zamolicu forumase da turke ne spominju da su nasa braca. nikakva oni nama nisu braca. bili su okupatori kao i austrougari. nasa braca i sestres su komsije i susjedi. to je realnost i genetski dokazano. s turcima nit ja nit moji blizi i dalji clanovi familije nemaju ama bas nikakve veze s turskom i turcima. turci su za mene kao i bugari il grci il rumuni i sl.
ko smatra da su mu turci braca, nek idu odavdje njima tamo.
Austrijanci, kada su odlazili ništa nisu sa sobom nosili, a Turci zlato i bosansku mladež. :beba:
Jos nas prodali austrijancima, eh nije bezveze Husein-Kapetan popišao se na Sultana
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

thulkazal
Postovi: 2533
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la thulkazal » 20 jan 2018, 22:19

hz1987 je napisao/la:zamolicu forumase da turke ne spominju da su nasa braca. nikakva oni nama nisu braca. bili su okupatori kao i austrougari. nasa braca i sestres su komsije i susjedi. to je realnost i genetski dokazano. s turcima nit ja nit moji blizi i dalji clanovi familije nemaju ama bas nikakve veze s turskom i turcima. turci su za mene kao i bugari il grci il rumuni i sl.
ko smatra da su mu turci braca, nek idu odavdje njima tamo.
Znaci iz jedne krajnost (gluposti) u drugu krajnost (glupost) :urnebes: :urnebes:

Za tvoju tu "braću" koja se "hrani" Bosnom u svim sportovima veliki jedan aplauz :clap:

I ti se sagni preko stola neka ti ....

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la KingJamesMVP » 20 jan 2018, 22:28

Ugasit temu
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la Jeftha » 20 jan 2018, 22:33

Samo Habsburška monarhija.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2843
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Scottie Wilbekin

Post Postao/la DaVinci » 21 jan 2018, 00:10

Esport je napisao/la:
hz1987 je napisao/la:zamolicu forumase da turke ne spominju da su nasa braca. nikakva oni nama nisu braca. bili su okupatori kao i austrougari. nasa braca i sestres su komsije i susjedi. to je realnost i genetski dokazano. s turcima nit ja nit moji blizi i dalji clanovi familije nemaju ama bas nikakve veze s turskom i turcima. turci su za mene kao i bugari il grci il rumuni i sl.
ko smatra da su mu turci braca, nek idu odavdje njima tamo.
Austrijanci, kada su odlazili ništa nisu sa sobom nosili, a Turci zlato i bosansku mladež. :beba:
Prica mi neki dan mlad turcin kako ima puno brace Bosanaca jarana i kako su Turci i Bosanci od pamtivjeka bratski narodi i kako je FETO uhvatio zamaha u Bosni kroz skolstvo i kako su Bosanci podijeljeni izmedju Gulenovih i Erdoganovih i kako je Alija ostavio Erodganu Bosnu i jos masu mladalackih nebuloza ... i ja slusam i smjeskam se i kad je zavrsio svoje 'izlaganje' nase vjekovne povezanosti rekoh: vi ste bili nasi gospodari 400 godina a mi vasi robovi ... i to vam nismo trebali nikako dozvoliti ni 4 godine a kamoli 400 ... momku bi neprijatno ... nije nikad dotad cuo da brat Bosanac takvo vidjenje zajednicke istorije ima ... :kafa:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Zaključano

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.