Ajdin Penava

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Ajdin Penava

Post Postao/la miky_hz » 13 nov 2018, 21:46

Košarkaš Baskonije, Ajdin Penava, definitivno će nastupati za BiH, tačnije odazvat će se pozivu selektora Bosnića.

“Razgovarali smo sa Ajdinovom majkom. On će nastupati za Bosnu i Hercegovinu. Odazvat će se pozivima. Tu više nemamo briga”, kratko je prokomentarisao Kovačević, koji je dodao da su čelni ljudi KSBiH u redovnim razgovorima sa našim najboljim košarkašima Džananom Musom i Jusufom Nurkićem, koji bi trebali biti lideri jedne nove mlade reprezentacije naše zemlje.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ajdin Penava

Post Postao/la kobe24 » 16 nov 2018, 23:52

Valjda mu bude bolje raditi s Perasovicem...
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Ajdin Penava

Post Postao/la Bassha » 16 nov 2018, 23:57

kobe24 je napisao/la:Valjda mu bude bolje raditi s Perasovicem...
Ili je mozda uzeo prevelik zalogaj dolaskom u Baskoniju.
Ostaje da vidimo kakav je zapravo u ove dvije utakmice sa reprezentacijom ( Baskonija mu nece praviti probleme i eventualan izostanak ce biti njegov licni odabir )
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ajdin Penava

Post Postao/la kobe24 » 17 nov 2018, 00:09

Bassha je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Valjda mu bude bolje raditi s Perasovicem...
Ili je mozda uzeo prevelik zalogaj dolaskom u Baskoniju.
Ostaje da vidimo kakav je zapravo u ove dvije utakmice sa reprezentacijom ( Baskonija mu nece praviti probleme i eventualan izostanak ce biti njegov licni odabir )
Moguce da je trenutno preveliki zalogaj i da je bilo bolje da je dosao malo u aba ligu, ali ja svejedno vjerujem u njega. Primijetio sam da je ovaj prethodni trener u vise navrata kao debil galamio na njega nakon svake greske koju napravi, a to svakom mladom kosarkasu jos dodatno ubije samopouzdanje. Velimir je, ako nista, nas covjek, pa se nadam da ce mu s njim biti lakse. Ajdina svakako ocekujem na okupljanju i nadam se da ce dobiti solidnu minutazu da moze pokazati sta zna.

Dobro bi bilo da i Sikiras proigra, a cini se da se pomalo budi. On je dvije godine mladji od Penave i bilo bi super kad bi uspio osigurati sebi 15-ak minuta u Fuenlabradi kad bude u njegovim godinama. Naravno, vrlo lahko se moze desiti da oni njega uskoro i otpuste (ako vide da nije kalibar za njih), ali treba se nadati najboljem. :D
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Ajdin Penava

Post Postao/la Bassha » 21 nov 2018, 22:03

Dolazak Perasovica mu je dobro legao :D
Do sad je bio na klupi u EL, a nakon dolaska Perasovica izgubio je i to mjesto

On je trenutno blize drugom timu Baskonije nego minutama u prvom timu
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Ajdin Penava

Post Postao/la Bassha » 23 dec 2018, 19:32

Mogao bi danas da dobije koju minutu
Shengelia je out
Ima prenos na as1
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Ajdin Penava

Post Postao/la Bassha » 23 dec 2018, 21:10

Ipak nista od minuta. Baskonija je konstantno vodila, imali su 15,20+ gotovo cijeli mec uz sve to imali su samo osam igraca u rotaciji, ali samo on nije dobio priliku da igra ( cak je i onaj mladi Gonzalez dobio 2-3min )
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Ajdin Penava

Post Postao/la Wandelanoite » 23 dec 2018, 21:17

Bassha je napisao/la:Ipak nista od minuta. Baskonija je konstantno vodila, imali su 15,20+ gotovo cijeli mec uz sve to imali su samo osam igraca u rotaciji, ali samo on nije dobio priliku da igra ( cak je i onaj mladi Gonzalez dobio 2-3min )
Momak nije kvalitet za tog nivoa. Prodali su muda pod bubrege ljudima i sad uzima lijepu lovu za sjedenje i vjerovatno ce tu biti do isteka ugovora.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Ajdin Penava

Post Postao/la DaVinci » 23 dec 2018, 23:09

Wandelanoite je napisao/la:
Bassha je napisao/la:Ipak nista od minuta. Baskonija je konstantno vodila, imali su 15,20+ gotovo cijeli mec uz sve to imali su samo osam igraca u rotaciji, ali samo on nije dobio priliku da igra ( cak je i onaj mladi Gonzalez dobio 2-3min )
Momak nije kvalitet za tog nivoa. Prodali su muda pod bubrege ljudima i sad uzima lijepu lovu za sjedenje i vjerovatno ce tu biti do isteka ugovora.
I opet se niko tamo u februaru nece sjetit' da bi bilo pametno ga pustit' na okupljanje repke ... :kafa:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: Ajdin Penava

Post Postao/la SemirP » 11 jan 2019, 20:47

Ubacio ga na kraju prve cetvrtine, sjebo se lik ne moze da vjeruje :lol: :lol:

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15660
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Ajdin Penava

Post Postao/la BosniaBoston » 11 jan 2019, 20:54

Kako je stalozeno zabio bacanja ko kobe bryant
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Ajdin Penava

Post Postao/la bombaysaphire » 12 jan 2019, 00:03

Maksuz sam pregledao kada je ušao, hrvatski komentator je bio oduševljen kada ga je vidio , šteta za zicer poslije bacanja...Igrači njegove visine onakve situacije moraju riješiti zakucavanjem...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ajdin Penava

Post Postao/la Drape » 23 jan 2019, 00:28

Uzevši u obzir da je Partizan u međuvremenu preuzeo fantastičan trener i da je konkurencija ispod koša slaba, onaj Stefan Janković koji je trebao biti prva četvorka se do sada pokazao kao promašaj, šteta je što je Penava odbio ponudu Beograđana da potpiše za njih.

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Ajdin Penava

Post Postao/la TheChief » 23 jan 2019, 01:41

Drape je napisao/la:Uzevši u obzir da je Partizan u međuvremenu preuzeo fantastičan trener i da je konkurencija ispod koša slaba, onaj Stefan Janković koji je trebao biti prva četvorka se do sada pokazao kao promašaj, šteta je što je Penava odbio ponudu Beograđana da potpiše za njih.
Koliko god ti visoki igraci bili losi Penava je duplo gori.

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Ajdin Penava

Post Postao/la AirRamiz » 03 feb 2019, 21:09

ovaj momak je jos jedan primjer lose vpdjene karijere...doci u ekipu koja ima ambicije za final 4 eurolige i ocekivat minutazu za jednog anonimnog klinca sa koledza je ravno cudu....ali je vjerovatno miris suski opet prevagnu....citao sam kod amerikanaca da se ajdin htio vratit na koledz kad je shvatio koliko se zaje.bao prijavom na draft.to i jest bila najbolja opcija...ali nema vracanja kad si prijavis menadzera.

ko zna sta se sve ovom momku vrzma po glavi...presjedio citavu sezonu, sampouzdanje, ako ga je i imao, je potpuno nestalo...

ne preostaje mu nista drugo nego da sto prije ganja raskid ugovora i da se docepa Aba lige....bolje mu je igrat za 1000 KM za Sparse ako se palsiraju u Aba ligu nego mahat peskirom u Baskoniji i cekat da se povrijedi 5 igraca da bi mu udjelili sadaku od par minuta.
Moze i Cibona, Olimpija....najbolja varijanta da ga preuzme misko r. i razvija u Megi...za razliku od atica, penava ima glavu ...mogao bi imati veliki povrat ulazuci u njega
da zakljucim....hrvati jos ne odustaju od mazalina kojeg su se i sarajevski Sparsi kutarisali i trenutno igra za KK Goricu. mi koji smo osiromaseni ljudskim resursima i talentom jos manje imamo pravo da se odricemo momka koji ne moze igrat u Baskoniji...ali jedno je ajsno,ovo ljeto hitno mora promjeniti klub i igrati tamo gdje ce imati minutazu...po mogucnosti promjeniti i menadzera koji ga je ovako nasankao

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Ajdin Penava

Post Postao/la Bassha » 28 feb 2019, 09:53

Prebacen u drugi tim Baskonije ( 3 liga)


slika
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kovacic
Postovi: 1322
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: Ajdin Penava

Post Postao/la kovacic » 28 feb 2019, 11:18

Tužno kako je sebi ograničio karijeru na početku iste. Bojim se da će opet biti prosječan igrač nivoa Sulejmanovića.

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Ajdin Penava

Post Postao/la AirRamiz » 28 feb 2019, 23:58

nakon pola godine, sjetili se da imaju drugu ekipu :clap:

njemu je svakako ici na kraju sezone...ako misli li ista postici u karijeri

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Ajdin Penava

Post Postao/la Bassha » 03 mar 2019, 20:56

:crazy:
slika
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Ajdin Penava

Post Postao/la filip13 » 03 mar 2019, 21:07

u bogati,ovo bas lose izgleda

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.