Jasmin Repeša

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Jasmin Repeša

Post Postao/la Drape » 17 sep 2018, 22:50

Gledam Finsku, Francusku, Poljsku, naše protivnike sa Eurobasketa 2015., i danas imaju iste selektore kao i na tom prvenstvu. I Češka godinama ima istog trenera. A koliko se kod nas izmjenjalo od Duška Ivanovića.

Vrijeme je da i mi nađemo dugoročno rješenje, zaganjamo kontinuitet.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Jasmin Repeša

Post Postao/la Raonffa » 18 sep 2018, 01:12

Drape je napisao/la:Gledam Finsku, Francusku, Poljsku, naše protivnike sa Eurobasketa 2015., i danas imaju iste selektore kao i na tom prvenstvu. I Češka godinama ima istog trenera. A koliko se kod nas izmjenjalo od Duška Ivanovića.

Vrijeme je da i mi nađemo dugoročno rješenje, zaganjamo kontinuitet.
Ma nema kontinuiteta sa neozbiljnim Savezom, naši ljudi su otprilike svjesni da su svi naši sportski Savezi katastrofa (izuzev fudbalskog jer se tu vrti dosta novca), da nam je politika debelo debelo umiješana u svaki sportski Savez, al' opet ono u toku i poslije utakmice ne misliš toliko na to, fokusiraš se na same igrače i trenera, prije svega gledaš da popljuješ njih, a o Savezima, uslovima i svemu ostalom se ne pridodaje tolika pažnja.

Da se razumijemo, ne igra Savez, igraju igrači i oni su, uz trenera, suštinski odgovorni za svaki rezultat na terenu, al' nekada jednostavno moramo gledati širu sliku.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Jasmin Repeša

Post Postao/la DaVinci » 18 sep 2018, 02:18

Jel' nam Dzasmin sprzio za lijepu njegovu ... :hmmmmm:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Jasmin Repeša

Post Postao/la Drape » 27 sep 2018, 19:47

Šta mislite o Vedranu Bosniću?

U pretkvalifikacijama je dva puta dobio BiH, u Zenici otvoreno govoreći taktički u potpunosti nadmudrio Duleta, u kvalifikacijama poslije dobio Tursku. Sve to bez dvojice najpoznatijih igrača Jerebka i Taylora koji još od Eurobasketa 2013. nisu igrali za Švedsku, a i treći najbolji Eriksson(koji je nas zatrpao tamo) češće ne igra nego što igra za reprezentaciju.

Važi za pedagoga koji ima dobar odnos sa igračima, pa i sa tim NBA Jerebkom se redovno čuje, nikad ga nije javno prozvao zbog neigranja i otvorena su mu vrata kad god hoće, i nama je to potrebnije od izvjesnih raspoloženih za svađu.

Iskreno mi je već pomalo dosta ovih istrošenih trenera iz regije, daj nešto domaće pa makar to bio i Pandža, samo ne neko ko je već vodio reprezentaciju i dokazao da ne zna poput Bajramovića.
Zadnja izmjena: Drape, dana/u 29 sep 2018, 16:19, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
JHam
Postovi: 9048
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Jasmin Repeša

Post Postao/la JHam » 27 sep 2018, 19:56

Ma da nam dovedes ne znam ti koga tesko da ce sta uraditi... Svaka cast i Duletu i Repesi al ovi nasi izgleda samo dovode imena koja ce raditi s onim sto im das... Siguran sam da u nasoj ligi trenutno ima igraca koji kvalitetom svakako nisu za repku al bi opet vise dali od pojedinih koji se zovu..Ja bih dao Pandzi da vodi, da priprema vec sad za sljedeci Euro i da zove koga on hoce..Sigurno bi se naslo par kvalitetnih i vani, za koje ovi nasi i ne znaju ili ne zele da znaju jer na njima nemaju profita.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.