Vedran Bosnic

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Vedran Bosnic

Post Postao/la Ghuraba » 08 jun 2022, 15:39

Swanfilter je napisao/la:
08 jun 2022, 15:33
Ghuraba je napisao/la:
08 jun 2022, 15:15
lumani je napisao/la:
08 jun 2022, 15:01
Samo Nenada sazrio a Radi odlican posao zadjnih godina.
Cisto sumnjam da bi on prihvatio da nas vodi.

Btw, evo Colan nagadja da je 'slucaj Pasalic' razlog Vedranove ostavke.
Kakav slucaj?
https://s.csport.ba/colan-selektor-je-z ... -uo-ksbih/

Obrisi tacku nakon slova S.

Simi
Postovi: 611
Pridružen/a: 12 feb 2022, 13:21
Kontakt:

Re: Vedran Bosnic

Post Postao/la Simi » 08 jun 2022, 15:43

MojaMalenkost je napisao/la:
08 jun 2022, 12:25
Fino Mirza direktno i otvoreno ukazes na te koji opstruisu i zbog koji se ovo desava.. Pokenjam vam se vise u diplomatiju dok se sve raspada..
Pa eto znamo ko fudbalski savez opstruiše pa ništa ne radimo. Koji će nam k imena kad svi mi u svakom sportu samo ko kakvi mutavci posmatramo sta se dešava.
Jednom kraj pruge, uvijek kraj pruge!

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Vedran Bosnic

Post Postao/la lumani » 08 jun 2022, 15:44

Ghuraba je napisao/la:
08 jun 2022, 15:15
lumani je napisao/la:
08 jun 2022, 15:01
Samo Nenada sazrio a Radi odlican posao zadjnih godina.
Cisto sumnjam da bi on prihvatio da nas vodi.

Btw, evo Colan nagadja da je 'slucaj Pasalic' razlog Vedranove ostavke.

Ma hoce Neno....a Bosnicu ako je Pasha Problem,treba ga nogom nabiti posteno,**** ga Pasha ....evo vidis sta smo mi ,Papku se duguje nesto novca (a on pravi Dramu)a Dzeda...Kada je placao Hotele to je bilo sasvim normalno ..

Avatar
DamirT
Postovi: 13972
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Vedran Bosnic

Post Postao/la DamirT » 08 jun 2022, 15:54

Yebo ga Pasalic starac.Nek idu obojica,yebat ih
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Vedran Bosnic

Post Postao/la Ghuraba » 08 jun 2022, 16:16

Lumani, ubijedjen sam da njegova ostavka nema veze s tim nekakvim dugom. Mislim da su mu se poceli mijesati u posao, a on to ocigledno ne dopusta.

Sto se tice Djedovica, ne spominji ga ziv bio. Dobijem osip kad se on stavlja u kontekst nekakvog heroja.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Vedran Bosnic

Post Postao/la lumani » 08 jun 2022, 16:20

Ghuraba je napisao/la:
08 jun 2022, 16:16
Lumani, ubijedjen sam da njegova ostavka nema veze s tim nekakvim dugom. Mislim da su mu se poceli mijesati u posao, a on to ocigledno ne dopusta.

Sto se tice Djedovica, ne spominji ga ziv bio. Dobijem osip kad se on stavlja u kontekst nekakvog heroja.
Pa onda treba iznijeti sve detalje i gotovo...ja sam odma rekao cemu poziv Avdic junioru :?: Mislim 3 Njemacka Liga a nije ni top 20 igrac iste....

Nisam mislio da je Nihad heroj !Samo onako ubaci :arrow: para nikada nije bilo...

filip13
Postovi: 38040
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Vedran Bosnic

Post Postao/la filip13 » 08 jun 2022, 17:07

Ghuraba je napisao/la:
08 jun 2022, 16:16
Lumani, ubijedjen sam da njegova ostavka nema veze s tim nekakvim dugom. Mislim da su mu se poceli mijesati u posao, a on to ocigledno ne dopusta.

Sto se tice Djedovica, ne spominji ga ziv bio. Dobijem osip kad se on stavlja u kontekst nekakvog heroja.
:thumbup:

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Vedran Bosnic

Post Postao/la Ghuraba » 08 jun 2022, 17:10

lumani je napisao/la:
08 jun 2022, 16:20
Ghuraba je napisao/la:
08 jun 2022, 16:16
Lumani, ubijedjen sam da njegova ostavka nema veze s tim nekakvim dugom. Mislim da su mu se poceli mijesati u posao, a on to ocigledno ne dopusta.

Sto se tice Djedovica, ne spominji ga ziv bio. Dobijem osip kad se on stavlja u kontekst nekakvog heroja.
Pa onda treba iznijeti sve detalje i gotovo...ja sam odma rekao cemu poziv Avdic junioru :?: Mislim 3 Njemacka Liga a nije ni top 20 igrac iste....

Nisam mislio da je Nihad heroj !Samo onako ubaci :arrow: para nikada nije bilo...
Svakako da treba i nadam se da hoce. Sto se tice pozivanja Samirovog sina, pretpostavljam da mu se tako na neki nacin oduze jer im obezbijedi neke pare kao ministar sporta u KS. To naravno ne opravdavam, ali donekle i razumijem jer ipak je ovo truhla drzava i takvih pojava ima na svakom koraku. Da mali zavrsi na zavrsnom spisku, onda bi to bilo za svaku osudu.

Sto se tice ovog saveza, meni je tu Colan iskreno presmijesan. Glumi neki ponos i cvrstu ruku, kao kod njega se ne moze ovo ili ono, a na kraju uvijek popusti i mora da popusti, jer, opet ponavljam, ovo je truhla drzava u svakom pogledu. Igokea nece moci ovo ako uradi ono - na kraju ipak moze; Spars nece moci ovo ako uradi ono - na kraju ipak moze; necemo otici u Litvaniju zbog rata u Ukrajini - na kraju ipak morali otici; Matkovic ne moze igrati za Hrvatsku, zalili smo se i Hrvati ce biti kaznjeni - na kraju je zaigrao za njih i nisu bili kaznjeni. Da ne nabrajam dalje, na desetine je ovakvih primjera. Kad si nedosljedan (a ne bi to mogao biti ovdje, cak i da je karakterno zaista takav), onda pogni glavu i ne istupaj tako ostro u medijima. Jedino sto mi se kod ovoga saveza svidja jeste cinjenica da nisu prosili svako malo za neke pare. Dosad je bilo normalno da se svaka 2-3 mjeseca place po medijima, da se prica kako moraju kombijima, biciklima ili cime vec do Bugarske, kako nemaju para da plate hotele, kotizacije ili sta vec. A sto se tice Mirze, svako ko ga na bilo koji nacin pohvali, nema pojma o stanju u nasoj kosarci, vec mu i dalje u usima odzvanjaju trice s parkinga i iz svlacionice, pa misli da taj covjek vjecno samo pohvale zasluzuje.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Vedran Bosnic

Post Postao/la lumani » 08 jun 2022, 18:23

Ghuraba je napisao/la:
08 jun 2022, 17:10
lumani je napisao/la:
08 jun 2022, 16:20
Ghuraba je napisao/la:
08 jun 2022, 16:16
Lumani, ubijedjen sam da njegova ostavka nema veze s tim nekakvim dugom. Mislim da su mu se poceli mijesati u posao, a on to ocigledno ne dopusta.

Sto se tice Djedovica, ne spominji ga ziv bio. Dobijem osip kad se on stavlja u kontekst nekakvog heroja.
Pa onda treba iznijeti sve detalje i gotovo...ja sam odma rekao cemu poziv Avdic junioru :?: Mislim 3 Njemacka Liga a nije ni top 20 igrac iste....

Nisam mislio da je Nihad heroj !Samo onako ubaci :arrow: para nikada nije bilo...
Svakako da treba i nadam se da hoce. Sto se tice pozivanja Samirovog sina, pretpostavljam da mu se tako na neki nacin oduze jer im obezbijedi neke pare kao ministar sporta u KS. To naravno ne opravdavam, ali donekle i razumijem jer ipak je ovo truhla drzava i takvih pojava ima na svakom koraku. Da mali zavrsi na zavrsnom spisku, onda bi to bilo za svaku osudu.

Sto se tice ovog saveza, meni je tu Colan iskreno presmijesan. Glumi neki ponos i cvrstu ruku, kao kod njega se ne moze ovo ili ono, a na kraju uvijek popusti i mora da popusti, jer, opet ponavljam, ovo je truhla drzava u svakom pogledu. Igokea nece moci ovo ako uradi ono - na kraju ipak moze; Spars nece moci ovo ako uradi ono - na kraju ipak moze; necemo otici u Litvaniju zbog rata u Ukrajini - na kraju ipak morali otici; Matkovic ne moze igrati za Hrvatsku, zalili smo se i Hrvati ce biti kaznjeni - na kraju je zaigrao za njih i nisu bili kaznjeni. Da ne nabrajam dalje, na desetine je ovakvih primjera. Kad si nedosljedan (a ne bi to mogao biti ovdje, cak i da je karakterno zaista takav), onda pogni glavu i ne istupaj tako ostro u medijima. Jedino sto mi se kod ovoga saveza svidja jeste cinjenica da nisu prosili svako malo za neke pare. Dosad je bilo normalno da se svaka 2-3 mjeseca place po medijima, da se prica kako moraju kombijima, biciklima ili cime vec do Bugarske, kako nemaju para da plate hotele, kotizacije ili sta vec. A sto se tice Mirze, svako ko ga na bilo koji nacin pohvali, nema pojma o stanju u nasoj kosarci, vec mu i dalje u usima odzvanjaju trice s parkinga i iz svlacionice, pa misli da taj covjek vjecno samo pohvale zasluzuje.
Kako god sramotimo se prije E.B....

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Vedran Bosnic

Post Postao/la Drape » 09 jun 2022, 16:11

Bosnićevi spiskovi i kako smo igrali nije nenadoknadivo, čak može i bolje, ali je nezamjenjiv u odnosu koji stvara sa igračima. Razumije komunikaciju i motivaciju, zna kako držati igrače zadovoljnim. Nijednom se nije desilo da dođe do konflikta između njeg i nekog igrača. Ovi što neće da igraju, poput Gordića, to rade zbog konflikata od prije Bosnića. Mi smo protiv Latvije, Češke i Litvanije imali puno manje izostanaka od njih, otkazivali su im mnogi igrači koji nisu u NBA ili euroligi, ne zato što je Bosnić imao sreće, već što igrači ne traže način da izbjegnu rad sa njim i rado se odazivaju. Nikad manje otkaza nismo imali, Vujoševiću je za utakmicu sa Francuskom otkazalo 9-10 igrača. Njemu je nezamislivo da ostane i naredne sezone voditi Mons, a to će dogoditi ako sad ne ode u klub koji ne pristaje da uporedo vodi reprezentaciju, jer takmičenja počinju ubrzo nakon eurobasketa, nijedan klub neće čekati toliko dugo da pronađe trenera. Zbog tog odustaje.


Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.