Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

PerryFred
Postovi: 2014
Pridružen/a: 12 jan 2013, 11:50
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la PerryFred » 16 maj 2014, 01:25

.
Zadnja izmjena: PerryFred, dana/u 13 mar 2020, 20:54, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la invincible1921 » 16 maj 2014, 01:26

ma to ti pricam , ko sto edin avdic kaze: Wright je solidan igrac, al kad uzmisa stranca on mora bit prevaga na terenu , a ne jedan od 12 igraca...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la neno#4 » 16 maj 2014, 07:47

Dajte imena s kojima se moze pricati? A ja cu Vam onda koja su kontaktirana..
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 16 maj 2014, 09:34

invincible1921 je napisao/la:imal ikakve sanse da nadjemo boljeg stranca od wrighta ?? na kraju krajeva ako se ne moze nac kvalitetan sto ga uospte i moramo imat .... nemojte mi rec kako nemamo para ili da je wright neki kvalitetan igrac, nemaju ni drugi tipa CG, pa vala ni Hrvatska nesto posebno pa opet imaju strance koji prave prevagu na terenu , a ne igrace koji su tu prosjecni , vala kad jedan Azerbjedzan moze imat para za J. Carrola mozemo i mi vise od wrighta
Koje, Drapera? Nigdje veze.

Doduse, 4. mjesto na zadnjem Eurobasketu je odlican rezultat.
...Život za Široki...

Avatar
Ethel
Postovi: 5190
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Ethel » 16 maj 2014, 09:38

15.5.2014.

Aix-Maurienne 53 - 72 Chalons-Reims / Muhamed Pašalić - 32 minute, 11 poena, 6 skokova, 5 asistencija, index 19
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nerminh74 » 16 maj 2014, 12:53

ŠB_Fidelis je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:imal ikakve sanse da nadjemo boljeg stranca od wrighta ?? na kraju krajeva ako se ne moze nac kvalitetan sto ga uospte i moramo imat .... nemojte mi rec kako nemamo para ili da je wright neki kvalitetan igrac, nemaju ni drugi tipa CG, pa vala ni Hrvatska nesto posebno pa opet imaju strance koji prave prevagu na terenu , a ne igrace koji su tu prosjecni , vala kad jedan Azerbjedzan moze imat para za J. Carrola mozemo i mi vise od wrighta
Koje, Drapera? Nigdje veze.

Doduse, 4. mjesto na zadnjem Eurobasketu je odlican rezultat.
izvini ali podcjenjujes koliko je draper znacio hrvatskoj narucito u organizaciji igre, sto ukic jednostavno ne zna
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 16 maj 2014, 13:34

OK u organizaciji, ali nije sad nesto da pravi prevagu kao sto podcrtah. Ne umanjujem mu vrijednost timskog igraca, ali nije brate ni igrac koji pravi prevagu na terenu.
...Život za Široki...

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nerminh74 » 16 maj 2014, 14:22

ŠB_Fidelis je napisao/la:OK u organizaciji, ali nije sad nesto da pravi prevagu kao sto podcrtah. Ne umanjujem mu vrijednost timskog igraca, ali nije brate ni igrac koji pravi prevagu na terenu.
repesa je rekao da je upitno da li bi ostvarili ovaj rezultat bez drepera, sada u kojem intervju vise se ne sjecam
ali ti iz sirokog pogotovu bi trebao znati koliko je organizacija vazna bez pravog pleja
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 16 maj 2014, 14:24

Ja ga ne vidim tolikim faktorom. Kazem, koristan timski igrac, svakako, ali da sad pravi prevagu na terenu, nije.
Ali eto, neka bude Repesi, nek zove ako hoce.
Ali nije to tema svakako.
Nezgodno je ''privoliti'' kvalitetnog stranca.
...Život za Široki...

filip13
Postovi: 38043
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 16 maj 2014, 18:40

neno#4 je napisao/la:Dajte imena s kojima se moze pricati? A ja cu Vam onda koja su kontaktirana..


smith iz makabija?

Avatar
Freddy Krueger
Postovi: 221
Pridružen/a: 16 apr 2011, 16:10
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Freddy Krueger » 16 maj 2014, 19:20

neno#4 je napisao/la:Dajte imena s kojima se moze pricati? A ja cu Vam onda koja su kontaktirana..
Dijon Thompson (Nizhny Novgorod)
Andrew Goudelock (UNICS Kazan)
DaShaun Wood (Le Mans)
Brad Wanamaker (Giorgio Tesi Pistoia)
Darius Adams (Eisbären Bremerhaven)?
"Welcome to prime time, bitch!"

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la invincible1921 » 16 maj 2014, 20:57

ma ne budite smijesni, eo ovaj Rice je izmislio kosraku za wrighta a igra za CG, vecetras je odveo maccabi u finale. Draper je jedan od glavnih igraca hrvatske i zaista je prevaga na terenu, pricajte vi sta hocete.... Jednostano Wright je igrac koji je tu jedan od 12 mozemo takvih nac i da nisu stranci. Raja se nalozila igro nesto protiv amataera iz rumunije i holadnije na eurobasketu ne znam da li ste upuceni , ali imo je najgori sut od svih igraca koji su nastupuili ako me sjecanje sluzi 7/41 mozda nije bas u pokusaj tacno , ali tu je to. Također sad ce neko vjerovatno rec skokovi odbrana, jeb.o ti to kad je fraer u prve dvije utakmice protiv srbije i latvije imao preko 15 izgubljenih lopti u kombinaciji sa gordicem koji je samo protiv srbije ako se varam imo 10 to je pogubno bilo. O odbrani ne bi trosio rijeci Markovic igrac koji u karijeri nije prebacio 8 poean u mecu protiv nas zatrpa kos, pogodio 4 trojke:S Jedino sto je wright pozitvno uradio na ovom zadnjem Eurobsketu je bilo par onih ukradenih lopti, ali koliko nas je zavalio i previse malo.

Na kraju krajeva jednostavno ako mislimo ici naprijed treba mu se zahvaliti na suradnji ili mu dati sporadnicnu minutazu od nekih 10tak minuta da bude tu kad treba stisnut u odbrani ili neki faul napravit i to je to. Na kraju krajeva u seriji protiv CSKA u dvije utakmcie je licno on kostao Panatu , ne kazem da bi dobili te dvije, ali ih je zavalio dodatno.

Da se moze nac bolji igrac naravno da moze, to su price za malu djecu da se nema para. Mnogi igraci bi jedva docekali da nastapuju za bilo koga uz minimalnu naknadu u parama. Playeva ima more koji igraju po evropi, centara takodjer. NEK SE ZNA DA JE WRIGHT IZABRAN ISPRED KETIHA LENGFORDA. Nisu bili u pitanju novci nego jednostavno tako je nas savez izabrao jer je odlucio da je ovaj "bolji" igrac . Ja jedino nade polazem u trener jer konano imamo nekoga ko to zaista jeste, a ne pokusaje trenera od Hadzica do Petrovica.

Toliko
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la neno#4 » 16 maj 2014, 21:06

invincible1921 je napisao/la:ma ne budite smijesni, eo ovaj Rice je izmislio kosraku za wrighta a igra za CG, vecetras je odveo maccabi u finale. Draper je jedan od glavnih igraca hrvatske i zaista je prevaga na terenu, pricajte vi sta hocete.... Jednostano Wright je igrac koji je tu jedan od 12 mozemo takvih nac i da nisu stranci. Raja se nalozila igro nesto protiv amataera iz rumunije i holadnije na eurobasketu ne znam da li ste upuceni , ali imo je najgori sut od svih igraca koji su nastupuili ako me sjecanje sluzi 7/41 mozda nije bas u pokusaj tacno , ali tu je to. Također sad ce neko vjerovatno rec skokovi odbrana, jeb.o ti to kad je fraer u prve dvije utakmice protiv srbije i latvije imao preko 15 izgubljenih lopti u kombinaciji sa gordicem koji je samo protiv srbije ako se varam imo 10 to je pogubno bilo. O odbrani ne bi trosio rijeci Markovic igrac koji u karijeri nije prebacio 8 poean u mecu protiv nas zatrpa kos, pogodio 4 trojke:S Jedino sto je wright pozitvno uradio na ovom zadnjem Eurobsketu je bilo par onih ukradenih lopti, ali koliko nas je zavalio i previse malo.

Na kraju krajeva jednostavno ako mislimo ici naprijed treba mu se zahvaliti na suradnji ili mu dati sporadnicnu minutazu od nekih 10tak minuta da bude tu kad treba stisnut u odbrani ili neki faul napravit i to je to. Na kraju krajeva u seriji protiv CSKA u dvije utakmcie je licno on kostao Panatu , ne kazem da bi dobili te dvije, ali ih je zavalio dodatno.

Da se moze nac bolji igrac naravno da moze, to su price za malu djecu da se nema para. Mnogi igraci bi jedva docekali da nastapuju za bilo koga uz minimalnu naknadu u parama. Playeva ima more koji igraju po evropi, centara takodjer. NEK SE ZNA DA JE WRIGHT IZABRAN ISPRED KETIHA LENGFORDA. Nisu bili u pitanju novci nego jednostavno tako je nas savez izabrao jer je odlucio da je ovaj "bolji" igrac . Ja jedino nade polazem u trener jer konano imamo nekoga ko to zaista jeste, a ne pokusaje trenera od Hadzica do Petrovica.

Toliko
Ono, imas tri centra i ti bi da dovedes centra? Dobrooo..
Da cujem milion prijedloga za playa. Delaney? Pricalo se s njim, u kombinaciji za Tursku, trazi 100.000 eura za nastup. Goudelock, hoce NBA, ima milionski ugovor u Unicsu, ne treba mu reprezentacija. Weems, nece, Dentmon takodjer. Dalje, nije Wright izabran ispred Langforda, nego jednostavno Lengford vise nije u godinama kada mu je repka potrebna, covjek je euroligaski igrac sa pedigreom, iskustvom..Mnogi igraci bi prije par sezona jedva docekali da nastupaju, ali sada je oskudno trziste playmakera..Jednostavno ih vrlo rijetko ima..
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la neno#4 » 16 maj 2014, 21:08

Freddy Krueger je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:Dajte imena s kojima se moze pricati? A ja cu Vam onda koja su kontaktirana..
Dijon Thompson (Nizhny Novgorod)
Andrew Goudelock (UNICS Kazan)
DaShaun Wood (Le Mans)
Brad Wanamaker (Giorgio Tesi Pistoia)
Darius Adams (Eisbären Bremerhaven)?
Trazimo playa, a osim Goudelocka i donekle Thompsona nema kvaliteta tu..A Thompson je ionako 2/3, tako da..
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

filip13
Postovi: 38043
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 16 maj 2014, 21:09

devin smith?

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la invincible1921 » 16 maj 2014, 21:11

neno#4 je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:ma ne budite smijesni, eo ovaj Rice je izmislio kosraku za wrighta a igra za CG, vecetras je odveo maccabi u finale. Draper je jedan od glavnih igraca hrvatske i zaista je prevaga na terenu, pricajte vi sta hocete.... Jednostano Wright je igrac koji je tu jedan od 12 mozemo takvih nac i da nisu stranci. Raja se nalozila igro nesto protiv amataera iz rumunije i holadnije na eurobasketu ne znam da li ste upuceni , ali imo je najgori sut od svih igraca koji su nastupuili ako me sjecanje sluzi 7/41 mozda nije bas u pokusaj tacno , ali tu je to. Također sad ce neko vjerovatno rec skokovi odbrana, jeb.o ti to kad je fraer u prve dvije utakmice protiv srbije i latvije imao preko 15 izgubljenih lopti u kombinaciji sa gordicem koji je samo protiv srbije ako se varam imo 10 to je pogubno bilo. O odbrani ne bi trosio rijeci Markovic igrac koji u karijeri nije prebacio 8 poean u mecu protiv nas zatrpa kos, pogodio 4 trojke:S Jedino sto je wright pozitvno uradio na ovom zadnjem Eurobsketu je bilo par onih ukradenih lopti, ali koliko nas je zavalio i previse malo.

Na kraju krajeva jednostavno ako mislimo ici naprijed treba mu se zahvaliti na suradnji ili mu dati sporadnicnu minutazu od nekih 10tak minuta da bude tu kad treba stisnut u odbrani ili neki faul napravit i to je to. Na kraju krajeva u seriji protiv CSKA u dvije utakmcie je licno on kostao Panatu , ne kazem da bi dobili te dvije, ali ih je zavalio dodatno.

Da se moze nac bolji igrac naravno da moze, to su price za malu djecu da se nema para. Mnogi igraci bi jedva docekali da nastapuju za bilo koga uz minimalnu naknadu u parama. Playeva ima more koji igraju po evropi, centara takodjer. NEK SE ZNA DA JE WRIGHT IZABRAN ISPRED KETIHA LENGFORDA. Nisu bili u pitanju novci nego jednostavno tako je nas savez izabrao jer je odlucio da je ovaj "bolji" igrac . Ja jedino nade polazem u trener jer konano imamo nekoga ko to zaista jeste, a ne pokusaje trenera od Hadzica do Petrovica.

Toliko
Ono, imas tri centra i ti bi da dovedes centra? Dobrooo..
Da cujem milion prijedloga za playa. Delaney? Pricalo se s njim, u kombinaciji za Tursku, trazi 100.000 eura za nastup. Goudelock, hoce NBA, ima milionski ugovor u Unicsu, ne treba mu reprezentacija. Weems, nece, Dentmon takodjer. Dalje, nije Wright izabran ispred Langforda, nego jednostavno Lengford vise nije u godinama kada mu je repka potrebna, covjek je euroligaski igrac sa pedigreom, iskustvom..Mnogi igraci bi prije par sezona jedva docekali da nastupaju, ali sada je oskudno trziste playmakera..Jednostavno ih vrlo rijetko ima..
Centri su nam ocajni, ne znam kako ce se Nurkic pokazat. Sinanovic nije gotovo ni ulazio, Stipanovic je ja mislim obarao rekorde po broju licnih u kratkom vremenskom periodu, Kikanovic je jedini nesto uspijevao odigrat mada on nije centar al et racunacemo ga u tu kategoriju. Ma dobro to sam vise nako napiso, na kraju krajeva daj dovedi beka, krilo ne bitnom, al dovedi nekoga ko je kvalitetan ko ce tu bit da rastereti mrizu, da konacno prestanemo bit divlja ekipa, da imamo dva igraca na koja se oslaanjamo a ne da se oslanjamo hocel mirza imat 12/20 ili 4/20... Uostalom ako nemas kvalitetnog sto uopste moras imat stranca ???? Za lengforada se varas jer ce sad nastupati za trusku ;)
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Freddy Krueger
Postovi: 221
Pridružen/a: 16 apr 2011, 16:10
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Freddy Krueger » 16 maj 2014, 21:36

neno#4 je napisao/la:
Freddy Krueger je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:Dajte imena s kojima se moze pricati? A ja cu Vam onda koja su kontaktirana..
Dijon Thompson (Nizhny Novgorod)
Andrew Goudelock (UNICS Kazan)
DaShaun Wood (Le Mans)
Brad Wanamaker (Giorgio Tesi Pistoia)
Darius Adams (Eisbären Bremerhaven)?
Trazimo playa, a osim Goudelocka i donekle Thompsona nema kvaliteta tu..A Thompson je ionako 2/3, tako da..
Kakve su nam šanse da dovedemo Nolana Smitha sad kad će Lafayett igrati za Hrvatsku? Možeš li nam otkriti bar jednog igrača koji je trenutno u kombinaciji(barem u PP)?
"Welcome to prime time, bitch!"

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la edinjo-bih » 16 maj 2014, 22:46

kad napr crnogorci mogu dovesti onako jakog igraca onda i mi to MORAMO!
pozz

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la neno#4 » 17 maj 2014, 08:10

Kakve su nam šanse da dovedemo Nolana Smitha sad kad će Lafayett igrati za Hrvatsku? Možeš li nam otkriti bar jednog igrača koji je trenutno u kombinaciji(barem u PP)?
Nikakve. Smith hoce natrag u NBA, zato je odbio Hrvatsku.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la neno#4 » 17 maj 2014, 08:13

edinjo-bih je napisao/la:kad napr crnogorci mogu dovesti onako jakog igraca onda i mi to MORAMO!
pozz
Ali IGRACA koji napucava vlastitu statistiku, sto je cesto vrlo pogubno za tim. Igraca kojeg je Pavicevic isforsirao, pa mu sada Vucevic nece da igra.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.