Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

blazz
Postovi: 322
Pridružen/a: 13 okt 2008, 00:28
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la blazz » 25 feb 2009, 20:13

Kikanović je lošoj formi.Dobro bi došao Varda za kvalifikacije pogotovo u sistemu kakav forsira Mensur.Ipak se nadam da će ovog puta forsirati bržu košarku jer budel kao i do sada bez improvizacije, nemamo nikakve šanse ne samo protiv Italije i Francuske već i ostalih.Do sada je pikao samo po jednu poziciju za svakog igrača što ne prolazi u modernoj košarci, pogotovo ne u našoj reprezentaciji koja nema igrače jednakog kvaliteta na svim pozicijama.

ars01
Postovi: 587
Pridružen/a: 10 apr 2008, 21:38
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la ars01 » 25 feb 2009, 20:51

Za Galatasaray potpisao Ahmetbašić, 21 god/190cm, bivši član Kk Bosne.
Inače Mensin ljubimac, odmah je MB stručno zaključio da momak nije za Kk Bosne zbog "bubica", čovjek htjeo igrati, a Menso "geniale" zaključio da momak mora još puno, puno raditi da bi uopće i sjeo na klupu KK Bosne.
Sad ovaj potpisao za Galatu , a MB u Siriju kolijevku košarke, STVARNO JE OVAJ SVIJET POKVAREN , nikako da shvati da trenerski dar i damar našeg MB.
Ono što ja znam o njemu da je odličan pley, dobra kontrola lopte i precizan šut, definitivno veliki potencijal.
Inače, po meni, bolji od Pašalića i u rangu sa Gordićem, u svakom slučaju potencijal za repku.

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la FK Sarajevo » 26 feb 2009, 18:07

trebao bi ga bajramovic pogledati jer da nije dobar nebi isao u galatasaray jedan od najboljih turskih klubova
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Mirza_Hordas » 26 feb 2009, 22:40

ars01 je napisao/la:Za Galatasaray potpisao Ahmetbašić, 21 god/190cm, bivši član Kk Bosne.
Inače Mensin ljubimac, odmah je MB stručno zaključio da momak nije za Kk Bosne zbog "bubica", čovjek htjeo igrati, a Menso "geniale" zaključio da momak mora još puno, puno raditi da bi uopće i sjeo na klupu KK Bosne.
Sad ovaj potpisao za Galatu , a MB u Siriju kolijevku košarke, STVARNO JE OVAJ SVIJET POKVAREN , nikako da shvati da trenerski dar i damar našeg MB.
Ono što ja znam o njemu da je odličan pley, dobra kontrola lopte i precizan šut, definitivno veliki potencijal.
Inače, po meni, bolji od Pašalića i u rangu sa Gordićem, u svakom slučaju potencijal za repku.


obavezno treba igrati za nas ali.....
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

bandit
Postovi: 488
Pridružen/a: 19 mar 2008, 21:32
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la bandit » 28 feb 2009, 00:06

blazz je napisao/la:Ipak se nadam da će ovog puta forsirati bržu košarku jer budel kao i do sada bez improvizacije, nemamo nikakve šanse ne samo protiv Italije i Francuske već i ostalih ...

Samo se ti nadaj ... evo da ti bude lakse i ja cu se nadat' s tobom .... ;)

Avatar
MentalitaUltras
Postovi: 289
Pridružen/a: 27 feb 2009, 00:31
Lokacija: ѕℓσνєηια - " " - яαנνσSα
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la MentalitaUltras » 28 feb 2009, 03:54

Vladu Vukoičića za Selektora Repke..

A ove igrače vratit u Repku kojoj pripadaju ..

Bojan Bogdanović - CB Murcia (Posudjen od strane Real Madrida )
Rodjen : Mostar 19 Godina

Emir Preldžić - Fenerbahce
Rodjen : Zepče 22 Godine

Mirza Begić - Union Olimpija
Rodjen: Bijeljina 24 Godine

Ratko Varda - BC Khimki
Rodjen : Bosanska Gradiska 29 godina

Mile Ilić - CB Sevilla
Rodjen : Tuzla 24 Godine


E onda bi se mogli nadati Uspjehu ..
A Trenutno ..
вяαηισ¢ι ¢αѕтι gℓανησg gяα∂α
-HzsA87-

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la KK_Bosna » 28 feb 2009, 17:09

ars01 je napisao/la:Za Galatasaray potpisao Ahmetbašić, 21 god/190cm, bivši član Kk Bosne.
Inače Mensin ljubimac, odmah je MB stručno zaključio da momak nije za Kk Bosne zbog "bubica", čovjek htjeo igrati, a Menso "geniale" zaključio da momak mora još puno, puno raditi da bi uopće i sjeo na klupu KK Bosne.
Sad ovaj potpisao za Galatu , a MB u Siriju kolijevku košarke, STVARNO JE OVAJ SVIJET POKVAREN , nikako da shvati da trenerski dar i damar našeg MB.
Ono što ja znam o njemu da je odličan pley, dobra kontrola lopte i precizan šut, definitivno veliki potencijal.
Inače, po meni, bolji od Pašalića i u rangu sa Gordićem, u svakom slučaju potencijal za repku.
smijem li te pitati odakle znas o njemu? da li si ga ikada gledao? (ili ces se opet uhvatiti neke statistike, npr da je u brckom zabijao u prosjeku 50 poena)
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

ars01
Postovi: 587
Pridružen/a: 10 apr 2008, 21:38
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la ars01 » 28 feb 2009, 21:30

KK_Bosna je napisao/la:
ars01 je napisao/la:Za Galatasaray potpisao Ahmetbašić, 21 god/190cm, bivši član Kk Bosne.
Inače Mensin ljubimac, odmah je MB stručno zaključio da momak nije za Kk Bosne zbog "bubica"
Inače, po meni, bolji od Pašalića i u rangu sa Gordićem, u svakom slučaju potencijal za repku.
smijem li te pitati odakle znas o njemu? da li si ga ikada gledao? (ili ces se opet uhvatiti neke statistike, npr da je u brckom zabijao u prosjeku 50 poena)
Gledao sam ga i momak ima ulaz, sjajnu kontrolu lopte i dobar šut, i bio je bolji od pašalića, mislim da su isto godište.Bilo mi je dragom kada je došao u Kk Bosnu i očekivao sam da dobije minutažu ,umjesto njega tu je minutažu dobio Tomović i Sokolov, možda se sječaš ti SJAJNIH igrača.
I prije na forumu Kk Bosne, poslije njegovog sukoba sa MB sam rekao da je šteta da jedan takav igrač napušta Bosnu, a da mu nije ni data minuta vremena u važnijim mečevima.


fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la fera » 01 mar 2009, 12:03

omar33 je napisao/la:jel ovo preldzic na draftu ili?

http://www.nbadraft.net/2009mock_draft
jeste mislim da '87. godista ove sezone mogu automatski dase biraju bez ranijeg prijavljivanja. e sad koliko je ovaj draft mock relevantan i kakav ce poredak biti u to ne bi ulazio ali npr nema šanse da je omri caspi igrac za prvu rundu... negdje sam cak nalazio i gordica na ovim listama i jos mnogo igraca iz nasih krajeva...
You are someone else I am still right here

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la KK_Bosna » 01 mar 2009, 12:57

ars01 je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:
ars01 je napisao/la:Za Galatasaray potpisao Ahmetbašić, 21 god/190cm, bivši član Kk Bosne.
Inače Mensin ljubimac, odmah je MB stručno zaključio da momak nije za Kk Bosne zbog "bubica"
Inače, po meni, bolji od Pašalića i u rangu sa Gordićem, u svakom slučaju potencijal za repku.
smijem li te pitati odakle znas o njemu? da li si ga ikada gledao? (ili ces se opet uhvatiti neke statistike, npr da je u brckom zabijao u prosjeku 50 poena)
Gledao sam ga i momak ima ulaz, sjajnu kontrolu lopte i dobar šut, i bio je bolji od pašalića, mislim da su isto godište.Bilo mi je dragom kada je došao u Kk Bosnu i očekivao sam da dobije minutažu ,umjesto njega tu je minutažu dobio Tomović i Sokolov, možda se sječaš ti SJAJNIH igrača.
I prije na forumu Kk Bosne, poslije njegovog sukoba sa MB sam rekao da je šteta da jedan takav igrač napušta Bosnu, a da mu nije ni data minuta vremena u važnijim mečevima.
sjecam se ja nazalost tomovica i sokolova, i volio bih da su umjesto njih u bosni bili marbury i parker, ali to je pitanje za upravu sto su davali najmanje para za igrace na poziciji playa.

ahmetbasic jeste bio bolji od pasalica ali momak jednostavno ima problem u glavi. gledao sam ga na 10 treninga, pa znam o cemu pricam. volio bih da bude u sastavu galate, ali iskreno tesko je to ocekivati jer na 1-2 pozicijama ima atkinsa, gravesa, cuneyta i kayu
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la mirzza » 02 mar 2009, 12:45

sve u svemu sad se pokazuje, Mirza i da je imao problem u glavi (a to je prica MB koju je vjerno raznosilo par njegovih politrona sa mrtvog KK Bosna foruma), je zavrsio u Galatasaraju a taj EX trener koji je ocigledno imao problem u GLAVI (jer za 5 godina nije naucio kada treba zovnuti timeout) i VRATU (kojem je nadam se Sirijska klima prijala i "otkocila ga"), je zavrsio u kosarkasoj velesili - SIRIJI,

jos jedna u nizu losih procjena i izgubljenih igraca za vrijeme vladavine "poglavice ukoceni Vrat" u kk Bosni i u repki, samo cu da se podsjetim na kratko,

Begic, Preldzic, Sinanovic, Rizvic, Ahmetbasic su bili antitalenti za pomenutog nazovi strucnjaka, uspio je dohakati Zimicu, Pasalicu (za kojeg su oni isti politroni tvrdili da je nikakav igrac i u nebo dizali Sokolova i vajnog Batinu),

daleko mu kuca od ove drzave, taman u Siriji, nek mu ponude i dozivotni ugovor za njihovu repku i to je to,

sa ovim transferom i ukoliko osigura mjesto u Galati Mirza je kadnidat za reprezentaciju BiH, kamo srece da je imao minute od Darke Sokolova koji sada igra u timu za koji vjerujem niko nije ni cuo a zove se "Feni Indistrija Kavadarci" ili pak bajnog Tomislava Tome Tomovica Tomice koji je zavrsio u ambicioznom Zrinjskom, a koji bi svojevrno pojacanje predstavljao u "Izlogu" kao standardni invetar

zahvaljujuci ocinskim savjetima Sirijskog trenera Suad Sehovic sada igra za CG, umjesto za nasu repku, i stvarno je previse igraca koje je unazadio ovaj trenerski mag, moze se komotno knjiga napisati
Cuva Bog Zelju svog!

ars01
Postovi: 587
Pridružen/a: 10 apr 2008, 21:38
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la ars01 » 02 mar 2009, 15:44

@mirzza,
sa bivšeg foruma sve se slagali oko ovog što si napisao, samo MOLIM TE ne spominju Tomicu :roll: , jer može kojim slučajem ako se bude češće spominjao da završi u Bosni, sjetiće će Nihad njega kao i svih prethodnih godina i dovesti kao spasonosno rješenje za poz pley.
Protiv Kavadarca malog sela u FYROM nemam ništa, kažu lijepo napredno selo sa razvijenom poljoprivredom, jako dobrim ajvarom i krastavcima, itd....., znao sam ja odmah da Sokolov voli zdravu hranu i pravo je zdravo(napredno) izgled'o, k'o da je knjigu u šake u rijetkim trenucima uzimao, sve sam mislio da se potpisuje kažiprstom tako da bar se nadam nije puno koštao..... :lol:

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la mirzza » 02 mar 2009, 16:01

ars01 je napisao/la:@mirzza,
sa bivšeg foruma sve se slagali oko ovog što si napisao, samo MOLIM TE ne spominju Tomicu :roll: , jer može kojim slučajem ako se bude češće spominjao da završi u Bosni, sjetiće će Nihad njega kao i svih prethodnih godina i dovesti kao spasonosno rješenje za poz pley.
Protiv Kavadarca malog sela u FYROM nemam ništa, kažu lijepo napredno selo sa razvijenom poljoprivredom, jako dobrim ajvarom i krastavcima, itd....., znao sam ja odmah da Sokolov voli zdravu hranu i pravo je zdravo(napredno) izgled'o, k'o da je knjigu u šake u rijetkim trenucima uzimao, sve sam mislio da se potpisuje kažiprstom tako da bar se nadam nije puno koštao..... :lol:
jest da je offtopic, ali mislim da ce zavrsiti u siriji, po nekom logickom slijedu stvari:)
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la KK_Bosna » 04 mar 2009, 10:19

mirzza je napisao/la:sa ovim transferom i ukoliko osigura mjesto u Galati Mirza je kadnidat za reprezentaciju BiH
to je isto kao da kazes "ukoliko haris redzepi osigura mjesto u liverpoolu..."

vidjecemo koliko ce mirza igrati u galati, i vidjecemo ko je bio u pravu

vi mislite da je on igracina ako u brckom (za koje je kk feni iz kavadarcija chicago iz '97) zabikjao po 50, ili zato sto je igrao u americi za koledze (za koje je brcko pojam jacine)...

mirza nece odigrati ni minute za galatu, nekako je realnije da ce biti posudjen u ekipa vestel, orman, eyup ili tako nesto (koje su u rangu brckog, jelde) ;)
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

ars01
Postovi: 587
Pridružen/a: 10 apr 2008, 21:38
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la ars01 » 04 mar 2009, 10:49

kk Bosna,
znamo da si bio protiv maloga još na onom mrtvom forumu KK Bosne, ali ipak priznaj da si pogriješio, ljudski je, nego ne bi bilo loše da uzmeš intervju od malog ipak se ne potpisuje svaki dan za Galatu....
A Graves je koliko ja znam DOBIO NOGU, tako da očekujem da mali Mirza ubrzo zaigra za njih, jer od pleyeva im igra samo Rašid Atkins i Cüneyt Erden, a Alican Güney i Teoman Örge su tu da popune klupu .....
Tako da se ne raduješ unaprijed o odigranim minutama Ahmetbašića , nego šalji haber MB u Siriji da pripazi na malog.... :roll:

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la KK_Bosna » 04 mar 2009, 11:17

ars01 je napisao/la:kk Bosna,
znamo da si bio protiv maloga još na onom mrtvom forumu KK Bosne, ali ipak priznaj da si pogriješio, ljudski je, nego ne bi bilo loše da uzmeš intervju od malog ipak se ne potpisuje svaki dan za Galatu....
A Graves je koliko ja znam DOBIO NOGU, tako da očekujem da mali Mirza ubrzo zaigra za njih, jer od pleyeva im igra samo Rašid Atkins i Cüneyt Erden, a Alican Güney i Teoman Örge su tu da popune klupu .....
Tako da se ne raduješ unaprijed o odigranim minutama Ahmetbašića , nego šalji haber MB u Siriji da pripazi na malog.... :roll:
ja znam priznati kada pogrijesim, ali sada smatram da nisam pogrijesio

to sto je potpisao za galatu moze zahvaliti najboljim turskim menadzerima ;)

ako zaigra za galatu ili bilo koji veci evropski klub onda cu javno reci da sam pogrijesio... ljudski je grijesiti ;)

rashid atkins je, po mom skromnom misljenju, najbolji plej u turskoj ligi i on igra u prosjeku 35+ minuta, pa stoga erden mora igrati na poziciji 2, koja nije njegova prirodna...

P. S. u pravu si, graves je nedavno dobio otkaz ;) nisam to upratio

P. P. S. i nije dobio otkaz radi dovodjenja malog mirze vec radi dovodjenja centra anthony tollivera
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

ars01
Postovi: 587
Pridružen/a: 10 apr 2008, 21:38
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la ars01 » 04 mar 2009, 22:00

KK_Bosna,
dolaskom Quinton Hosleya nogu sigurno dobija "Čića" ili Milojević.
Imaju pravo na 5 stranaca u ekipi, a pravo su tanki na poz bekova tako da možda i naš Mirza dobije šansu.


daidza
Postovi: 232
Pridružen/a: 02 sep 2008, 10:51
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la daidza » 04 mar 2009, 22:09

majestic je napisao/la:Sjajni Teletovic....
pa nemoze napisat sjajni neko nezna i nemoj da vrjedas MIRZU jer je bio FENOMENALAN u prvom poluvremenu bez koseva i tau na -3 a onda u drugom poluvremenu MIRZA uzima stvari u svoje ruke i u 18 minuta drugog poluvremena
postize 22 svoja kosa i prilikom izlaska sa terena TAU je imo prednost od +21

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.