Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Rokoko87 » 31 avg 2016, 23:51

A boli me i qrc hoće li on trenirati ili popraviti šut kad nema dvije čiste u glavi.
Tu mislim na Zahiragića, Buzu i Vrabca prije svega.
Buza i Vrabac ko bili neki talenti, dizali se u nebesa, draftovi piyde materne, sad dođe ne zna položiti ako mu malo zasmetaš, boje se svoje sjene, otvoren šut ne mogu pogoditi i ŽALOSNO JE ŠTO NEMAMO BOLJE OD NJIH!

Meni nije krivo kad Gajić fuli, momak se nije dizao u nebesa, ali ova dvojica su mi doqrčila, još ćemo ih najvjerovatnije gledati i u narednom periodu.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Admir_Sa » 31 avg 2016, 23:51

baglama je napisao/la:znaci nema tih podataka? tako sam i mislio

ti kontas da svako ko ima 2 metra ima sve predispozicije za vrhunskog kosarkasa
naivno


de ti nama kakav intervju sa novoselom
Od sad imamo tebe, sta ce nam Novosel, levat
nema potpisa

Avatar
baglama
Postovi: 1386
Pridružen/a: 21 sep 2014, 23:56
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la baglama » 31 avg 2016, 23:51

jasmin10 je napisao/la:Kapiten ima i više nego dovoljno simpatija. Sumnjam da će ga pogoditi to što ga ti pljujes.
Ma kakav trening, samo dernek. :opaopa:
koje simpatije ce imat ako se ne plasiramo?evo ja cu mu sa tri pitanja razjebat koncepciju odbrane...tu njegovu bjednu vadionu

ja licno i gomila drugih smo ga more puta ostali gledat do sabaha, sekirali se kad je klupi, kad promasuje....da bi nam se ovako zahvalio :guz:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Unofficialpage » 31 avg 2016, 23:53

Admir_Sa je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Treningom se sve postiže. Ne mogu sve ekipe svijeta znati slobodna izvodit a mi ne i sad izvodit neku teoremu. Jednostavno, ne vježbaju to i trese se ruka kad izvode jer ih je strah jer ne znaju.
Ne mogu da vjerujem da se o ovome uopste diskutuje i traže razna opravdanja
E pa vidiš da se diskutuje. Igrač cijeli život igra košarku i samo to treba da radi, da trenira i dođe meč i promaši 4 slobodna u nizu, kažu trema. Ta mrska trema, sram je i stid bilo.

Trema pogađa one koji ne vježbaju dovoljno. Jasno je ko dan da se svi ne nose sa pritiskom na isti način ali već košarku igraju 10+ godina i valjda su se do sad naučili s tim nositi. Kad ti vježbaš i imaš vjere u sebe, nema treme koja te može omesti u igri. Mogao bih razumijeti da se govori o tricama, prodorima ali slobodna, osnove. Pogotovo play, bek šuter, nisko krilo to mora ići 70-80% minimalno. A kod nas je konstanta 30-40%
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la jasmin10 » 31 avg 2016, 23:55

baglama je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Kapiten ima i više nego dovoljno simpatija. Sumnjam da će ga pogoditi to što ga ti pljujes.
Ma kakav trening, samo dernek. :opaopa:
koje simpatije ce imat ako se ne plasiramo?evo ja cu mu sa tri pitanja razjebat koncepciju odbrane...tu njegovu bjednu vadionu

ja licno i gomila drugih smo ga more puta ostali gledat do sabaha, sekirali se kad je klupi, kad promasuje....da bi nam se ovako zahvalio :guz:
Ma šta znaju doktori.
Postavi mu pitanja čim ga vidiš.
Samo reci da li je jedno pitanje što nije ranije krenuo i presjedao :rol:

Avatar
baglama
Postovi: 1386
Pridružen/a: 21 sep 2014, 23:56
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la baglama » 31 avg 2016, 23:56

Admir_Sa je napisao/la:
baglama je napisao/la:znaci nema tih podataka? tako sam i mislio

ti kontas da svako ko ima 2 metra ima sve predispozicije za vrhunskog kosarkasa
naivno


de ti nama kakav intervju sa novoselom
Od sad imamo tebe, sta ce nam Novosel, levat
podaci... hoce li to?

novosel zivi u osamdesetim, sprda teodosica i prica besmislice....

ljudi citavo ljeto proveli sa specijalistima za rad na sutu (poput rubia, kidd gilchrista i bruke drugih) i opet gadjaju corcima
idi im savjetuj da je u treningu spas, mozda ne znaju

Avatar
baglama
Postovi: 1386
Pridružen/a: 21 sep 2014, 23:56
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la baglama » 31 avg 2016, 23:59

jasmin10 je napisao/la:
baglama je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Kapiten ima i više nego dovoljno simpatija. Sumnjam da će ga pogoditi to što ga ti pljujes.
Ma kakav trening, samo dernek. :opaopa:
koje simpatije ce imat ako se ne plasiramo?evo ja cu mu sa tri pitanja razjebat koncepciju odbrane...tu njegovu bjednu vadionu

ja licno i gomila drugih smo ga more puta ostali gledat do sabaha, sekirali se kad je klupi, kad promasuje....da bi nam se ovako zahvalio :guz:
Ma šta znaju doktori.
Postavi mu pitanja čim ga vidiš.
Samo reci da li je jedno pitanje što nije ranije krenuo i presjedao :rol:
doktori su rekli svoje kad se vratio u seriji protiv Atlanta Hawksa, u playofu lanjske godine...vidjeli da je van forme u ono malo vremena, mislim da je dvaput usao i vise nije igrao

da je bio zivotno ugrozen, sigurno ne bi dobio zeleno svijetlo ;)

hajde sad pisat pa spavat

Avatar
Ethel
Postovi: 5190
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Ethel » 01 sep 2016, 00:01

baglama je napisao/la:
Ethel je napisao/la:Glavni razlog premale baze igraca i nekvaliteta igraca u reprezentaciji je taj sto recimo nemas svog kluba u ABA ligi. Svi ovi momci Vrabac, Buza, Sulejmanovic, pa sad i Gegic su zakasnili i to dobro u prelazu izmedju omladinske i seniorske kosarke. Nemamo kluba koji ce "oziviti" karijeru talentovanim igracima, vratiti na pravi put karijere onih koji su kvalitetni igraci, ali su napravili pogresan izbor kluba itd. Recimo to Srbija ima u Mega Leksu, Hrvati su to imali u Ciboni, moze se reci da i sada imaju, Crnogorci u Buducnosti koliko toliko...

Mi takvog kluba nemamo, niti cemo ga imati uskoro, "nase" sve klubove kad spojis neces naci dovoljno kvalitete i ozbiljnosti za kvalifikacije za ABA ligu, a ne za direktno ucesce.
Pa nagovorite azmira da ulaze u kk slobodu, od fudbala mu nema hljeba. I da uzmes titulu sta to znaci kad je nemoguca misija proci drugo pretkolo evrope. Isplativije bi mu bilo imat stabilan klub u Aba ligi, jer ta liga je jako cijenjena i u europi pa cak i u nba, uvijek si pred ocima skauta. A mislim da bi i dvorana bila puna... I ono sto je jako vazno, taj kraj gore ima puno vise predispozicija za kosarku nego za fudbal. Evo da nabrojim neke: delibasic, juka, mula, begic, omic, mrsic, preldzic, hukic, pa cak i sinanovic... :D
Vrlo cesto zamisljam koji bi to uzitak bio, ali nazalost od toga nema nista. Krimosi su tu vec uvalili duboko.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Admir_Sa » 01 sep 2016, 00:02

Savjetuj im ti da je u derneku spas
nema potpisa

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la jasmin10 » 01 sep 2016, 00:02

Taj fazon pisat pa spavat bio zanimljiv u trećem osnovne. Možda to i jeste tvoja generacija.

Ma kakvi doktori, uništio bi ih ti svojim pitanjima.
S kapitenom do novih pobjeda :bih:

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3099
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Slatinash_7 » 01 sep 2016, 00:04

Pa ne mozes ti bolan sa onakvom formom suta kakvu ima Rubio,Gilchirst i ti ostali unaprijedit nesto specijalno..fazon je sto oni kad poboljsaju sut za 10% to je nista kad su tarabe na 25% kroz karijeru..takvim igracima treba poboljsanje od 80% najmanje da bi bili respektabilni suteri..more je primjera za likove koji su sut usavrsili sutajuci do besvijesti..Ray Allen je hiljade trica dnevno pogadjao,pazi pogadjao a ne sutirao u off sezoni i dobio je sta je dobio..Pravilan kosarkaski razvoj je kljuc,da te neko sa 13 godina usmjeri da ne budes krkan i zakucavas preko djece jer mozes,vec da ides i u tim godinama na skill koji ce ti kasnije ostati,to nasim talentima niko nije rekao..igrali protiv mene i mojih jarana kadetsko prvenstvo,Buza bio 1.9 i tad meni se cini i sta ces ti njemu.Isto kao Halilovic,zakucavanja,and1 mixtape fazoni,osvajanja kadetskih i juniorskih prvenstava,nije opucao dalje od slobodnog od kako je poceo za Ditu igrat..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la delinjo » 01 sep 2016, 00:05

jedan je MIRZA TELETOVIC !!
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Fidelis » 01 sep 2016, 00:06

baglama je napisao/la:Od svih izostanaka najvise mi je krivo za renfroa. Njegovih 25 min bi bilo kao da nam napad organizuje chris paul...brate mili ne mogu vjerovat kako ovaj gordic nista nije naucio. Pnr mu je spansko selo, telefonira svaki pas...o sutu ne bih :problem:
Ma jasno da bi Refko ovu ekipu ucinio 50 posto jacom.
Sve je vazno ali organizacija je najvaznija.

I to ide na teret Mulaomerovicu,kad mu je otkazao Renfro trebao je umoliti kako zna Zeku ili iskopati drugog crnca.Pa svi mi ovdje smo znali da to sa Gordicem ne moze izaci na dobro,nemoguce da i on nije to znao.

Avatar
baglama
Postovi: 1386
Pridružen/a: 21 sep 2014, 23:56
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la baglama » 01 sep 2016, 00:08

Admir_Sa je napisao/la:Savjetuj im ti da je u derneku spas
:lol:

bjezi noste belaj...buza danas fulio slobodna jer je popio pivu prije 10 dana :lol:
a onako mi djeluje da i ne smije popit alkohol jer mu mama strogo brani :D

sad ce i onaj lik koji je tek otkrio zeljkovu konferenciju ...ma isto sve ko kod nas :lol:

da ponovim, da je svako iste psihe i edo bavcic bi igrao euroligu i ne bi fulao bacanja kad igramo kuci i bio u stalnom strahu da mu neko ne opsuje ili dobaci neku pogrdnu rijec

Avatar
baglama
Postovi: 1386
Pridružen/a: 21 sep 2014, 23:56
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la baglama » 01 sep 2016, 00:11

Ethel je napisao/la:
baglama je napisao/la:
Ethel je napisao/la:Glavni razlog premale baze igraca i nekvaliteta igraca u reprezentaciji je taj sto recimo nemas svog kluba u ABA ligi. Svi ovi momci Vrabac, Buza, Sulejmanovic, pa sad i Gegic su zakasnili i to dobro u prelazu izmedju omladinske i seniorske kosarke. Nemamo kluba koji ce "oziviti" karijeru talentovanim igracima, vratiti na pravi put karijere onih koji su kvalitetni igraci, ali su napravili pogresan izbor kluba itd. Recimo to Srbija ima u Mega Leksu, Hrvati su to imali u Ciboni, moze se reci da i sada imaju, Crnogorci u Buducnosti koliko toliko...

Mi takvog kluba nemamo, niti cemo ga imati uskoro, "nase" sve klubove kad spojis neces naci dovoljno kvalitete i ozbiljnosti za kvalifikacije za ABA ligu, a ne za direktno ucesce.
Pa nagovorite azmira da ulaze u kk slobodu, od fudbala mu nema hljeba. I da uzmes titulu sta to znaci kad je nemoguca misija proci drugo pretkolo evrope. Isplativije bi mu bilo imat stabilan klub u Aba ligi, jer ta liga je jako cijenjena i u europi pa cak i u nba, uvijek si pred ocima skauta. A mislim da bi i dvorana bila puna... I ono sto je jako vazno, taj kraj gore ima puno vise predispozicija za kosarku nego za fudbal. Evo da nabrojim neke: delibasic, juka, mula, begic, omic, mrsic, preldzic, hukic, pa cak i sinanovic... :D
Vrlo cesto zamisljam koji bi to uzitak bio, ali nazalost od toga nema nista. Krimosi su tu vec uvalili duboko.
pa ima osnovat novi klub pa sve ispocetka

neka fuzija sa sparsima i td

zao mi lika koji trosi a od toga nema nista...tesko je isplivat u fudbalu, kosarka ima vise precica ;)
Zadnja izmjena: baglama, dana/u 01 sep 2016, 00:13, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la pinoglavi » 01 sep 2016, 00:11

baglama je napisao/la: sad ce i onaj lik koji je tek otkrio zeljkovu konferenciju ...ma isto sve ko kod nas :lol:
a jbt al se ismija :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tacno konferencija Zeljka se predstavlja kao rjesenje svih problema u svim sportovima u BiH :lol: :lol: :lol: Sta se sve nece procitati od ljudi sto 5 utakmica kosarke godisnje preko TV-a odgledaju, o igranju ili gledanju uzivo da ne pricam
Nad tobom sunce najljepše sja

nokee95
Postovi: 427
Pridružen/a: 14 jul 2015, 01:11
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nokee95 » 01 sep 2016, 01:01

:cry: :cry: EDIN AVDIC NAJVECI IKADA :tokralju: :tokralju:

Zadnja izmjena: nokee95, dana/u 01 sep 2016, 01:05, ukupno mijenjano 1 put.

mirsad993
Postovi: 811
Pridružen/a: 18 dec 2013, 01:45
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la mirsad993 » 01 sep 2016, 01:01

Jakobsen91 je napisao/la:Mirza Teletovic je Bog, kad je s ovakvim amaterima na prethodna dva prvenstva Evrope (na kojima je on igrao) imao 5 pobjeda iz 10 susreta, a za svaku tu pobjedu je bas on bio ubjedljivo najbitniji faktor. Evo jos jedan Nba igrac je pokusao igrati s ovim amaterima, i evo kako je ispalo. Da nije bilo silnih promasaja Rusa u prvom poluvremenu ovo je moglo otici i na 50 razlike. Nije ni Jusuf danas bio los, nestvarna dominacija u skoku, ali ne vrijedi to puno kad ti je Gordic najbolji plej, i vjerovatno igrac s najboljom karijerom od ostatka rostera. Covjek moze biti nosilac igre u nekom MZT-u i slicnim ekipama, i to je to od njega. I ostatak ekipe je uzasan, Buza slovi za nekog ko ima dobar sut, a dva puta ostaje sam na sutu ne smije potegnuti. Mislim da je Mula bas njemu to govorio na timeoutu. Minja baci airball sa slobodnog i on se smije, slika citave njegove karijere - smijeh. Ne znam pomocu kojih trikova on ima bilo kakvu minutazu u ne tako losem AEK-u. U sustini mi smo jos uvijek ekipa koja bilo kojeg ozbiljnijeg rivala moze dobiti samo uz veliku seriju Mirze Teletovica. Jednostavno je tako, i treba to prihvatiti, a ne pljuvati covjeka kad uzima neke nerealne suteve i promasuje. Ne uzima on njih zato sto mu je k. cejf, vec zato sto igra s igracima koji ne razumiju osnove kosarke.
To je to :kafa:

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la invincible1921 » 01 sep 2016, 02:05

baglama je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:Vrabac u našoj ligi nije bio nikakav faktor, a kao da se igra aba napredovao bi, kako da ne. Trening od 7 sati dnevno svaki dan je faktor za napredak
A ko je tebi uopste rekao da je vrabac nekakav aman talenat ali ga manjak treninga kosta?cak i da je bio u omladinskim karegorijana a nije, to ne mora nista znacit u seniorima
Da se ne lazemo igrac koji nije prevaga ni u nasoj sklj ligi (vrabac) sa svojih 19/20 godina makar da odsakce a ne da suta slbodna ako se dobro sjecam 11/18 protiv vogosce ...jeb.o tog igraca nikad on nece postat nesto pa taman da trenira po 10 sati dnevno. Recimo hezonju sam gledo kad je igro za barcu ono u skenderiji nesto sto je bilo juniori fenera, barce... sj.ebavo se u zivot sta radi covjek..

Musa dns sodlian ali nekako imam osjecaj da mu sporo ide prelazak iz juniora u seniore...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la TheChief » 01 sep 2016, 02:36

Gledam statistiku utakmice i za oko su mi zapale neke zgrožavajuće činjenice.
Ukupno samo 3 trice (3/11 ukupno)
Slobodna 17/30, bez Jusufa 8/18, bez Jusufa, Muse i Kikana 3/12
5 asistencija (Gorda 3, Jusuf 2)
19 izgubljenih, samo 3 osvojene lopte
Procenti šuta : za 2 (29,8 - 14/47), za 3 (27,3 - 3/11), slobodna (56,7 - 17/30)

A sada malo o "igračima". Realno, Zahiragić, Buza, Vrabac, Sulejmanović, Gajić i Halilović ne bi smjeli imati mjesto u bilo kojoj ozbiljnoj reprezentaciji. O Gegiću neću ništa negativno pisati, jer je premlad i nema nikakvo seniorsko iskustvo. Potencijal je očit i nadam se da ćemo u njemu dobiti toliko iščekivanog pleya za A selekciju. Gore navedeni igrači su previše limitirani da bi mogli nešto korisno uraditi na terenu. Zaha zna samo prevesti loptu, Buza nema nikakav kvalitet, Vrabac k'o nešto zna igrati odbranu, Sulejmanović ništa, Gajić isto ništa, Halilović posjeduje samo borbenost. Od ovih 6, danas se u listu strijelaca upisao samo Miralem (5 poena). Ostali nisu upisali niti jedan jedini poen, a ukupno su igrali 45 minuta.

Nešto o ostalim. Milošević sasvim pristojna partija, Gorda loše, Kikan loše, Musa solidno. I na kraju Jusuf. Evidentno je da je on daleko bolji odbrambeni nego napadački igrač. U odbrani jedina zamjerka malo lošija iskakanja kod pick-a. Napad, većinu napada završava na snagu, ali sveukupno napadački solidan. Kad ako Bog da popravi igru leđima bit će prava napast. Na ovo dodajmo da ima sasvim pristojan šut (danas nije išao) i odlična slobodna. Danas, zamjerke na njegovu igru upravo spomenuti lošiji šut nego inače, te izgubljene. Skok odličan, kao i odbrana generalno (situacija sa Bykovom nije nikakvo mjerilo). Minja, kao što sam već napisao solidna partija. Manje - više o njemu znamo koje su mu mogućnosti i on u skladu sa njima igra većinu utakmica. Prilično koristan igrač. Gorda - danas loše. Kada je prvi play to loše izgleda. Kada ulazi sa klupe sasvim koristan igrač. Kikan. Njegov najveći problem je odbrana (sve vezano za nju). Danas, npr. za 15 minuta nijedan defanzivni skok. Kao treći ili četvrti visoki igrač je sasvim dobar. Većinom dadne nekih svojih 10-ak poena. Musa. Naravno, trenutno, fizički ne može da parira seniorima, ali za njega se ne bojim, jer će u budućnosti biti, zajedno za Jukom lider ove ekipe. Danas savim solidan izuzev nekoliko amaterski izgubljenih lopti (ali doći će to vremenom). Momku je tek 17 GODINA.

Generalno. Nemamo kvalitet. Nikakvi drugi razlozi nisu uzrok današnjeg debakla. Igrači, o kojima sam pisao u prvom dijelu posta (koji su igrači sa klupe), ne bi smjeli prismrditi reprezentaciji, a igrači iz drugog dijela koji su trenutno "nosioci igre" (osim Juke) su igrači za klupe. I to je naš najveći problem. NEDOVOLJAN KVALITET I NIŠTA DRUGO.

Nadam se da ćemo upisati dvije pobjede protiv Šveđana i pokušati dobiti Rusiju, te se plasirati da Eurobasket.

A onda tamo:
Renfroe, Gordić, Gegić
Atić, Musa
Đedović, Milošević
Teletović, Karahodžić
Nurkić, Kikanović, Stipanović

Od ovoga nema ništa, ali pustite me da barem sanjam :D

VOLIM TE BOSNO !!!
:bih: :bih: :bih: :bih: :bih:

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.