Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna

High

Post Postao/la High » 04 jul 2017, 12:53

Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

nerminh74
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la nerminh74 » 04 jul 2017, 15:22

Meni je dan danas krivo sto nismo dobili latviju umjesto ovih suteva sa parkinga koji su na momenat donjeli, ali na kraju i odnijeli
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

boomerang5
Kontakt:

Post Postao/la boomerang5 » 04 jul 2017, 15:37

nerminh74 je napisao/la:Meni je dan danas krivo sto nismo dobili latviju umjesto ovih suteva sa parkinga koji su na momenat donjeli, ali na kraju i odnijeli

:thumbup: tako je, raja neminovono stavlja ovo, a fakticki ''izgubili'' u tom mecu. Meni je jako drago sto nece doci ''stara garda''. I bez Gordica, Minje, Kikana i ostalih koji jesu (možda) bolji od ovih, ali ovako makar znaš na čemu si i na koga možeš računati. Stalno se ista ekipa provlači zadnjih 10 godina, nikad ništa s istom nismo napravili. Ovako, nikad više novajlija nismo imali, nikad nisam nestrpljiviji bio da vidim kako će to sve izgledati. Od onih si znao, nikad provaljivanje, ali nikad ništa ni extra (govorim kad svi dođu). Ovako, makar se može silom prilikom ( koja mislim da je dobro došla) da si vidi kakav je materijal za podmlađivanje i smjenu generacija.

DaVinci
Kontakt:

Post Postao/la DaVinci » 04 jul 2017, 15:50

nerminh74 je napisao/la:Meni je dan danas krivo sto nismo dobili latviju umjesto ovih suteva sa parkinga koji su na momenat donjeli, ali na kraju i odnijeli

Meni je dan danas krivo sto ja ovu svu budalastinu jos uvjek intenzivno pratim i nakon 20 i kusur godina umjesto da se samo 'ukljucim' na dan utakmice ... ili jos bolje samo pogledam rezultat poslije ... :salut:
"Nismo zrela ekipa. Mi smo osrednja reprezentacija, ako ćemo realno. Druge ekipe su puno zrelije i spremnije od nas i to je razlog. Svaka pametna osoba na forumu koja se razumije u fudbal, vidi i prepoznat će da nismo zreli.'' - M.P

save
Kontakt:

Post Postao/la save » 04 jul 2017, 16:03

boomerang5 je napisao/la:

:thumbup: tako je, raja neminovono stavlja ovo, a fakticki ''izgubili'' u tom mecu. Meni je jako drago sto nece doci ''stara garda''. I bez Gordica, Minje, Kikana i ostalih koji jesu (možda) bolji od ovih, ali ovako makar znaš na čemu si i na koga možeš računati. Stalno se ista ekipa provlači zadnjih 10 godina, nikad ništa s istom nismo napravili. Ovako, nikad više novajlija nismo imali, nikad nisam nestrpljiviji bio da vidim kako će to sve izgledati. Od onih si znao, nikad provaljivanje, ali nikad ništa ni extra (govorim kad svi dođu). Ovako, makar se može silom prilikom ( koja mislim da je dobro došla) da si vidi kakav je materijal za podmlađivanje i smjenu generacija.

Nije poenta u tome jesmo li izgubili ili dobili, radi se o energiji i kvaliteti koju smo imali, ali nažalost mi smo izgleda nacija koja baš i nije miljenik sreće.

paulus
Kontakt:

Post Postao/la paulus » 04 jul 2017, 16:10

Dobro im je reko , patriotizam i ponos da igras za reprezentaciju se ne uci u skoli , volio sam onog Stjepanovica al evo ni on vise , sve nake povrede nes . Sto ne kazu iskreno necemo i cao. Nurkic se ne javlja na tel OPET , nema Haruna sad . i onda stavi na FB dva dana do priprema objavu. Nek igraju djeca sto kaje pa gubili gubili , makar je projekat za buducnost , a ja ove vise nikad ne bi zvao. Pa ova jadna zemlja kroz sta je sve prosla i onda gledas te poluigrace kako glume zvjezdurine nake
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 04 jul 2017, 16:33

Ovo je dobro ispalo, konacno smo poceli sa podmladjivanjem repke. Poznavajuci nas mi bi Teletovica gurali i kad bi imao 40god :lol:
Musa, Sikiras, Campara i ta generacija trebaju biti nosioci u buducnosti nase repke. Sa Nurkicem ozbiljno popricati, niko nije veci od repke, ako ces igrati igraj, ako neces reci to jasno i kraj. Od tih ''starijih'' bi meni samo Kikan bio u rosteru (koji i nije tako star 28god).
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

save
Kontakt:

Post Postao/la save » 04 jul 2017, 17:40

Nervira me ovaj Musa koji nije kako treba ni prohodao, a daje neke bombastične izjave - a obično kad nešto veliko izjavljuješ desi ti se da to pogaziš. Vidjećemo priču za 4-5 godina i njegov status u vezi repke, nadam se da se neće ništa promjeniti

Tracy3McGrady
Kontakt:

Post Postao/la Tracy3McGrady » 05 jul 2017, 06:55

filip13 je napisao/la:http://www.glassrpske.com/sport/republika_srpska/KS-BiH-ogorcen-Prijave-protiv-trojice-igraca/lat/240355.html

Ma samo tako, pa ne moraju nikad više zaigrati.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

kobe24
Kontakt:

Post Postao/la kobe24 » 05 jul 2017, 08:18

Cista glupost. Gordic nije zasluzio da se protiv njega podnose nekakve prijave, bez obzira sto se ponio krajnje neprofesionalno u ovom slucaju. Ja pretpostavljam da je od ranije imao nekih nesuglasica sa Duskom i da je on razlog zasto se nije odazvao na poziv u reprezentaciju. Njemu je ovo prva greska, a mnogi su 15x grijesili i nisu snosili nikakve posljedice. Ovu dvojicu vise ne treba pozivati i kraj price. Mene bi bilo sramota reci da su me takve dvije zvijezde ispalile. :lol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Sapce
Kontakt:

Post Postao/la Sapce » 05 jul 2017, 08:51

Možemo mi pisat i pričat šta hoćemo, ali činjenica je da reprezentativna košarka nema više nikakvu važnost.
I ovoj nadolazećoj generaciji će to za koju godinu biti svejedno.
Naš problem je što mi od izuzetno nadarenih sportista projiciramo nekakve ljudine i idole nacije i sl. Nema od toga ništa. Mahom su to kvarnjaci i to žešći i to skoro bez iznimke..

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

HeraklitMracni
Kontakt:

Post Postao/la HeraklitMracni » 05 jul 2017, 10:25

Musa je poremetio taj prijateljski duh u reprezentaciji..

High

Post Postao/la High » 05 jul 2017, 11:12

Igranje za reprezentativni dres što se tiče košarke više nije ni dužnost, ni obaveza, ni patriotizam, već nešto kao kakav kurs ili sekcija. Ovo su postale dječije prepirke i kojekakva revanširanja.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

adzutant
Kontakt:

Post Postao/la adzutant » 05 jul 2017, 12:57

zna li iko razloge nejavljanja gordica, karahodzica polutka?

lumani
Kontakt:

Post Postao/la lumani » 05 jul 2017, 13:17

adzutant je napisao/la:zna li iko razloge nejavljanja gordica, karahodzica polutka?

Karahodzic igra samo za Bih da bi se prodao,nema tu ljubavi prema drzavi(Nista me ne cudi kod njega) :thumbdown: Gorda ,vjerovatno mu dopizdilo vise dolaziti kada ostali nece..Polutak meni drago sto nije dosao,Panj :!:
Zadnja izmjena: lumani, dana/u 05 jul 2017, 13:18, ukupno mijenjano 1 put.

haris004
Kontakt:

Post Postao/la haris004 » 05 jul 2017, 13:18

Koliko se samo Karahodžić predstavljao kao patriota a evo drugo reprezentativno okupljanje propušta :puke:
Gordić je mnogo dao našoj reprezentaciji od njega me iskreno čudi ovakav čin..

fera
Kontakt:

Post Postao/la fera » 05 jul 2017, 13:33

Ma okrenuti se ovim igracima koji su tu, svi imaju probleme sa sastavom ovo izgleda kao da se vec trazi izgovor za neuspjeh...
Sto se mene tice svi su dobrodosli nazad cim budu imali motiva i zdravlja da pruze 100% svojih mogucnosti bolje nego da igraju preko neke stvari.
A za ovu sadasnju situaciju su jednako krivi oni koji su mulaomerovica nesposobnog doveli za selektora jer damir je najveci doprinos dao ovom stanju u kakvom se sad nalazi reprezentacija.
Evo musa mali ostavlja neke komentare bocka starije igrače a za sezonu dvije ce on biti taj koji nije u mogućnosti doći pa ce onda da mu se sve odbije od glavu. Umjesto da bude sretan sto mu se ukazala prilika ovako mlad da bude lider reprezentacije...
Mislim da cim vise ne bude simpatični klinac musa ce biti jedan od omraženijih igraca mene vec nervira ovaj njegov ego i dug jezik... mozda i od nurkica gori bude,
You are someone else I am still right here

BijelaCokolada
Kontakt:

Post Postao/la BijelaCokolada » 05 jul 2017, 14:23

Pu,je li vas stid nesto reci protiv Gordica bando lopovska.
Prvi put da momak propusti reprezentativno okupljanje a na zadnjem se ozbiljno povrijedio...Mene stid jbt :oops:

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.