Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: CashMan,nerminh74,KK_Bosna

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 12 mar 2018, 00:03

Kad skontaš da je Korkmaz dogurao do NBA (pri tome igrao za Efes, igrao Euroligu, igrao i velika takmičenja za Tursku), a Atić hladi muda na tribinama u AEK-u (već par godina), a prije četiri godine bili bara-bara igrači, Atić je po meni čak bio i bolji samo je Korkmaz imao bolje saigrače.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

MElloo
Kontakt:

PostPostao/la MElloo » 12 mar 2018, 00:19

Raonffa WroteColonKad skontaš da je Korkmaz dogurao do NBA (pri tome igrao za Efes, igrao Euroligu, igrao i velika takmičenja za Tursku), a Atić hladi muda na tribinama u AEK-u (već par godina), a prije četiri godine bili bara-bara igrači, Atić je po meni čak bio i bolji samo je Korkmaz imao bolje saigrače.

Bih u18 vs Turska u18 kada smo umalo usli u finale Atic naidgrao Korkamaza ali nije mogao sam i vidi sad ovo.
Ja ga znam licno i stvanro je bilmez kakav pisu da je mozda cak i gori

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 12 mar 2018, 00:26

Ne vjerujem baš da su u AEK - u opčinjeni sa time da skupo plaćaju 15. igrača u rosteru, sada već vječitog talenta.

Daleko od tog da kad bi Atić zatražio da se dogovore oko raskida saradnje, da bi u u klubu tražili na sve načine da ostane. Prije da bi još i proslavili taj posao.

Ako on ne kopa i rukama i nogama da se izvuče ove situacije, da konačno negdje počne igrati košarku, ako je on zadovoljan sa time da samo trenira i dobro zarađuje, nema takmičarske ambicije, onda tu nema pomoći.

Vjerovatno je njegov ugovor bogatiji i od onog Musinog sa Cedevitom :bow:
Zadnja izmjena: Drape, dana/u 12 mar 2018, 00:30, ukupno mijenjano 1 put.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 12 mar 2018, 00:28

MElloo WroteColon
Raonffa WroteColonKad skontaš da je Korkmaz dogurao do NBA (pri tome igrao za Efes, igrao Euroligu, igrao i velika takmičenja za Tursku), a Atić hladi muda na tribinama u AEK-u (već par godina), a prije četiri godine bili bara-bara igrači, Atić je po meni čak bio i bolji samo je Korkmaz imao bolje saigrače.

Bih u18 vs Turska u18 kada smo umalo usli u finale Atic naidgrao Korkamaza ali nije mogao sam i vidi sad ovo.

Ma čuo sam i od drugih ljudi koji ga poznaju da je budala, jbg šteta, najviše za njega pa onda za sve nas ostale.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 12 mar 2018, 01:06

Svoju najbolju kosarku igrao je sa 18 godina i tako ce i ostati do kraja karijere.
MES QUE UN CLUB!
Samuel Eto'o : "Madridski gadovi, pozdravite prvake!"

Ziggs

PostPostao/la Ziggs » 12 mar 2018, 05:27

Nije uopšte čudno da jedan igrač odigra svoju najbolju košarku u tim godinama. Seniorska košarka nije samo fizička prilagodba već i psihička

Admir_Sa
Kontakt:

PostPostao/la Admir_Sa » 12 mar 2018, 10:49

Drape WroteColonNe vjerujem baš da su u AEK - u opčinjeni sa time da skupo plaćaju 15. igrača u rosteru, sada već vječitog talenta.

Daleko od tog da kad bi Atić zatražio da se dogovore oko raskida saradnje, da bi u u klubu tražili na sve načine da ostane. Prije da bi još i proslavili taj posao.

Ako on ne kopa i rukama i nogama da se izvuče ove situacije, da konačno negdje počne igrati košarku, ako je on zadovoljan sa time da samo trenira i dobro zarađuje, nema takmičarske ambicije, onda tu nema pomoći.

3 miliona za 6 godina
nema potpisa

nerminh74
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la nerminh74 » 12 mar 2018, 11:07

Admir_Sa WroteColon
Drape WroteColonNe vjerujem baš da su u AEK - u opčinjeni sa time da skupo plaćaju 15. igrača u rosteru, sada već vječitog talenta.

3 miliona za 6 godina

pa obzirom na njegovu želju za radom i koliko bi sada trebao da se trudi kako bi dobio negdje 500 000, on sigurno neče prekinuti ugovor i njemu će ovo odgovarati

prevedeno, neče on ostvariti niti 20% svog potencijala
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Trigger
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Trigger » 14 mar 2018, 14:23

lumani WroteColon
esprit24 WroteColonSta Kikanovic fura sa ovom ekavicom :hmmmmm:

supruga naredila,bre.

Hehe, pa i njegov "zemljak" Jasmin Hukić je, također, govorio ekavicu - naprasno - dok je igrao u Hemoofarmu i to samo 1 sezonu!
Bosno moja poharana....

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 15 mar 2018, 12:54

slika
Loading--Bosnianbeast

http://prntscr.com/ivfezx

https://i.imgur.com/VqyJY0j.png

OKK SPARS

Kajzer10
Kontakt:

PostPostao/la Kajzer10 » 15 mar 2018, 13:00

Uh, nisam Musu ocekivao. Iako je najbolji strijelac, ima najbolji index korisnosti u ekipi i generalno protiv playoff ekipa ima vjerovatno najbolje partije u ekipi, nekako sam ocekivao Nicholsa. Jer valjda mora neko iz Cedevite.
Gorda MVP.

lumani
Kontakt:

PostPostao/la lumani » 15 mar 2018, 13:07

MElloo WroteColon

Puno gledate na ta djecija natjecanja...To nema nikakav znacaj ,Pa jedan Sani je tu bio vrh.Seniorska kosarka je nesto drugo..

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 15 mar 2018, 13:12

Kajzer10 WroteColonUh, nisam Musu ocekivao. Iako je najbolji strijelac, ima najbolji index korisnosti u ekipi i generalno protiv playoff ekipa ima vjerovatno najbolje partije u ekipi, nekako sam ocekivao Nicholsa. Jer valjda mora neko iz Cedevite.
Gorda MVP.

I ja sam ocekivao Nicholsa ili Zorica da budu u najboljoj petorci ali na kraju ni jedan nije zavrsio.
Netko je imao svoje prste u izboru idealne petorke, gdje samo Rochestie nije njegov :D :D :D
Loading--Bosnianbeast

http://prntscr.com/ivfezx

https://i.imgur.com/VqyJY0j.png

OKK SPARS

Kajzer10
Kontakt:

PostPostao/la Kajzer10 » 15 mar 2018, 13:19

Bassha WroteColon
Kajzer10 WroteColonUh, nisam Musu ocekivao. Iako je najbolji strijelac, ima najbolji index korisnosti u ekipi i generalno protiv playoff ekipa ima vjerovatno najbolje partije u ekipi, nekako sam ocekivao Nicholsa. Jer valjda mora neko iz Cedevite.
Gorda MVP.

I ja sam ocekivao Nicholsa ili Zorica da budu u najboljoj petorci ali na kraju ni jedan nije zavrsio.
Netko je imao svoje prste u izboru idealne petorke, gdje samo Rochestie nije njegov :D :D :D

Zoric je trebao ali ga yebe omjer ekipe sto je ocigledno bitno. I jel stvarno čovjek proglašen za MVP-a a ekipa mu na dnu? Tu jel nije bitan omjer. Cirkus.

Nemanja86
Kontakt:

PostPostao/la Nemanja86 » 15 mar 2018, 17:10

koliko sam ja upućen, MVP lige se bira isključivo na osnovu valorizacije, nebitan je timski učinak.

I prošle godine je nagrada otišla prilično prosječnom i nebitnom igraču, Nikoli Jankoviću

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 15 mar 2018, 19:24

lumani WroteColon
MElloo WroteColon

Puno gledate na ta djecija natjecanja...To nema nikakav znacaj ,Pa jedan Sani je tu bio vrh.Seniorska kosarka je nesto drugo..

Šta želiš reći ovime? Valjda je očigledno da je Atiću najmanji problem bio taj prelaz iz omladinske u seniorsku košarku.

TaRgEt_
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la TaRgEt_ » 15 mar 2018, 19:47

Trigger WroteColon
lumani WroteColon
esprit24 WroteColonSta Kikanovic fura sa ovom ekavicom :hmmmmm:

supruga naredila,bre.

Hehe, pa i njegov "zemljak" Jasmin Hukić je, također, govorio ekavicu - naprasno - dok je igrao u Hemoofarmu i to samo 1 sezonu!

Nije supruga naredila, niti sta nemojte lupati covjeka optuzivati nego supruga mu vodi fejs stranicu i slicno pa zato ;)
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

lumani
Kontakt:

PostPostao/la lumani » 15 mar 2018, 21:36

@raonffa

Zelim reci,da je kao klinac vise napredovao od ostalih,pa je stao sa 18,19 a drugi tada poceli napredovati..Kada te Dule otpise znas koliko je sati.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 15 mar 2018, 23:43

lumani WroteColon@raonffa

Zelim reci,da je kao klinac vise napredovao od ostalih,pa je stao sa 18,19 a drugi tada poceli napredovati..Kada te Dule otpise znas koliko je sati.

Ne mislim da je njegov problem u stagnaciji u smislu napretka što ne može bolje od ovoga, njegov problem je što on lijen i što ne želi, a nikako ne zato što se nije snašao u seniorskoj košarci ili što jednostavno nije taj nivo.

Pokazao je on protiv Rusa i Francuza da itekako ima šlifa za njega, al' kao što već svi znamo, usijana glava.

MElloo
Kontakt:

PostPostao/la MElloo » 15 mar 2018, 23:57

Pa nije ga Dule otpisao zbog njegove kosarke nego zbog ponasanja

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.