Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
guillermo
Postovi: 2292
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la guillermo » 22 jun 2018, 21:19

Cim Hasandic nije na terenu mi igramo dobro :D

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 22 jun 2018, 21:26

Pa Bosnjaci, nego kako?! Covjek gleda vecinu, a u nasoj reprezentaciji su trenutno 2/3 Bosnjaci. Neces zbog jednog Ljajica izbjegavati da reprezentativce Srbije nazivas Srbima.

Atic je odlican veceras. On od naredne sezone pod hitno mora ozivjeti karijeru.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la MElloo » 22 jun 2018, 21:27

Sad vidim sto je ova hr gubila oe utakmice bez nba igraca.Pa oni su katastrofa kad izadju saric zubac i bojan

filip13
Postovi: 37914
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 22 jun 2018, 21:30

kobe24 je napisao/la:Pa Bosnjaci, nego kako?! Covjek gleda vecinu, a u nasoj reprezentaciji su trenutno 2/3 Bosnjaci. Neces zbog jednog Ljajica izbjegavati da reprezentativce Srbije nazivas Srbima.

Atic je odlican veceras. On od naredne sezone pod hitno mora ozivjeti karijeru.
bosanci i hercegovci,jer se ,gle cuda tako zove i drzava,hoce li zvati reprezentaciju srpskom ako u jednoim susretu bude 2/3 srba u sastavu nase repke?

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 22 jun 2018, 21:43

filip13 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Pa Bosnjaci, nego kako?! Covjek gleda vecinu, a u nasoj reprezentaciji su trenutno 2/3 Bosnjaci. Neces zbog jednog Ljajica izbjegavati da reprezentativce Srbije nazivas Srbima.

Atic je odlican veceras. On od naredne sezone pod hitno mora ozivjeti karijeru.
bosanci i hercegovci,jer se ,gle cuda tako zove i drzava,hoce li zvati reprezentaciju srpskom ako u jednoim susretu bude 2/3 srba u sastavu nase repke?
Na popisu iz 2013. imas preko 50% izjasnjenih Bosnjaka. To daje odgovor na sve onom ko ima bar malo mozga.

Kad vidim ovog Alibegovica s repicima, zivot mi se smuci. Ovdje se niko nije potrudio da okupi bar ono malo kvaliteta sto imamo. Bolje da su Bulica zvali umjesto njega, bar ima solidnu sezonu iza sebe. Ne mislim ni da on ima kvalitet za reprezentaciju, ali opet je Griffin za Ammara. Na kraju solidna partija, mada osim Atica svi su bili prilicno slabi.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 22 jun 2018, 21:56

filip13 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Pa Bosnjaci, nego kako?! Covjek gleda vecinu, a u nasoj reprezentaciji su trenutno 2/3 Bosnjaci. Neces zbog jednog Ljajica izbjegavati da reprezentativce Srbije nazivas Srbima.

Atic je odlican veceras. On od naredne sezone pod hitno mora ozivjeti karijeru.
bosanci i hercegovci,jer se ,gle cuda tako zove i drzava,hoce li zvati reprezentaciju srpskom ako u jednoim susretu bude 2/3 srba u sastavu nase repke?

Filip je u pravu..Bosnjaci su Muslimani,a taj naziv nema veze sa bilo kojim drzavnim sportom u BIH.

ovisnik
Postovi: 1104
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la ovisnik » 22 jun 2018, 22:08

Rikić ne zna akcije,ali će biti od koristi,solidni Lazić,Durmo,Gegić,Atić ponovo pokazao da može,sad je pitanje kontinuiteta igara,sa Francuskom će biti katastrofa,a da bogda i sa Belgijom sa ovim rosteru šta uspijemo napraviti.Gorda,Kikan,Musa,Minja? će donijeti kvalitet više,ali pitanje hoće li to biti dovoljno za Belgiju sa Lojevekim.Kad čovjek gleda kako ovaj Vujošević vodi ekipu,tačno ti se plače što iza njega ne stoji normalan savez da mu osigura dobrog stranca,nagovori neke "potencijalne"-Mitrović,Janković,ispregovara igranje najboljih igrača/iako je kraj sezone ovo je previše "povreda i bolesti"/jer mogu zamisliti kakav bi stroj Dule napravio kada bi imao iole dobar roster.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Admir_Sa » 22 jun 2018, 22:32

Kad se igra ljetna liga u nba? Daj bože da imamo Musu u ove dvije utakmice. Jedino se uzdat u ruse i to je to za ovaj ciklus, realno
nema potpisa

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 22 jun 2018, 22:35

Admir_Sa je napisao/la:Kad se igra ljetna liga u nba? Daj bože da imamo Musu u ove dvije utakmice. Jedino se uzdat u ruse i to je to za ovaj ciklus, realno

Mislim da BKN prvu igra 6.7 protiv Orlanda
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la CashMan » 22 jun 2018, 22:40

Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Admir_Sa » 22 jun 2018, 22:44

Bassha je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:Kad se igra ljetna liga u nba? Daj bože da imamo Musu u ove dvije utakmice. Jedino se uzdat u ruse i to je to za ovaj ciklus, realno

Mislim da BKN prvu igra 6.7 protiv Orlanda
Ja tek sad vidim da mi za 7 dana igramo utakmicu
nema potpisa

thulkazal
Postovi: 2531
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la thulkazal » 22 jun 2018, 22:50

Ja ne znam šta je slušao taj kada je pisao taj članak...

https://www.nba.com/nets/press-conference 9:25

Novinar: Will you both playing in Vegas, by the way, in the Summer league?

Musa: Yes sir

Novinar: And will you be playing for your national team?

Musa: I dont know yet.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13174
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la StevieG8 » 22 jun 2018, 23:06

Super sto je draftovan al izgleda ostadosmo i bez Muse :(
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Pip » 22 jun 2018, 23:28

nema nijedan razlog da nas ispali osim ako je ****,,,nece mu propast sezona ako dodje 10 dana vamo......samo nek slusa mirzine savjete, nece se taj nanosit bh dresa....neka vidi koliko su zubac i zizic pogriejsili propustajuci euro radi inidvidualnih priprema...na kraju presjedili sezone u nba

ako se odmah u startu ne postavis kako treba i stavis im do znanja koliko ti znaci igrat za drzavni dres, onda si njihov rob
za sve krivim miska i onog brata mu koji mu pune glavu....grebe se njima za bosnom oni ga smao vide kao bankomat

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Kajzer10 » 23 jun 2018, 00:41

Ma ako bude 1% sanse da zaigra, on ce igrati. Ja sam siguran. E sad jbg, ne znam kakva je situacija jer si tek dosao, sta ovi u klubu misle o tome itd.
Al svakako nece biti situacija gdje on moze igrati i ima dozvolu a on ostaje tamo na treningu i slicno.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Raonffa » 23 jun 2018, 01:11

Ma doći će on, al' će to biti kasno što je i sam Duško rekao. Po izjavi se da naslutiti da neće imati par treninga sa ekipom, možda se priključi tamo nekad u srijedu otprilike.

A pitanje je i kakav će doći, pogotovo tu mislim na umor, realno 15 dana će 'jahati' po Americi i onda treba da se vrati u BiH i odigra dvije tekme u par dana, zajebano.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

filip13
Postovi: 37914
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 23 jun 2018, 08:36

kobe24 je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Pa Bosnjaci, nego kako?! Covjek gleda vecinu, a u nasoj reprezentaciji su trenutno 2/3 Bosnjaci. Neces zbog jednog Ljajica izbjegavati da reprezentativce Srbije nazivas Srbima.

Atic je odlican veceras. On od naredne sezone pod hitno mora ozivjeti karijeru.
bosanci i hercegovci,jer se ,gle cuda tako zove i drzava,hoce li zvati reprezentaciju srpskom ako u jednoim susretu bude 2/3 srba u sastavu nase repke?
Na popisu iz 2013. imas preko 50% izjasnjenih Bosnjaka. To daje odgovor na sve onom ko ima bar malo mozga.

Kad vidim ovog Alibegovica s repicima, zivot mi se smuci. Ovdje se niko nije potrudio da okupi bar ono malo kvaliteta sto imamo. Bolje da su Bulica zvali umjesto njega, bar ima solidnu sezonu iza sebe. Ne mislim ni da on ima kvalitet za reprezentaciju, ali opet je Griffin za Ammara. Na kraju solidna partija, mada osim Atica svi su bili prilicno slabi.
ne kontas,u reprezentaciji su 2/3 bosnjaci i zato i reprezentaciju treba nazivati bošnjačkom,ok,sta da u reprezentaciji na jednoj tekmi imamo 2/3 srba,trebalo bi je zvati srpskom?

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Drape » 23 jun 2018, 08:43

Opet bi mi sa Gordićem i Džananom trebali biti barem solidni na vanjskim pozicijama, mada ni za jednog nisam uopće siguran da će se priključiti reprezentaciji. A ovo su nam kako ih prozvaše "odlučujući dueli".

Ispod koša je teža situacija, Ivica razvojna liga Zubac ti ne bi smio dati 28 poena ni u humanitarnoj utakmici, možda će nam Kikanović barem dati neki dimenziju u napadu, zakon velikih brojeva kaže da mora i on jednom odigrati dobro za reprezentaciju, iako koliko su šanse da će se to desiti baš protiv Goberta :rol:

S obzirom da nam se na pripremama nalazi više igrača za koje su samo pravi košarkaški sladokusci čuli, a da će najverovatnije neki od njih i upasti u 12, mogla bi se u Mejdanu ponoviti neprijatna scena sa utakmice rukometne reprezentacije, bilo je predstavljanje igrača i sad spiker kaže ime a cijela dvorana uglas prezime, dođe do Mirka Mikića iz Borca i nasta muk, 90% prisutnih nije znalo o kome se radi :D
Zadnja izmjena: Drape, dana/u 23 jun 2018, 10:54, ukupno mijenjano 1 put.

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 23 jun 2018, 10:05

Dejan Kovacevic potpisao za Braunschweig ( ostaje u BBL ). Treba vidjet sa ovim momkom da li bi on zelio da igra za nas u buducnosti, u takvoj smo pozicij da bi nam i Djoko Salic trenutno bio od koristi.
Isto tako treba vidjet da li bivsi Duletov ucenik Glisic zeli da igra za nas, jer u Srbiji tesko da ce imati mjesta.
Tu je i Simanic koji bi nam itekako koristio u buducnosti.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Unofficialpage » 23 jun 2018, 12:07

Nije ono sinoć bilo loše, imajući u vidu sastav i nas i njih. Bar su 3x jači od nas sinoć bili. Častan poraz, Dule je veliki majstor iz ovako limitirane ekipe izvlači baš maksimum, više se ne može. Atić je sinoć odlučio se probuditi iz zimskog sna i pokazati šta zaista zna.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.