Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Wandelanoite » 25 feb 2019, 13:13

Ma kakvi Minja i Kikan kad vidim njihov stil igre smuči mi se život i ne gleda mi se utakmica. Iz ljudi izbija neka negativa.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la BosniaBoston » 25 feb 2019, 13:16

Wandelanoite je napisao/la:Ma kakvi Minja i Kikan kad vidim njihov stil igre smuči mi se život i ne gleda mi se utakmica. Iz ljudi izbija neka negativa.
Kikan je simpa ali minjin stil igre je :damn:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Drape » 25 feb 2019, 17:53

Čampara je pokazao da može biti ono što je trebao biti Hasandić, specijalista za šut. Pokazao je i da teško može biti organizator igre niti je to i igrao, ne kreira za druge i prepušta loptu Atiću.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 28 feb 2019, 12:24

I ovaj Kapelan je izgleda igracina. Toliko se nametnuo u relativno slabasnoj litvanskoj ligi, da je u pola godine nakon transfera u Litvaniju uspio promijeniti dva kluba. Sad je, eto, u superjakoj meksickoj ligi. Sva sreca pa su Campara, Atic i Lazic poceli pogadjati neke suteve s distance.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Nemanja86 » 28 feb 2019, 13:08

Diego je sad već veteran, nema potrebe zvati ga sad, njegove najbolje godine su prošle...

U ovom trenutku Jošilo mi se čini kao najveći snub KSBiH...

Avatar
L-Train
Postovi: 18353
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la L-Train » 28 feb 2019, 21:58

Ima li vise bilo kakve sanse da ovaj Biberovic zaigra za nas ili je vec postao Biberoglu?
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Lotus » 28 feb 2019, 22:34

L-Train je napisao/la:Ima li vise bilo kakve sanse da ovaj Biberovic zaigra za nas ili je vec postao Biberoglu?
Nema kad imas ovakve ljude u savezu.Idu po Americi nesto ganjaju neke talente glume budale, a ispred nosa djecu nam odvode.Odricemo se ovakih talenata, kao da ih imamo na stotine.Za ovake igrace treba licno otici porazgovarati ponuditi nesto, a ne samo pricati mi cemo slati poziv, pa sta bude.Mislio sam da ce Mirza se zauzeti da se ovakve stvari ne desavaju i probat ispraviti uraditi nesto, medjutim nista, nula bodova.

Avatar
L-Train
Postovi: 18353
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la L-Train » 28 feb 2019, 23:01

Ne znam nisam pametan,sjecam se jos prije 2,3 godine da se pisalo dok je bio u Sparsima da ce put Fenerbahchea i da bi vrlo lahko mogao i zaigrati za Tursku,ne razumijem problematiku "Biberovic" ali sta je to drzava dala Teletevicu,Jusufu,Dzananu... pa ti momci ipak nikada nisu ni pomisljali da odu igrati za druge selekcije,a nije da nisu mogli.Kada neki bubam Drago i Ivica odu igrati za Srbiju i Hrvatsku jbga stari znam da oni to osjecaju kao svoje drzave,ali zasto Tarik i Turska?,predstavljati drzavu koja nije tvoja,narod koji nije tvoj,nositi tudji grb na dresu?
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la DaVinci » 28 feb 2019, 23:09

L-Train je napisao/la:ali zasto Tarik i Turska?,predstavljati drzavu koja nije tvoja,narod koji nije tvoj
... pare koje jesu tvoje ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74


Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 01 mar 2019, 01:46

Ne zna se koji vise folira dok prica i to je s njima dvojicom konstantno tako. Obojica su mi izraziro dragi, ali mi se smuci kad iznova i iznova primjecujem ovu njihovu seljacku potrebu da ispadnu vazni, pametni ili sta vec. Kad gledas i slusas intervju s Vucevicem recimo, prvi utisak koji imas je da se radi o nekom najobicnijem covjeku koji je poznat samo svojim ukucanima. Kasnije skontas da covjek ima kosarku u malom prstu, pa usput i naucis neke nove stvari. Ova nasa dvojica se samo nesto oblizuju i ocigledno umisljaju nekakve intelektualce, a na 90% pitanja daju standardne 'odgovore' koji su se znali i ranije.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la BosniaBoston » 01 mar 2019, 02:02

kobe24 je napisao/la:Ne zna se koji vise folira dok prica i to je s njima dvojicom konstantno tako. Obojica su mi izraziro dragi, ali mi se smuci kad iznova i iznova primjecujem ovu njihovu seljacku potrebu da ispadnu vazni, pametni ili sta vec. Kad gledas i slusas intervju s Vucevicem recimo, prvi utisak koji imas je da se radi o nekom najobicnijem covjeku koji je poznat samo svojim ukucanima. Kasnije skontas da covjek ima kosarku u malom prstu, pa usput i naucis neke nove stvari. Ova nasa dvojica se samo nesto oblizuju i ocigledno umisljaju nekakve intelektualce, a na 90% pitanja daju standardne 'odgovore' koji su se znali i ranije.
Jbg sad vucko ipak dolazi iz kosarkaske familije,ima neko steceno stanje.Ako cemo cjepidlacit i mahalat ovaj gucci na musi je meni licno odvratan gucci je inače jedna od firmi koje konzumiraju papci s parama(tu su i lamborghini,balenciaga itd.)
Posebno je šega način na koji ova Ivona izgovara nazive NBA ekipa ko da je rodena na Manhattanu
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
L-Train
Postovi: 18353
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la L-Train » 01 mar 2019, 02:04

Ma vecina igraca u NBA se malo folira kad daju neke izjave,jbga moze im se kad zive taj zvijezdani zivot,nema svako Duncanovski mentalitet :D
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la CashMan » 01 mar 2019, 02:17

kobe24 je napisao/la:Ne zna se koji vise folira dok prica i to je s njima dvojicom konstantno tako. Obojica su mi izraziro dragi, ali mi se smuci kad iznova i iznova primjecujem ovu njihovu seljacku potrebu da ispadnu vazni, pametni ili sta vec. Kad gledas i slusas intervju s Vucevicem recimo, prvi utisak koji imas je da se radi o nekom najobicnijem covjeku koji je poznat samo svojim ukucanima. Kasnije skontas da covjek ima kosarku u malom prstu, pa usput i naucis neke nove stvari. Ova nasa dvojica se samo nesto oblizuju i ocigledno umisljaju nekakve intelektualce, a na 90% pitanja daju standardne 'odgovore' koji su se znali i ranije.
Jao Džanana kakav stav :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la babino » 01 mar 2019, 08:33

odgledah sad ovih 7 min., koliko kukate i nisu bili 'strasni' koliko znaju biti:-)

frenki
Postovi: 430
Pridružen/a: 23 nov 2009, 23:20
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la frenki » 01 mar 2019, 12:41

ne vidjeh sretoše li se njih dvojica? dojam mi je da se izbjegavaju, obzirom da se posebno fotkaju s istom grupom navijača. ono - ne moraju ni biti prijatelji, ali nekakve kolege bi trebali, progovorit koju, pozdraviti se...

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 02 mar 2019, 22:52

Josilo u pobjedi protiv Cedevite: 35 minuta, 7 poena, 11 skokova, 5 asistencija, 2 ukradene i 1 blokada. Iz igre je sutirao 2/7 (1/4 za 2 i 1/3 za 3).
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Rokoko87 » 02 mar 2019, 22:54

kobe24 je napisao/la:Josilo u pobjedi protiv Cedevite: 35 minuta, 7 poena, 11 skokova, 5 asistencija, 2 ukradene i 1 blokada. Iz igre je sutirao 2/7 (1/4 za 2 i 1/3 za 3).
Mislim da je on Halilović vol2, ali bi svejedno trebao biti oko repke, nije da baš imamo nekog izbora.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Raonffa » 02 mar 2019, 23:12

Nisam nikada gledao Jošila, šta igra on, koja pozicija, trojka?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 03 mar 2019, 00:39

Raonffa je napisao/la:Nisam nikada gledao Jošila, šta igra on, koja pozicija, trojka?
Ma ja, igra trojku, ali moze kvalitetno odigrati i kao cetvorka u nekoj small ball petorci. Nije neki suhi talenat, ali je veliki borac i zna biti izuzetno koristan na obje strane parketa. Za razliku od Lazica npr., on zna spustiti loptu na parket i krenuti licem ka kosu. S druge strane, nema mekanu ruku i prirodno lijep izbacaj kao on, ali mu procenti nisu puno slabiji (mada je, objektivno, losiji u tom segmentu). Racionalan je dosta, ne srlja i ne pravi gluposti kao Vrabac. Ne znam, ali po meni on zasluzuje da bude na spisku od 15-ak kosarkasa. Ne donosi sigurnih 10+ poena, ali donosi energicnu i pametnu kosarku, te borbu za svaku loptu. Sto kaze Rokoko, mogao bi se uporediti s Halilovicem po tom nekom nacinu na koji se ponasaju na parketu, bez obzira sto nisu ista pozicija.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.