Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 15 jun 2018, 23:17

Raonffa je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Imacemo najjači sastav u septembru kad sve su prilike necemo ni igrati :cool:
Ma Rusi će dobiti Belgiju, tako da sam uvjeren da ćemo mi ići dalje, al' je problem što bez pobjede protiv Belgije (tj. dva dodatna boda u narednoj fazi) biće nam pravo teško nešto uraditi u sljedećoj fazi, pogotovo što ćemo samo u septembru (a i to je upitno, znam ja nas yebo ti nas) imati najjači mogući roster, što znači da smo sigurno u 4 od 6 kola naredne faze bez Muse, Nurkića i Gordića što nas, objektivno, čini debelo ispodprosječnom reprezentacijom.
Rusi igraju bez najboljeg igraca Shveda, a Belgijanci ce otprilike biti u najjacem sastavu, predvodjeni dvojcem iz EL. Ako se uzme u obzir da se taj mec igra u Belgiji, onda ja i ne bih bas bio toliko siguran u pobjedu Rusa.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la legenda reala » 15 jun 2018, 23:26

Ja vala vise ne vjerujem u tu pobjedu Rusa
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Raonffa » 15 jun 2018, 23:27

kobe24 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Imacemo najjači sastav u septembru kad sve su prilike necemo ni igrati :cool:
Ma Rusi će dobiti Belgiju, tako da sam uvjeren da ćemo mi ići dalje, al' je problem što bez pobjede protiv Belgije (tj. dva dodatna boda u narednoj fazi) biće nam pravo teško nešto uraditi u sljedećoj fazi, pogotovo što ćemo samo u septembru (a i to je upitno, znam ja nas yebo ti nas) imati najjači mogući roster, što znači da smo sigurno u 4 od 6 kola naredne faze bez Muse, Nurkića i Gordića što nas, objektivno, čini debelo ispodprosječnom reprezentacijom.
Rusi igraju bez najboljeg igraca Shveda, a Belgijanci ce otprilike biti u najjacem sastavu, predvodjeni dvojcem iz EL. Ako se uzme u obzir da se taj mec igra u Belgiji, onda ja i ne bih bas bio toliko siguran u pobjedu Rusa.
Ma dobro al' opet je mislim razlika u kvaliteti evidentna i očigledna, u korist Rusije. Shved jeste možda i najbolji skorer Europe zadnjih godina al' i sam znaš da Shved koliko može pomoći toliko može i odmoći ekipi ako ga uhvati 'žuta minuta'. Rusi su svakako jak kolektiv odličnih EL igrača, Shved tu jeste njihov ofanzivno najjači igrač al' daleko od toga da oni ne mogu bez njega, pogotovo protiv Belgije i pogotovo u situaciji kada će 200% ići na pobjedu i kada je tu plejada njihovih ostalih najboljih igrača, sa akcentom na ekipu "CSKA" + Mozgov.

Imaju oni itekako igrače koji mogu strpati 15+ poena bilo kome, i to više takvih igrača.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la DaVinci » 15 jun 2018, 23:54

Sebulba je napisao/la:Pa ovaj Bašić se ni u Sparsima nije naigrao, stvarno ne razumijem :? da li njih stvarno Dule zove svojeveoljno ili mu ih neko nameće?!
Ja vjerujem da Dusko zna ko je Refik Basic koliko i ja ... a ja prvi put cujem za frajera a ko pratim kosarku ... Dule kaze na kojim pozicijama mu fale igraci i njegovi irgeti ih onda idu hvatat' po mahali ... :kafa:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la DaVinci » 15 jun 2018, 23:57

legenda reala je napisao/la:Ja vala vise ne vjerujem u tu pobjedu Rusa
Ni ja ... jos ce Belgi nas preskocit' u ove 2 zadnje tekme ... Sto bi Sajo rek'o: nadokadice se sve na kraju kvalifikacija ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la edinjo-bih » 16 jun 2018, 16:47

ko je sve od igraca otisao u Opatiju?

Durmo, Vrabac, Lazic, Hasandic, Talic, Muratovic, Kamenjas, Rikalo, Basic, Rikic, ...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Raonffa » 18 jun 2018, 20:52

Biće prenos na AS 2 protiv Hrvatske u petak. Sutra nema prenosa, zatvorena tekma za javnost.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 18 jun 2018, 20:58

Raonffa je napisao/la:Biće prenos na AS 2 protiv Hrvatske u petak. Sutra nema prenosa, zatvorena tekma za javnost.
gdje si nasao taj podatak,na stranici arenasporta ne pise da ce biti taj prenos

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 18 jun 2018, 21:02

@Filipe, AS2 (Hrvatska )
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 18 jun 2018, 21:06

Bassha je napisao/la:@Filipe, AS2 (Hrvatska )
pa mi nemamo taj kanal

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 18 jun 2018, 21:10

filip13 je napisao/la:
Bassha je napisao/la:@Filipe, AS2 (Hrvatska )
pa mi nemamo taj kanal

Kod nas ce vjerovatno biti na AS1 BiH prenos
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 18 jun 2018, 21:14

Bassha je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
Bassha je napisao/la:@Filipe, AS2 (Hrvatska )
pa mi nemamo taj kanal

Kod nas ce vjerovatno biti na AS1 BiH prenos

ili na arenasport 1 hrvatska

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la taremuha » 18 jun 2018, 21:26

U programskoj shemi arene sport pise da ce prenos u petak biti u 20h na Arenasport 1 BiH.

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la taremuha » 19 jun 2018, 00:42

Cak sam i zaboravio da su se okupili. Niko nista ne pise.

Avatar
Gifron
Postovi: 4138
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Gifron » 19 jun 2018, 11:34

Da nisu malo pretjerali sa 20KM za kartu :roll:
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Raonffa » 19 jun 2018, 23:36

filip13 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Biće prenos na AS 2 protiv Hrvatske u petak. Sutra nema prenosa, zatvorena tekma za javnost.
gdje si nasao taj podatak,na stranici arenasporta ne pise da ce biti taj prenos
Na AS 2 vidio sinoć najavu, ja imam Telemach i AS 2 je srpska Arena, od hrvatskih arena imam samo AS 1, tako da je vjerovatno u pitanju srpska arena 2. Uglavnom na nekoj od Arena će biti sigurno :)

PS: Ovi na ss.ba napisaše da smo zijanili 30 razlike od Hrvatske u današnjoj prijateljskoj :crazy:

Mada, sve je to očekivano kad se uzme u obzir da smo igrali bez Nurkića, Kikanovića, Stipanovića, Muse, Gordića, Miloševića... Doduše, ni Hrvatima nisu igrali Bogdanović i Šarić, tako da je razlika ipak prevelika.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la taremuha » 20 jun 2018, 00:08

Zna li neko što Gordić nije tamo s njima i kada će se priključiti Kikanović ?

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nerminh74 » 20 jun 2018, 00:28

taremuha je napisao/la:Zna li neko što Gordić nije tamo s njima i kada će se priključiti Kikanović ?
Gordic je dobio postedu zbog umora jer je nedavno zavrsio prvenstvk cg
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la taremuha » 20 jun 2018, 00:37

nerminh74 je napisao/la:
taremuha je napisao/la:Zna li neko što Gordić nije tamo s njima i kada će se priključiti Kikanović ?
Gordic je dobio postedu zbog umora jer je nedavno zavrsio prvenstvk cg
Hvala ;)

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 20 jun 2018, 00:54

taremuha je napisao/la:Zna li neko što Gordić nije tamo s njima i kada će se priključiti Kikanović ?
Kikanovic veceras ima 4. utakmicu finala francuskog prvenstva. Ako izgube, onda je zavrsio klupsku sezonu i vjerovatno ce se ubrzo prikljuciti reprezentaciji. U slucaju da dobiju, onda ce se za nekoliko dana igrati odlucujuca peta utakmica finala.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.