Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
StevieG8
Postovi: 13198
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la StevieG8 » 09 jun 2018, 14:37

miky_hz je napisao/la:Stipanovic i Milosevic takodjer upitni,docice na okupljanje pa ce ljekarski tim da procjeni dali ce igrati.
:silent:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31051
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Chinaglia » 10 jun 2018, 13:59

Penava na workout-u kod Utah Jazz

spavas li mirno Gobertu Rudy

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 10 jun 2018, 20:06

Pokušao je KSBiH angažovati i centra Crvene zvezde Stefana Jankovića. Ipak, on ne želi nastupati za selekciju BiH.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard



Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Drape » 14 jun 2018, 16:57

Je li ko razumio ovo što je danas rekao Duško, o čemu tačno govori :crazy:
Roditelji kada pritiskaju Sinišu Kovačevića, direktoru reprezentacije da imaju veze po novinama, te nakon toga ide serija članaka na nekom sajtu. O čemu se radi? Zato što je principijelno zahtjevao da igrač dođe na pripreme.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la HankMoody » 14 jun 2018, 18:28

Izvinjavam se na neupućenosti, ali hoće li Penava igrati za reprezentaciju?
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
StevieG8
Postovi: 13198
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la StevieG8 » 14 jun 2018, 18:34

HankMoody je napisao/la:Izvinjavam se na neupućenosti, ali hoće li Penava igrati za reprezentaciju?
Koliko sam ja upućen neće igrati.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

gazijabih
Postovi: 320
Pridružen/a: 09 okt 2013, 15:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la gazijabih » 14 jun 2018, 19:38


Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 15 jun 2018, 09:17

Robert Rikic ( Igokea ) ce biti na raspolaganju Duletu za ove meceve

Dodatni pozvi je dobio Refik Basic ( Spars ), zaista ne znam zbog cega je on tu, bilo je sigurno boljih igraca ali ajd
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la edinjo-bih » 15 jun 2018, 13:47

pa i rikic je igrao za mladje uzraste Hrvatske

(nadam se da nam oni nisu njega sad "ustupili" umjesto karacica, a da mi njima zbog toga poklonimo bracu ivisic...)

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Drape » 15 jun 2018, 14:30

Često za fudbalske lige kažu da je pokazatelj koliko su jake to kakvi su timovi iz donjeg, a ne gornjeg dijela tabele. Uzmimo isti princip i za košarkaške reprezentacije: Nama čim fali par igrača, a nekad kad i ne fali, na pripremama reprezentacije bauljaju neki pojedinci za koje je pitanje može li ih se uopće okarakterisati 100% profesionalnim sportistima.

filip13
Postovi: 37932
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 15 jun 2018, 18:43

Drape je napisao/la:Često za fudbalske lige kažu da je pokazatelj koliko su jake to kakvi su timovi iz donjeg, a ne gornjeg dijela tabele. Uzmimo isti princip i za košarkaške reprezentacije: Nama čim fali par igrača, a nekad kad i ne fali, na pripremama reprezentacije bauljaju neki pojedinci za koje je pitanje može li ih se uopće okarakterisati 100% profesionalnim sportistima.

da,otprilike je to tako

Avatar
Sebulba
Postovi: 367
Pridružen/a: 05 okt 2015, 09:26
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Sebulba » 15 jun 2018, 18:44

Pa ovaj Bašić se ni u Sparsima nije naigrao, stvarno ne razumijem :? da li njih stvarno Dule zove svojeveoljno ili mu ih neko nameće?!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33803
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la legenda reala » 15 jun 2018, 18:46

Imacemo najjači sastav u septembru kad sve su prilike necemo ni igrati :cool:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26260
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Raonffa » 15 jun 2018, 21:28

legenda reala je napisao/la:Imacemo najjači sastav u septembru kad sve su prilike necemo ni igrati :cool:
Ma Rusi će dobiti Belgiju, tako da sam uvjeren da ćemo mi ići dalje, al' je problem što bez pobjede protiv Belgije (tj. dva dodatna boda u narednoj fazi) biće nam pravo teško nešto uraditi u sljedećoj fazi, pogotovo što ćemo samo u septembru (a i to je upitno, znam ja nas yebo ti nas) imati najjači mogući roster, što znači da smo sigurno u 4 od 6 kola naredne faze bez Muse, Nurkića i Gordića što nas, objektivno, čini debelo ispodprosječnom reprezentacijom.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 15 jun 2018, 22:07

Raonffa je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Imacemo najjači sastav u septembru kad sve su prilike necemo ni igrati :cool:
Ma Rusi će dobiti Belgiju, tako da sam uvjeren da ćemo mi ići dalje, al' je problem što bez pobjede protiv Belgije (tj. dva dodatna boda u narednoj fazi) biće nam pravo teško nešto uraditi u sljedećoj fazi, pogotovo što ćemo samo u septembru (a i to je upitno, znam ja nas yebo ti nas) imati najjači mogući roster, što znači da smo sigurno u 4 od 6 kola naredne faze bez Muse, Nurkića i Gordića što nas, objektivno, čini debelo ispodprosječnom reprezentacijom.

Nisam upoznat bas sa terminima, ali ako budu u drugom krugu kao u prvoj fazi, onda ova nasa "Trojka" nece biti samo za meceve u Februaru
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Raonffa
Postovi: 26260
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Raonffa » 15 jun 2018, 22:09

Bassha je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Imacemo najjači sastav u septembru kad sve su prilike necemo ni igrati :cool:
Ma Rusi će dobiti Belgiju, tako da sam uvjeren da ćemo mi ići dalje, al' je problem što bez pobjede protiv Belgije (tj. dva dodatna boda u narednoj fazi) biće nam pravo teško nešto uraditi u sljedećoj fazi, pogotovo što ćemo samo u septembru (a i to je upitno, znam ja nas yebo ti nas) imati najjači mogući roster, što znači da smo sigurno u 4 od 6 kola naredne faze bez Muse, Nurkića i Gordića što nas, objektivno, čini debelo ispodprosječnom reprezentacijom.

Nisam upoznat bas sa terminima, ali ako budu u drugom krugu kao u prvoj fazi, onda ova nasa "Trojka" nece biti samo za meceve u Februaru
Septembar, novembar i februar su termini u narednoj fazi.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 15 jun 2018, 22:28

Moja greska onda ;)
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Raonffa
Postovi: 26260
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Raonffa » 15 jun 2018, 22:51

Sve ok :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.