Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

ramke0203
Postovi: 738
Pridružen/a: 12 okt 2020, 17:09
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la ramke0203 » 24 okt 2021, 20:34

definitivno kao da je lopta u cobsovom vlasništvu i ako se naljuti odnijet ce je kuci.

Meni je ova buducnost bas odvratna, gledao sam ove sezone svaku utakmicu i toliko im je igra dosadna i negledljiva da nemam riječi. Sve se svodi na cobsa i seeleya, čak ni Micov ne može da dodje do izražaja u ovakvom timu. Baš ovo što RoninX kaže da cobs šutne nogom dzikic bi dr.kao kitu na klupi i klimao glavom. Lik se **** da je neki trener, a neće final foura ove sezone vidjeti ni u snu.
Ja ne vidim ni jednu izgradjenu akciju.
Rotiranje igrača je grozno... što će dovesti do iscrpljenosti do januara, a ako mu se cobs povrijedi mahat ce usima debeli majmuni i otkaz ce fasovat bez samo tako.
Deranje mu je doduše na vrhuncu.. to jedino i zna

Sve u svemu da je nekom drugom treneru ovakav roster, šamarao bi sve protivnike u ABA ligi, a ovaj se pati iz kola u kolo.

Što se Ede tiče nema mu se sta zamjerit, nikad nije bio sebičan, timski igrač koji daje puno i u ofanzivi i u defanzivi i ove sezone malo je toga sto je do njega. Nama treba klub gdje ćemo gurati svoje igrače, a ne da nam nekakvi popovići, drobnjaci, kuridze uzimaju mjesta našima zato sto su KAO bolji.


Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Drape » 25 okt 2021, 18:25

Komentator sa utakmice SC - Cibona: "Za Kamenjaša je najvažnije da ima dobrog razigravača, u reprezentaciji je to fenomenalni Sani Čampara" :urnebes:

ramke0203
Postovi: 738
Pridružen/a: 12 okt 2020, 17:09
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la ramke0203 » 25 okt 2021, 18:53

Drežnjak, Kamenjaš, Gegić... prije 3-4 sezone Kamenjaš nije znao hodat, Dreznjak bio kao neki potencijal, a Gegić lutao od Bayerna preko Partizana do Slobode u kojoj se raspadao. Mislio sam da su teski failovi od igrača i da ce A1 nivo biti vrh za njih, a evo danas glavni igrači na utakmici SC-Cibona.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4175
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Ghuraba » 26 okt 2021, 01:59

Evo Garze na parketu 4 minute do kraja prve cetvrtine. :hmmmmm:


Avatar
Ghuraba
Postovi: 4175
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Ghuraba » 26 okt 2021, 02:17

greenwood je napisao/la:
26 okt 2021, 02:16
tanko je ovo baš
Zasto je tanko? Nije vidio lopte, ovi indijanci je babi ne bi dali, tako da nije ni mogao napraviti nesto.

Avatar
forgempp
Postovi: 6544
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la forgempp » 26 okt 2021, 11:07

Garza 13 minuta, 2p, 0/1 trica, 1 blokada, 2 skoka i 4 licne greske.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
RoninX
Postovi: 1927
Pridružen/a: 25 dec 2020, 14:03
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la RoninX » 26 okt 2021, 11:19

da mi je neko rekao da cu biti najzadovoljniji sa gegicevom ulogom u timu ne bih mu vjerovao. mislim prije svega na potrosnju u napadu. gledam neki dan alibegovica, uzeo jedan sut iako je par utakmica u nizu briljirao...i sto je najgore, nije ni imao priliku da sutira, bukvalno mu nisu nista davali, kao da su neki saigraci postali ljubomorni na njegov iznenadni bum.
hajde ovi neki ne sutiraju jer su bete i strasljivci, ili prosto ograniceni...ali oni koji mogu ponijeti vise tereta u napadu, ne dobijaju priliku za to.

ne znam...mozda smo mi paranoicni i subjektivni, ali nije u redu da imaju ulogu vodonose a mogu puno vise. i vecinu ovog sto je sinoc Kameni ubacio je zahvaljujuci svojoj aktivnosti... Nurkic je vjerovatno povukao na mater, nema od starog zajebanost, odgovara mu da bude rob, iako je pricao da se nece vracati ako ce sve ostati isto...obicno kako se postavis tako ti i bude. vidim imaju gadan raspored, mogli bi i naredne tri izgubit. njemu nema hajra u indijanskoj ekipi, pa nek se opet segaci sa mccolumom i ekipom, kojima sluzi samo za postavljanje blokova a vjerovatno ga sprdaju privatno. ako si frustriran svojom ulogom u timu, trebas to iznijeti tamo gdje treba, a ne pasivno agresivni bojkot i igra preko one stvari. sa takvim pristupom, neces nista dobiti, osim sto mozes okrenuti navijace protiv sebe.

vucevic uzme svojih 15+ suteva makar gadjao 4/15...valanciunas imao prvu tekmu sut 3/19, ali opet narednu 15+ suteva, zaboli ga

Avatar
Surreal
Postovi: 6779
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Surreal » 26 okt 2021, 12:08

Ma ne bi me čudilo da prihvati opet neki mizerni ugovor, možda ga okači Lillard na story.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Drape » 27 okt 2021, 17:30

Ako nemam igrače u Euroligi, imamo u Eurocupu.


Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Federer17 » 27 okt 2021, 22:38

Od svih 12 igraca koji su dobili priliku da igraju, Amar igrao gotovo najmanje... :crazy:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Chinaglia » 29 okt 2021, 02:09

5 min za luku u prvom pol i 6 poena (dvije trojke), u odbrani ocekivano ima problem s embiidom, ali, bori se, ne da lagane poene kameruncu

nadam se da ce igrati i u drugom pol i da cemo vidjeti nesto od igre na niskom postu il iz pnr

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Neutral » 29 okt 2021, 02:24

Luka je veliki borac i radnik na parketu. Nikako se ne uklapa u naš ravnodušni mentalitet.

Tiktaktoe
Postovi: 835
Pridružen/a: 15 mar 2021, 17:42
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Tiktaktoe » 30 okt 2021, 11:34

Da li ce delalic dobiti priliku ove godine?
Vrabac kriminalac

djonla
Postovi: 402
Pridružen/a: 26 maj 2009, 20:45
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la djonla » 30 okt 2021, 11:42

Bas me zanima na koje mjesto bi nas strucnjaci stavili kada bi igrali sa najjacim igracima.....kako bih to volio za zivota docekati :)


Gegic
Atic
Musa
Alibegovic
Halilovic
Garza
Sulejmanovic
Nurkic

Po meni sigurnih 8.....vjerovatno sam nekog krucijalnog zaboravio, ali ovo mi je ovako na prvu

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Kompromis » 30 okt 2021, 11:54

Alibegovic dokle god bude morao igrati na dvojno a igrati ce jer imamo najnesposobniji savez na svijetu (jedna Armenija registruje minimum 4 igraca koji skoro nemaju veze sa njom) prednost ispred njega ce uvijek imati neki bek ili play jer smo tu mnogo losiji nego pod kosem... cak i za garzu je totalno upitno hoce li mu mirza i ostali jadovi iz saveza uspjeti obezbijediti sportsko drzavljanstvo u fibi iako mu je mama i pola rodbine iz Bosne ili ce se i on voditi kao strani igrac... po ovom sad stanju robertson je 100x sigurniji od alibegovica i garze...

Tiktaktoe
Postovi: 835
Pridružen/a: 15 mar 2021, 17:42
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Tiktaktoe » 30 okt 2021, 12:35

Kepec robertson ne zaslužuje da igra na ustrb amara
Vrabac kriminalac

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Drape » 30 okt 2021, 13:01

Pašalić se povrijedio, ne očekuje se povratak prije decembra, u Mons kao zamjena dolazi Paolo Marinelli iz hrvatske lige. Adamović zbog povrede gležnja još uvijek nije zaigrao u ovoj sezoni, ali je blizu oporavka. Čampara, koji šutira trojke u ABA ligi 2/19, a šut je ono u čemu je najbolji, organizirat će našu igru :oops:

Avatar
zgembo89
Postovi: 4883
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la zgembo89 » 30 okt 2021, 20:14

Zato prije loptu uzme Henry domerkant i organizuje nas napad nikad kvalitetnijeg crnca nismo imali od njeg i stalno sigurnih 10 do 20 poena ubaci cim vidi da ne ide on uzima kontrolu..
Mi nemamo sad takvu dvojku ili trojku da zamjeni playa mozda Musa moze par napada

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.