Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4140
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Ghuraba » 28 feb 2023, 23:57

lumani je napisao/la:
28 feb 2023, 18:34
Ti si jedan od rijetkih koji prati kosarku :thumbup: Sve tacno u vezi Amsala on treba da kida nasu ligu u tim godinama :arrow: kao sto je Mirza cinio...Ima lijep shut ,ali jos nisam vidio da iz bloka ide i pogodi,jos nisam vidio da izgradi sam sebi shut .... Talenat je ,ali godine idu.Vise volim kada se pojavi neki klinac koji nije prosao neki Hype...
Jesi mi to halalio raspravu oko Garze? :mrgreen:

Svjestan sam da Amsal ima jos puno stvari da ispravi, odnosno da nadogradi na jako dobru osnovu, ali svakako da mu i vrijeme polahko curi. Ako se prihvati Musinog mentaliteta - dogurat ce mozda i do EL; ako nastavi ovako - dobit cemo igraca nivoa Atica, s boljim sutem i slabijom odbranom: i ako ne daj Boze nesto krene po zlu - dobit cemo novog Buzu, koji je bio veliki talenat, ali je upravo u ovom uzrastu nestao s ozbiljne scene. Naredna sezona bi mogla biti prekretnica, a on u narednoj sezoni treba bar 15 sigurnih minuta u aba ligi.

lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 01 mar 2023, 00:25

Ghuraba je napisao/la:
28 feb 2023, 23:57
lumani je napisao/la:
28 feb 2023, 18:34
Ti si jedan od rijetkih koji prati kosarku :thumbup: Sve tacno u vezi Amsala on treba da kida nasu ligu u tim godinama :arrow: kao sto je Mirza cinio...Ima lijep shut ,ali jos nisam vidio da iz bloka ide i pogodi,jos nisam vidio da izgradi sam sebi shut .... Talenat je ,ali godine idu.Vise volim kada se pojavi neki klinac koji nije prosao neki Hype...
Jesi mi to halalio raspravu oko Garze? :mrgreen:

Svjestan sam da Amsal ima jos puno stvari da ispravi, odnosno da nadogradi na jako dobru osnovu, ali svakako da mu i vrijeme polahko curi. Ako se prihvati Musinog mentaliteta - dogurat ce mozda i do EL; ako nastavi ovako - dobit cemo igraca nivoa Atica, s boljim sutem i slabijom odbranom: i ako ne daj Boze nesto krene po zlu - dobit cemo novog Buzu, koji je bio veliki talenat, ali je upravo u ovom uzrastu nestao s ozbiljne scene. Naredna sezona bi mogla biti prekretnica, a on u narednoj sezoni treba bar 15 sigurnih minuta u aba ligi.

forum je za rasprave a ti si mene razumio ;)da,Buza je mogao biti novi Huka :cry: jbg ,povreda ,ali evo vraca se polako ...

Avatar
Sarmica
Postovi: 1905
Pridružen/a: 30 dec 2021, 08:44
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Sarmica » 01 mar 2023, 12:06

Kada selektor ne prepoznaje koga ima na klupi i kome ne daje šansu, onda forumaši se stavljaju u poziciju da znaju bolje od njega. Valjda Adis zna šta radi, neće valjda ubacivati tamo neke prospekte kada se ganja rezultat. Svašta se ovdje piše. Ti prospekti neka čekaju neku drugu priliku, ha ja, ima vremena kada će igrati, možda u 25-toj. Tada se košarkaški sazrijeva ......

Hajd što mu ne daju šansu tamo u Šumskoj, razumljivo je, ali kad te šejh počne terbijetiti pa da nemaš priliku do 25-te, to je već drugi level :mrgreen: :D

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4140
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Ghuraba » 04 mar 2023, 22:59

Jordano napustio Zadar - Campara i dalje ne dobija minutazu. Zato nasi navijaci kukaju i placu da se on i Topolovic ubace u rotaciju. Jednostavno je, nemaju kvalitet i to primijete svi, a ne samo Adis.

lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 05 mar 2023, 00:28

Ghuraba je napisao/la:
04 mar 2023, 22:59
Jordano napustio Zadar - Campara i dalje ne dobija minutazu. Zato nasi navijaci kukaju i placu da se on i Topolovic ubace u rotaciju. Jednostavno je, nemaju kvalitet i to primijete svi, a ne samo Adis.
Onaj ko trazi uvijek nesto nade,tako i ova manjina nasih navijaca..

Avatar
Sarmica
Postovi: 1905
Pridružen/a: 30 dec 2021, 08:44
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Sarmica » 05 mar 2023, 14:47

Radije bih ubacio u rotaciju Adija zahiragića koji bi znao vrtiti pik sa Kamenim nego Čamparu. Ali gle čuda, naš vrli selektor daje šansu Čampari uprkos njegovim vjernim navijačima, mislim od Adisa, koji tvrde da on nije za rotacije, pa se opet čudim kako to oni znaju bolje od selektora, a podržavaju njegovo neznanje? :mrgreen:

Komedijaši

lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 05 mar 2023, 18:46

Sarmica je napisao/la:
05 mar 2023, 14:47
Radije bih ubacio u rotaciju Adija zahiragića koji bi znao vrtiti pik sa Kamenim nego Čamparu. Ali gle čuda, naš vrli selektor daje šansu Čampari uprkos njegovim vjernim navijačima, mislim od Adisa, koji tvrde da on nije za rotacije, pa se opet čudim kako to oni znaju bolje od selektora, a podržavaju njegovo neznanje? :mrgreen:

Komedijaši
Da se ti pitas Musa bi bio out a Atic 35 min :plac:

Sa Kamenim U ovom momentu ne mozes na treningu pik vrtiti a da ne pricam o ozbiljnoj tekmi ...

Btw ,Campi je Clan repke vec duzi period nema to nista sa Adisom.

Avatar
Sarmica
Postovi: 1905
Pridružen/a: 30 dec 2021, 08:44
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Sarmica » 05 mar 2023, 19:35

Pa tvoj pulen Adis veli u intervju da je Atić ogroman talenat. Pisali smo dosta puta zašto to ne ostvaruje ili nije ostvario, da se ne ponavljamo ;)

Pored toga, opet se pereš sa nekim lijevim objašnjenjima. Ubio si se za poltičara :mrgreen:

Ne znam kako 'šejh' nije prepoznao da ima straha u sebi i možda kakvog sihra pa da ga odvede negdje da mu se to skida.

lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 05 mar 2023, 20:16

Sarmica je napisao/la:
05 mar 2023, 19:35
Pa tvoj pulen Adis veli u intervju da je Atić ogroman talenat. Pisali smo dosta puta zašto to ne ostvaruje ili nije ostvario, da se ne ponavljamo ;)

Pored toga, opet se pereš sa nekim lijevim objašnjenjima. Ubio si se za poltičara :mrgreen:

Ne znam kako 'šejh' nije prepoznao da ima straha u sebi i možda kakvog sihra pa da ga odvede negdje da mu se to skida.

Znaci ti i Adis se ipak slazete :mrgreen:

Ja se ubio za Politicara :rol: Druze ,vrati se na temu Musa :rol: :rol:

Avatar
Sarmica
Postovi: 1905
Pridružen/a: 30 dec 2021, 08:44
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Sarmica » 06 mar 2023, 23:12

lumani je napisao/la:
05 mar 2023, 20:16
Sarmica je napisao/la:
05 mar 2023, 19:35
Pa tvoj pulen Adis veli u intervju da je Atić ogroman talenat. Pisali smo dosta puta zašto to ne ostvaruje ili nije ostvario, da se ne ponavljamo ;)

Pored toga, opet se pereš sa nekim lijevim objašnjenjima. Ubio si se za poltičara :mrgreen:

Ne znam kako 'šejh' nije prepoznao da ima straha u sebi i možda kakvog sihra pa da ga odvede negdje da mu se to skida.

Znaci ti i Adis se ipak slazete :mrgreen:

Ja se ubio za Politicara :rol: Druze ,vrati se na temu Musa :rol: :rol:
Nema se tu šta slagati, to je činjenica, koju samo ti ne vidiš. Od onih koji imaju ogroman talenat se ne odustaje i ne trenira se nad njima strogoća. Zato ga je Vedran puštao da bude vođa. ;)

lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 07 mar 2023, 00:56

Sarmica je napisao/la:
06 mar 2023, 23:12
lumani je napisao/la:
05 mar 2023, 20:16
Sarmica je napisao/la:
05 mar 2023, 19:35
Pa tvoj pulen Adis veli u intervju da je Atić ogroman talenat. Pisali smo dosta puta zašto to ne ostvaruje ili nije ostvario, da se ne ponavljamo ;)

Pored toga, opet se pereš sa nekim lijevim objašnjenjima. Ubio si se za poltičara :mrgreen:

Ne znam kako 'šejh' nije prepoznao da ima straha u sebi i možda kakvog sihra pa da ga odvede negdje da mu se to skida.

Znaci ti i Adis se ipak slazete :mrgreen:

Ja se ubio za Politicara :rol: Druze ,vrati se na temu Musa :rol: :rol:
Nema se tu šta slagati, to je činjenica, koju samo ti ne vidiš. Od onih koji imaju ogroman talenat se ne odustaje i ne trenira se nad njima strogoća. Zato ga je Vedran puštao da bude vođa. ;)

Znaci talenat je dovoljan :mrgreen: nije potrebna strogoca :( Druze,odjavi se sa Foruma :thumbup:

Dule koji si ti debil kada si bio tako strog prema Bogdanovicu :) :) ej moj Dule...

Avatar
Sarmica
Postovi: 1905
Pridružen/a: 30 dec 2021, 08:44
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Sarmica » 07 mar 2023, 18:25

lumani je napisao/la:
07 mar 2023, 00:56
Sarmica je napisao/la:
06 mar 2023, 23:12
lumani je napisao/la:
05 mar 2023, 20:16



Znaci ti i Adis se ipak slazete :mrgreen:

Ja se ubio za Politicara :rol: Druze ,vrati se na temu Musa :rol: :rol:
Nema se tu šta slagati, to je činjenica, koju samo ti ne vidiš. Od onih koji imaju ogroman talenat se ne odustaje i ne trenira se nad njima strogoća. Zato ga je Vedran puštao da bude vođa. ;)

Znaci talenat je dovoljan :mrgreen: nije potrebna strogoca :( Druze,odjavi se sa Foruma :thumbup:

Dule koji si ti debil kada si bio tako strog prema Bogdanovicu :) :) ej moj Dule...
Nisam baš siguran da me razumiješ. Adis ne radi na stvaranju igrača od Atića, koji je ogroman talenat, kao što je Dule radio sa Bogdanovićem. To
se radi u klubovima, a ne u repci i ne kada netko već ima 25 ogdina i ne kada se radi o liku kakakv je Atić. Znači ne kontaš realnost situacije. Nije smio dopustiti da se tako lako odrekne njegovih usluga na račun rezultata repke. Ništa se posebno ne bi desilo ni da je igrao, ali u situaciji kada nemaš igrača, tada se ne smije trenirati strogoća i da se glumi neki autoritet.

Siguran sam da se mogao naći neki povoljniji ishod.

lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 08 mar 2023, 02:39

Sarmica je napisao/la:
07 mar 2023, 18:25
lumani je napisao/la:
07 mar 2023, 00:56
Sarmica je napisao/la:
06 mar 2023, 23:12


Nema se tu šta slagati, to je činjenica, koju samo ti ne vidiš. Od onih koji imaju ogroman talenat se ne odustaje i ne trenira se nad njima strogoća. Zato ga je Vedran puštao da bude vođa. ;)

Znaci talenat je dovoljan :mrgreen: nije potrebna strogoca :( Druze,odjavi se sa Foruma :thumbup:

Dule koji si ti debil kada si bio tako strog prema Bogdanovicu :) :) ej moj Dule...
Nisam baš siguran da me razumiješ. Adis ne radi na stvaranju igrača od Atića, koji je ogroman talenat, kao što je Dule radio sa Bogdanovićem. To
se radi u klubovima, a ne u repci i ne kada netko već ima 25 ogdina i ne kada se radi o liku kakakv je Atić. Znači ne kontaš realnost situacije. Nije smio dopustiti da se tako lako odrekne njegovih usluga na račun rezultata repke. Ništa se posebno ne bi desilo ni da je igrao, ali u situaciji kada nemaš igrača, tada se ne smije trenirati strogoća i da se glumi neki autoritet.

Siguran sam da se mogao naći neki povoljniji ishod.
Atic je imao vise nego dobru minutazu na E.B :) Ne znam o cemu pricas....Posle E.B je druga prica i svima jasna,glumio povredu/postavljao uslove i kraj price.

Avatar
donDondon
Postovi: 3216
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la donDondon » 08 mar 2023, 08:40

kako imate snage jos uvijek pisati o ovoj raspaloj i netalentovanoj reprezentaciji
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4140
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Ghuraba » 18 mar 2023, 22:12

Operisan Aleksa Gatarić

U Zagrebu je operisan igrač našeg kluba Aleksa Gatarić koji je u novembru mjesecu doživio povredu koljena na II turniru ABA 2 lige u Sarajevu. Aleksi želimo brz i uspješan oporavak.
Ne shvatam kod Sparsa ovo cekanje po 4-5 mjeseci na operaciju njihovih kosarkasa. I Mulic je takodjer cekao par mjeseci. Gataric se mozda mogao oporaviti za 2 mjeseca, a momak tek sad operisan. Gdje je tu logika?!

lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 19 mar 2023, 14:13

Ghuraba je napisao/la:
18 mar 2023, 22:12
Operisan Aleksa Gatarić

U Zagrebu je operisan igrač našeg kluba Aleksa Gatarić koji je u novembru mjesecu doživio povredu koljena na II turniru ABA 2 lige u Sarajevu. Aleksi želimo brz i uspješan oporavak.
Ne shvatam kod Sparsa ovo cekanje po 4-5 mjeseci na operaciju njihovih kosarkasa. I Mulic je takodjer cekao par mjeseci. Gataric se mozda mogao oporaviti za 2 mjeseca, a momak tek sad operisan. Gdje je tu logika?!
Jbt ,Kao da su na cekanju za Vizu.


Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16406
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la gaston » 26 mar 2023, 09:46

47p 15r za Garzu večeras.
Zavrsio je sezonu u G Ligi na prosjeku 30/10 :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4140
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Ghuraba » 26 mar 2023, 11:40

Momak je doslovno masina za koseve i nadam se da ce u narednoj sezoni igrati u ekipi koja ce mu dati bar 15 minuta po mecu. U nba ligi se ionako ne igra odbrana u RS-u, tako da je pravo bogatstvo imati ovakvog skorera u timu. Evo recimo Jukin Portland je poznat po losoj odbrani vec godinama, a Luka bi mogao biti njegov back up. Jubenks kao trenutna zamjena na petici ne koristi ni u jednom pravcu, a garantujem da bi Garza za 15-20 mpg imao dvocifren poenterski ucinak u prosjeku.


Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot] i 4 gosta.