Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Tracy3McGrady » 01 avg 2018, 22:10

Drape je napisao/la:
OKK Sloboda i Nedžad Muratović nisu uspjeli postići dogovor o produžetku saradnje. U narednoj sezoni Tuzlaci neće računati na usluge 22-godišnjeg krilnog igrača, saznaje BHbasket.

Uprava Slobode nije mogla udovoljiti finansijskim zahtjevima Muratovića za narednu sezonu, s obzirom da nisu bili zadovoljni njegovim učinkom na parketu prošle sezone.
Eto njega u Gradinu kao što gledam
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 02 avg 2018, 08:56

Gegic --> Parizan
Mehic --> Buducnost
Alibegovic --> Virtus Roma
Milosevic --> Lavrio
Zahiragic --> Spars
Gajic --> Helios Suns
Rikalo --> Kralovsti Sokoli
Suljo --> Breagon
Bulic --> Coruna
Musa - Brooklyn
Kapelan --> BC Siaulia

Talic se vratio u Igokeu nakon sto je bio posudjen Kaknju

Ugovore su produzili: Nurkic (Portland), Hasandic (Sloboda), Kikanovic (Monaco), Stipanovic (Cedevita), Gordic (Buducnost), Halilovic (Orleans)

Dok do pocetka sezone u potrazi za timom su Atic, Penava, Muratovic, Vrabac, Glogovac
Ostje nejasna situacija sta se desava sa Buzom, oce li on otici negdje ili ipak ostaje u Belgiji
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Drape » 02 avg 2018, 09:12

Kako su svi posvećeni reprezentaciji, neće niko da pređe u euroligaške klubove zbog toga.

filip13
Postovi: 37914
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 02 avg 2018, 09:20

Drape je napisao/la:Kako su svi posvećeni reprezentaciji, neće niko da pređe u euroligaške klubove zbog toga.

da bogdom imamo igrace tog nivoa da budu bar 7-8 . igraci u osrednjoj euroligaskoj ekipi

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 05 avg 2018, 01:22

Jojj ovih iz avaza sto su napravili interviju sa Sinisom :lol: :lol:
Prvog dana kad je objavljeno da Dule ide na operaciju znalo se da ce Menso biti zamjenik, i ovi sad ga sad to pitaju :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Imali su hiljadu nekih drugih stavri da pitaju;
Oce li se Dule vracati na klupi vise ( da sam na njegovom mjestu zaobilazio granicu BIH u sirokom luku )
Sta se desava sa naturalizovanim igracem, oce li jos od kojeg agenta izvisiti
Sta se desava sa biberovicem, oce li mu dati ispisnicu; da li su braca predala na Fibu "slucaj biberoglu"
Oce li Dzidic odgovarati za (NE)uspjeh na EP u 18
Sta se stvarno desilo u hotelu i zbog cega je Kamenjas izacen
Kad ce biti izabrano novo rukovodstvo saveza ( jer su Bukva i pojedini dali ostavke )
Oce li Igokea igrati BH prenstvo i zasto nece
Ako oni ne budu igrali oce li se onda Sparsi i Zrinjski isto osloboditi
....
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 06 avg 2018, 18:36

Vrabac u Sparsima
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la DaVinci » 06 avg 2018, 18:49

Bassha je napisao/la:Vrabac u Sparsima
Odlicno ... sljedeci je Buza ... :kafa:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Raonffa » 06 avg 2018, 18:56

Šta je sa Atićem, planira li nastaviti karijeru negdje? :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Drape » 06 avg 2018, 20:08

Raonffa je napisao/la:Šta je sa Atićem, planira li nastaviti karijeru negdje? :mrgreen:
U rodnom Bugojnu održava formu za nešto, sad moguće da je to i igranje košarke negdje naredne sezone :D

slika

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la bombaysaphire » 06 avg 2018, 20:13

Mogli bi Spursi potpisati Atića i Buzu, Vrabac je već tu...Ne volim ih, ali bio to bio odličan potez za reprezentaciju...Oni trebaju što više minuta, pogotovo Atić..Mislim da je Vrabac završio sa košarkaškim razvojem, i da je ovo njegov plafon...Najviše mi je žao Buze, mada opet imama neku nadu da će biti bolje za njega...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nerminh74 » 06 avg 2018, 20:24

Bassha je napisao/la:Vrabac u Sparsima
Ako vec igra u 2 ligi, neka igra u timu gdje ce imati vazniju ulogu
ALI nece valjda on i ako dodze buza sada gusiti durmu
Volio bi da durmo dobije kvalitetnu sansu pa da vidimo ima li sta od njega
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 06 avg 2018, 20:47

Ja bih volio da Sparsi vrate sve koji su igrali kod njih i da pokusaju nekako uci u prvu ABA ligu.

Campara, Zahiragic + jedan iskusan play
Atic, Durmo
Vrabac, Buza
Penava, Glogovac, Manjgafic
Bajramovic, Kamenjas + jedan dobar centar

Ovako bi svi nasi reprezentativci imali po 20-ak minuta, a mislim da bi i ekipa bila sasvim konkurentna u ABA2 ligi (uz po jedno pojacanje na jedinici i petici). Ima tu sutera, atleticnih bekova, raznovrsnih visokih igraca, a opet nema istrosenih staraca iz komsiluka.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 06 avg 2018, 20:53

kobe24 je napisao/la:Ja bih volio da Sparsi vrate sve koji su igrali kod njih i da pokusaju nekako uci u prvu ABA ligu.

Campara, Zahiragic + jedan iskusan play
Atic, Durmo
Vrabac, Buza
Penava, Glogovac, Manjgafic
Bajramovic, Kamenjas + jedan dobar centar

Ovako bi svi nasi reprezentativci imali po 20-ak minuta, a mislim da bi i ekipa bila sasvim konkurentna u ABA2 ligi (uz po jedno pojacanje na jedinici i petici). Ima tu sutera, atleticnih bekova, raznovrsnih visokih igraca, a opet nema istrosenih staraca iz komsiluka.
Pod ugovorom su Grubelic i Stepanovic
Penava nema sanse da dodje.
Campara bi mogao da dodje na posudbu i onako ce ga ovi iz Andore u nize lige Spanije ponovo poslati
Atic ili Buza jedan od njih bi mogao doci, tesko oba sad kad su Vrapca potpisali
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Drape » 06 avg 2018, 20:55

Penava izgleda da ima menadžera koji mu puni glavu nerealnim obećanjima i angažmanima u ovom trenutku, vjerovatno "pucaju" na puno veći nivo od Sparsa iako bi ako i nađe takav klub mogao brzo završiti na kraju klupe.

Pitanje je i za Atića(koji je već nevoljko igrao našu ligu na onoj posudbi iz AEK -a) i još neke da li ih zadovoljava ABA 2, oni opravdano ili neopravdano vjerovatno misle da je to ispod njihovog nivoa. Bilo je i za Vrabca i ranijih sezona priče da bi se mogao vratiti ali bilo je potrebno da mu karijera krahira do prosječnog igrača 2. njemačke lige da mu Sparsi više i ne izgledaju kao tako loša opcija.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 06 avg 2018, 21:12

Bassha je napisao/la: Pod ugovorom su Grubelic i Stepanovic
Penava nema sanse da dodje.
Campara bi mogao da dodje na posudbu i onako ce ga ovi iz Andore u nize lige Spanije ponovo poslati
Atic ili Buza jedan od njih bi mogao doci, tesko oba sad kad su Vrapca potpisali
Ma znam, ja sam samo napisao kako bi to idealno izgledalo u mojoj glavi. :mrgreen:

Grubelic i Zahiragic su nedovoljno kvalitetni da drze tu poziciju jedinice, pa zato i ne vjerujem da ce se Campara vratiti. Njima treba jos jedan iskusan play, koji ima 10+ poena u rukama. Stepanovic je bara-bara s Fahrom i vjerujem da nece obojica moci dobijati stalne minute u regionalnom takmicenju - tj. igrat ce onaj koji u datom momentu bude u boljoj formi. Sto se tice Penave, daj Boze da on ima kvalitet da odmah zaigra endesa ligu i da tamo razvali sve zivo, ali ja sam 90% siguran da on trenutno ni u aba ligi ne bi mogao igrati vise od 15 minuta.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 06 avg 2018, 21:17

bombaysaphire je napisao/la:Mogli bi Spursi potpisati Atića i Buzu, Vrabac je već tu...Ne volim ih, ali bio to bio odličan potez za reprezentaciju...Oni trebaju što više minuta, pogotovo Atić..Mislim da je Vrabac završio sa košarkaškim razvojem, i da je ovo njegov plafon...Najviše mi je žao Buze, mada opet imama neku nadu da će biti bolje za njega...

Ehh sad zamisli repku sa 3 igrača 2 aba lige...protivnici bi bježali od straha.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 06 avg 2018, 21:20

lumani je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:Mogli bi Spursi potpisati Atića i Buzu, Vrabac je već tu...Ne volim ih, ali bio to bio odličan potez za reprezentaciju...Oni trebaju što više minuta, pogotovo Atić..Mislim da je Vrabac završio sa košarkaškim razvojem, i da je ovo njegov plafon...Najviše mi je žao Buze, mada opet imama neku nadu da će biti bolje za njega...

Ehh sad zamisli repku sa 3 igrača 2 aba lige...protivnici bi bježali od straha.
Bas su dosad imali ogroman respekt prema igracima iz drugih i trecih liga Njemacke, Spanije i Italije? :lol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 06 avg 2018, 21:21

Druga španska je jača od 75%ekipa iz prve Aba lige.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nerminh74 » 06 avg 2018, 21:33

Stanite malo penava je odbio 100 000 partizana i sada da dodze u sparse
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 06 avg 2018, 21:35

nerminh74 je napisao/la:Stanite malo penava je odbio 100 000 partizana i sada da dodze u sparse

Samo zamisli o kakvom Talentu se radi sa nda drafta dođeš u Sparse..

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.