Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Drape » 26 okt 2018, 20:19

Live stats Leuvena, Delalić do sad 10 minuta 0 poena, nadam se da će ubaciti koji do kraja

http://netcasting.webpont.com/?bel_11125

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 26 okt 2018, 20:44

Sad kad je vec evidentna smjena generacija, Talic bi trebao biti jedan od playmakera koji ce imati svoje mjesto medju 12 kosarkasa (pogotovo u nadolazecim prozorima u kojima 100% nema Gordica). Vrijeme je da se Zahiragic i slicni kosarkasi bez ikakve perspektive prestanu pozivati. Momak ima fantasticno vodjenje lopte i odlican pregled igre. Na ulazima je dosta solidan, a najveca mana mu je odbrana, koja je veceras bila bas losa. Mene stilom igre mnogo podsjeca upravo na Nemanju, mada je jasno da u pogledu atletike nikad nece biti na njegovom nivou. Tijelo mu je trenutno krhko i jednostavno ne moze pruziti kvalitetnu igru u defanzivi, a generalno gledano njegova visina i raspon ruku mu to vjerovatno nikad nece omoguciti. U svakon slucaju, raduje ova minutaza u Igokei, koju on zasad odlicno koristi.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Wandelanoite » 26 okt 2018, 21:11

Gegic, Talic, Campara
Atic, Durmo, Buza
Lazic, Bulic, Djedovic
Halilovic, Penava, Delalic, Sikiras, Karahodzic, Matkovic
Sulejmanovic, Sejfic, Kamenjas

Prekriziti Zahiragica, Vrabca, Milosevica i ostale lijehe od ovih igraca praviti tim mozda dodati jos nekoga Mitrovica ili Alibegovica sutera.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 26 okt 2018, 21:30

Wandelanoite je napisao/la:Gegic, Talic, Campara
Atic, Durmo, Buza
Lazic, Bulic, Djedovic
Halilovic, Penava, Delalic, Sikiras, Karahodzic, Matkovic
Sulejmanovic, Sejfic, Kamenjas

Prekriziti Zahiragica, Vrabca, Milosevica i ostale lijehe od ovih igraca praviti tim mozda dodati jos nekoga Mitrovica ili Alibegovica sutera.
Sa tom ekipom smo autsajder protiv Kosova.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 26 okt 2018, 21:39

S obzirom da su se Kikan i Stipan oprostili od reprezentacije, pod hitno bi trebalo kontaktirati Luku Garzu, a mozda i Samira Sehica. O prvom smo vec puno puta pisali ovdje. Momak je rodjen na kraju 98. (27.12.) i ozbiljan je potencijal, ali mozda ni Sehic nije za baciti. Ima 22 godine, prosle godine je bio 6th man u svojoj ekipi, u kojoj je biljezio preko 10 ppg i preko 5 rpg. On me mnogo podsjeca na Sulju. Slicne su konstitucije, mada je on pokretljiviji Emira. Naravno, u nekim drugim segmentima je losiji (nije bez razloga zapeo u koledz kosarci).
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Wandelanoite » 27 okt 2018, 02:05

lumani je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Gegic, Talic, Campara
Atic, Durmo, Buza
Lazic, Bulic, Djedovic
Halilovic, Penava, Delalic, Sikiras, Karahodzic, Matkovic
Sulejmanovic, Sejfic, Kamenjas

Prekriziti Zahiragica, Vrabca, Milosevica i ostale lijehe od ovih igraca praviti tim mozda dodati jos nekoga Mitrovica ili Alibegovica sutera.
Sa tom ekipom smo autsajder protiv Kosova.
Nažalost bolje nemamo od ovih momaka, njih treba isforsirati i u njima tražiti opcije s klupe za Eurobasket. Gordic, Djedovic, Musa, Amer, Nurkic za 3 godine dobra postava, nadam se da cemo do tada dobiti barem jos 4 kvalitetna igraca od ovih momaka gore.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

filip13
Postovi: 38036
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 27 okt 2018, 10:29

Wandelanoite je napisao/la:
lumani je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Gegic, Talic, Campara
Atic, Durmo, Buza
Lazic, Bulic, Djedovic
Halilovic, Penava, Delalic, Sikiras, Karahodzic, Matkovic
Sulejmanovic, Sejfic, Kamenjas

Prekriziti Zahiragica, Vrabca, Milosevica i ostale lijehe od ovih igraca praviti tim mozda dodati jos nekoga Mitrovica ili Alibegovica sutera.
Sa tom ekipom smo autsajder protiv Kosova.
Nažalost bolje nemamo od ovih momaka, njih treba isforsirati i u njima tražiti opcije s klupe za Eurobasket. Gordic, Djedovic, Musa, Amer, Nurkic za 3 godine dobra postava, nadam se da cemo do tada dobiti barem jos 4 kvalitetna igraca od ovih momaka gore.

koji đedovic za 3 godine?

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Wandelanoite » 27 okt 2018, 14:28

Nihad
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

filip13
Postovi: 38036
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 27 okt 2018, 15:55

Wandelanoite je napisao/la:Nihad

ovo nije tema gdje se raspravlja o scenarijima naucno fantasticnih filmova

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Raonffa » 27 okt 2018, 17:06

Fakat, ne znam na osnovu čega gradite temelje optimizma za Đedovića i reprezentativni dres.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Wandelanoite » 27 okt 2018, 17:49

Nihad se vraca u drzavni dres svidjalo se to nekome ili ne.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

filip13
Postovi: 38036
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 27 okt 2018, 18:14

Raonffa je napisao/la:Fakat, ne znam na osnovu čega gradite temelje optimizma za Đedovića i reprezentativni dres.

ma pitanje je da li on uopce zasluzuje da ga se pozove u reprezentaciju poslije svih stvari koje je uradio i izjavio,da ne govorim da ce za 3 godine biti u 32. godini zivota i na kraju karijere

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Raonffa » 27 okt 2018, 18:18

filip13 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Fakat, ne znam na osnovu čega gradite temelje optimizma za Đedovića i reprezentativni dres.

ma pitanje je da li on uopce zasluzuje da ga se pozove u reprezentaciju poslije svih stvari koje je uradio i izjavio,da ne govorim da ce za 3 godine biti u 32. godini zivota i na kraju karijere
Pa ja ga sigurno ne bih zvao, al' obzirom da je Teletović sada predsjednik i da su njih dvojica sigurno dobri prijatelji, ova priča što govori @Wandelanoite ima rezona.

Mada upitno je kao što kažeš šta će biti za par sezona.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 27 okt 2018, 18:25

Da se u buducnosti nebi ponavljale iste stvari, Nihada ne treba zvati pa da je i D'Angelo Russell licno...
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

filip13
Postovi: 38036
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 27 okt 2018, 18:30

Raonffa je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Fakat, ne znam na osnovu čega gradite temelje optimizma za Đedovića i reprezentativni dres.

ma pitanje je da li on uopce zasluzuje da ga se pozove u reprezentaciju poslije svih stvari koje je uradio i izjavio,da ne govorim da ce za 3 godine biti u 32. godini zivota i na kraju karijere
Pa ja ga sigurno ne bih zvao, al' obzirom da je Teletović sada predsjednik i da su njih dvojica sigurno dobri prijatelji, ova priča što govori @Wandelanoite ima rezona.

Mada upitno je kao što kažeš šta će biti za par sezona.

on je vrlo rano poceo igrati u seniorima,i tesko je vjerovati da ce on u 32. godini biti igrac kao sto neki drugi budu kvalitetni u toj dobi,ali opet ponavljam,hebo sve nas u guzicu ako poslije svega neko odluci da on treba igrati za nas,i da neko odluci da mu pomogne da se proba naci nacin da on uopce ima pravo igrati za nas,ali eto,nekome to sve sto je radio,izjavljivao valjda ne smeta
Zadnja izmjena: filip13, dana/u 27 okt 2018, 18:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Raonffa » 27 okt 2018, 18:32

filip13 je napisao/la:
on je vrlo rano poceo igrati u seniorima,i tesko je vjerovati da ce on u 32. godini biti igrac kao sto neki drugi budu kvalitetni u toj dobi,ali opet ponavljam,hebo sve nas u guzicu ako poslije svega neko odluci da on treba igrati za nas
Mah joj, ništa me ne bi čudilo, mi smo takvi brzo zaboravljamo neke stvari, nikakvog karaktera ništa, zato nam se i dešavaju ovakve stvari stalno i dešavat će se u budućnosti sve dok budemo gazili ponos.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

filip13
Postovi: 38036
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 27 okt 2018, 18:33

Bassha je napisao/la:Da se u buducnosti nebi ponavljale iste stvari, Nihada ne treba zvati pa da je i D'Angelo Russell licno...

tacno,kraj priče,da je lebron james i stephen curry u jednom igracu

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 27 okt 2018, 18:34

Radije bih Hasandica gledao dok sam ziv, nego najveceg izdajnika bh sporta.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

filip13
Postovi: 38036
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 27 okt 2018, 18:36

Raonffa je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
on je vrlo rano poceo igrati u seniorima,i tesko je vjerovati da ce on u 32. godini biti igrac kao sto neki drugi budu kvalitetni u toj dobi,ali opet ponavljam,hebo sve nas u guzicu ako poslije svega neko odluci da on treba igrati za nas
Mah joj, ništa me ne bi čudilo, mi smo takvi brzo zaboravljamo neke stvari, nikakvog karaktera ništa, zato nam se i dešavaju ovakve stvari stalno i dešavat će se u budućnosti sve dok budemo gazili ponos.

u srbiji bi teodosica razapeli da je ovo uradio,razapeli po medijima

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Raonffa » 27 okt 2018, 18:38

filip13 je napisao/la:
u srbiji bi teodosica razapeli da je ovo uradio,razapeli po medijima
Ma nemamo mi to u sebi jbg.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.