Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Sarmica
Postovi: 1905
Pridružen/a: 30 dec 2021, 08:44
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Sarmica » 04 feb 2023, 18:36

Ethel je napisao/la:
04 feb 2023, 18:15
Koliko minutica su imali Motley, Lessort, dvojica Fallova, Dunston, Hines, Milutinov, Davies, Sanli, Pleiss, Poirier, Nebo itd.

Malo ili nikako. Ne kazem da bi, ali minutaza u NBA ne odredjuje kakav ces biti u Europi.
Ja uglavnom repliciram na velike izjave bilo novinara sa portala ili korisnika foruma. Post Ghurabe sadrži velike i neosnovane izjave i prije svega neutvrđene. Sve se može desiti i sve je moguće, ali treba paziti sa riječima.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 04 feb 2023, 18:41

Ethel je napisao/la:
04 feb 2023, 18:31
lumani je napisao/la:
04 feb 2023, 18:18
Ethel je napisao/la:
04 feb 2023, 17:04
Od svih Nurkicevih kvaliteta hvali se ona najmanja...napadacka. Ima garbage time igraca koji igraju bolju odbranu od pola NBA superstar igraca, boljih napadaca od pola NBA startera, ne znaci da su bolji igraci i ne vidim zasto Garza nema bolje napadacke kvalitete od Nurkica iako je razlika u kvaliteti velika.
U garbage time ima svega sem ozbiljne kosarke a to znas i sam.
I to opet ne znaci da momak mozda nema kvalitetnije napadacke sposobnosti od Nurkica.
Ne moze imati ,dok ne odigra barem 30 tekmi na nekom levelu :!: Nije Nurkic sisao motku godinama ,nego igrao u NBA.

Avatar
Ethel
Postovi: 5190
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Ethel » 04 feb 2023, 18:56

lumani je napisao/la:
04 feb 2023, 18:41
Ethel je napisao/la:
04 feb 2023, 18:31
lumani je napisao/la:
04 feb 2023, 18:18


U garbage time ima svega sem ozbiljne kosarke a to znas i sam.
I to opet ne znaci da momak mozda nema kvalitetnije napadacke sposobnosti od Nurkica.
Ne moze imati ,dok ne odigra barem 30 tekmi na nekom levelu :!: Nije Nurkic sisao motku godinama ,nego igrao u NBA.
Dobro eto Nurkic je pojam napadacke kvalitete, elitni centarski scorer pa je u tom segmentu svjetlosnu godinu ispred, nemoguce je eto da igrac koji igra garbage time ima neki segment igre bolji od igraca koji igra redovno.

Larkin ili James su bolji napadaci od Rubia, ali ovaj drugi igra u NBA godinama, a prva dvojica ne mogu i niko nece reci da su bolji igraci, ali imaju segment igre u kojem su mozda bolji, ali generalno nisu ni blizu kvalitete drugom.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4223
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Ghuraba » 04 feb 2023, 18:58

Koji likovi, majko moja mila. :facepalm: Ethel jedini razumije poentu onoga sto sam htio reci i navodi im odlicne primjere, ali bukvalisti...

Da i ja jos vise uprostim: Elmedin Kikanovic je imao bolji napadacki arsenal od Nurkica, ali je cjelokupno 20x losiji kosarkas.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 04 feb 2023, 19:13

Ethel je napisao/la:
04 feb 2023, 18:56
lumani je napisao/la:
04 feb 2023, 18:41
Ethel je napisao/la:
04 feb 2023, 18:31


I to opet ne znaci da momak mozda nema kvalitetnije napadacke sposobnosti od Nurkica.
Ne moze imati ,dok ne odigra barem 30 tekmi na nekom levelu :!: Nije Nurkic sisao motku godinama ,nego igrao u NBA.
Dobro eto Nurkic je pojam napadacke kvalitete, elitni centarski scorer pa je u tom segmentu svjetlosnu godinu ispred, nemoguce je eto da igrac koji igra garbage time ima neki segment igre bolji od igraca koji igra redovno.

Larkin ili James su bolji napadaci od Rubia, ali ovaj drugi igra u NBA godinama, a prva dvojica ne mogu i niko nece reci da su bolji igraci, ali imaju segment igre u kojem su mozda bolji, ali generalno nisu ni blizu kvalitete drugom.

Larkin I James igraju ozbiljnu kosarku ;) Garza do sada nije igrao..Neka prvo odigra ,pa cemo voditi rasprave :D U BIH je svako bolji od Dzeke a jos cekamo da zaigraju .

Da se ne :arrow: zaboravi



Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Chinaglia » 04 feb 2023, 19:35

lako je u garbage time-u, a nije mu bas nesto tesko i prije garbage time-a

decko nije u rotaciji samo zbog nedostatka brzine, njegov skill set je ljepota za gledati





lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 04 feb 2023, 19:48

Chinaglia je napisao/la:
04 feb 2023, 19:35
lako je u garbage time-u, a nije mu bas nesto tesko i prije garbage time-a

decko nije u rotaciji samo zbog nedostatka brzine, njegov skill set je ljepota za gledati





Znaci ima 20 ppg a ne igra zbog brzine......glupi su ovi NBA treneri. Da nema jos neka tekma iz 2022 :!: Jbt Kao da pricamo o momku Koji ima 17 god..

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Unofficialpage » 04 feb 2023, 20:02

Biti bolji igrač u nečemu ne znači da si bolji ukupno igrač. Npr u tenisu ima bolji defanzivaca od Federera ali nisu ni blizu dobri kao Federer. Po ovome što sam vidio Garza ima više načina postići koš u odnosu na Juku. Ali nije bolji igrač.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Chinaglia » 04 feb 2023, 20:03

da, ne igra zbog toga sto je "spor" za nba standarde, vidimo koliko je luka pokretljiv, a vidimo i kakve su atlete nba igraci

takodjer vidimo da luka ima dobar skill set i da moze postizati poene protiv startera, rezervi i u garbage time-u

tvoj problem je sto mislis da si najpametniji i zapeo si kao sivonja, ako ti vise osoba kaze suprotno i prilozi dokaze za svoje tvrdnje, prihvati da nisi u pravu i to je to, nece ti pasti kruna s glave... teska prica da si ti u pravu, a mi ostali ne

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Federer17 » 04 feb 2023, 20:09

lumani je napisao/la:
04 feb 2023, 19:48
Znaci ima 20 ppg a ne igra zbog brzine......glupi su ovi NBA treneri. Da nema jos neka tekma iz 2022 :!: Jbt Kao da pricamo o momku Koji ima 17 god..
Jesi li mozda vidio da je u pitanju sezona 22/23, i uz to skontao da je godina 2023. tek pocela? I uz to, ali to je vec neka visa matematika, probao barem skontati da ga niko ne uzdize kao nekog nba superstara nego momka koji je za ono malo minuta sto je dobio u nba pokazao odredjeni kvalitet (prije svega napadacki)?

Sta ti je fazon, omalovazavati momka postavljajuci nekakve linkove ljetnih workout-a igraca koji nikad nisu mogli ni primaci NBAu (uz duzno postovanje za Vrabca)?

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 04 feb 2023, 20:13

Chinaglia je napisao/la:
04 feb 2023, 20:03
da, ne igra zbog toga sto je "spor" za nba standarde, vidimo koliko je luka pokretljiv, a vidimo i kakve su atlete nba igraci

takodjer vidimo da luka ima dobar skill set i da moze postizati poene protiv startera, rezervi i u garbage time-u

tvoj problem je sto mislis da si najpametniji i zapeo si kao sivonja, ako ti vise osoba kaze suprotno i prilozi dokaze za svoje tvrdnje, prihvati da nisi u pravu i to je to, nece ti pasti kruna s glave... teska prica da si ti u pravu, a mi ostali ne

Kakve osobe bolan :!: Kojima je dovoljno 5-6 tekmi U godini :?: Ja da slusam druge a ne ono sto vidim :arrow: bi otpisao Musu :mrgreen: priznao da je Milutinov bolji od Nurka -Savanovic od Teletovica +Atic od Muse :bih: pozz.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 04 feb 2023, 20:16

Federer17 je napisao/la:
04 feb 2023, 20:09
lumani je napisao/la:
04 feb 2023, 19:48
Znaci ima 20 ppg a ne igra zbog brzine......glupi su ovi NBA treneri. Da nema jos neka tekma iz 2022 :!: Jbt Kao da pricamo o momku Koji ima 17 god..
Jesi li mozda vidio da je u pitanju sezona 22/23, i uz to skontao da je godina 2023. tek pocela? I uz to, ali to je vec neka visa matematika, probao barem skontati da ga niko ne uzdize kao nekog nba superstara nego momka koji je za ono malo minuta sto je dobio u nba pokazao odredjeni kvalitet (prije svega napadacki)?

Sta ti je fazon, omalovazavati momka postavljajuci nekakve linkove ljetnih workout-a igraca koji nikad nisu mogli ni primaci NBAu (uz duzno postovanje za Vrabca)?

Naravno da sam skontao ,jer je to sve Sto I'ma ove sezone ,vise nema dobri moj.

Adin +Buza su primjer Kako jedan video zna da prestavi igrace..

Neka Garza odigra 30 tekmi na najvecem levelu ,ja mu skidam kapu i svima vama kazem Sorry :salut:

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Federer17 » 04 feb 2023, 20:26

lumani je napisao/la:
04 feb 2023, 20:16
Naravno da sam skontao ,jer je to sve Sto I'ma ove sezone ,vise nema dobri moj.

Adin +Buza su primjer Kako jedan video zna da prestavi igrace..

Neka Garza odigra 30 tekmi na najvecem levelu ,ja mu skidam kapu i svima vama kazem Sorry :salut:
Kakav video bolan, covjek je legitiman igrac ekipe u NBA ligi, ne na osnovu videa nego kvaliteta kojeg su prepoznali ljudi/strucnjaci iz tog kluba? Iste one lige iz koje je Musa pokupio prnje jer ga niko nije htio, iako je duzi period cekao nece l' ga neko pozvat da se ne vraca nazad u Evropu.

Momak je toliko star da je par mjeseci stariji od Muse i igra NBA ligu. Nema on pojma. Tesko njemu!

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 04 feb 2023, 20:29

Federer17 je napisao/la:
04 feb 2023, 20:26
lumani je napisao/la:
04 feb 2023, 20:16
Naravno da sam skontao ,jer je to sve Sto I'ma ove sezone ,vise nema dobri moj.

Adin +Buza su primjer Kako jedan video zna da prestavi igrace..

Neka Garza odigra 30 tekmi na najvecem levelu ,ja mu skidam kapu i svima vama kazem Sorry :salut:
Kakav video bolan, covjek je legitiman igrac ekipe u NBA ligi, ne na osnovu videa nego kvaliteta kojeg su prepoznali ljudi/strucnjaci iz tog kluba? Iste one lige iz koje je Musa pokupio prnje jer ga niko nije htio, iako je duzi period cekao nece l' ga neko pozvat da se ne vraca nazad u Evropu.

Momak je toliko star da je par mjeseci stariji od Muse i igra NBA ligu. Nema on pojma. Tesko njemu!

Neka odigra 30 tekmi pokaze svoje napadacko znanje.Nije Nurkic igrac od 8.1ppg....Nurk je ipak 15 10...

slika

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Federer17 » 04 feb 2023, 20:51

lumani je napisao/la:
04 feb 2023, 20:29
Cekaj, hoces sad da ti trazim statistiku Musinih 0 i DNP u NBA? Otjeracu te s foruma dzaba. :)

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 04 feb 2023, 20:57

Federer17 je napisao/la:
04 feb 2023, 20:51
lumani je napisao/la:
04 feb 2023, 20:29
Cekaj, hoces sad da ti trazim statistiku Musinih 0 i DNP u NBA? Otjeracu te s foruma dzaba. :)
Koga zanima Musa :!: :?: njega smo poredili sa drugim igracima .Ponestaju argumenti izgleda :mrgreen: :mrgreen:

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la samoposmatram » 04 feb 2023, 21:12

Nurkic nakon loma u 2019 nije ni pola onog igraca. Vidim povrede se redaju. Nadam se da ce naci izlaz i voditi zdraviji zivot. Po meni vise sam vidio potencijala u njemu nego u Jokicu. A gdje sad Jokic, a gdje on. Steta.

Avatar
Surreal
Postovi: 7197
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Surreal » 04 feb 2023, 21:24

Kakvi mentoli pisu ovdje
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo


Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.