Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: CashMan,nerminh74,KK_Bosna

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 03 jul 2018, 00:00

Opačak koji je kao neki menadžer Durme tvrdi da on igra za 6 000 eura godišnje. A i nije nam on najmanje plaćeni igrač iz sastava u ovom prozoru, tako za Alibegovića koliko znamo još niko nije dao marke za njegove košarkaške usluge.

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 03 jul 2018, 12:03

Od naših centara u pretkvalifikacijama(Tomić, Sejfić, Lončar) meni se najviše svidjelo kako je Tomić odigrao. Šteta što se izgubio, potpisao je za Partizan gdje se nije snašao a onda se uz to i teško povrijedio. Više je pokazao u dresu reprezentacije i od jednog Sulejmanovića, ispred njega su po meni "samo" Nurkić, Stipanović, Kikanović i Halilović, što znači da bi nam dobro došao u ovom prozoru kad nismo mogli računati na većinu njih.

“Što se tiče Partizana ili bilo kojeg drugog kluba, stvarno ne razmišljam o košarci do momenta ako Bog da kad izađem na teren i uhvatim loptu u ruke. Maksimalno sam koncentrisan i posvećen ovoj kompleksnoj povredi koja zahtijeva mnogo rada i strpljenja. Nastavljam s radom s željom da se što prije vratim na parket i naravno dolazim u Tuzlu da podržim drugare protiv Francuske”, zaključio je Obrad Tomić.

Bh.reprezentativac se povrijedio sredinom decembra 2017. godine pred utakmicu ABA lige protiv MZT-a.

http://www.bhbasket.ba/air-obrad-uspjes ... francuske/
Zadnja izmjena: Drape, dana/u 03 jul 2018, 12:11, ukupno mijenjano 1 put.

mirzatele
Kontakt:

PostPostao/la mirzatele » 03 jul 2018, 12:09

Nesto si pomiješao druze, kakav Tomic i pokazivanje u dresu reprezentacije ?

bosnacazin
Kontakt:

PostPostao/la bosnacazin » 03 jul 2018, 12:10

Zna li neko hoće li i kad će biti repriza tekme?

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 03 jul 2018, 12:11

mirzatele WroteColonNesto si pomiješao druze, kakav Tomic i pokazivanje u dresu reprezentacije ?

Nisam ja ništa pomiješao "druže", već sam pratio mečeve pretkvalifikacija.

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 03 jul 2018, 12:12

bosnacazin WroteColonZna li neko hoće li i kad će biti repriza tekme?

u 22 sata na sportklub 2

bosnacazin
Kontakt:

PostPostao/la bosnacazin » 03 jul 2018, 12:13

filip13 WroteColon

u 22 sata na sportklub 2

Hvala ;)

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 03 jul 2018, 12:14

bosnacazin WroteColon
filip13 WroteColon

u 22 sata na sportklub 2

Hvala ;)

:thumbup:

mirzatele
Kontakt:

PostPostao/la mirzatele » 03 jul 2018, 12:16

Drape WroteColon
mirzatele WroteColonNesto si pomiješao druze, kakav Tomic i pokazivanje u dresu reprezentacije ?

dobro, izvini, ja nisam pratio..Znaci bas dobar taj Tomic ? Eh da nam je sinoc bio a ne onaj glupan Kikanovic

Nemanja86
Kontakt:

PostPostao/la Nemanja86 » 03 jul 2018, 12:18

gledao sam obe utakmice malo... Oko puno toga pretjereujete, generalno nisam za taj tip konverzacije gdje su neki igrači invalidi, panjevi itd... Ali brate mili, onaj Alibegović :(

Ne sjećam se da sam u skorije vreme gledao utakmicu gdje je tolika nesrazmjera između kvaliteta jednog igrača i minimuma zahtjeva koji traži rang te utakmice. Na stranu tehnička i taktička inferiornost, njegovo trčanje u promjeni posjeda je na nivou rekrativca koji počinje dijetu pred ljeto. Nemam pojma kojim kombinacijama je on upao tamo, ko god je odgovoran za njegovo pozivanje treba biti trajno protjeran iz košarke

DaVinci
Kontakt:

PostPostao/la DaVinci » 03 jul 2018, 13:26

Drape WroteColon

Slazem se s drugom Drape-om ... Tomic je skroz korektno odradio predkvale ... steta sto je povrijedjen, sinoc bi nam on donio pobjedu ...

DaVinci
Kontakt:

PostPostao/la DaVinci » 03 jul 2018, 13:40

Nemanja86 WroteColonAli brate mili, onaj Alibegović :(
Ne sjećam se da sam u skorije vreme gledao utakmicu gdje je tolika nesrazmjera između kvaliteta jednog igrača i minimuma zahtjeva koji traži rang te utakmice. Na stranu tehnička i taktička inferiornost, njegovo trčanje u promjeni posjeda je na nivou rekrativca koji počinje dijetu pred ljeto. Nemam pojma kojim kombinacijama je on upao tamo, ko god je odgovoran za njegovo pozivanje treba biti trajno protjeran iz košarke

Alibegovic je skroz 'truntav' k'o pojava ... k'o da je up'o na termin pa i njemu raja dala da malo igra ... najace je to sto mu je Dule jos dao da igra ...
mada kad smo kod 'truntavih' kome moram platiti da vise negledam onog Hasandica u timu ... kako ga nije stid uopste se pojavljivati na pripremama ... zadnju utakmicu vrijednu spomena je odigr'o protiv Gruzije u proslom stoljecu ... bolje igr'o k'o momak nego sad k'o 'iskusan' basketas ... k'o fol 'suter' a krije se od lopte i Boga moli da nedodje do njega ... 1 trica za citavu utakmicu a on k'o treb'o bi biti zaduzen za to ... pa bolje je Alibegovic se pokaz'o od njega ... nije mi ta psiha nasih igraca nikako jasna ... Savez ti daje iz utakmice u utakmicu sansu da se pokazes ... i umjesto da sam trazis loptu kad god udjes i uzimas suteve u nadi da cete 'prosrat' ti bjezis od ukazane sanse ... i to jos u prvom poluvremenu gdje jos ko imas fore se ispucavat' dok te eventualno ne krene ... i nije samo on, tako i Shisha i Lazic i ostali ... objasni mi Nemanja tu limitiranost posto ja nikako ne mogu ... :puke:

MElloo
Kontakt:

PostPostao/la MElloo » 03 jul 2018, 13:42

Meni nije jasno sto se guraju toliki igraci Slobode a oni nisu neki veliki faktor ni u bih prvenstvu

DaVinci
Kontakt:

PostPostao/la DaVinci » 03 jul 2018, 13:43

mirsad993 WroteColonUstat pa reci Elmedin Kikanovic

Sinoc izgubismo radi njega ... zadnja 2 napada gdje smo ih trebali dotuc' je prod'o ... zadnje ishitreno bacanje da nespominjem ... jest da je napokon odigrao kako dugo nije ali i sve lopte su isle na njega ... vjerujem da je im'o korektnu zamjenu da bi u finisu im'o vise koncentracije jer sinoc je samo toga falilo: koncentracija ...

DaVinci
Kontakt:

PostPostao/la DaVinci » 03 jul 2018, 13:48

Drape WroteColonKo god se bavi skautiranjem igrača za reprezentaciju, a Duleta očito nije briga za to, pitam se ima li ikakve kriterije. Bukvalno se svako ko šutira na koš tri puta sedmično može naći na pripremama košarkaške reprezentacije BiH. Pozivaju se igrači koji ne dominiraju ni u našoj ligi, šta dalje pričati.

Dule se vodi kao inteligentan covjek ... kosarkaski filozof koji ima kosarku u malom prstu ... ali da ga selekcija igraca vise neinteresuje mi nikako nije jasno ... razumijem da je bolestan i da mu je to najprece ali dan ne moze 5 minuta na dan posvetiti spisku igraca mi nije jasno ... sve sto 'ustedi' na zdravlju mimo priprema izgubi nervirajuci se na pripremama ... cudi me da to dosad nije sam uvidio i posl'o Mensu, Sinisu i Bukvu u 3 [email protected] materine

3isamagicnumber
Kontakt:

PostPostao/la 3isamagicnumber » 03 jul 2018, 15:15

Da, tu je trebao biti Tomic umjesto Alibegovica, ili iskreno bilo ko drugi. Zapravo je enigma kako je uopste Amar dospio tamo.
Neil Olshey - Heroj, a ne zlocinac!

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 03 jul 2018, 18:46

Tomic je sa igranjem u Partizanu zavrsio tesko ce u u ovoj sezoni dobiti priliku.
Ako zeli da ponovo zaigra za repku za njega je najbolje da ode u Igokeu/Zrinjski/Bosnu ili da ponovo radi sa Pandzom ( Sloboda )
Loading--Bosnianbeast

http://prntscr.com/ivfezx

https://i.imgur.com/VqyJY0j.png

Dloading

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 04 jul 2018, 09:38

Amar Alibegovic joins Virtus Roma

neto mi cudno da ovaj teomanov sin igra za nas,a ne za npr. sloveniju za koju je i teoman igrao

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 04 jul 2018, 10:04

filip13 WroteColonAmar Alibegovic joins Virtus Roma

neto mi cudno da ovaj teomanov sin igra za nas,a ne za npr. sloveniju za koju je i teoman igrao

Zar mislis da mi kod Slovenaca imao mjesta ? :D :D
Loading--Bosnianbeast

Dloading

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 04 jul 2018, 10:09

slika
Loading--Bosnianbeast

Dloading

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.