Kenan Kamenjaš

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan


Avatar
Ethel
Postovi: 5189
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Kenan Kamenjaš

Post Postao/la Ethel » 29 mar 2021, 02:29

Drape je napisao/la:
29 mar 2021, 00:50
Nasao je, izbacio ga sa priprema reprezentacije :crazy:

Inace selektor svih mogucih omladinskih reprezentacija sa kojima je napravio stvarno nezapamcene rezultate jer ih se niko i ne sjeca koliko su dobri bili.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça


Avatar
Zabit
Postovi: 2031
Pridružen/a: 09 mar 2020, 00:31
Kontakt:

Re: Kenan Kamenjaš

Post Postao/la Zabit » 02 apr 2021, 17:53

retromoos je napisao/la:
02 apr 2021, 16:11
https://ba.****/sport-klub/kosarka/zivotna-prica-kenana-kamenjasa-i-nba-snovi/

Ima dobra prica na N1 o Kamenom.
Kako ovakva prica, a pogotovo ovaj iskreni prilog, covjeku izmami osmijeh na lice. Keno aBd da te gledamo u NBA, sa zastavom na utakmici da te cekam :bih:

ovaj dušman gore u tweetu(ne mislim na Ivana naravno) što je pokušao da uništi samopouzdanja ovog momka, a tako i možda njegovu karijeru, mogu misliti kako mu je krivo gledati ovaj trenutni Kenanov uspijeh i uspon. :wave:

retromoos
Postovi: 965
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Kenan Kamenjaš

Post Postao/la retromoos » 02 apr 2021, 18:30

Zabit je napisao/la:
02 apr 2021, 17:53
retromoos je napisao/la:
02 apr 2021, 16:11
https://ba.****/sport-klub/kosarka/zivotna-prica-kenana-kamenjasa-i-nba-snovi/

Ima dobra prica na N1 o Kamenom.
Kako ovakva prica, a pogotovo ovaj iskreni prilog, covjeku izmami osmijeh na lice. Keno aBd da te gledamo u NBA, sa zastavom na utakmici da te cekam :bih:

ovaj dušman gore u tweetu(ne mislim na Ivana naravno) što je pokušao da uništi samopouzdanja ovog momka, a tako i možda njegovu karijeru, mogu misliti kako mu je krivo gledati ovaj trenutni Kenanov uspijeh i uspon. :wave:
Kad se rodio, doktor rekao da mu odmah daju ruksak da ide u skolu koliki je bio :rol:

Avatar
Zabit
Postovi: 2031
Pridružen/a: 09 mar 2020, 00:31
Kontakt:

Re: Kenan Kamenjaš

Post Postao/la Zabit » 02 apr 2021, 19:11

retromoos je napisao/la:
02 apr 2021, 18:30
Zabit je napisao/la:
02 apr 2021, 17:53
retromoos je napisao/la:
02 apr 2021, 16:11
https://ba.****/sport-klub/kosarka/zivotna-prica-kenana-kamenjasa-i-nba-snovi/

Ima dobra prica na N1 o Kamenom.
Kako ovakva prica, a pogotovo ovaj iskreni prilog, covjeku izmami osmijeh na lice. Keno aBd da te gledamo u NBA, sa zastavom na utakmici da te cekam :bih:

ovaj dušman gore u tweetu(ne mislim na Ivana naravno) što je pokušao da uništi samopouzdanja ovog momka, a tako i možda njegovu karijeru, mogu misliti kako mu je krivo gledati ovaj trenutni Kenanov uspijeh i uspon. :wave:
Kad se rodio, doktor rekao da mu odmah daju ruksak da ide u skolu koliki je bio :rol:
Tek mu je nedavno ostatak tijela stigao glavu :mrgreen:

Tiktaktoe
Postovi: 835
Pridružen/a: 15 mar 2021, 17:42
Kontakt:

Re: Kenan Kamenjaš

Post Postao/la Tiktaktoe » 02 apr 2021, 19:13

Pljuvali su ovog momka svi. Nudjen kk bosni, receno ne treba...
Vrabac kriminalac


ramke0203
Postovi: 738
Pridružen/a: 12 okt 2020, 17:09
Kontakt:

Re: Kenan Kamenjaš

Post Postao/la ramke0203 » 23 apr 2021, 14:15

sjećam se Kenana kad je tek počeo igrati za prvi tim i bile su utakmice aba 2 lige. Gledao sam uzivo svaku utakmicu i čudio se otkud on u prvom timu, nije znao trčati, kretati se, smotano je djelovao.. kao da je zalutao tu. Drago mi je da sam pogriješio i Keno zasluzuje mnogo uspjeha. Danas pokidaj majstore i daj nam nadu za tu ABA ligu, zasluzujemo i mi iz Sarajeva da imamo klub za razvoj naše djece i da možemo gledati dobre utakmice!

Avatar
NerminFatic
Postovi: 1463
Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
Kontakt:

Re: Kenan Kamenjaš

Post Postao/la NerminFatic » 23 apr 2021, 16:43

Ljudi, kakve su sanse Sparsa? Vidim kladara daje prednost Sarajlijama.

Mirza25
Postovi: 233
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:45
Kontakt:

Re: Kenan Kamenjaš

Post Postao/la Mirza25 » 23 apr 2021, 16:57

Mislim da bi mogli Kenana gledati iduće sezone u ABA 1, bez obzira na Sparse.

Avatar
RoninX
Postovi: 1936
Pridružen/a: 25 dec 2020, 14:03
Kontakt:

Re: Kenan Kamenjaš

Post Postao/la RoninX » 28 apr 2021, 12:49

sta mislite kakve su sanse da Kameni bude draftovan? gledam Oklahoma ima 55-i pick. mozda oni probaju. nista ih ne kosta obzirom koliko imaju pikova narednih godina. draftuju ga i ostave u evropi par godina da vide hoce li razviti sut za tri poena. mislim d abi kameni mogao uspjeti na racun svog motora, atlecizma koji mu omogucuje preuzimanja, efikasnosti, kosarkaskog IQ-u, odnosno zrelosti u igri... kao rezervni centar bi mogao proci u smallball kosarci. jos ako bi dodao sut izvana, onda je to skroz druga prica.... iskreno receno, prije bih njega imao u ekipi/reprezentaciji nego marka simonovica koji je lani biran kao 44i.

sad ce se bukvalcine zakacit na fakt da kameni igra drugi rang Aba lige, i da te brojke nisu upopredive sa Aba1 rangom, i da bi bio presedan da neko bude draftovan iz Dvabe . ali ljude koji draftuju vise zanima u sta se mozes razviti nego kakve su ti brojke i koju ligu igras.

ako bi pruzio dobre partije u ove dvije ili pet utakmica (ako se igrala treca sa Splitom), vjerovatno ce Misko, sa svojim vezama i ugledom, naci nacina da ga prezentuje u najboljem svijetlu. mada ja licno ne bih imao nista protiv evropske karijere...ali eto

ramke0203
Postovi: 738
Pridružen/a: 12 okt 2020, 17:09
Kontakt:

Re: Kenan Kamenjaš

Post Postao/la ramke0203 » 28 apr 2021, 12:59

RoninX je napisao/la:
28 apr 2021, 12:49
sta mislite kakve su sanse da Kameni bude draftovan? gledam Oklahoma ima 55-i pick. mozda oni probaju. nista ih ne kosta obzirom koliko imaju pikova narednih godina. draftuju ga i ostave u evropi par godina da vide hoce li razviti sut za tri poena. mislim d abi kameni mogao uspjeti na racun svog motora, atlecizma koji mu omogucuje preuzimanja, efikasnosti, kosarkaskog IQ-u, odnosno zrelosti u igri... kao rezervni centar bi mogao proci u smallball kosarci. jos ako bi dodao sut izvana, onda je to skroz druga prica.... iskreno receno, prije bih njega imao u ekipi/reprezentaciji nego marka simonovica koji je lani biran kao 44i.

sad ce se bukvalcine zakacit na fakt da kameni igra drugi rang Aba lige, i da te brojke nisu upopredive sa Aba1 rangom, i da bi bio presedan da neko bude draftovan iz Dvabe . ali ljude koji draftuju vise zanima u sta se mozes razviti nego kakve su ti brojke i koju ligu igras.

ako bi pruzio dobre partije u ove dvije ili pet utakmica (ako se igrala treca sa Splitom), vjerovatno ce Misko, sa svojim vezama i ugledom, naci nacina da ga prezentuje u najboljem svijetlu. mada ja licno ne bih imao nista protiv evropske karijere...ali eto
neka ga u evropi! :stop:

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Kenan Kamenjaš

Post Postao/la DaVinci » 28 apr 2021, 23:42

ramke0203 je napisao/la:
28 apr 2021, 12:59
RoninX je napisao/la:
28 apr 2021, 12:49
sta mislite kakve su sanse da Kameni bude draftovan?
neka ga u evropi! :stop:
Neka ga u repci! :stop:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74


Avatar
kovacic
Postovi: 1324
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: Kenan Kamenjaš

Post Postao/la kovacic » 04 maj 2021, 12:36

RoninX je napisao/la:
28 apr 2021, 12:49
sta mislite kakve su sanse da Kameni bude draftovan? gledam Oklahoma ima 55-i pick. mozda oni probaju. nista ih ne kosta obzirom koliko imaju pikova narednih godina. draftuju ga i ostave u evropi par godina da vide hoce li razviti sut za tri poena. mislim d abi kameni mogao uspjeti na racun svog motora, atlecizma koji mu omogucuje preuzimanja, efikasnosti, kosarkaskog IQ-u, odnosno zrelosti u igri... kao rezervni centar bi mogao proci u smallball kosarci. jos ako bi dodao sut izvana, onda je to skroz druga prica.... iskreno receno, prije bih njega imao u ekipi/reprezentaciji nego marka simonovica koji je lani biran kao 44i.

sad ce se bukvalcine zakacit na fakt da kameni igra drugi rang Aba lige, i da te brojke nisu upopredive sa Aba1 rangom, i da bi bio presedan da neko bude draftovan iz Dvabe . ali ljude koji draftuju vise zanima u sta se mozes razviti nego kakve su ti brojke i koju ligu igras.

ako bi pruzio dobre partije u ove dvije ili pet utakmica (ako se igrala treca sa Splitom), vjerovatno ce Misko, sa svojim vezama i ugledom, naci nacina da ga prezentuje u najboljem svijetlu. mada ja licno ne bih imao nista protiv evropske karijere...ali eto
Plan je da se igra ABA dogodine, sa Sparsima ili bez njih pa 2022. draft :bih:

ramke0203
Postovi: 738
Pridružen/a: 12 okt 2020, 17:09
Kontakt:

Re: Kenan Kamenjaš

Post Postao/la ramke0203 » 06 maj 2021, 16:07

neće Keno nikad vidjet NBA, sam na trici se okreće ne smije ni pogledat prema košu

Avatar
kovacic
Postovi: 1324
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: Kenan Kamenjaš

Post Postao/la kovacic » 06 maj 2021, 16:30

ramke0203 je napisao/la:
06 maj 2021, 16:07
neće Keno nikad vidjet NBA, sam na trici se okreće ne smije ni pogledat prema košu
To se zove čekanje pika :crazy:

Sve i da čovjek odigra katastrofalno, toliko je konzistentan da je sebi davno osigurao Partizan ili Megu :zviz:

Mirza25
Postovi: 233
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:45
Kontakt:

Re: Kenan Kamenjaš

Post Postao/la Mirza25 » 06 maj 2021, 16:33

Evo komentator spominje da je zainteresovana Cedevita a i Bajern, između ostalih. Drago mi je zbog ovog momka jer djeluje skroman i ne folira se i želim mu uspjeh.

Avatar
Nirton
Postovi: 6456
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: Kenan Kamenjaš

Post Postao/la Nirton » 07 maj 2021, 17:39

I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.