BiH na Eurobasketu 2022

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la BosniaBoston » 07 sep 2022, 19:16

Beko je napisao/la:
07 sep 2022, 19:13
BosniaBoston je napisao/la:
07 sep 2022, 19:01
Jedini lik koji moze zabit efikasnih 50 u euro kosarci a da mu ekipa bude u egalu i more potencijalno izgubit. Govori koliko je talentovan i koliko su niske sanse da kao prvi igrac u nba uzme prsten. I veliki O’Neal je rekao da njemu treba igrac bolji od njeg, ko sto je 2017. u tom momentu bio bolji Dragic
Jbg nije on Musa.
Ma o’neal ne zna nista jbg
bombaysaphire je napisao/la:
07 sep 2022, 19:13
bodi123 je napisao/la:
07 sep 2022, 18:44
Ma fali nama poena, fali ti još jedan skorer uz Musu koji pored toga može nešto i iskreirati, jednostavno smo pretanki ofanzivno, nema talenta, nemamo igrača pored Džanana koji će uzeti loptu i izmisliti koš. Roberson nema ništa osim trice, dobar je momak ali nama treba mnogo jači stranac od njega, neko ko je euroliga nivo i da ima u sebi šut, ulaz i kreaciju kakvu takvu jer ne možeš čitavu utakmicu vrtiti 2 ista igrača i gurati im lopte da izmišljaju poene. Uz to je u odbrani minus igrač i svaki napad su ga gađali svi protivnici u grupi.

Musa je vođa ove repke, Jusuf nam može biti od velike pomoći kao ta neka druga opcija i defanzivno kao stub odbrane. Opet ljudi ne mogu shvatiti da Nurkić nije Cousins il Embiid da može trpati poene na 10 različitih načina i da svaku utakmicu trebamo očekivati da zabije 20-25. Lik je igrač sistema i u NBA i ne možemo mi od njega ofanzivno očekivati čuda kad nije taj nivo, pogotovo jer je centar. Valanciunas je okružen Sabonisom i još sa 3-4 vrhunska EL igrača na vanjskoj liniji i opet nema neke aman zaman procente, a tu je bare bare s Nurkićem po kvaliteti. Ima mušica kad hoće da preuzima odgovornost jer osjeća da mora on biti taj koji će povući kad ne ide jer je najveća zvijezda, al to bi se sve riješilo da ti imaš još koga uz Musu da može riješiti neki napad.

Neki idealan scenarij za naredno veliko takmičenje je da se srede papiri Garzi i Alibegoviću pa da imamo pod košem i mi dva tornja te da se dovede bolji amerikanac od Džona, po mogućnosti na trici neki skorer opasan. Bez toga je ovo naša realnost, a šta drugo i očekivati kad ti svaku utakmicu htio ne htio moraš podijeliti 15-20 šuteva Kamenjašu, Vrabcu, Atiću, Gegiću i ostalima koji nemaju kvalitet i ne mogu pogoditi ono što bi neki bolji igrač mogao.

Ovi momci mogu pomoći mišićima i snagom da se igra jača odbrana i u nekoliko navrata se vidjelo da možemo odbranom limitirati i Litvaniju i Sloveniju i Francusku, al džaba ti to sve kad ti iz te odbrane ne nagradiš se koševima u napadu jer nemaš ofanzivno faktički ništa osim 2 i po igrača.
Ko će playa igrat legendo , ako dođe taj skorer opasan ?
I evropa je usla u eru kosarke bez pozicija, sve vise ekipa koristi pleja samo da prenese loptu. U nezahvalnoj smo poziciji jer treba trazit amera koji ce pravit razliku a da ne igra ni u EL ali smatram da se takav i more naci na poziciji trice, poput Schilba iz Ceske dok je to malo teze na pleju prije svega zbog fizicke konstitucije. Evo vidimo da je Roberson ihrac koji more ubacit dosta trica bez problema i dobar je razigravac, ali nije sigurna skorerska opcija ko sto je sad npr Musa da mores rec da ce utrpat 20 orilo gorilo i voditi ekipu.
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Beko
Postovi: 1873
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la Beko » 07 sep 2022, 19:22

Ja kazem da je Musa bolji.
Vidilo se u direktnom duelu.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la Unofficialpage » 07 sep 2022, 19:22

bodi123 je napisao/la:
07 sep 2022, 18:44
Ma fali nama poena, fali ti još jedan skorer uz Musu koji pored toga može nešto i iskreirati, jednostavno smo pretanki ofanzivno, nema talenta, nemamo igrača pored Džanana koji će uzeti loptu i izmisliti koš. Roberson nema ništa osim trice, dobar je momak ali nama treba mnogo jači stranac od njega, neko ko je euroliga nivo i da ima u sebi šut, ulaz i kreaciju kakvu takvu jer ne možeš čitavu utakmicu vrtiti 2 ista igrača i gurati im lopte da izmišljaju poene. Uz to je u odbrani minus igrač i svaki napad su ga gađali svi protivnici u grupi.

Musa je vođa ove repke, Jusuf nam može biti od velike pomoći kao ta neka druga opcija i defanzivno kao stub odbrane. Opet ljudi ne mogu shvatiti da Nurkić nije Cousins il Embiid da može trpati poene na 10 različitih načina i da svaku utakmicu trebamo očekivati da zabije 20-25. Lik je igrač sistema i u NBA i ne možemo mi od njega ofanzivno očekivati čuda kad nije taj nivo, pogotovo jer je centar. Valanciunas je okružen Sabonisom i još sa 3-4 vrhunska EL igrača na vanjskoj liniji i opet nema neke aman zaman procente, a tu je bare bare s Nurkićem po kvaliteti. Ima mušica kad hoće da preuzima odgovornost jer osjeća da mora on biti taj koji će povući kad ne ide jer je najveća zvijezda, al to bi se sve riješilo da ti imaš još koga uz Musu da može riješiti neki napad.

Neki idealan scenarij za naredno veliko takmičenje je da se srede papiri Garzi i Alibegoviću pa da imamo pod košem i mi dva tornja te da se dovede bolji amerikanac od Džona, po mogućnosti na trici neki skorer opasan. Bez toga je ovo naša realnost, a šta drugo i očekivati kad ti svaku utakmicu htio ne htio moraš podijeliti 15-20 šuteva Kamenjašu, Vrabcu, Atiću, Gegiću i ostalima koji nemaju kvalitet i ne mogu pogoditi ono što bi neki bolji igrač mogao.

Ovi momci mogu pomoći mišićima i snagom da se igra jača odbrana i u nekoliko navrata se vidjelo da možemo odbranom limitirati i Litvaniju i Sloveniju i Francusku, al džaba ti to sve kad ti iz te odbrane ne nagradiš se koševima u napadu jer nemaš ofanzivno faktički ništa osim 2 i po igrača.
Baš to, nemamo napad. Mi odigramo odlično odbranu ali nema načina da to kaznimo. Ljudi zatvore Musu i to je to, Juka nije taj kalibar da on nešto odradi a najviše jer je centar. Roberson osim trice ništa nema. Wright je bio korisniji od njega, bar je znao odbranu igrat i napraviti koji prodor, mislim svaka njemu čast za meč protiv Slovenije ali tu je jedino bio dobar je pogađao sve živo. Svaki meč s njim lutrija, ako ga krene šut opasan je a ako ne onda nemaš koristi od njega. I na kraju se počeo skrivati, ne vodi on loptu već Atić. Atić organizuje napad a on stoji i gleda.

Treba nam play koji igra u EL, koji će moći postići svojih 15ak poena na više načina. Jest da neće kvale igrati ali svakako ćemo proći kvale za Eurobasket a tu nam treba bolji igrač.

Valjda uspijemo nekako proći na SP ali koje smo sreće i tu nas čeka: USA, Srbija, Litva, Australija i tako te ekipe. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54338
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la MortemHz » 07 sep 2022, 19:23

ElCartel11 je napisao/la:
07 sep 2022, 18:53
MortemHz je napisao/la:
07 sep 2022, 18:51
ElCartel11 je napisao/la:
07 sep 2022, 18:41

Na 37 je vec :rol:
Nije lik normalan, kako pogodi onu 3 preko Goberta :bow:

https://fb.watch/fowVw-NeJp/
42 :kafa:
45 :mrgreen:
Završi na 47, drugi najveći broj poena u historiji eurobasketa, makar tako kaže komentator.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la bodi123 » 07 sep 2022, 19:24

bombaysaphire je napisao/la:
07 sep 2022, 19:13
bodi123 je napisao/la:
07 sep 2022, 18:44
Ma fali nama poena, fali ti još jedan skorer uz Musu koji pored toga može nešto i iskreirati, jednostavno smo pretanki ofanzivno, nema talenta, nemamo igrača pored Džanana koji će uzeti loptu i izmisliti koš. Roberson nema ništa osim trice, dobar je momak ali nama treba mnogo jači stranac od njega, neko ko je euroliga nivo i da ima u sebi šut, ulaz i kreaciju kakvu takvu jer ne možeš čitavu utakmicu vrtiti 2 ista igrača i gurati im lopte da izmišljaju poene. Uz to je u odbrani minus igrač i svaki napad su ga gađali svi protivnici u grupi.

Musa je vođa ove repke, Jusuf nam može biti od velike pomoći kao ta neka druga opcija i defanzivno kao stub odbrane. Opet ljudi ne mogu shvatiti da Nurkić nije Cousins il Embiid da može trpati poene na 10 različitih načina i da svaku utakmicu trebamo očekivati da zabije 20-25. Lik je igrač sistema i u NBA i ne možemo mi od njega ofanzivno očekivati čuda kad nije taj nivo, pogotovo jer je centar. Valanciunas je okružen Sabonisom i još sa 3-4 vrhunska EL igrača na vanjskoj liniji i opet nema neke aman zaman procente, a tu je bare bare s Nurkićem po kvaliteti. Ima mušica kad hoće da preuzima odgovornost jer osjeća da mora on biti taj koji će povući kad ne ide jer je najveća zvijezda, al to bi se sve riješilo da ti imaš još koga uz Musu da može riješiti neki napad.

Neki idealan scenarij za naredno veliko takmičenje je da se srede papiri Garzi i Alibegoviću pa da imamo pod košem i mi dva tornja te da se dovede bolji amerikanac od Džona, po mogućnosti na trici neki skorer opasan. Bez toga je ovo naša realnost, a šta drugo i očekivati kad ti svaku utakmicu htio ne htio moraš podijeliti 15-20 šuteva Kamenjašu, Vrabcu, Atiću, Gegiću i ostalima koji nemaju kvalitet i ne mogu pogoditi ono što bi neki bolji igrač mogao.

Ovi momci mogu pomoći mišićima i snagom da se igra jača odbrana i u nekoliko navrata se vidjelo da možemo odbranom limitirati i Litvaniju i Sloveniju i Francusku, al džaba ti to sve kad ti iz te odbrane ne nagradiš se koševima u napadu jer nemaš ofanzivno faktički ništa osim 2 i po igrača.
Ko će playa igrat legendo , ako dođe taj skorer opasan ?
Za prenos lopte imaš Gegića, Atića, Musu, lakše je zakrpit nedostatak pravog pleja u današnjoj košarci nego nedostatak igrača koji ima sigurne poene u rukama i koji je u svakom momentu sposoban uzeti vruć krompir u ruke, a to Roberson nažalost nije. Trošimo stranca da nam prenese loptu i šutne par trica, mora bolje od toga.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la Madal » 07 sep 2022, 19:33

Unofficialpage je napisao/la:
07 sep 2022, 19:22

Baš to, nemamo napad. Mi odigramo odlično odbranu ali nema načina da to kaznimo. Ljudi zatvore Musu i to je to, Juka nije taj kalibar da on nešto odradi a najviše jer je centar. Roberson osim trice ništa nema. Wright je bio korisniji od njega, bar je znao odbranu igrat i napraviti koji prodor, mislim svaka njemu čast za meč protiv Slovenije ali tu je jedino bio dobar je pogađao sve živo. Svaki meč s njim lutrija, ako ga krene šut opasan je a ako ne onda nemaš koristi od njega. I na kraju se počeo skrivati, ne vodi on loptu već Atić. Atić organizuje napad a on stoji i gleda.

Treba nam play koji igra u EL, koji će moći postići svojih 15ak poena na više načina. Jest da neće kvale igrati ali svakako ćemo proći kvale za Eurobasket a tu nam treba bolji igrač.

Valjda uspijemo nekako proći na SP ali koje smo sreće i tu nas čeka: USA, Srbija, Litva, Australija i tako te ekipe. :mrgreen:
Kakva odlična odbrana, danas nas trpali kako su stigli. Mit je to da imamo nekakvu neprobojnu odbranu. Igramo solidnu i srčanu odbranu.
Meni je Robertson odličan igrač, možda čak i ključni u pobjedi protiv Slovenaca, konstantan u smislu igre, ne pravi gluposti i pizdarije za razliku od ostalih, ne ispucava se da nabija statistiku već uzima rezonske šuteve. Nije da se ne može naći bolji ali nije nam on problem.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la bombaysaphire » 07 sep 2022, 19:37

bodi123 je napisao/la:
07 sep 2022, 19:24
bombaysaphire je napisao/la:
07 sep 2022, 19:13
bodi123 je napisao/la:
07 sep 2022, 18:44
Ma fali nama poena, fali ti još jedan skorer uz Musu koji pored toga može nešto i iskreirati, jednostavno smo pretanki ofanzivno, nema talenta, nemamo igrača pored Džanana koji će uzeti loptu i izmisliti koš. Roberson nema ništa osim trice, dobar je momak ali nama treba mnogo jači stranac od njega, neko ko je euroliga nivo i da ima u sebi šut, ulaz i kreaciju kakvu takvu jer ne možeš čitavu utakmicu vrtiti 2 ista igrača i gurati im lopte da izmišljaju poene. Uz to je u odbrani minus igrač i svaki napad su ga gađali svi protivnici u grupi.

Musa je vođa ove repke, Jusuf nam može biti od velike pomoći kao ta neka druga opcija i defanzivno kao stub odbrane. Opet ljudi ne mogu shvatiti da Nurkić nije Cousins il Embiid da može trpati poene na 10 različitih načina i da svaku utakmicu trebamo očekivati da zabije 20-25. Lik je igrač sistema i u NBA i ne možemo mi od njega ofanzivno očekivati čuda kad nije taj nivo, pogotovo jer je centar. Valanciunas je okružen Sabonisom i još sa 3-4 vrhunska EL igrača na vanjskoj liniji i opet nema neke aman zaman procente, a tu je bare bare s Nurkićem po kvaliteti. Ima mušica kad hoće da preuzima odgovornost jer osjeća da mora on biti taj koji će povući kad ne ide jer je najveća zvijezda, al to bi se sve riješilo da ti imaš još koga uz Musu da može riješiti neki napad.

Neki idealan scenarij za naredno veliko takmičenje je da se srede papiri Garzi i Alibegoviću pa da imamo pod košem i mi dva tornja te da se dovede bolji amerikanac od Džona, po mogućnosti na trici neki skorer opasan. Bez toga je ovo naša realnost, a šta drugo i očekivati kad ti svaku utakmicu htio ne htio moraš podijeliti 15-20 šuteva Kamenjašu, Vrabcu, Atiću, Gegiću i ostalima koji nemaju kvalitet i ne mogu pogoditi ono što bi neki bolji igrač mogao.

Ovi momci mogu pomoći mišićima i snagom da se igra jača odbrana i u nekoliko navrata se vidjelo da možemo odbranom limitirati i Litvaniju i Sloveniju i Francusku, al džaba ti to sve kad ti iz te odbrane ne nagradiš se koševima u napadu jer nemaš ofanzivno faktički ništa osim 2 i po igrača.
Ko će playa igrat legendo , ako dođe taj skorer opasan ?
Za prenos lopte imaš Gegića, Atića, Musu, lakše je zakrpit nedostatak pravog pleja u današnjoj košarci nego nedostatak igrača koji ima sigurne poene u rukama i koji je u svakom momentu sposoban uzeti vruć krompir u ruke, a to Roberson nažalost nije. Trošimo stranca da nam prenese loptu i šutne par trica, mora bolje od toga.
Jeste kad ti je Jokić play . Kad tog skorera stane , očekujemo sigurne poene od Gegića . Musa da prevodi loptu je loša ideja , jer gubi snagu bespotrebno . Atić da prevodi teška patnja , dvije-tri lopte "sigurno" izgubljene ...Također taj skorer bi ugušio Musu , nama treba veća 10-15 centimetara verzija Robersona .
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

bob
Postovi: 4422
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la bob » 07 sep 2022, 20:00

Musa definitivno naj. igrac, nisam ga gledao u spanskoj ligi samo rep. al u ove 4 utakmice stvarno je pokazao da zna i skroz drugacije partije nego prije, ok protiv francuza losije al jbga umor, odbrana na njemu itd.... ma ljudi su nam dali neku nadu i to je to .. prije prvenstva niko im nije davao sanse a vidi se da nema tu pretjeranog kvaliteta nije ovo fudbal gdje mozes nulu cuvati pa se nadati, mi se u napadu polomismo da damo kos sto se odrazi u toku ukakmce i na koncentraciju i svjezinu, jbga ne znaju za veci nivo i to je to ...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la Raonffa » 07 sep 2022, 20:01

Jao kakav "general poslije bitke" osvrt na portalu, fujčina! :puke: :puke: :puke:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la bombaysaphire » 07 sep 2022, 20:04

Raonffa je napisao/la:
07 sep 2022, 20:01
Jao kakav "general poslije bitke" osvrt na portalu, fujčina! :puke: :puke: :puke:
Šta očekivati od portala koji svaki yebeni dan piše o raskidu Shakire yebem ti 100 grobova :puke:
Wandina sisa i Diletin shupak je njihov plafon ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Federer17
Postovi: 7130
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la Federer17 » 07 sep 2022, 20:15

Jel ovo admin autor teksta?

Samo sam procitao da su Slovenci kao nesto kalkulisali i onda im se dogodio poraz od nas (kao 'plod' tih kalkulacija) i bilo je dovoljno. Sreca pa nisam krenuo ispocetka citati...

Sta reci :D

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la edin139 » 07 sep 2022, 20:17

Momcima čestitke, nisu se obrukali.
Sada je na struci da iskopa neka nova imena i savezu da nas je način i skine zvjezdicu bar Amaru.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13407
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la StevieG8 » 07 sep 2022, 20:20

Federer17 je napisao/la:
07 sep 2022, 20:15
Jel ovo admin autor teksta?

Samo sam procitao da su Slovenci kao nesto kalkulisali i onda im se dogodio poraz od nas (kao 'plod' tih kalkulacija) i bilo je dovoljno. Sreca pa nisam krenuo ispocetka citati...

Sta reci :D
Hajd sve al koja je logika da Slovenci odluce kalkulisat i odmarati protiv nas i po ocekivanjima objektivno laksoj utakmici po njih a onda se čupati za prolaz protiv Njemacke i Francuske gdje su i postojale neke mogucnosti da cak i ne prodju dalje :roll:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la Evander » 07 sep 2022, 20:25

Nisu kalkulisali, samo su ze opustili i olako nas shvatili, plus los dan. Narednih 10 utakmica da igramo, 10 puta bi nas dobili.

filip13
Postovi: 38037
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la filip13 » 07 sep 2022, 20:28

Evander je napisao/la:
07 sep 2022, 20:25
Nisu kalkulisali, samo su ze opustili i olako nas shvatili, plus los dan. Narednih 10 utakmica da igramo, 10 puta bi nas dobili.
:thumbup:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54338
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la MortemHz » 07 sep 2022, 20:31

Evander je napisao/la:
07 sep 2022, 20:25
Nisu kalkulisali, samo su ze opustili i olako nas shvatili, plus los dan. Narednih 10 utakmica da igramo, 10 puta bi nas dobili.
:thumbup:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la bombaysaphire » 07 sep 2022, 20:33

Evander je napisao/la:
07 sep 2022, 20:25
Nisu kalkulisali, samo su ze opustili i olako nas shvatili, plus los dan. Narednih 10 utakmica da igramo, 10 puta bi nas dobili.
Minimalno dvije bi mi dobili , znam ja da ti voliš da nas minimiziraš , samo ne znam čemu to ...
U grupi smrti dvije pobjede i časni porazi , kakvo je stanje u savezu ovo je kao da smo osvojili .
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Federer17
Postovi: 7130
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la Federer17 » 07 sep 2022, 20:36

StevieG8 je napisao/la:
07 sep 2022, 20:20
Federer17 je napisao/la:
07 sep 2022, 20:15
Jel ovo admin autor teksta?

Samo sam procitao da su Slovenci kao nesto kalkulisali i onda im se dogodio poraz od nas (kao 'plod' tih kalkulacija) i bilo je dovoljno. Sreca pa nisam krenuo ispocetka citati...

Sta reci :D
Hajd sve al koja je logika da Slovenci odluce kalkulisat i odmarati protiv nas i po ocekivanjima objektivno laksoj utakmici po njih a onda se čupati za prolaz protiv Njemacke i Francuske gdje su i postojale neke mogucnosti da cak i ne prodju dalje :roll:
Pa o tome se i radi :mrgreen:

Avatar
NicoloFagioli
Postovi: 105
Pridružen/a: 09 avg 2022, 09:58

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la NicoloFagioli » 07 sep 2022, 20:45

Federer17 je napisao/la:
07 sep 2022, 20:15
Jel ovo admin autor teksta?
eto vidis s kim ja muku mucim i ko je mene banovao 30+ puta :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2022

Post Postao/la bombaysaphire » 07 sep 2022, 21:12

Treba nam i neki prljav igrač majku mu , sve fino mi igramo , Musa danas zakačio laktom Jonasa i debil mu se izvinjava tokom igre i mi primamo trojku čini mi se , Juka isto tako Luku i Dragića podiže ...

Onaj Kurcevičijus udari Musu ramenom , ma ni pogledao ga nije , tačno lik ušao da odradi prljav posao ... Još kasnije Mikija na poster stavi ..
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.