Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
L-Train
Postovi: 18154
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la L-Train » 27 feb 2023, 19:01

Cim vidis da ljudi spominju Bosnica znas da nemaju pojma o kosarci.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Espiritosanto
Postovi: 2838
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la Espiritosanto » 27 feb 2023, 19:05

19vendetta87 je napisao/la:
27 feb 2023, 19:00
Vecina ovih komentara po fb su likovi koji i ne prate kosarku. Cuj govore kako su Mađari rinaka u kosarci a ljudi na zdrijebu EB bili u jacem sesiru nego mi. Takve osobe vjerovatno da kontaju da smo mi i dalje ona jaka ekipa sa EB gdje su bili i Musa i Nurkic, i ne shvataju stvarni kvalitet naseg trenutnog rostera. Glupo je krivit samo Adisa kad je i Bosnic podjednako kriv za ovaj fail u kvalifikacijama. Ona 3 vezana poraza Bosnica se nisu smjela dogoditi, trebala se uzeti bar pobjeda protiv Litvanije kuci, a dok Adisu na dusu ide poraz od CG. Al opet mi ne ide u glavu da ljudi pljuju Adisa koji je izgubio od Mađara, a hvale Bosnica koji je izgubio od Ceske koja na kraju zavrsi zadnja u grupi, a jos je tad imao i Musu, Atica i Sulejmanovica na raspolaganju...
Bravo BH mašino :urnebes:
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la lumani » 27 feb 2023, 19:18

bhsport je napisao/la:
27 feb 2023, 08:31
lumani je napisao/la:
27 feb 2023, 02:56
bhsport je napisao/la:
26 feb 2023, 20:14

Nije lumani dušman, nego je subjektivan prema Bekiru, ne gleda realno. Bekir je taj koji nas ne potopio 20 razlike u CG, i sada njegovi branioci to fakturišu Nurkicu.
Na EP isto tako očajno, utakmice koje je trebao dobiti je glat izgubio.
Sjetim se Italije 99, kada je Dado Mirković unio preokret na pleju, stigli smo i prestigli talijane. Zatim ulazi tada još Adis gubi dvije lopte i od +1 dolazimo na -3, Italija tom pobjedom prolazi grupu i kasnije postaje prvak Evrope. Da je Mirković ostao mi bi prošli tu grupu ali mali ćelavi kompleksas nije to dao. Smiješan igrač i još smiješni trener.
Ja sam uvijek objektivan i na strani istine ;) Adis Beciragic je preuzeo kada niko nije htio ,to morate prvo da znate(Vedran pobjegao zbog novaca,da Vedran=) :crazy: Kao drugo, odigrali smo odlicno EP odlicno,onaj ko tvrdi suprotno nema pojma o Kosarci.

ehh sada o kavalama na SP --tko je izgubio kuci i vani od Litvanije (da cujem?)....Beciragic je izgubio u Montenegru ,ali je dobio A 1 tim Francuza ,niste valjda zaboravili ?Ja mislim da je sramota pljuvati po Adisu ,ako su razlog Suljo/Ata onda :stop: ne znam dalje....

Sta ja sada trebam da hvalim Vedrana koji je pobjegao i da pljujem po Adisu koji je preuzeo i napravio odlican rezultat?

Vi kako god ,za mene Adis radi odlicana posao :bih: :bih:Tebe izgleda muci 99 a mene muci kada se sjetim kakav je izbacaj imao Vedran Bosnic :mrgreen: :mrgreen:
Kada si tako objektivan, hajde navedi listu trenera kojim se nudilo a koji su odbili priliku da vode na EB, sasvim korektnu ekipu sa Musom i Nurkicem?
Više je reprezentacija valjala Azizu neko Aziz reprezentaciji, igrače tipa Nurkić i Musa nikad nece voditi u životu.
Vedran je odgovoran za poraz protiv Litvanije kuci, a sto smo morali dobiti.
Aziz je bio ponizen u Crnoj Gori i opet je kao i na EB pogresno birao utakmice. On je trebao ici na pobjedu u Podgorici a ne iz inata igrati protiv Francuza, ta nam je pobjeda znacila SP.
Ja mislim da ima itekako opravdanih razloga za kritiku selektora, od te CG, preko EB, preko Atica i Emira do debakla sinoc.
Za mene ne radi odilcan posao, Vedran je uradio odlican posao i napravio ovu grupu momaka, koju je Aziz za 9 mjeseci izmasakrirao.
Naravno da me muči ta 99, jer smo imali prolaz grupe protiv buducih prvaka Evrope i domacina prvenstva, ali ih je baš taj tada Adis prokocko.
Od Vedranovog izbacaja nije reprezentacija trpila tako da je nerelevantno za ovu pricu.
Probati vratiti Nenada kao selektora uz Firica, kompleksasa nabiti nogom na Kosovo.

Bitnije je navesti onogo Koji je pobjegao ;) oni koji nisu htjeli nisu bitni....ne slazem sa tobom odlican E.B je iza Nas!

Avatar
Sarmica
Postovi: 1905
Pridružen/a: 30 dec 2021, 08:44
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la Sarmica » 27 feb 2023, 21:16

19vendetta87 je napisao/la:
27 feb 2023, 19:00
Vecina ovih komentara po fb su likovi koji i ne prate kosarku. Cuj govore kako su Mađari rinaka u kosarci a ljudi na zdrijebu EB bili u jacem sesiru nego mi. Takve osobe vjerovatno da kontaju da smo mi i dalje ona jaka ekipa sa EB gdje su bili i Musa i Nurkic, i ne shvataju stvarni kvalitet naseg trenutnog rostera. Glupo je krivit samo Adisa kad je i Bosnic podjednako kriv za ovaj fail u kvalifikacijama. Ona 3 vezana poraza Bosnica se nisu smjela dogoditi, trebala se uzeti bar pobjeda protiv Litvanije kuci, a dok Adisu na dusu ide poraz od CG. Al opet mi ne ide u glavu da ljudi pljuju Adisa koji je izgubio od Mađara, a hvale Bosnica koji je izgubio od Ceske koja na kraju zavrsi zadnja u grupi, a jos je tad imao i Musu, Atica i Sulejmanovica na raspolaganju...
Ma da, eto ti si stručnjak

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la Justin » 27 feb 2023, 21:49

Ako je krezuba masa protiv njega to je najbolji znak da radi dobar posao.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la legenda reala » 27 feb 2023, 21:56

Justin je napisao/la:
27 feb 2023, 21:49
Ako je krezuba masa protiv njega to je najbolji znak da radi dobar posao.
Niko me ne nervira ko Nurkic i Raza i ova njihova supljirana o uslovima
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

19vendetta87
Postovi: 4268
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la 19vendetta87 » 27 feb 2023, 22:22

legenda reala je napisao/la:
27 feb 2023, 21:56
Justin je napisao/la:
27 feb 2023, 21:49
Ako je krezuba masa protiv njega to je najbolji znak da radi dobar posao.
Niko me ne nervira ko Nurkic i Raza i ova njihova supljirana o uslovima
Nema tu nikakvog supljiranja, upravu su 100%. Pa yebote zivot, kosarkasi putuju za Keln ekonomskom klasom i to jos presjedali, ko da putuju za Los Angeles, a ne u Njemacku. A da ne govorim da je odlazak bio pod pitanjem jer nisu imali dovoljno novca za smjestaj
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
donDondon
Postovi: 3269
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la donDondon » 28 feb 2023, 09:07

19vendetta87 je napisao/la:
27 feb 2023, 19:00
Vecina ovih komentara po fb su likovi koji i ne prate kosarku. Cuj govore kako su Mađari rinaka u kosarci a ljudi na zdrijebu EB bili u jacem sesiru nego mi. Takve osobe vjerovatno da kontaju da smo mi i dalje ona jaka ekipa sa EB gdje su bili i Musa i Nurkic, i ne shvataju stvarni kvalitet naseg trenutnog rostera. Glupo je krivit samo Adisa kad je i Bosnic podjednako kriv za ovaj fail u kvalifikacijama. Ona 3 vezana poraza Bosnica se nisu smjela dogoditi, trebala se uzeti bar pobjeda protiv Litvanije kuci, a dok Adisu na dusu ide poraz od CG. Al opet mi ne ide u glavu da ljudi pljuju Adisa koji je izgubio od Mađara, a hvale Bosnica koji je izgubio od Ceske koja na kraju zavrsi zadnja u grupi, a jos je tad imao i Musu, Atica i Sulejmanovica na raspolaganju...
vala davno smo i rekli da je ova repka prevazisla bosnica i da je vrijeme za promjene ali ovo sa adisom nije promjena ovo je korak nazad.
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la bhsport » 28 feb 2023, 19:31

@lumani znaci bio jedan jedini...
Pogrešno targetiranje utakmica, CG je primjer kako treba.
Ali najprece je maknuti klovna , pa traziti selektora kako treba.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921


Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.