Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la Unofficialpage » 26 feb 2023, 21:48

Raonffa je napisao/la:
26 feb 2023, 21:41
Meni je najžalivije što sada neće biti dugo reprezentativnih utakmica, sljedeće veliko takmičenje koje možemo igrati je EB 2025 (tek za 2,5 godine).

Ne znam je li napravljen plan kvalifikacija za EB, kad počinju i tako to, al' mislim sigurno da repku ove godine više nećemo gledati u zvaničnim mečevima.
Mislim da igramo predkvalifikacije za OI. To se mislim igra nekad u augustu. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la Raonffa » 26 feb 2023, 21:56

Unofficialpage je napisao/la:
26 feb 2023, 21:48
Raonffa je napisao/la:
26 feb 2023, 21:41
Meni je najžalivije što sada neće biti dugo reprezentativnih utakmica, sljedeće veliko takmičenje koje možemo igrati je EB 2025 (tek za 2,5 godine).

Ne znam je li napravljen plan kvalifikacija za EB, kad počinju i tako to, al' mislim sigurno da repku ove godine više nećemo gledati u zvaničnim mečevima.
Mislim da igramo predkvalifikacije za OI. To se mislim igra nekad u augustu. :mrgreen:
Da, izgleda da si upravu, ima to nešto novo su izmislili :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la Justin » 26 feb 2023, 22:00

Lijepo da se i Stihoklepac Nurk oglasio. :salut: :urnebes:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

19vendetta87
Postovi: 4287
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la 19vendetta87 » 26 feb 2023, 22:03

Manijakalnost99 je napisao/la:
26 feb 2023, 21:47
19vendetta87 je napisao/la:
26 feb 2023, 19:58
Manijakalnost99 je napisao/la:
26 feb 2023, 19:56
Kakvi smo mi debili bosnic nas digo iz mrtvih i mi ga pustimo
Isto zenska kosarka raspadose se u godinu obje selekcije
A bili na mundobasketu, eurobaskeyu sve fino krenulo
Zenska reprezentacija je napravila uspjeh iskljuvico zahvaljujuci Jones i Gajicke, nakon njihovog odlaska smo postali kanta za nabijanja. Kamo srece da nismo otisli na mudnosbasket, ljudi nas punili po 60 poena razlike
Pa da eto dozvolili smo i njih dvije da izgubimo
Druze, Marica je trudna, pitanje hoce li se vise uopste baviti kosarkom, a Jones vise nije luda da igra sa ovakvim amaterkama. To kao da Durant dođe igrati s nasim levatima
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la Raonffa » 26 feb 2023, 22:59

Raonffa je napisao/la:
26 feb 2023, 21:56
Unofficialpage je napisao/la:
26 feb 2023, 21:48
Raonffa je napisao/la:
26 feb 2023, 21:41
Meni je najžalivije što sada neće biti dugo reprezentativnih utakmica, sljedeće veliko takmičenje koje možemo igrati je EB 2025 (tek za 2,5 godine).

Ne znam je li napravljen plan kvalifikacija za EB, kad počinju i tako to, al' mislim sigurno da repku ove godine više nećemo gledati u zvaničnim mečevima.
Mislim da igramo predkvalifikacije za OI. To se mislim igra nekad u augustu. :mrgreen:
Da, izgleda da si upravu, ima to nešto novo su izmislili :mrgreen:
Malo sam istraživao, u ove pretkvalifikacije idu sve repke koje se nisu uspjele kvalifikovati za ovo SP (dakle mi i još 11 ekipa). Dodatne četiri ekipe koje će ići na taj turnir jesu pobjednici ovog prvog kruga kvala za EB 2025 (Makedonija, Poljska i Portugal plus Hrvatska kao najbolja po rankingu u od ostalih ekipa)

Dakle to je 16 ekipa. Turnir bi se navodno trebao igrati od 20-27 augusta i to bi trebale biti dvije grupe sa po osam timova. Pobjednici grupa idu u one "glavne" kvalifikacije za OI što se igraju redovno zadnjih godina pred OI.

Sad kakav će sistem biti, ne znam, sumnjam da će biti fazon tabele da se igra sedam utakmica u sedam dana, logičnije mi je da u dvije grupe budu četvrtfinala (vjerovatno će se nekako žrijebati na osnovi FIBA rankinga), polufinala, finala i onda pobjednici idu u te glavne kvale.

Uglavnom moglo bi biti zanimljivo, uz malo sreće i eventualno kompletan roster mogli bi se popitati sa svima jer nema realno među ovih preostalih 15 ekipa neke (igrački) vrhunske reprezentacije koja osjetno odskače od ostalih osim Turske, ovo ostalo je tu negdje sa svima se može igrati ravnopravno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

19vendetta87
Postovi: 4287
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la 19vendetta87 » 26 feb 2023, 23:09

Raonffa je napisao/la:
26 feb 2023, 22:59
Raonffa je napisao/la:
26 feb 2023, 21:56
Unofficialpage je napisao/la:
26 feb 2023, 21:48


Mislim da igramo predkvalifikacije za OI. To se mislim igra nekad u augustu. :mrgreen:
Da, izgleda da si upravu, ima to nešto novo su izmislili :mrgreen:
Malo sam istraživao, u ove pretkvalifikacije idu sve repke koje se nisu uspjele kvalifikovati za ovo SP (dakle mi i još 11 ekipa). Dodatne četiri ekipe koje će ići na taj turnir jesu pobjednici ovog prvog kruga kvala za EB 2025 (Makedonija, Poljska i Portugal plus Hrvatska kao najbolja po rankingu u od ostalih ekipa)

Dakle to je 16 ekipa. Turnir bi se navodno trebao igrati od 20-27 augusta i to bi trebale biti dvije grupe sa po osam timova. Pobjednici grupa idu u one "glavne" kvalifikacije za OI što se igraju redovno zadnjih godina pred OI.

Sad kakav će sistem biti, ne znam, sumnjam da će biti fazon tabele da se igra sedam utakmica u sedam dana, logičnije mi je da u dvije grupe budu četvrtfinala (vjerovatno će se nekako žrijebati na osnovi FIBA rankinga), polufinala, finala i onda pobjednici idu u te glavne kvale.

Uglavnom moglo bi biti zanimljivo, uz malo sreće i eventualno kompletan roster mogli bi se popitati sa svima jer nema realno među ovih preostalih 15 ekipa neke (igrački) vrhunske reprezentacije koja osjetno odskače od ostalih osim Turske, ovo ostalo je tu negdje sa svima se može igrati ravnopravno.
Poljska je igrala polufinale zadnjeg EB, Hrvati isto zayebana ekipa, Turci također. Nece biti tako lak posao
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la Raonffa » 27 feb 2023, 00:28

Ma svakako, ima dosta opasnih reprezentacija ali nema ovih creme de la creme reprezentacija, sve što valja otišlo je na Mundijal. Osim eto Turske koja sigurno igrački odskače od ostatka ekipa.

Hrvati su igrači dobri ali kod njih su vazda neki problemi, Poljacima svaka čast na uspjehu ali daleko je to od njihovog realnog kvaliteta. Potrefio ih dobar žrijeb, dobili jednu vrhunsku ekipu kad su imali svoj dan i to je to. Ovo govorim iz perspektive zašto ih ne smatram vrhunskim ekipama, što ne znači da nisu kvalitetniji od nas.

Opet kažem, zavisi kakav te žrijeb potrefi, ali siguran sam da smo od makar 6-7 ekipa (od ukupno 15) kvalitetniji i da bi bili favoriti.

Meni je ovo zanimljivo jer je u pitanju nešto novo, nikada nismo bili u igri za OI pa zato mi je interesantno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

lumani
Postovi: 14845
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la lumani » 27 feb 2023, 02:56

bhsport je napisao/la:
26 feb 2023, 20:14
Sarmica je napisao/la:
26 feb 2023, 19:55
bhsport je napisao/la:
26 feb 2023, 19:51


Jeste ali ti Crnogorci su za vecerašnje madjare dream team.
Bekir pogubljen, ono što je Vedran godinama gradio, rasturio za 7 mjeseci...
Slažem se da je rasturio. Došao je na gotovu bazu, a prije svega je došao na kolektiv i energiju koju je Vedran izgradio, koji je sa prosjećnim igračima izborio EP ma koliko to dušmani poput lumanija željeli da umanje.
Nije lumani dušman, nego je subjektivan prema Bekiru, ne gleda realno. Bekir je taj koji nas ne potopio 20 razlike u CG, i sada njegovi branioci to fakturišu Nurkicu.
Na EP isto tako očajno, utakmice koje je trebao dobiti je glat izgubio.
Sjetim se Italije 99, kada je Dado Mirković unio preokret na pleju, stigli smo i prestigli talijane. Zatim ulazi tada još Adis gubi dvije lopte i od +1 dolazimo na -3, Italija tom pobjedom prolazi grupu i kasnije postaje prvak Evrope. Da je Mirković ostao mi bi prošli tu grupu ali mali ćelavi kompleksas nije to dao. Smiješan igrač i još smiješni trener.
Ja sam uvijek objektivan i na strani istine ;) Adis Beciragic je preuzeo kada niko nije htio ,to morate prvo da znate(Vedran pobjegao zbog novaca,da Vedran=) :crazy: Kao drugo, odigrali smo odlicno EP odlicno,onaj ko tvrdi suprotno nema pojma o Kosarci.

ehh sada o kavalama na SP --tko je izgubio kuci i vani od Litvanije (da cujem?)....Beciragic je izgubio u Montenegru ,ali je dobio A 1 tim Francuza ,niste valjda zaboravili ?Ja mislim da je sramota pljuvati po Adisu ,ako su razlog Suljo/Ata onda :stop: ne znam dalje....

Sta ja sada trebam da hvalim Vedrana koji je pobjegao i da pljujem po Adisu koji je preuzeo i napravio odlican rezultat?

Vi kako god ,za mene Adis radi odlicana posao :bih: :bih:Tebe izgleda muci 99 a mene muci kada se sjetim kakav je izbacaj imao Vedran Bosnic :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
bhsport
Postovi: 11264
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la bhsport » 27 feb 2023, 08:31

lumani je napisao/la:
27 feb 2023, 02:56
bhsport je napisao/la:
26 feb 2023, 20:14
Sarmica je napisao/la:
26 feb 2023, 19:55


Slažem se da je rasturio. Došao je na gotovu bazu, a prije svega je došao na kolektiv i energiju koju je Vedran izgradio, koji je sa prosjećnim igračima izborio EP ma koliko to dušmani poput lumanija željeli da umanje.
Nije lumani dušman, nego je subjektivan prema Bekiru, ne gleda realno. Bekir je taj koji nas ne potopio 20 razlike u CG, i sada njegovi branioci to fakturišu Nurkicu.
Na EP isto tako očajno, utakmice koje je trebao dobiti je glat izgubio.
Sjetim se Italije 99, kada je Dado Mirković unio preokret na pleju, stigli smo i prestigli talijane. Zatim ulazi tada još Adis gubi dvije lopte i od +1 dolazimo na -3, Italija tom pobjedom prolazi grupu i kasnije postaje prvak Evrope. Da je Mirković ostao mi bi prošli tu grupu ali mali ćelavi kompleksas nije to dao. Smiješan igrač i još smiješni trener.
Ja sam uvijek objektivan i na strani istine ;) Adis Beciragic je preuzeo kada niko nije htio ,to morate prvo da znate(Vedran pobjegao zbog novaca,da Vedran=) :crazy: Kao drugo, odigrali smo odlicno EP odlicno,onaj ko tvrdi suprotno nema pojma o Kosarci.

ehh sada o kavalama na SP --tko je izgubio kuci i vani od Litvanije (da cujem?)....Beciragic je izgubio u Montenegru ,ali je dobio A 1 tim Francuza ,niste valjda zaboravili ?Ja mislim da je sramota pljuvati po Adisu ,ako su razlog Suljo/Ata onda :stop: ne znam dalje....

Sta ja sada trebam da hvalim Vedrana koji je pobjegao i da pljujem po Adisu koji je preuzeo i napravio odlican rezultat?

Vi kako god ,za mene Adis radi odlicana posao :bih: :bih:Tebe izgleda muci 99 a mene muci kada se sjetim kakav je izbacaj imao Vedran Bosnic :mrgreen: :mrgreen:
Kada si tako objektivan, hajde navedi listu trenera kojim se nudilo a koji su odbili priliku da vode na EB, sasvim korektnu ekipu sa Musom i Nurkicem?
Više je reprezentacija valjala Azizu neko Aziz reprezentaciji, igrače tipa Nurkić i Musa nikad nece voditi u životu.
Vedran je odgovoran za poraz protiv Litvanije kuci, a sto smo morali dobiti.
Aziz je bio ponizen u Crnoj Gori i opet je kao i na EB pogresno birao utakmice. On je trebao ici na pobjedu u Podgorici a ne iz inata igrati protiv Francuza, ta nam je pobjeda znacila SP.
Ja mislim da ima itekako opravdanih razloga za kritiku selektora, od te CG, preko EB, preko Atica i Emira do debakla sinoc.
Za mene ne radi odilcan posao, Vedran je uradio odlican posao i napravio ovu grupu momaka, koju je Aziz za 9 mjeseci izmasakrirao.
Naravno da me muči ta 99, jer smo imali prolaz grupe protiv buducih prvaka Evrope i domacina prvenstva, ali ih je baš taj tada Adis prokocko.
Od Vedranovog izbacaja nije reprezentacija trpila tako da je nerelevantno za ovu pricu.
Probati vratiti Nenada kao selektora uz Firica, kompleksasa nabiti nogom na Kosovo.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
donDondon
Postovi: 3272
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la donDondon » 27 feb 2023, 09:28

donDondon je napisao/la:
25 feb 2023, 11:10
Emir Sulejmanovic u sezoni 22-23 ima odigrane 24 utakmice sa prosjekom od 6poena i 8 skokova i jednom asistencijom.
Emir nastupa u Ligi endesi,najjacoj kosarkaskoj ligi u Evropi.
Koji nas reprezentativac igra u istom rangu a s tim da ima bolji prosjek

Edin Atic 13 minuta u prosjeku u ekipi koja se bori za titulu ABA lige sa partizanom i zvedzom,na prosjeku je od 3 p i 1 asistom

navedite naseg jednog naseg reprezentativca da igra na ovom nivou a da je bolji
cekam i dalje,dok Aziz Bekir puni svoj CV,sad pise bio na evropskom a i kvalifikacije ispao u zadnjem kolu,nebil ga neki njemacki drugoligas uzeo ili ako bude imao srece rumnski prvoligas
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
Jakobsen91
Postovi: 845
Pridružen/a: 18 jun 2016, 18:18
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la Jakobsen91 » 27 feb 2023, 11:20

Pa nije Tavares da ima 8 skokova u prosjeku.

Sulejmanovic je u ovim kvalifikacijama imao odlicnu minutazu i koji mu je ucinak? 6 pts 5 skokova za 20 minuta. Onako na prvu losiji je od Robersona, Muse, Halilovica, Kamenjasa, Gegica, a u rangu sa Aticem i Lazicem. Sad ispade Bekir kriv sto je on u zadnje tri utakmice kvalifikacija za 36 minuta na terenu dao svega 3 poena, uz sut iz igre 1/9.

Nivo na kojem je njegov Bilbao je sigurno i Buducnost gdje imamo trojicu igraca, Bolje i Mikijevih 14 pts u Francuskoj vec 6 u Spaniji, sto je i u reprezentaciji potvrdjeno. Gegic u Eurocupu ima 12,5. Emir ni za jednog od njih nije igracina zato sto igra u Spaniji.

Avatar
Sarmica
Postovi: 1905
Pridružen/a: 30 dec 2021, 08:44
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la Sarmica » 27 feb 2023, 15:16

Najgora stvar koja se može desiti je da Aziz ostane i dalje selektor. Ruka ruku mije, odnosno očito postoji zajednički interes između Čolana i Aziza. Ko god igra ruku pod ruku sa Savezom, sa tim uhljupima koji dijele sendviče igračima, nije čovjek kojem dajem podršku. Što se mene tiče, može neko i iz naše lige da vodi repku, samo ne on. Čovjek se uhljebio i gradi karijeru preko repke kako netko s pravom napisa.

Avatar
Sarmica
Postovi: 1905
Pridružen/a: 30 dec 2021, 08:44
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la Sarmica » 27 feb 2023, 15:26

Jedini u repci koji ima muda da nešto kaže - veliki Jusuf


Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2176
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la BenjooJutub » 27 feb 2023, 15:48

Kako to da su neki euroligaški igrači sinoć igrali za reprezentacije? Tavares iz Reala igrao za Zelenortska ostrva. :D Je li tu sve stvar dogovora sa klubom ili sa Euroligom?

Avatar
L-Train
Postovi: 18157
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la L-Train » 27 feb 2023, 16:11

Ko ce ga znati.Gaby Deck,Laprovittola i Faccu igrali za Argentinu i ispusili SP.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
donDondon
Postovi: 3272
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la donDondon » 27 feb 2023, 16:22

Jakobsen91 je napisao/la:
27 feb 2023, 11:20
Pa nije Tavares da ima 8 skokova u prosjeku.

Sulejmanovic je u ovim kvalifikacijama imao odlicnu minutazu i koji mu je ucinak? 6 pts 5 skokova za 20 minuta. Onako na prvu losiji je od Robersona, Muse, Halilovica, Kamenjasa, Gegica, a u rangu sa Aticem i Lazicem. Sad ispade Bekir kriv sto je on u zadnje tri utakmice kvalifikacija za 36 minuta na terenu dao svega 3 poena, uz sut iz igre 1/9.

Nivo na kojem je njegov Bilbao je sigurno i Buducnost gdje imamo trojicu igraca, Bolje i Mikijevih 14 pts u Francuskoj vec 6 u Spaniji, sto je i u reprezentaciji potvrdjeno. Gegic u Eurocupu ima 12,5. Emir ni za jednog od njih nije igracina zato sto igra u Spaniji.
poredis sulejmanovica i robertsona,poredis bilbao i buducnost,bolje u francuskoj ligi 14 nego 6 u spaniji
ti veze sa kosarkom imas i koliko moja rahmetli nena sa tviterom
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
Sarmica
Postovi: 1905
Pridružen/a: 30 dec 2021, 08:44
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la Sarmica » 27 feb 2023, 16:47

BenjooJutub je napisao/la:
27 feb 2023, 15:48
Kako to da su neki euroligaški igrači sinoć igrali za reprezentacije? Tavares iz Reala igrao za Zelenortska ostrva. :D Je li tu sve stvar dogovora sa klubom ili sa Euroligom?
Vjerovatno su mogli igrati igrači za selekcije koje nisu evropske.

Avatar
Jakobsen91
Postovi: 845
Pridružen/a: 18 jun 2016, 18:18
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la Jakobsen91 » 27 feb 2023, 17:17

donDondon je napisao/la:
27 feb 2023, 16:22
Jakobsen91 je napisao/la:
27 feb 2023, 11:20
Pa nije Tavares da ima 8 skokova u prosjeku.

Sulejmanovic je u ovim kvalifikacijama imao odlicnu minutazu i koji mu je ucinak? 6 pts 5 skokova za 20 minuta. Onako na prvu losiji je od Robersona, Muse, Halilovica, Kamenjasa, Gegica, a u rangu sa Aticem i Lazicem. Sad ispade Bekir kriv sto je on u zadnje tri utakmice kvalifikacija za 36 minuta na terenu dao svega 3 poena, uz sut iz igre 1/9.

Nivo na kojem je njegov Bilbao je sigurno i Buducnost gdje imamo trojicu igraca, Bolje i Mikijevih 14 pts u Francuskoj vec 6 u Spaniji, sto je i u reprezentaciji potvrdjeno. Gegic u Eurocupu ima 12,5. Emir ni za jednog od njih nije igracina zato sto igra u Spaniji.
poredis sulejmanovica i robertsona,poredis bilbao i buducnost,bolje u francuskoj ligi 14 nego 6 u spaniji
ti veze sa kosarkom imas i koliko moja rahmetli nena sa tviterom
Kako je ljudino zvana 8 skokova u prosjeku. :urnebes: :urnebes: Ispisa ti sve osim vecinskog dijela posta koji se odnosi na usporedbi igara Emira i ostalih reprezentativaca. Mada ne bih ni ja spominjao da sam na tvom mjestu. Aferim.

Avatar
Sarmica
Postovi: 1905
Pridružen/a: 30 dec 2021, 08:44
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la Sarmica » 27 feb 2023, 18:41

Još malo reakcija koliko je Aziz 'omiljen', osim kod par korisnika foruma, koji su inače negirali istinu vezanu za sendviče, nastojeći da to gurnu pod tepih - drugim riječima igrači Saveza. Pravda za Vedrana i Jusufa.

slika

slika

slika

19vendetta87
Postovi: 4287
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la 19vendetta87 » 27 feb 2023, 19:00

Vecina ovih komentara po fb su likovi koji i ne prate kosarku. Cuj govore kako su Mađari rinaka u kosarci a ljudi na zdrijebu EB bili u jacem sesiru nego mi. Takve osobe vjerovatno da kontaju da smo mi i dalje ona jaka ekipa sa EB gdje su bili i Musa i Nurkic, i ne shvataju stvarni kvalitet naseg trenutnog rostera. Glupo je krivit samo Adisa kad je i Bosnic podjednako kriv za ovaj fail u kvalifikacijama. Ona 3 vezana poraza Bosnica se nisu smjela dogoditi, trebala se uzeti bar pobjeda protiv Litvanije kuci, a dok Adisu na dusu ide poraz od CG. Al opet mi ne ide u glavu da ljudi pljuju Adisa koji je izgubio od Mađara, a hvale Bosnica koji je izgubio od Ceske koja na kraju zavrsi zadnja u grupi, a jos je tad imao i Musu, Atica i Sulejmanovica na raspolaganju...
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.