Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

ramke0203
Postovi: 738
Pridružen/a: 12 okt 2020, 17:09
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la ramke0203 » 27 nov 2021, 15:51

GG3 je napisao/la:
27 nov 2021, 15:48
ramke0203 je napisao/la:
27 nov 2021, 15:37
čitam i ne vjerujem kakav smo narod.

nezadovoljni igrom, nezadovoljni Atićem, spikerom. komentatorom, publikom... ok ima li išta pozitivno. Pa jeb.emu majku šta vam je pojedinim više, zasto ste toliko iskompleksirani.

Da li razumijete da je pola ovih momaka danas bilo na pragu da završi karijere sa 18-19 godina? Ne razumijete, naravno.
Gledam kritike na račun Ede, momka koji nas je odveo na EB... pa kako vas nije stid, četvrti je naš igrač sinoć po indexu korisnosti, a dijelio je poziciju sa jednim Musom. Znate li pojedini da košarka nije samo protjerat loptu kroz koš? Naravno dogovor je jasan, ne znate, nego ste eto tako upalili TV i odgledali utakmicu misleći da smo velesila i da ako ne pobijedimo sa 40 p razlike da je strašno...

Šta vam smeta spiker, sta vam smeta sarajevska publika (mada znam da sinoc nismo samo mi Sarajlije bili tu, nego je siguro 30% i više bilo iz drugih gradova). Ko je bio u dvorani zna dobro kakva je atmosfera bila, gorilo je sve... a spiker je samo bio jedan od pokretača svega. Druge drzave koriste muziku da pokrenu svoje igrače i da dignu atmosferu, mi koristimo ovo, pa šta... naš način. Jeb.em i evropu i prilagodjavanje njima, mi smo Bosanci i Hercegovci i sasvim smo lijepo, kulturno, srčano sinoc navijali i nosili naše igrače do pobjede. Volio bi samo da se neko javi ko nije iz Sa i da kaze kakva je atmosfera bila. Hvala.

Gledam ovi Tuzlaci se lože nešto, oni bolje navijaju i slično. De malo ljudi odvadite, šta vam je ba. Na kraju krajeva ako ste patriote izvlite doci u Sarajevo, pojesti cevape, pogledati utakmicu i nazad kući. Ovih par sto pametuje vjerujem da nije bilo 3 puta na utakmici kosarkaske reprezentacije.

Ovi momci imaju srce i hvala im, bio sam i na bilinom polju protiv finske zao mi samo za sta sam dao pare, a zivi bili pa vidjeli da ce nas ovi momci odvesti na svjetsko.

A vi kritičari i jahači apokalipse malo se iskulirajte.
Sve stoji osim ovog, ne volim mjesat politiku al ovo je na nivou El Baketa.
Mi iz cijele BiH treba da se sagnemo Sarajlima i da nas karaju? Jer kao manje vrijedimo? Neznamo navijat, seljacine smo itd. Jer toboze stanovnici glavnog grada se ne smiju kritikovat!
Jedno se moram slozit da je navijanje za razliku od predhodni 10god bilo i OK , al to je vecinom zasluga onog spikera, koji je pokusavao malo probudit navijace.

Lp
niko se ne treba nama sageti jarane, ali zasto kritikovati nesto sto je dobro bilo. Ja sam prvi koji ce kritikovati kad nesto ne valja, ali ovaj put je zaista bilo vrhunsko sve.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14538
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la Shategabri » 27 nov 2021, 15:59

ramke0203 je napisao/la:
27 nov 2021, 15:37
čitam i ne vjerujem kakav smo narod.

nezadovoljni igrom, nezadovoljni Atićem, spikerom. komentatorom, publikom... ok ima li išta pozitivno. Pa jeb.emu majku šta vam je pojedinim više, zasto ste toliko iskompleksirani.

Da li razumijete da je pola ovih momaka danas bilo na pragu da završi karijere sa 18-19 godina? Ne razumijete, naravno.
Gledam kritike na račun Ede, momka koji nas je odveo na EB... pa kako vas nije stid, četvrti je naš igrač sinoć po indexu korisnosti, a dijelio je poziciju sa jednim Musom. Znate li pojedini da košarka nije samo protjerat loptu kroz koš? Naravno dogovor je jasan, ne znate, nego ste eto tako upalili TV i odgledali utakmicu misleći da smo velesila i da ako ne pobijedimo sa 40 p razlike da je strašno...

Šta vam smeta spiker, sta vam smeta sarajevska publika (mada znam da sinoc nismo samo mi Sarajlije bili tu, nego je siguro 30% i više bilo iz drugih gradova). Ko je bio u dvorani zna dobro kakva je atmosfera bila, gorilo je sve... a spiker je samo bio jedan od pokretača svega. Druge drzave koriste muziku da pokrenu svoje igrače i da dignu atmosferu, mi koristimo ovo, pa šta... naš način. Jeb.em i evropu i prilagodjavanje njima, mi smo Bosanci i Hercegovci i sasvim smo lijepo, kulturno, srčano sinoc navijali i nosili naše igrače do pobjede. Volio bi samo da se neko javi ko nije iz Sa i da kaze kakva je atmosfera bila. Hvala.

Gledam ovi Tuzlaci se lože nešto, oni bolje navijaju i slično. De malo ljudi odvadite, šta vam je ba. Na kraju krajeva ako ste patriote izvlite doci u Sarajevo, pojesti cevape, pogledati utakmicu i nazad kući. Ovih par sto pametuje vjerujem da nije bilo 3 puta na utakmici kosarkaske reprezentacije.

Ovi momci imaju srce i hvala im, bio sam i na bilinom polju protiv finske zao mi samo za sta sam dao pare, a zivi bili pa vidjeli da ce nas ovi momci odvesti na svjetsko.

A vi kritičari i jahači apokalipse malo se iskulirajte.
Upravo tako.
I ovi kao što kritikuju što nije puna Skenderija, pa što niste došli momčine, pa napunili?
Koševo Zapad

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la MortemHz » 27 nov 2021, 16:01

Shategabri je napisao/la:
27 nov 2021, 15:59
ramke0203 je napisao/la:
27 nov 2021, 15:37
čitam i ne vjerujem kakav smo narod.

nezadovoljni igrom, nezadovoljni Atićem, spikerom. komentatorom, publikom... ok ima li išta pozitivno. Pa jeb.emu majku šta vam je pojedinim više, zasto ste toliko iskompleksirani.

Da li razumijete da je pola ovih momaka danas bilo na pragu da završi karijere sa 18-19 godina? Ne razumijete, naravno.
Gledam kritike na račun Ede, momka koji nas je odveo na EB... pa kako vas nije stid, četvrti je naš igrač sinoć po indexu korisnosti, a dijelio je poziciju sa jednim Musom. Znate li pojedini da košarka nije samo protjerat loptu kroz koš? Naravno dogovor je jasan, ne znate, nego ste eto tako upalili TV i odgledali utakmicu misleći da smo velesila i da ako ne pobijedimo sa 40 p razlike da je strašno...

Šta vam smeta spiker, sta vam smeta sarajevska publika (mada znam da sinoc nismo samo mi Sarajlije bili tu, nego je siguro 30% i više bilo iz drugih gradova). Ko je bio u dvorani zna dobro kakva je atmosfera bila, gorilo je sve... a spiker je samo bio jedan od pokretača svega. Druge drzave koriste muziku da pokrenu svoje igrače i da dignu atmosferu, mi koristimo ovo, pa šta... naš način. Jeb.em i evropu i prilagodjavanje njima, mi smo Bosanci i Hercegovci i sasvim smo lijepo, kulturno, srčano sinoc navijali i nosili naše igrače do pobjede. Volio bi samo da se neko javi ko nije iz Sa i da kaze kakva je atmosfera bila. Hvala.

Gledam ovi Tuzlaci se lože nešto, oni bolje navijaju i slično. De malo ljudi odvadite, šta vam je ba. Na kraju krajeva ako ste patriote izvlite doci u Sarajevo, pojesti cevape, pogledati utakmicu i nazad kući. Ovih par sto pametuje vjerujem da nije bilo 3 puta na utakmici kosarkaske reprezentacije.

Ovi momci imaju srce i hvala im, bio sam i na bilinom polju protiv finske zao mi samo za sta sam dao pare, a zivi bili pa vidjeli da ce nas ovi momci odvesti na svjetsko.

A vi kritičari i jahači apokalipse malo se iskulirajte.
Upravo tako.
I ovi kao što kritikuju što nije puna Skenderija, pa što niste došli momčine, pa napunili?
Pustili su u prodaju 4 hiljade ulaznica a Skenderija prima više svakako. Kada puste sve u prodaju bit će puno.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 27 nov 2021, 16:09

ramke0203 je napisao/la:
27 nov 2021, 15:37
čitam i ne vjerujem kakav smo narod.

nezadovoljni igrom, nezadovoljni Atićem, spikerom. komentatorom, publikom... ok ima li išta pozitivno. Pa jeb.emu majku šta vam je pojedinim više, zasto ste toliko iskompleksirani.
Gledao sam vasu reprezentaciju prvi put posle dosta godina.
Igrate finu kosarku, modernu, gledljivu, atleticnu, ima i talenta, dva igraca su iskocila (ne moram ih imenovati), pravi, kompletni kosarkasi.
Za razliku od Ceha igrali ste - kosarku. Cesi su igrali kamena s ramena, dok su lopte ulazile, islo je, posle raspad, divljanje, ni nalik organizovanoj kosarci. Nisu tri krstene akcije odigrali.
Ne shvatam ko moze da negoduje. Samo besposleni namcori.
Inace Skenderija stara hala, bas ono ima neki sarm iz proslosti, uvek me vrati u 80-e, jedna od drazih mi hala na prostoru bivse drzave, definitivno :kafa:
Zadnja izmjena: EpateguiHuleteti, dana/u 27 nov 2021, 16:10, ukupno mijenjano 1 put.


bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la bombaysaphire » 27 nov 2021, 18:21

EpateguiHuleteti je napisao/la:
27 nov 2021, 16:09
ramke0203 je napisao/la:
27 nov 2021, 15:37
čitam i ne vjerujem kakav smo narod.

nezadovoljni igrom, nezadovoljni Atićem, spikerom. komentatorom, publikom... ok ima li išta pozitivno. Pa jeb.emu majku šta vam je pojedinim više, zasto ste toliko iskompleksirani.
Gledao sam vasu reprezentaciju prvi put posle dosta godina.
Igrate finu kosarku, modernu, gledljivu, atleticnu, ima i talenta, dva igraca su iskocila (ne moram ih imenovati), pravi, kompletni kosarkasi.
Za razliku od Ceha igrali ste - kosarku. Cesi su igrali kamena s ramena, dok su lopte ulazile, islo je, posle raspad, divljanje, ni nalik organizovanoj kosarci. Nisu tri krstene akcije odigrali.
Ne shvatam ko moze da negoduje. Samo besposleni namcori.
Inace Skenderija stara hala, bas ono ima neki sarm iz proslosti, uvek me vrati u 80-e, jedna od drazih mi hala na prostoru bivse drzave, definitivno :kafa:
Ja likovima poput ovih ne valja ovo , ne valja ono , vidi onoga , vidi ovoga samo kažem PA BOLAN VIDI SEBE :bih:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
marlostanf1eld
Postovi: 2039
Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la marlostanf1eld » 27 nov 2021, 18:49

Pogledao sam highlightse ostalih utakmica i atmosfera kod nas je bila barem 5 puta bolja od svake. Oni u Zagrebu pozaspali po tribinama

Avatar
kovacic
Postovi: 1324
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la kovacic » 27 nov 2021, 19:18

Nirton je napisao/la:
27 nov 2021, 11:51
miky_hz je napisao/la:
27 nov 2021, 11:45
Nirton je napisao/la:
27 nov 2021, 11:44

Prenose li se bodovi iz ove grupe?
Prenose i to svi bodovi.
Probat onda sad sa 4/2 uci u drugi krug, i onda vjerovatno sa CG igrat za prvenstvo. :mrgreen:
Mislim da se može ciljati na 6-0, jasno da neće biti nimalo lako protiv Litvanije u gostima i pogotovo Češke u julu kad možda bude i EL/NBA igrača (gotovo sigurno), ali nisu ni jedni ni drugi bauk, dobro je što je dvomeč sa Litvancima u februaru, ima tu dosta poznatih imena i LKL je vrlo dobra liga plus ovi što igraju vani kao Dimša, ali stvarno ne vidim da su nepobjedivi ni po rosteru ni po rezultatima u kvalifikacijama za europsko.
Tako da vjerujemo u najbolji ishod, pa ako bude nekih kikseva nije problem.

Ne želim biti baksuz i skakati nakon prve utakmice, ali ako momci daju koliko mogu vrlo je realno da ukupno idemo najmanje na 8-4 i svjetsko.

ramke0203
Postovi: 738
Pridružen/a: 12 okt 2020, 17:09
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la ramke0203 » 27 nov 2021, 19:28

ma litvanija pada u februaru u Skenderiji, jos kad nam se pridruze nasa braca Tuzlaci pa napravimo atmosferu, pa poslije zalomiimo do kasno u noc da zakopamo ratne sjekire.. pfff fešta

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la MortemHz » 27 nov 2021, 20:18

ramke0203 je napisao/la:
27 nov 2021, 19:28
ma litvanija pada u februaru u Skenderiji, jos kad nam se pridruze nasa braca Tuzlaci pa napravimo atmosferu, pa poslije zalomiimo do kasno u noc da zakopamo ratne sjekire.. pfff fešta
Ide to na hladno 7 hiljada ljudi ako bude moglo stati :cool:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ramke0203
Postovi: 738
Pridružen/a: 12 okt 2020, 17:09
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la ramke0203 » 27 nov 2021, 20:25

da li je veci kapacitet arene u zenici ili skenderije?

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la bombaysaphire » 27 nov 2021, 20:26

MortemHz je napisao/la:
27 nov 2021, 20:18
ramke0203 je napisao/la:
27 nov 2021, 19:28
ma litvanija pada u februaru u Skenderiji, jos kad nam se pridruze nasa braca Tuzlaci pa napravimo atmosferu, pa poslije zalomiimo do kasno u noc da zakopamo ratne sjekire.. pfff fešta
Ide to na hladno 7 hiljada ljudi ako bude moglo stati :cool:


Da hoće jednom ovako biti majko draga , jesam tada bio djete ali nije bilo stolice slobodno , stepenice , ma sve puno :bih: :bih: :bih:
Yebote prije nisi mogao naći koša slobodnog za basket , danas prazno prokleti telefoni i crijeva :puke: :puke: :puke:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la bombaysaphire » 27 nov 2021, 20:28

ramke0203 je napisao/la:
27 nov 2021, 20:25
da li je veci kapacitet arene u zenici ili skenderije?
Mislim da Arena može više ljudi primiti , zbog pomoćnih tribina ima više prostora :kafa:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la MortemHz » 27 nov 2021, 20:49

bombaysaphire je napisao/la:
27 nov 2021, 20:28
ramke0203 je napisao/la:
27 nov 2021, 20:25
da li je veci kapacitet arene u zenici ili skenderije?
Mislim da Arena može više ljudi primiti , zbog pomoćnih tribina ima više prostora :kafa:
Tu su negdje.. piše da Skenderija prima 6.500 a u Zenici 6.145
Na drugoj stranici piše 5.615 za Skenderiju
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ramke0203
Postovi: 738
Pridružen/a: 12 okt 2020, 17:09
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la ramke0203 » 27 nov 2021, 20:51

MortemHz je napisao/la:
27 nov 2021, 20:49
bombaysaphire je napisao/la:
27 nov 2021, 20:28
ramke0203 je napisao/la:
27 nov 2021, 20:25
da li je veci kapacitet arene u zenici ili skenderije?
Mislim da Arena može više ljudi primiti , zbog pomoćnih tribina ima više prostora :kafa:
Tu su negdje.. piše da Skenderija prima 6.500 a u Zenici 6.145
Na drugoj stranici piše 5.615 za Skenderiju
Onda je skenderija svakako bolji izbor, samo popuniti prostor iza koseva. Napraviti grotlo za litvance da se use.ru i od starta ih ubit navijanjem i zvizducima.

ramke0203
Postovi: 738
Pridružen/a: 12 okt 2020, 17:09
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la ramke0203 » 27 nov 2021, 20:55

treba dobiti bugare sa sto vecom razlikom, svaki kos je znacajan!!!


FoSte95
Postovi: 12621
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la FoSte95 » 28 nov 2021, 11:58

Još sutra dobiti bugare pa onda u februaru litvanci dolaze. Dužni smo im za onaj eurobasket 😁
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15843
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la svrakino1921 » 28 nov 2021, 12:59

Drape je napisao/la:
27 nov 2021, 16:10
Al Skenderija najbolja dvorana u regionu
:bow: :bow:
Ponos BiH
:bih: :bih:


Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.