Mirza Teletović

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna

JTS
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la JTS » 11 nov 2012, 23:38

Ovo je ironija ..najbolji mogući termin za gledanje, a Tele ne dobije niti sekunde :lol:
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

armin dju
Kontakt:

Post Postao/la armin dju » 11 nov 2012, 23:39

filip13 je napisao/la:
armin dju je napisao/la:..i Mirza je u ovakvoj ekipi klupa :roll: neznam sta rade na treningu al mi je za nepovjerovat da se nemoze nametnut i da je smjesten u isti kos sa Shengeliom. I eto za sada je brat bratu 15ti covjek u rotaciji kad se vrate Wallace i Brooks.

i petrović je bio 4-5 bek u prvoj sezoni u portlandu,onakav petrović

a za koga je Petrovic sjedio a za koga Mirza sjedi? nebuloza je poredit to i ovo vrijeme.

filip13
Kontakt:

Post Postao/la filip13 » 11 nov 2012, 23:41

armin dju je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
armin dju je napisao/la:..i Mirza je u ovakvoj ekipi klupa :roll: neznam sta rade na treningu al mi je za nepovjerovat da se nemoze nametnut i da je smjesten u isti kos sa Shengeliom. I eto za sada je brat bratu 15ti covjek u rotaciji kad se vrate Wallace i Brooks.

a za koga je Petrovic sjedio a za koga Mirza sjedi? nebuloza je poredit to i ovo vrijeme.

tačno,ali je nebuloza porediti i petrovića i teletovića

maximusdecimus
Kontakt:

Post Postao/la maximusdecimus » 11 nov 2012, 23:44

filip13 je napisao/la:

drugo vrijeme, šuter poput Petrovića bi danas igrao po 35 minuta u 80% NBA timova. a da ne pričamo da se ovaj Brooklyn i onaj Portland ne mogu porediti nikako

armin dju
Kontakt:

Post Postao/la armin dju » 11 nov 2012, 23:46

S nista boljom reputacijom od Mirze Petrovic nije dosao u NBA , nego je sebi ime izgradio upravo u NBA.

filip13
Kontakt:

Post Postao/la filip13 » 11 nov 2012, 23:46

maximusdecimus je napisao/la:
filip13 je napisao/la:

drugo vrijeme, šuter poput Petrovića bi danas igrao po 35 minuta u 80% NBA timova. a da ne pričamo da se ovaj Brooklyn i onaj Portland ne mogu porediti nikako

igrao je i tad 35 minuta,ali ne u portlandu nego u nju džersiju,nije mogao u portlandu pored drexlera,nije bio dovoljno dobar

zastava
Kontakt:

Post Postao/la zastava » 11 nov 2012, 23:47

i petrović je bio 4-5 bek u prvoj sezoni u portlandu,onakav petrović[/quote]
a za koga je Petrovic sjedio a za koga Mirza sjedi? nebuloza je poredit to i ovo vrijeme.[/quote]

tačno,ali je nebuloza porediti i petrovića i teletovića[/quote]

ali njih dvojicu niti mozes, niti smijes poredit prijatelju moj.....to ti je isto kad bi poredio recimo dwighta i pipena ;P

armin dju
Kontakt:

Post Postao/la armin dju » 11 nov 2012, 23:49

zastava je napisao/la:i petrović je bio 4-5 bek u prvoj sezoni u portlandu,onakav petrović

a za koga je Petrovic sjedio a za koga Mirza sjedi? nebuloza je poredit to i ovo vrijeme.[/quote]

tačno,ali je nebuloza porediti i petrovića i teletovića[/quote]

ali njih dvojicu niti mozes, niti smijes poredit prijatelju moj.....to ti je isto kad bi poredio recimo dwighta i pipena ;P[/quote]

prijatelju citaj gore sta sam napisao, ko je bio Petrovic kad je tek stigao u NBA a ko Mirza ;)

filip13
Kontakt:

Post Postao/la filip13 » 11 nov 2012, 23:49

armin dju je napisao/la:S nista boljom reputacijom od Mirze Petrovic nije dosao u NBA , nego je sebi ime izgradio upravo u NBA.

petrović je bio najbolji u evropi prije odlaska u nba 1989.,nekoliko godina prije toga stalno je bio ponajbolji evropljanin,mirza baš i nije bio proglašavan najboljim evropskim košarkašem

armin dju
Kontakt:

Post Postao/la armin dju » 11 nov 2012, 23:51

koja konkurencija?, zato ti kazem da nemozes poredit ta vremena

filip13
Kontakt:

Post Postao/la filip13 » 11 nov 2012, 23:53

armin dju je napisao/la:koja konkurencija?, zato ti kazem da nemozes poredit ta vremena

kukoč,sabonis,rađa,divac,marčulionis,to slaba konkurencija u izboru za najboljeg u evropi?

slažem se da je teško porediti sadašnju i tadašnju košarku

zastava
Kontakt:

Post Postao/la zastava » 11 nov 2012, 23:54

ma nije ljudi ni ta konkurencija toliko bitna,niti te godine i ove...jednostavno ta dva kalibra ne mozemo da poredimo.....likovi neiigraju uopste istu poziciju...nema nikakvih zajednickih, tj. dodirnih tacaka njih dvojice da bi se mogli s pravom i na posten nacin porediti :P

armin dju
Kontakt:

Post Postao/la armin dju » 12 nov 2012, 00:01

pa ja ih uopste i ne poredim, nego su imali ako nista istu reputaciju kad su dolazili u NBA, a respekt za koga je Petrovic sjedio u NBA, a za koga Mirza sjedi je smijesno, to hocu reci, neznam sta ocekuju od Mirze: da ugrabi 10-15 skokova po mecu da ima 25+poena, da igra odbranu ko Bowen..da ali tad ne bi bio Teletovic vec recimo..LBJ. :roll: mislim, halo, nije promjenio profesiju da mu treba da se toliko prilagodjava ako je to izgovor

neno#4
Kontakt:

Post Postao/la neno#4 » 12 nov 2012, 00:22

U predsezoni sam rekao da je Brooklyn smijesna ekipa. Rekao sam i da ce biti odlicno za njih ako budu 7-8. Miami, Boston, Indiana, Knicksi, Philadelphia, Chicago, svi su jaci od njih, svi. I kao slag na tortu Avery Johnson.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Semper
Kontakt:

Post Postao/la Semper » 12 nov 2012, 01:10

Kada gledam koleđ košarku u SAD-u , NBA ligu i evropsku košarku imamo osjećaj da ne gledam isti sport. To su velki razlike, Mirza se mora prilagoditi. U Americi se generalno ne cijeni evropska košarka osim u Torontu i Minesoti koji tradicionalno daje šansu evropskim igračima. Reputacija igrača iz Evrope doslovno ništa ne znači u NBA mnogi veliki igrači se nisu dokazali u NBa dok neki prosječni evropski igrači uspiju izboriti solidnan status u ekipi.

KK_Bosna
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la KK_Bosna » 12 nov 2012, 01:30

neno#4 je napisao/la:U predsezoni sam rekao da je Brooklyn smijesna ekipa. Rekao sam i da ce biti odlicno za njih ako budu 7-8. Miami, Boston, Indiana, Knicksi, Philadelphia, Chicago, svi su jaci od njih, svi. I kao slag na tortu Avery Johnson.

sad sam tek siguran da ce biti medju prva 4 :mrgreen:

neno#4
Kontakt:

Post Postao/la neno#4 » 12 nov 2012, 04:32

Zivi bili pa vidjeli.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

lumani
Kontakt:

Post Postao/la lumani » 12 nov 2012, 10:49

maximusdecimus je napisao/la:
lumani je napisao/la:

cekaj dok dodu jaci centri ;)

pa i do sada je u karijeri igrao protiv najjačih centara, pa ima šut 50%. ne kontam šta želiš reći

zelim reci,da on ne bih trebao da bude prva opcija ove ekipe ;) Avery forsisa Derona ,da samo njemu gura lopte pod kos,kad Deronu to dopizdi odose Nesti u P.M.

azTer
Kontakt:

Post Postao/la azTer » 13 nov 2012, 02:01

Avery Johnson je kazao kako Teletović ima ružnu naviku da pogleda poziciju svojih nogu prije šutiranja za tri poena kako bi se uvjerio da nije nagazio liniju.

"Teletović ne smije postati jednodimenzionalan igrač kojeg će protivnički timovi znati zatvoriti kad bude na liniji za tri poena. Mirza ima nevjerovatne sposobnosti s obzirom na njegovu visinu", kazao je Johnson.

Na treninzima naš reprezentativac pokazuje veliki potencijal, a u to se uvjerio i njegov klupski kolega i proslavljeni NBA igrač Reggie Evans.

"Može postati veoma dobar. Kad je dobar onda je dobar i takvog sam ga vidio", kazao je Evans te dodao kako treba imati strpljenja, kao što je to bio slučaj sa Dirkom Nowitzkim i Andreom Bargnanijem, dva evropska igrača koji su postali zvijezde NBA lige.

"Nisu došli u ligu i postali vrhunski igrači odmah", kazao je Evans.

lumani
Kontakt:

Post Postao/la lumani » 13 nov 2012, 08:20

Sve je to nama poznato moj Avery,Reggie :lol:
Samo se ceka ta prilika ,kada ce da eksplodira a do tada ce nam biti duge noci ...

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.