Mirza Teletović

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2179
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la BenjooJutub » 11 mar 2018, 12:19

Sad kad mi Miško sredi aganžman u CZ :D

cillian
Postovi: 78
Pridružen/a: 19 feb 2018, 11:19
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la cillian » 11 mar 2018, 12:36

hocel mu bit isplacena zadnja godina ugovora?


Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Bassha » 11 mar 2018, 12:52

Ja bi volio da se Mirza vrati u Bosni u igra za Sparse ili Slobodnu, pa poslije da preuzme neku funkciju u savezu.



A od EL timove Barca, Fener, Oly ili Baskonia
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Chinaglia » 11 mar 2018, 12:59

ne bi bilo lose da ode u GSW, potpise minimalca, udje opali dvije, tri trojke i na klupu :mrgreen:

nesto nisam siguran da ima buducnost u NBA, ako bi i dobio negdje ugovor, ne bi to bili znacajno veci novci od onih koje moze dobit u evropi, niti bi imao minutazu, a u evropi bi mogao ganjat EL, svakako mu i nedostaje ta titula, a i uzivao bi u kosarci jos par godina

filip13
Postovi: 38007
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la filip13 » 11 mar 2018, 12:59

pitanje je hoce li ga u ovim godinama i ovakvog zdravlja neki od najjacih EL timova htjeti angazovati

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Chinaglia » 11 mar 2018, 13:07

lol naravno da hoce, igrac koji je prekucao evropu, igrao 6 godina u NBA, pazi, igrao a ne mahao peskirom, sigurno ce imat ponude ekipa koje pucaju na EL titulu, uostalom, frajer ima 32 godine, nije fosil jebote

ovo se sve i pise pod uslovom da sa zdravljem bude sve ok i ne bude bilo nikakvih prepreka za povratak na parket

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la hz1987 » 11 mar 2018, 13:08

filip13 je napisao/la:pitanje je hoce li ga u ovim godinama i ovakvog zdravlja neki od najjacih EL timova htjeti angazovati
Sto ne bi?
Pola sezone + pola produzetka. Idealan igrac sa ogromnim iskustvom koji daje mir ekipi i kojem nece biti mrsko grijati klupu i povremeno ulaziti da prelama ili dovrsava posao.

filip13
Postovi: 38007
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la filip13 » 11 mar 2018, 13:14

ajd vidicemo

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Ziggs » 11 mar 2018, 15:09

Mirzina karijera u NBA, nažalost, je završena. Želim mu mnogo zdravlja.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la wobly92 » 11 mar 2018, 15:38

filip13 je napisao/la:pitanje je hoce li ga u ovim godinama i ovakvog zdravlja neki od najjacih EL timova htjeti angazovati
Pa angažovao bi ga sigurno neki tim za playoff kao rezervu, ali da smiju. NBA ne dozvoljava. Tako da sigurno ima mjesta, akobogda kad se oporavi, u najjačim timovima Evrope za njega.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Wandelanoite » 11 mar 2018, 16:48

Mirza ce u Evroligi imati 15+ poena po meču.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

djonla
Postovi: 402
Pridružen/a: 26 maj 2009, 20:45
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la djonla » 11 mar 2018, 18:16

ABd na Duletovom idućem spisku :D

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Drape » 11 mar 2018, 18:25

djonla je napisao/la:ABd na Duletovom idućem spisku :D
Dule traži maksimalnu posvećenost parketu, timski duh, visok nivo fizičke spreme, disciplinu, racionalnu igru, angažovanost u odbrani, vadi iz igre zbog najmanje greške...

Dok je Mirza igrač koji(na osnovu posljedneg izleta u reprezentaciji, ali i nekih ranijih):

- Koji se bavi u javnosti time "zašto nije pozvan mali Sikiraš" i "ko to kaže da Đedović neće da igra"
- Zahtijeva da ne spava u hotelu sa ostatkom ekipe
- Kojem je običaj doći sa nekoliko kilograma viška na pripreme reprezentacije
- Koji polukontre završava šutem za tri preko ruke
- Odbranu igra samo reda radi
- Koji samo odmahne rukom selektoru kad hoće da ga izvede iz igre

Objasni nam kako bi ovo moglo funkcionirati :?:

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la hz1987 » 11 mar 2018, 18:31

Drape je napisao/la:
djonla je napisao/la:ABd na Duletovom idućem spisku :D
Dule traži maksimalnu posvećenost parketu, timski duh, visok nivo fizičke spreme, disciplinu, racionalnu igru, angažovanost u odbrani, vadi iz igre zbog najmanje greške...

Dok je Mirza igrač koji(na osnovu posljedneg izleta u reprezentaciji, ali i nekih ranijih):

- Koji se bavi u javnosti time "zašto nije pozvan mali Sikiraš" i "ko to kaže da Đedović neće da igra"
- Zahtijeva da ne spava u hotelu sa ostatkom ekipe
- Kojem je običaj doći sa nekoliko kilograma viška na pripreme reprezentacije
- Koji polukontre završava šutem za tri preko ruke
- Odbranu igra samo reda radi
- Koji samo odmahne rukom selektoru kad hoće da ga izvede iz igre

Objasni nam kako bi ovo moglo funkcionirati :?:
Potpis od A do Ž.
Došao bi on na pripreme, al nakon drugog dana u javnost bi izašla informacija da je povreda neka u pitanju i da mu je Dule dao slobodno, a stvarni razlog bi bio, hajde ti junače kući, pa materi sprovodi svoje hirove. Il po mome il fajront.

Sapce
Postovi: 794
Pridružen/a: 04 jun 2008, 10:07
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Sapce » 11 mar 2018, 20:22

malo da pojasnim stvari, jer sam imao plucnu emboliju prije nekoliko godina:
u procesu opravka se koriste tablete, koje razrijedjuju krv. to znaci, da i manje povrede mogu voditi do tezih krvarenja. zato se za to vrijeme ne smije ici na kontakt igru. nakon zavrsetka terapije je onda sve kao i prije.
medjutim, ponovi li se tako nesto i to iz bezazlenong razloga, onda je vjerovatno genetski poremecaj u pitanju. to je inace super, kad se posijeces ili slicno. rane brzo zarastu. kod mene je genetski poremecaj u pitanju. znaci ipak da ne moram koristiti nikakvu terapiju, osim kada putujem, duze od 4 sata. u tom slucaju moram sebi davat inekciju u stomak ili u butinu. medjutim ima i oblika tog poremecaja, gdje cijeli zivot moras trosit tablete. tada su ti biciklo i plivanje, sto se tice sporta.
ako je kod njega u pitanju genetski poremecaj, na sta ukazuju dvije embolije u relativno kratkom vremenu, znaci logicno je da mora uzimat terapiju barem kada putuje. a u nba se putuju non stop. tako da mislim da je on zavrsio s nba.
povratak u evropu je opet druga stvar. ma da i euroligaske ekipe su non stop u avionu. vidjece se
u svakom slucaju, brz oporavak mu zelim

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Bassha » 10 apr 2018, 00:06

#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la kobe24 » 10 apr 2018, 00:38

Izgleda da je sebi u Milwaukee doveo licnog trenera. U pitanju je neki momak iz Jablanice. Lijepo je vidjeti da se vec sad sprema za narednu sezonu. Bez obzira sto cu mu uvijek zamjerati neke stvari, ja sam ga se ipak uzelio gledati. Mnogo lijepih uspomena se veze za one njegove trojke. Osim toga, prvi je nas kosarkas koji se redovno pratio u nba i to su neke stvari koje je nemoguce zanemariti. Ja ga prizeljkujem u EL, mozda Fener ili Real, pa da se jos neko vrijeme uziva u njegovim dalekometnim sutevima. :bih:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Bassha » 10 apr 2018, 03:00

kobe24 je napisao/la:Izgleda da je sebi u Milwaukee doveo licnog trenera. U pitanju je neki momak iz Jablanice. Lijepo je vidjeti da se vec sad sprema za narednu sezonu. Bez obzira sto cu mu uvijek zamjerati neke stvari, ja sam ga se ipak uzelio gledati. Mnogo lijepih uspomena se veze za one njegove trojke. Osim toga, prvi je nas kosarkas koji se redovno pratio u nba i to su neke stvari koje je nemoguce zanemariti. Ja ga prizeljkujem u EL, mozda Fener ili Real, pa da se jos neko vrijeme uziva u njegovim dalekometnim sutevima. :bih:

Ne znam kakvog je zdravstvenog stanja Mirza i da li moze podnijeti igru 5 vs 5, ali ja bi ga zelio vidjeti u Junu da dodje i odigra ove dvije tekme i da se oprosti od repke .
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la nerminh74 » 10 apr 2018, 07:51

Bassha je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Izgleda da je sebi u Milwaukee doveo licnog trenera. U pitanju je neki momak iz Jablanice. Lijepo je vidjeti da se vec sad sprema za narednu sezonu. Bez obzira sto cu mu uvijek zamjerati neke stvari, ja sam ga se ipak uzelio gledati. Mnogo lijepih uspomena se veze za one njegove trojke. Osim toga, prvi je nas kosarkas koji se redovno pratio u nba i to su neke stvari koje je nemoguce zanemariti. Ja ga prizeljkujem u EL, mozda Fener ili Real, pa da se jos neko vrijeme uziva u njegovim dalekometnim sutevima. :bih:

Ne znam kakvog je zdravstvenog stanja Mirza i da li moze podnijeti igru 5 vs 5, ali ja bi ga zelio vidjeti u Junu da dodje i odigra ove dvije tekme i da se oprosti od repke .
ja bi volio da se oprosti od repke na SP, toliko je dužan
naravno ako mu zdravlj bude dozvoljavalo da igra profesionalnu košarku
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.