Mirza Teletović

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la kobe24 » 30 sep 2018, 11:24

Joj kakvu raspravu ponovo pokrecete, kao da se o tome nije 200x raspravljalo do sada. :crazy: Ne znam koji djavo se izvlaci intervju od prije 2 godine. Da je to aktuelna tema i da je Teletovic ponovo o tome pricao, pa inekako.

Nece se Djedovic vise vracati u reprezentaciju i ni ne treba. Jos ce on igrati koju godinu u Njemackoj (a mozda i do kraja karijere) i sve dok je tu nece se odricati njihovog pasosa. Sta ce nam i s 30+ godina?! Uvijek bih u dresu reprezentacije radije gledao Vrabca nego njega.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la lumani » 30 sep 2018, 11:29

kobe24 je napisao/la:Joj kakvu raspravu ponovo pokrecete, kao da se o tome nije 200x raspravljalo do sada. :crazy: Ne znam koji djavo se izvlaci intervju od prije 2 godine. Da je to aktuelna tema i da je Teletovic ponovo o tome pricao, pa inekako.

Nece se Djedovic vise vracati u reprezentaciju i ni ne treba. Jos ce on igrati koju godinu u Njemackoj (a mozda i do kraja karijere) i sve dok je tu nece se odricati njihovog pasosa. Sta ce nam i s 30+ godina?! Uvijek bih u dresu reprezentacije radije gledao Vrabca nego njega.

Ma Njemački će zadržati a imati dvojno drž..... A slažem se nećemo na ovoj temi o tome.

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la filip13 » 30 sep 2018, 11:31

lumani je napisao/la:@filip.

Znam da jesu.Teško je kada ne znate cijelu priču, jer pročitate neki članak koji novinari okrenu kako njima odgovara.Dao je novac da jedan Harun posle kaže nije ga dao a svi znaju da jeste, da je dolazio povrijeđen svi znaju pa čak i naši novinari..Na kraju se zakačio sa Dubravkom.Sve sto mogu reci popularni brko je ponovo jako, jako blizu povratka :salut: :thumbup:

Vec rekoh,ako jesu onda su ili kreteni ili vrlo bezobrazni

Postoje izjave djedovica kako ce igrati za nas i da lazu svi koji tvrde da to nije moguce a kad se ispostaviko da glecuda osoba koja nema drzavljanstvo drzave ne moze nastupati za tu reprezentaciju onda su opet svi drugi bili krivi za to,ne on koji je sve to sam uradio


Ja jedem ovaj mobitel ako se on odtekbe njemackog drzavljanstva,na kraju krajeva zar nam treba neko takav?

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Drape » 30 sep 2018, 11:32

Pa moramo znati kako razmišlja budući predsjednik Saveza. Ja iz tih njegovih iznešenih stavova vidim glupog i bezobraznog čovjeka, čak i naspram Bukve i Siniše.

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la filip13 » 30 sep 2018, 11:33

kobe24 je napisao/la:Joj kakvu raspravu ponovo pokrecete, kao da se o tome nije 200x raspravljalo do sada. :crazy: Ne znam koji djavo se izvlaci intervju od prije 2 godine. Da je to aktuelna tema i da je Teletovic ponovo o tome pricao, pa inekako.

Nece se Djedovic vise vracati u reprezentaciju i ni ne treba. Jos ce on igrati koju godinu u Njemackoj (a mozda i do kraja karijere) i sve dok je tu nece se odricati njihovog pasosa. Sta ce nam i s 30+ godina?! Uvijek bih u dresu reprezentacije radije gledao Vrabca nego njega.

Bilo koga prije njega,ili da njegov postupak preporucimo i musi i nurkicu?

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la filip13 » 30 sep 2018, 11:34

Drape je napisao/la:Pa moramo znati kako razmišlja budući predsjednik Saveza. Ja iz tih njegovih iznešenih stavova vidim glupog i bezobraznog čovjeka, čak i naspram Bukve i Siniše.
Da,moglo bi se iz toga sto si spomenuo,iz te izjavereci da je takav

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la lumani » 30 sep 2018, 11:35

Drape je napisao/la:Pa moramo znati kako razmišlja budući predsjednik Saveza. Ja iz tih njegovih iznešenih stavova vidim glupog i bezobraznog čovjeka, čak i naspram Bukve i Siniše.

Nije on to sada izjavio nego prije 3 godine kada Harun nije imao novac za njegovo osiguranje. :mrgreen:

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Drape » 30 sep 2018, 11:37

lumani je napisao/la:
Drape je napisao/la:Pa moramo znati kako razmišlja budući predsjednik Saveza. Ja iz tih njegovih iznešenih stavova vidim glupog i bezobraznog čovjeka, čak i naspram Bukve i Siniše.

Nije on to sada izjavio nego prije 3 godine kada Harun nije imao novac za njegovo osiguranje. :mrgreen:
Ovo je iz njegove čuvene presice poslije utakmice sa Rusijom i odluke Mulaomerovića da ne putuje u Švedsku sa ostatkom ekipe. Ne vjerujem da su mu se stavovi išta promjenili do danas, Đedović kao hoće da igra za Bosnu, a mi mu kao nedamo.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la lumani » 30 sep 2018, 11:39

Govorio je i ranije, kada on nije igrao jedne godine.. Cak mu je i supruga pisala sve i svasta na F. B.

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la filip13 » 30 sep 2018, 14:24

lumani je napisao/la:
Drape je napisao/la:Pa moramo znati kako razmišlja budući predsjednik Saveza. Ja iz tih njegovih iznešenih stavova vidim glupog i bezobraznog čovjeka, čak i naspram Bukve i Siniše.

Nije on to sada izjavio nego prije 3 godine kada Harun nije imao novac za njegovo osiguranje. :mrgreen:

kakve veze to ima sa ovime,sa ovom nebulozom - igrao je sa slomljenom rukom i prozivaju ga da neće da igra za bh. reprezentaciju. Zašto se odričemo naših igrača?- jer to je u najmanju ruku nebuloza,ako mi znamo da je se djedovic odrekao naseg drzavljanstvai i nije pokazao nikakav interes da se odrekne njemackog i dobije ponovo nase,mozes misliti koliko bi to trebalo biti jasnoi kapitenu reprezentacije,koji evo izjavi da neko takvog djedovica nece da zove u reprezentaciju,pa koja korist od njegovog poziuvanja kad isto tako mozes zvati i bilo kojeg drugog igraca na svijetu koji nema nase drzavljkanstvo i shodno tome nema pravo nastupa za nas??
Zadnja izmjena: filip13, dana/u 30 sep 2018, 17:38, ukupno mijenjano 1 put.

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la filip13 » 30 sep 2018, 14:25

Drape je napisao/la:
lumani je napisao/la:
Drape je napisao/la:Pa moramo znati kako razmišlja budući predsjednik Saveza. Ja iz tih njegovih iznešenih stavova vidim glupog i bezobraznog čovjeka, čak i naspram Bukve i Siniše.

Nije on to sada izjavio nego prije 3 godine kada Harun nije imao novac za njegovo osiguranje. :mrgreen:
Ovo je iz njegove čuvene presice poslije utakmice sa Rusijom i odluke Mulaomerovića da ne putuje u Švedsku sa ostatkom ekipe. Ne vjerujem da su mu se stavovi išta promjenili do danas, Đedović kao hoće da igra za Bosnu, a mi mu kao nedamo.

da,treba se savez naguziti,.navijaci takodje,kleknuti pred djedovica i izvinuti mu se sto nema pravo igrati za nas jer gle cuda,odrekao se naseg drzavljanstva

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Federer17 » 30 sep 2018, 14:42

Ma lumani je otac od Brke, ne treba mu ni zamjeriti sto ga ovako brani.
:mrgreen:

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la lumani » 30 sep 2018, 19:35

Federer17 je napisao/la:Ma lumani je otac od Brke, ne treba mu ni zamjeriti sto ga ovako brani.
:mrgreen:

Lumani barem baci ponekad neku insajdersku, tako da....

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la filip13 » 30 sep 2018, 20:21

i brani neodbranjive postupke

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la lumani » 30 sep 2018, 21:00

filip13 je napisao/la:i brani neodbranjive postupke

Nemamo svi isto razmišljanje...

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la filip13 » 30 sep 2018, 21:17

lumani je napisao/la:
filip13 je napisao/la:i brani neodbranjive postupke

Nemamo svi isto razmišljanje...
Pa ocito je


Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Drape » 20 okt 2018, 10:17

Protest u Jablanici zbog projekta Mirze Teletovića

Koalicija za zaštitu rijeka Bosne i Hercegovine uputila je javnosti oštro saopćenje u kojem optužuje poznatog bh. košarkaša Mirzu Teletovića da je bez saglasnosti mještana započeo izgradnju hidroelektrane.

Odlučili su se i za prosvjed, ističući kako Teletović pokušava da ostvari „američki san“ preko džepova svojih sugrađana, te uništava rijeke koje su njegovi preci vijekovima čuvali od uništenja.

Navode da su mašine za gradnju mini hidroelektrana počele sa radovima na rijeci Doljanci unatoč protivljenju mještana. Na Sudu su pokrenute dvije tužbe i ovim činom investitor ne samo da djeluje protiv mještana nego, kako kažu, djeluje protivno pravnom sistemu naše države.

Iz Koalicije za zaštitu rijeka BiH dodaju kako o ovome projektu niko od mještana nije obaviješten.

Mirza Teletović o ovom pitanju nije se oglašavao.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Drape » 22 okt 2018, 20:11


Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Tracy3McGrady » 05 nov 2018, 13:49

Prodao Villu Giannisu za 1,8Mio dolara
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Faraon iz Visokog, nerkolfc, StevieG8 i 15 gostiju.