Henry Domercant

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Henry Domercant

Post Postao/la Admir_Sa » 19 feb 2012, 14:36

nerminh74 je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:misljenja sam da treba ostaviti hajru jos ovaj ciklus i ep, mislim da ce aco stvoriti dobar sistem koji ce omoguciti dvojcu mirza-hajro da hladno idu na 15+ svaku utakmicu. mi odavno nismo imali normalnog slektora, tako da stvarno ne znamo mogucnosti ove ekipe, a ja mislim da puno mozemo sa vardom-sinanovicem pod koshem, mirzom na cetvorci, gordicem na playu i na bekovima hajro i nihad.

ne bi mozda greska bila ni da se uzme jakson, al onda nema šutera :roll:
Kako nema sutera pa i jackson ima dobar šut + mirza + nisu losi ikonic, gordoc, pasalic, ...
al uzmi u obzir proces prilagodbe, sta znas kako ce se covjek snaci, prije svega mislim na psihicku stranu, a to je izvjesni rizik. dok je hajro vec dugo tu i navikao je
nema potpisa

Avatar
Miljan
Postovi: 219
Pridružen/a: 14 jul 2010, 16:28
Kontakt:

Re: Henry Domercant

Post Postao/la Miljan » 19 feb 2012, 15:20

Ako Jackson bude doveden,bice nam korisni od Hajre 100% ...Covjek bi mrtvaca razigr'o,aa ne Mirzu i ostale...Vjerujte mi pravit ce dar mar ako dodje..Nije neki suter,ali odlicno barata s loptom,izludjuje odbrane u Endesi,u ostalom on je prva violina ekipe Bilbaa,pored imena kakva su Hervele,Mumbru,Fisher,Vasiliadis,Blums,Banic... ACO DOVEDI NAM JACKSONA :)
*** ŽIVOT ZA IGOKEU ***

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Henry Domercant

Post Postao/la Bassha » 10 nov 2018, 12:32

Hajro trenutno jedan od pomocnika u Windy City Bulls, G liga
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.