Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la neno#4 » 22 jun 2013, 00:49

Sumnjam da ce Emir zaigrati za nas u Latviji...
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Lotus » 22 jun 2013, 01:15

edinjo-bih je napisao/la:mislim da su ovo 10 najboljih:

buza-sulejmanovic-gacic-polutak-lazic-predic-lulic-lakic-alibegovic-garic

oni bi morali biti u kadru, koja dvojica jos, neznam, mozda karamatic ili mikulic ili curevac, tunovic... .

PS: nadam se da ce aBd sulejmanovic vise dobiti pravo igranja za BiH i da nece morati cekati dok nenapuni 21 godinu.
PPS: naravno naj najvaznije je da on aBd zaigra za nas pa taman to bilo i sa 21... .

(u kadetima su najjaci: djedovic-atic-hadzic-mavric-krvavac-zadro. nadam se da ce se i ostali poput manjgafica, becara,... isto pokazati).

selam
Ne znam ti ja bas za ovog Krvavca,"nije provjeren"...nije bio na okupljanjima...jest bio pozvan al nije doso.Zato mislim da ce ovako biti 1Zadro,Aleksic,2Atic,Durak3Djedovic,Hadzic,4Galic,Becar,5Piric,Manjgafic,Ahmedic Volio bi da na 1 uleti Nemanja Markovic,svidio mi se onaj njegov video,a ako je i Sijercic 1 onda ce bit izmedju njih dvojice borba za to 12 mjesto.

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Lotus » 22 jun 2013, 12:50

http://www.bug.ba/clan-kosarkaskog-klub ... ataru.html" onclick="window.open(this.href);return false; znaci Meho definitivno za Katar?!

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 22 jun 2013, 13:00

ja sam malo pogledao njegovu statistiku, kroz sezonu je bio nako prosjecan al je u finalu (postali su prvaci) bio najbolji.

Thecoldfear
Postovi: 207
Pridružen/a: 29 mar 2009, 09:29
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Thecoldfear » 22 jun 2013, 13:27

Sparsi igrali protiv reprezentacije BiH do 18 godina. Igralo se 5 četvrtina. Prva završila neriješeno a ostale 4 u korist sparsa. Na kraju je bilo oko 20 razlike. Treba napomenuti da su zadnju četvrtinu igrali kadeti Sparsa i dobili 8 razlike juniore. Kadeti su igrali i u ostalim četvrtina ali zadnju su igrali svih 10 minuta.

Za Sparse od starijih igrača su nastupali: Vrabac (94), Glogovac (94), Karić (92), Ahmedović (94) i Bilić (94). Ostali su bili juniori i kadeti: Petković (95), Pilavdžić (96), Jahić (96), Gegić (98), Pirić (97), Durak (97), Manjgafić (97) i Atić (97).


Kod juniora su se istakli jedino: Polutak i Sulejmanović.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 22 jun 2013, 22:51

za juniore nisu igrali buza i zahiragic a najbolji je bio polutak :)

Avatar
bhsport
Postovi: 11288
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la bhsport » 22 jun 2013, 23:57

neno#4 je napisao/la:Sumnjam da ce Emir zaigrati za nas u Latviji...
Nece 99%, a vjerovatno ce od 18-te godine igrati za nas, nece morati cekati 21.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Lotus » 23 jun 2013, 00:02

bhsport je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:Sumnjam da ce Emir zaigrati za nas u Latviji...
Nece 99%, a vjerovatno ce od 18-te godine igrati za nas, nece morati cekati 21.
Jel to provjerena info ili samo pretpostavljas?Jer njemu je 18 rodjendan mislim dva,tri dana prije prvenstva,pa onda je logicnije da mu daju prije toga da se moze prijavit za prvenstvo...

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 23 jun 2013, 01:14

Lotus je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:Otpali Kelecevic, Djurasinovic, Krtolica...

Da je samo Sulejmanovica kako da igra, ganja se i dalje..Kazu da je zvijer samo takva..Polutak je isto odlican iako je godinu mladji..Sandro tek treba da stigne...
Procita danas u sportu da je i Dado otpao.Sandro se prikljucio pripremama,a i Buza poceo lagano trenirati.U ponedeljak i utorak igramo protiv Srbije prijateljske...Markovic hvali Polutka i kaze da cemo u buducnosti dobiti kvalitetnog igraca!
I mene interesuje da li je Dado otpao? Mislim da su sa njim napravili greškui ako je tačno. Mali je extra. Ne znam ko je to od njega bolji na 4 osim Amara sa kojim je u par deka, mada bi i ja prdenost dao Amaru jer mi djeluje iskusiniji, drčniji. Ali bi Dado bio dobar back up. Ostaleih četvorki ne vidim ovdje. Možda Predić, Alić? Predić nisam dugo gledao ali mi je uvijek vukao na trojku u nekoj vrhunskoj košarci, dok mi je Alić više 5 po pokretljivosti i sl.

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 23 jun 2013, 17:39

I još nešto me interesuje. Kako to da je Sandro došao sa zakašnjenjem od 10-tak dana a nije se moglo pustiti Šehića da kasni. Koliko je to Šehić trebao kasniti?

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la neno#4 » 23 jun 2013, 18:01

Sehicev otac prosle godine je uslovljavao da dodje mali deset dana do turnira i da igra. Dovoljno receno.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la dino-92 » 23 jun 2013, 19:23

a kakva je situacija sa simanicem. onaj sto igra u bijeljini, o njemu se pisalo da ce preci u caju, sad neznam jeli stvarno presao. jeli se on odlucio za srbiju ili postoji jos nada?

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Lotus » 23 jun 2013, 19:44

dino-92 je napisao/la:a kakva je situacija sa simanicem. onaj sto igra u bijeljini, o njemu se pisalo da ce preci u caju, sad neznam jeli stvarno presao. jeli se on odlucio za srbiju ili postoji jos nada?
http://basketball.eurobasket.com/Bosnia ... ing/320024" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Batko » 23 jun 2013, 22:23

Kakva je situacija sa ovim Mehom sto ode u Katar? Hoće li igrati za nas ili možda za Katar???

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 23 jun 2013, 23:14

neno#4 je napisao/la:Sehicev otac prosle godine je uslovljavao da dodje mali deset dana do turnira i da igra. Dovoljno receno.
A šta je bilo ove godine?
EDIT: i ako može kratki odgovor na moj post iznad. Ukratko: da li je Dado otpao i ko je to još četvorka po Neni da je bolji od Dade?

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la MElloo » 23 jun 2013, 23:16

Batko je napisao/la:Kakva je situacija sa ovim Mehom sto ode u Katar? Hoće li igrati za nas ili možda za Katar???
Ma ako ga se i pozove u repku jer nije nesto, tek je poceo da trenira prije godinu dana. Isao je u kos i sparse i nisu bili zadovoljni njime. Tek je otisao u Katar nista se jos ne zna ali vjerovatno ce igrat' za nas. Doci ce meni brzo, to mi je blizi rodjak pa cu ispitat' o cem se radi :D

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 23 jun 2013, 23:18

MElloo je napisao/la:
Batko je napisao/la:Kakva je situacija sa ovim Mehom sto ode u Katar? Hoće li igrati za nas ili možda za Katar???
Ma ako ga se i pozove u repku jer nije nesto, tek je poceo da trenira prije godinu dana. Isao je u kos i sparse i nisu bili zadovoljni njime. Tek je otisao u Katar nista se jos ne zna ali vjerovatno ce igrat' za nas. Doci ce meni brzo, to mi je blizi rodjak pa cu ispitat' o cem se radi :D
Mali sad nema mjesta u repci, odnosno nije ni blizu kvalitetom. Visinom je potencijal, a da li će išta biti od njega zavisi od njega i od toga gdje bude trenirao.

kobe64
Postovi: 142
Pridružen/a: 24 mar 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la kobe64 » 24 jun 2013, 00:35

Thecoldfear je napisao/la:Sparsi igrali protiv reprezentacije BiH do 18 godina. Igralo se 5 četvrtina. Prva završila neriješeno a ostale 4 u korist sparsa. Na kraju je bilo oko 20 razlike. Treba napomenuti da su zadnju četvrtinu igrali kadeti Sparsa i dobili 8 razlike juniore. Kadeti su igrali i u ostalim četvrtina ali zadnju su igrali svih 10 minuta.

Za Sparse od starijih igrača su nastupali: Vrabac (94), Glogovac (94), Karić (92), Ahmedović (94) i Bilić (94). Ostali su bili juniori i kadeti: Petković (95), Pilavdžić (96), Jahić (96), Gegić (98), Pirić (97), Durak (97), Manjgafić (97) i Atić (97).


Kod juniora su se istakli jedino: Polutak i Sulejmanović.
Ko su Ahmedovic i Bilic ? Kakav je bio Sandro, jeli igrao ?

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la MElloo » 24 jun 2013, 01:08

zaboljisportuBiH je napisao/la:
MElloo je napisao/la:
Batko je napisao/la:Kakva je situacija sa ovim Mehom sto ode u Katar? Hoće li igrati za nas ili možda za Katar???
Ma ako ga se i pozove u repku jer nije nesto, tek je poceo da trenira prije godinu dana. Isao je u kos i sparse i nisu bili zadovoljni njime. Tek je otisao u Katar nista se jos ne zna ali vjerovatno ce igrat' za nas. Doci ce meni brzo, to mi je blizi rodjak pa cu ispitat' o cem se radi :D
Mali sad nema mjesta u repci, odnosno nije ni blizu kvalitetom. Visinom je potencijal, a da li će išta biti od njega zavisi od njega i od toga gdje bude trenirao.
baš to 8-)

Avatar
bhsport
Postovi: 11288
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la bhsport » 24 jun 2013, 09:47

Lotus je napisao/la:
bhsport je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:Sumnjam da ce Emir zaigrati za nas u Latviji...
Nece 99%, a vjerovatno ce od 18-te godine igrati za nas, nece morati cekati 21.
Jel to provjerena info ili samo pretpostavljas?Jer njemu je 18 rodjendan mislim dva,tri dana prije prvenstva,pa onda je logicnije da mu daju prije toga da se moze prijavit za prvenstvo...
Trebalo bi da je provjerena, tako mi rekose, ali sad kad sam skonto da mu je rodjendan ubrzo, ne djeluje mi tako provjereno.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.