Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21288
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Epidaurus » 17 maj 2015, 16:22

Ma znam jarane kakve su kvalitete Doncica, momak je nesto posebno stvarno i samo ga povrede mogu sprijecit da ne bude medju najboljim NBA igracima.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Raul_64 » 17 maj 2015, 19:42

Tarik91 je napisao/la:Jeli atic u top 5 igraca?
Luka Doncic - Edin Atic - Vojislav Stojanovic - Killian Tillie - Enmanuel Cate

Upao je u najbolju petorku turnira.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

AMehic
Postovi: 16
Pridružen/a: 18 maj 2015, 01:11
Kontakt:

Re: RE: Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la AMehic » 18 maj 2015, 15:43

.
Zadnja izmjena: AMehic, dana/u 21 dec 2015, 01:49, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la TaRgEt_ » 18 maj 2015, 16:28

@AMehic neka si mu mali rekao :clap:
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
baglama
Postovi: 1386
Pridružen/a: 21 sep 2014, 23:56
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la baglama » 18 maj 2015, 17:07

MrMuscle je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Jedva cekam dogodine na ovom Adidasovom turniru gledat Musu protiv Doncica, kakav ce to dvoboj biti :bow:
Bolji je Doncic igrac i to pofino... a plus ima mnogo izgradjenije tijelo i snazniji je... sigurno najveci talenat kosarke u zadnjih 10 god... definitivno ce biti NBA All star igrac... to vise nema dileme... vec sad je najbolji junior ili barem medju 3 u Evropi, a 2 god je mladji...
Momak hladno odbi ucestvovanje na Jordanovom kampu... jer mu to ni ne treba...

I nemoj misliti da omalozavam Musu jer je nas Dzanan bez dileme drugi kadet u Evropi po kvalitetu odmah iza Doncica....
Ti si ovdje i marica iz trebinja (sad u spaniji) velicao da je veci talenat od muse, a lika nigdje nema...gledao sam jucer doncica, nista posebno nije pokazao iako treba imat u vidu da je dvije godine mladji...29% za dva poena na cijelom turniru. svi hvale taj pregled igre, ali ne znam sta ju toliko posebno, zar nije bolje da je raznovsrniji strijelac nego da kao bek-suter bajagi razigrava druge
jedino si u pravu za izgradjeno tijelo zato i izgleda ravnopravno, Musa tek treba nabit misice,a dominira i bez njih (na lanjskom euru razbio najboljeg igarca iz 98 godista litvanca Sederkeskisa, 37poena)
Doncic je 4-5 cm. nizi od Muse, i daleko je manje versatilan kao strijelac, i to je nesto sto ide u korist Muse na duze staze(kad i on formira misice), ako obojica igrala beka-sutera u NBA.. s tim da ce obojici kvalitet suta dosta odredit sudbinu

prerano koristis velike rijeci(ne samo ti, pa i ova MVP nagrada nije opravdana)...kakav naveci talenat u 10 godina, pored Nurkica i Bendera zivih...i ricky rubio je zbog odlicnih fizikalija dominirao u mladjim uzrastima (51poen u finalu eura)
Zadnja izmjena: baglama, dana/u 18 maj 2015, 17:19, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
baglama
Postovi: 1386
Pridružen/a: 21 sep 2014, 23:56
Kontakt:

Re: RE: Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la baglama » 18 maj 2015, 17:16

AMehic je napisao/la:
MrMuscle je napisao/la:Lotus
Upitno je hoce li Mehic igrati za nas... Enes ga je odveo prije zvanicne registracije u nasem savezu... dakle imati ce mogucnost biranja... a dosad nauceno o trnovcevicu mi govori da ce malac izabrati Dezelu... jer jedan je nurkic... a jos iz zepca... pa kud ce gore kombinacije... al bez sumnje bi volio da sam u krivu jer malac itekako moze biti koristan vec sljedece EP... Da zajedno pod kosem bude sa Nerminom Mavricem... najboljim visokim pionirom u Italiji... itekako bi bili jaki na tim pozicijama...
Kakve veze ima to što sam ja iz Žepča? Od kud tebi informacija da ja imam bilo kakvu vezu sa Enesom? Covjeka sam vidio dva puta u zivotu...
samo ti mali treniraj, pusti ovog Harunovog uposlenika.
vjerovatno aludira na Preldzica jer je i on iz Zepca a igra za Tursku.(sad je i tamo izvisio)

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la MrMuscle » 18 maj 2015, 17:41

Ako si ti Amar Mehic ja sam Phill Jackson... tako da... molim administraciju da provjeri duple nickove... ili ako ip adresa nije iz slovenije da se ovaj javno izvine jer Mehic jos se nije vratio iz Slovenije... i drugo skeniraj pasos slovenije sa Amarovim imenom msm prvu str ako to uradis ja napustam forum... a ako to ne uradis molim ban za iznosenje lazi u javnost ovih svih sto me optuzuju... i uzgred kakav ebeni Preldzic samo sam sa njim povukao paralelu i iznio eventualnu mogucnost...

enes trnovcevic zvani zlo je odveo Mehica i jos jednog momka u sloveniju prije zvanicne registracije tako ea ce imati mogucnost biranja... i ja sam samo sumnicav jer znam historiju biranja repki od strane ovog jazavca gdje ga samo nurkic nije ispostovao...
Razbojnik nece vedriti i oblaciti u savezu iako to hoce pa da pod stare dane jps kojeg momka utopi u Sloveniju...

Dalje...
Jos lazi u nizu... @baglama nadji gdje sam napisao da je maric bolji od muse... ako nadjes ja napustam forum a ako ne nadjes budi covjek pa sam to uradi...


I da Doncic je najveci talenat u zadnjih 10 god... momak dominantan medju juniorima a kadet i to u Euroligi... a Musu si imao priliku vidjeti na zavrsnom prvenstvu gdje u juniorima Cedevite ove god nije ni druga violina... i opet kazem ne omalozavam nista...sam kazem za musu da je vrh vrhova...
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

Avatar
baglama
Postovi: 1386
Pridružen/a: 21 sep 2014, 23:56
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la baglama » 18 maj 2015, 17:58

domininacija uz 29% suta uz dva, u situaciji gdje ga svi tetose i bio bi MVP i da je imao 7-8 koseva u prosjeku . unaprijed se znalo ko je mvp iako je bio los u finalu (losi procenti, 7-8 izgubljenih lopti)
to poredis s musinom situacijom gdje se morao sklonit u stranu da mazalin zablista, jer je mazalin najveci hrvatski projekat poslije bendera (a ovaj gadjao 4/17 u finalu)
musa je s 15 godina vozao onakvu mrcinu kakva je sederkeskis (najbolji igarc u 98 godistu) zabio mu 37 poena (najbolji strijlac eura kao godinu mladji)i ti mislis da ne bi mogao juniore cibone da mu je dato zeleno svijetlo...
ovdje si pisao o maricu kao da je jordan, pisao kako postize po 40 poena u kadetima u nasoj ligi...vapio da ga moramo dovest, a nema ga na eurohopesu medju 50.
ovo za doncica i najveceg talenta u 10 godina je jos jedna glupost,ali pustimo vrijeme da presudi....ne moze jedan bek suter iz evrope uticat na igru u NBA kao sto to mogu visoki..i to ce ti biti jasno ako nurkic i bender ostanu zdravi (15 poena moze zabijat i onaj francuz bek-suter ako mu das ovlasti i minutazu)
sta znaci uticat na igru vidi pod gobert ;)

i svaka cast za Atica i prvu petorku
Zadnja izmjena: baglama, dana/u 18 maj 2015, 18:04, ukupno mijenjano 2 puta.

AMehic
Postovi: 16
Pridružen/a: 18 maj 2015, 01:11
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la AMehic » 18 maj 2015, 18:01

.
Zadnja izmjena: AMehic, dana/u 21 dec 2015, 01:49, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la MrMuscle » 18 maj 2015, 18:11

AMehic je napisao/la:Prvo-veceras dobijas sliku prve strane pasosa
Drugo-mene je u Olimpiju doveo Dragan Janjić, isti covjek koji je doveo Lazića(sa kojim živim zajedno), Vucetica, Cucovica i jos mnoge koji su uvijek igrali za svoju domovinu... Istina je da su sa mnom na probi na kraju osmog mjeseca bila jos trojica koje je doveo Enes(Delagic, Softic i jos jedan).
Trece-uvedeno je pravilo da moras podpisat list (koji se salje FIBI) na kojem pise da ces igrati za svoju domovinu(u ovom slucaju BiH) i to je jedini nacin da dobijes papire za FIBU da bi se mogao registrovati za strani klub
Jedva cekam da i to vidim pa da ti se izvinem i napustim forum... posalji mi na pp a ja cu okaciti ovdje ako sve bude uredu tj provjeriti cu mogucnost plagijanja i ako bude kao sto ti pises ja cu ispuniti svoj dio i izviniti ti se i napustiti forum po obecanju ... a moderacija neka trajno banuje moj ip... je l ok...
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

AMehic
Postovi: 16
Pridružen/a: 18 maj 2015, 01:11
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la AMehic » 18 maj 2015, 18:14

.
Zadnja izmjena: AMehic, dana/u 21 dec 2015, 01:49, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
baglama
Postovi: 1386
Pridružen/a: 21 sep 2014, 23:56
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la baglama » 18 maj 2015, 18:16

nikom ne treba kopija licnih dokumenata(sta imas takvo nesto kacit po forumima) niti tvoj samoban, samo se okani fol insajderskih informacija, koje se ispostavise kao bacanje ljage bez osnova.

Gavijalov
Postovi: 205
Pridružen/a: 01 sep 2011, 22:21
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Gavijalov » 18 maj 2015, 18:25

Pozdrav za Phila jacksona- Mr Muscle :D


i mojne napuštat forum....bezze je to......ovaj forum treba aktivnih ljudi, iako nekad prelete

Ammare
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2010, 14:58
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Ammare » 18 maj 2015, 18:28

baglama je napisao/la:domininacija uz 29% suta uz dva, u situaciji gdje ga svi tetose i bio bi MVP i da je imao 7-8 koseva u prosjeku . unaprijed se znalo ko je mvp iako je bio los u finalu (losi procenti, 7-8 izgubljenih lopti)
to poredis s musinom situacijom gdje se morao sklonit u stranu da mazalin zablista, jer je mazalin najveci hrvatski projekat poslije bendera (a ovaj gadjao 4/17 u finalu)
musa je s 15 godina vozao onakvu mrcinu kakva je sederkeskis (najbolji igarc u 98 godistu) zabio mu 37 poena (najbolji strijlac eura kao godinu mladji)i ti mislis da ne bi mogao juniore cibone da mu je dato zeleno svijetlo...
ovdje si pisao o maricu kao da je jordan, pisao kako postize po 40 poena u kadetima u nasoj ligi...vapio da ga moramo dovest, a nema ga na eurohopesu medju 50.
ovo za doncica i najveceg talenta u 10 godina je jos jedna glupost,ali pustimo vrijeme da presudi....ne moze jedan bek suter iz evrope uticat na igru u NBA kao sto to mogu visoki..i to ce ti biti jasno ako nurkic i bender ostanu zdravi (15 poena moze zabijat i onaj francuz bek-suter ako mu das ovlasti i minutazu)
sta znaci uticat na igru vidi pod gobert ;)

i svaka cast za Atica i prvu petorku
:clap: Vrh post"
MrMuscle, ne cekaj pasos. Nakom ovog bi se sam banova :D
Allez

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la MrMuscle » 18 maj 2015, 18:33

Ima itekako jer nikog ne treba pljuvati ovako javno i prozivati... kao i ti mene uostalom za marica... a evo spominjes i da sam pisao o 40 poena po utakmici marica u nasoj ligi iako to nikad napisao nisam a i uopcenito o njegovim kosevima kao i da je bolji od muse....
Dakle samo saburli do veceras...


Za onog vrh post sto pise...
Pa sto se Musa sklanja Mazalinu a ovaj se ne sklanja nikom u Realu i to dvije god starijim od sebe... cak stavise glavni je igrac tim svim starijim.... a momak vec debitovao i za prvi tim reala... top prospekt nevidjen....
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la CashMan » 18 maj 2015, 18:59

MrMuscle je napisao/la:Ima itekako jer nikog ne treba pljuvati ovako javno i prozivati... kao i ti mene uostalom za marica... a evo spominjes i da sam pisao o 40 poena po utakmici marica u nasoj ligi iako to nikad napisao nisam a i uopcenito o njegovim kosevima kao i da je bolji od muse....
Dakle samo saburli do veceras...


Za onog vrh post sto pise...
Pa sto se Musa sklanja Mazalinu a ovaj se ne sklanja nikom u Realu i to dvije god starijim od sebe... cak stavise glavni je igrac tim svim starijim.... a momak vec debitovao i za prvi tim reala... top prospekt nevidjen....

Amar Mehić glavom i bradom... Dobrodošao na forum :thumbup:

Sad se izvini čovjeku, kao što si i obećao ;)
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la MrMuscle » 18 maj 2015, 19:07

CashMan je napisao/la:
MrMuscle je napisao/la:Ima itekako jer nikog ne treba pljuvati ovako javno i prozivati... kao i ti mene uostalom za marica... a evo spominjes i da sam pisao o 40 poena po utakmici marica u nasoj ligi iako to nikad napisao nisam a i uopcenito o njegovim kosevima kao i da je bolji od muse....
Dakle samo saburli do veceras...


Za onog vrh post sto pise...
Pa sto se Musa sklanja Mazalinu a ovaj se ne sklanja nikom u Realu i to dvije god starijim od sebe... cak stavise glavni je igrac tim svim starijim.... a momak vec debitovao i za prvi tim reala... top prospekt nevidjen....

Amar Mehić glavom i bradom... Dobrodošao na forum :thumbup:

Sad se izvini čovjeku, kao što si i obećao ;)
Imamo ja i on dogovor...
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

Avatar
baglama
Postovi: 1386
Pridružen/a: 21 sep 2014, 23:56
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la baglama » 18 maj 2015, 19:17

Ovdje si zbog milosti ovog djecaka...tvoje lupetanje je inace nepodnosljivo
Opet ponavlajs nebuloze...jest Musa ce se kurcit pored hrvatskog projekta koji je nekoc zabio Turskoj 44 poena....to Musa moze radit samo u kadetima, jer nema nijedan hrvat da se istice tamo i uopce im je slaba 98 i 99 berba
Realu je svejdno ko je prva rola, ionako mogu naturalizovat koga hoce...poredis neuporedivo
Prospekt jest, ali daleko od onog kakvim ga predstavljas (slabiji i od Hezonje jer nema njegovu eksplozivnost)

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la MrMuscle » 18 maj 2015, 19:26

Nikakva milost nicija .. onog trena kad odradi sto mi je obecao ja cu ovdje to odraditi ovdje i zavrsena prica...a do tad šššš...

I de ne brukaj se bgt... kakvi projekti... ako je neko projekat cedevite onda je to musa jer ni u lufilu ne bi dobijao ovu slobodu u kadetima koju dobija bez obzira sto je dosta bolji od ostalih...

Cash
Ne vjerujem ljufima koji jedan dan pisu jedno a sutradan drugo kao ti za djedu... iako sam i ja na trenutak provjerio u autentiku tvojih informacija.... ali ubrzo saznadoh da to nije istina od najpouzdanijeg insidera za kosarku u bih kojeg ste vi otjerali jer se suprostavio vasem javasljuku i dvolicnosti...
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

Avatar
baglama
Postovi: 1386
Pridružen/a: 21 sep 2014, 23:56
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la baglama » 18 maj 2015, 19:31

Gori se od expressa,prava baba
insajder koji zna sta je Harun uradio od para za Katarane i kako ih je zajebo....ali nikad nisu progovorili, samo mu se javi mailom :lol:

ne brukaj se vise...jedan bek-suter da utice na igru kao sto moze visoki.
veze nemas s kosarkom

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.