Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
guillermo
Postovi: 2305
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la guillermo » 08 jul 2015, 23:04

Bez obzira na pobjedu sanse za opstankom su minimalne,ipak vrijedi nadati se i vjerovati u 3 igraca sto vrijede u ovoj selekciji:Buza,Lakic i Polutak.Oni jedino nas mogu spasiti ispadanja.Ostali su propali talenti i kupljeni pozivi.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 08 jul 2015, 23:05

Bravo. Pobjeda. Ova djeca i Damir danas su me koštali dobrih živaca, ali neka :mrgreen:


Ovo smo mi, od slabije izgubimo a jaču pobjedimo :D :bih:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

kim
Postovi: 576
Pridružen/a: 16 maj 2013, 10:08
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la kim » 08 jul 2015, 23:06

Ovo je ne vjorovatno, ali dešava se, pobjedili su i treba im čestitati, ali i ako izgube ne treba da čudi, igraju koliko znaju.
Mislim da nije moralno, da selektor košarkaske reprezentacije Bosne i Hercegovine u bilo kom uzrastu budu Baja i Vela.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Admir_Sa » 08 jul 2015, 23:07

al počinje 4/4 i imamo +6, pravimo tehničku grešku kod izvođenja auta, pa odma zatim pravu tehničku i isključujući faul pravi drugi najbolji igrač i ajd se ne nerviraj

dobili smo mi više ovo zbog lošeg šuta talijana i individualnih poteza buze i lakića u 4/4

ko je broj 13, u 4/4 par vrhunskih poteza i par extra glupih poteza

kao što neko napisa juće dobićemo mi nekog jakog i žalit zbog poraza od belgije
nema potpisa

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 08 jul 2015, 23:08

Ono što je primijetno jeste da je organizacije igre i iznošenje lopte vrlo loše, katastrofalno. Problem su plejevi i debelo će nas koštati. Zahiragić je vrlo loš organizator, iznošenje lopte za njega je pojam, nemam riječi. Svaka čast Buzi, sem pobjede nema ovdje mjesta za neku radost gledajući utakmicu u kompletu.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Admir_Sa » 08 jul 2015, 23:10

a kakva su to nova pravila kod ispadanja u b diviziju, kao 7 ekipa ispada, pa koliko će brojati a divizija onda sljedeće godine :roll:
nema potpisa

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Lotus » 08 jul 2015, 23:10

Momci samo trebaju citati ovaj forum i imace sigurno motiva.Ovakvog pljuvanja nisam vidio u zivotu.Slazem se da ima dosta slabih igraca,al tako je kako je pomirite se s tim valjan nam igrat jbg.Danas su sudije **** Polutka i tu su nas zamalo prelomili jer ni Loncar ni Tunovic nisu mogli nista uraditi.Odbrana je super bila i ne znam sta se ima tu zalit?Jest da nekad ostane covjek sam,al pogledajte uslove u kojim se igra,pa sto stepeni je ljudi mokri ko voda mora past koncentracija..Italijani su morali kopati da bi dali kos.Fali nam jedna cetvorka i mislim da je Lazic morao biti tu samo da kupi one defanzivne skokove kojih su tonu nam uzeli i postigli jeftine koseve.Sve u svemu drago mi je da se Buza probudi i poslije ovog jos vise vjerujem da mozemo ostati u eliti.Svaka cast momci.

Da dodam bolji smo od Begije sigurno,al prepali se prve utakmice,a i Buza nije raspolozen..danas je sve radio sutiro,napado obruc proigravo nema se sta rec,svaka cast momak.
Zadnja izmjena: Lotus, dana/u 08 jul 2015, 23:13, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Yucca
Postovi: 4004
Pridružen/a: 30 okt 2012, 21:55
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Yucca » 08 jul 2015, 23:11

Posto 7 ekipa ispada iz A divizije mi moramo proci u drugi krug tj biti medu prve 3 repke u grupi da bi ostali u A diviziji
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la bistrikboy » 08 jul 2015, 23:12

Admir_Sa je napisao/la:al počinje 4/4 i imamo +6, pravimo tehničku grešku kod izvođenja auta, pa odma zatim pravu tehničku i isključujući faul pravi drugi najbolji igrač i ajd se ne nerviraj

dobili smo mi više ovo zbog lošeg šuta talijana i individualnih poteza buze i lakića u 4/4

ko je broj 13, u 4/4 par vrhunskih poteza i par extra glupih poteza

kao što neko napisa juće dobićemo mi nekog jakog i žalit zbog poraza od belgije
ma talijani nisu napada uspjeli organizovati zadnjih pet minuta.Dobra zavrsnica nasih u odbrani.
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

ovisnik
Postovi: 1113
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la ovisnik » 08 jul 2015, 23:12

Bravo momci,buza danas odličan,polutak ispod nivoa,inače mi nije jasno kako nema bolju tehniku,jer ima odličnog trenera u Krki,uz ovu masu trebao bi na ovom nivou da ima lagano double-double učinak svaku utakmicu,sandro realno nije ostvario karijeru kakvu je nagovještavao,prema ove 2utakmice jasno je zašto igra 4 ligu,lakić odličan na kraju,

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 08 jul 2015, 23:12

Ovima i možeš nekako tehničke i oprostit, mladi su, možeš reći da su još i djeca ali kad to prave i stari. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

luksss
Postovi: 63
Pridružen/a: 30 dec 2014, 01:30
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la luksss » 08 jul 2015, 23:14

luksss je napisao/la: Al smijem ruku dat da nam slijedi vec 2000 puta vidjen scenarij, izgubili smo od levata, onda cemo ispobjedjivat favorite i falit ce nam bod za prolaz dalje pa cemo kukat za porazom od Belgije.
Kao sto rekoh :D :D
Svaka cast momcima, vidi se da se trude, bore ali neki su jednostavno zalutali ovdje. Udvajaju nam playa pri izvodenju lopte citavo drugo poluvrijeme, pomoc nula bodova, a i Zahiragic prenosi loptu ko da ga Derick Rose cuva, cudo pored Nikolica u Sparsima i minutu dobije. Da imamo dobrog playa bio bih optimista,ovako rinaka, od ove dvojice ne zna se ko je gori. Uglavnom hrvate moramo uzet i nadat se da Belgija nece vise nikog.

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Lotus » 08 jul 2015, 23:15

ovisnik je napisao/la:Bravo momci,buza danas odličan,polutak ispod nivoa,inače mi nije jasno kako nema bolju tehniku,jer ima odličnog trenera u Krki,uz ovu masu trebao bi na ovom nivou da ima lagano double-double učinak svaku utakmicu,sandro realno nije ostvario karijeru kakvu je nagovještavao,prema ove 2utakmice jasno je zašto igra 4 ligu,lakić odličan na kraju,
Polutak je tek ove godine dobio dosta na masi i vidi se to nije leglo sto sam prije piso kad sam gledo finale juniorskog U19 Slovenije..zato je onako trom,al kad dodje to na svoje moze izaci pristojan centar od njega..

ovisnik
Postovi: 1113
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la ovisnik » 08 jul 2015, 23:16

Limitirana generacija al uz veliku borbu i malo sreće možda izbore opstanak što bi bio ekstra rezultat,sami što ću uz njih izgubiti metar živaca,sretno sutra sa hrvatima

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Tracy3McGrady » 08 jul 2015, 23:17

Postoji sansa itekako da odemo u drugi krug, jer ako dobijemo hrvate idemo vjerovatno u drugi krug. Samo mi se cini da to ipak ne znaci opstanak u A-diviziji :/
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la bistrikboy » 08 jul 2015, 23:19

Tracy3McGrady je napisao/la:Postoji sansa itekako da odemo u drugi krug, jer ako dobijemo hrvate idemo vjerovatno u drugi krug. Samo mi se cini da to ipak ne znaci opstanak u A-diviziji :/
Pa dobro vec lani kod juniora mi to nije bilo najbolje jasno,prođes dalje i strepis za opstanak?
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

NG1
Postovi: 880
Pridružen/a: 17 jan 2012, 11:09
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la NG1 » 08 jul 2015, 23:23

ako prodjemo grupu, izborili smo opstanak.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Tracy3McGrady » 08 jul 2015, 23:26

bistrikboy je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:Postoji sansa itekako da odemo u drugi krug, jer ako dobijemo hrvate idemo vjerovatno u drugi krug. Samo mi se cini da to ipak ne znaci opstanak u A-diviziji :/
Pa dobro vec lani kod juniora mi to nije bilo najbolje jasno,prođes dalje i strepis za opstanak?
Pa ako tri idu dalje, to znaci da 8 ekipa ostaje u brobi za opstanak, sto je premalo znajuci da ih 7 ispada. Po mom misljenju zadnji iz grupe (drugi krug) ce igrati protiv 4. iz grupe za opstanak, ili tako nesto, mjenjaju non stop. Svakako bi bilo pozeljno proci u drugi krug i time sebi osigurati lakseg protivnika.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Tracy3McGrady » 08 jul 2015, 23:31

NG1 je napisao/la:ako prodjemo grupu, izborili smo opstanak.
Upravu si, evo sad sam pogledao sistem i vidim da ekipe koje zavrse kao 4. i 5. u prvom krugu imaju minimalne sanse za opstanak, odnosno sanse su 1/8 , sto je po meni prestrogo da samo jedna ekipa moze sacuvati opstanak. Jer ipak nisu sve grupe iste jacine.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Admir_Sa » 08 jul 2015, 23:31

pa realno i nije neki neuspjeh ako ispadnemo u b diviziju, što zbog kvaliteta drugih što zbog samog sistema. naša realnost jeste ova granica a i b divizije za sada
nema potpisa

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bordo10 i 30 gostiju.