Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna

Federer17
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Federer17 » 16 dec 2016, 14:54

rio_Ferdy88 je napisao/la:Kako onda nešto ozbiljnije doživljavaš kad na ovome toliko živaca izgubiš :mrgreen:

Ma takav sam kad igra Bosna (bilo koja reprezentacija), inace mi je gotovo sve u vezi sporta totalno svejedno (Federer i Arsenal su prosli, a bili su tu negdje s repkom). :D Puno se vise oko toga nerviram i kidam, nego kada od mene, uslovno receno, zavise neke bitne zivotne odluke.

haris004
Kontakt:

Post Postao/la haris004 » 16 dec 2016, 14:55

Bez bolje odbrane mi nemamo šta ovdje tražit.
Možemo i moramo bolje, pogotovo gradit defanzivni skok.

Tracy3McGrady
Kontakt:

Post Postao/la Tracy3McGrady » 16 dec 2016, 15:01

Kajzer10 je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Jel ovo neka greska kako 83-81? Imam osjecaj da su im upisali 2 poena vise ..

I ja sam to primjetio života mi, moramo ponovo pregledati jer sam nekako ubijeđen da je bila greška u pitanju.

Envoyé de mon SM-N910F en utilisant Tapatalk

Jel mi mozes reci zasto si gore citirao moj post? Hvala.

Pa ta naša standardna priča kad krene po zlu, eto ufurani, umišljeni, zvijezde itd... sva ta priča je krenula nakon 20ak minuta igre, a 70% ove djece nam donijelo najveći uspjeh u historiji.

Nije ovo napad na tebe, već samo da malo osaburimo u budućnosti, da ne budemo dvolični, ili misliš da su prestali biti ufurani u drugom poluvremenu ?

Po mom mišljenju je Musa (odnosno Pandza) kasno shvatio šta se dešava. Po 3 igrača na njemu i nismo to iskoristili, umjesto toga 6 izgubljenih u prvoj četvrtini, ovdje se nazivao debilom :s

Kad je Pandza na to reagovao Musa je za 3 i po četvrtine izgubio "samo" 4 lopte.

Maric je bio po meni presudan danas, gdje ga iskopase pojma nemam, gdje igra dečko?
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Chstal
Kontakt:

Post Postao/la Chstal » 16 dec 2016, 15:05

Nikakav krkanluk, prva je i bila dobra kako nas napucavaju u drugoj kao da smo Malta ili San Marino..[/quote]

Samo nas ljudi napucavaju jer smo mi umislili da smo Jordani. Mislis da je nekad bio poraz a da ovdje glavni razlog nije bio ufuranost?
Ne možemo imati los dan, ne moze protivnik biti kvalitetniji, ne moze trener biti kritikovan za neorganizovanost ili neki peti razlog zbog kojeg kosarkaski timovi gube svaki dan.[/quote]

Chstal je napisao/la:Izraelci ocitavaju lekciju umisljenim. Odbrana se ne igra, niko i ne pomislja da skoci a kamoli da se vrati sprintom u odbranu. Svaki put imaju 2 na 1 kontru. Primiti 49 koseva za poluvrijeme je uspjeh, ima jos jedno poluvrijeme. Vjerujem da mogu smanjiti prednost, ali za preokrenuti treba ogromno srce.

Envoyé de mon SM-N910F en utilisant Tapatalk[/quote]

Mene samo zanima, jel ti mislis da smo danas super odigrali? Ovaj Izrael smo trebali bez problema pobjediti 20 razlike. Skočili nam 24 puta u napadu, a imali smo 32 izgubljene lopte naspram njihovih 16. Musa koji igra Aba ligu i 1 ligu Hrvatske ne bi smio dozvoliti sebi 10 izgubljenih lopti.

Ti si veliki patriota jer ti volis BIH a ostali su pljuvaci jer ... su pljuvaci. Cijelu utakmicu smo izgledali kao raspustena banda.

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 16 dec 2016, 15:06

samocelik je napisao/la:Biberovic Tarik iz Zenice? Jel se na njega misli?

Da
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Bassha
Kontakt:

Post Postao/la Bassha » 16 dec 2016, 15:09

Maric je bio po meni presudan danas, gdje ga iskopase pojma nemam, gdje igra dečko?
[/quote]

Andorra, dobija povremeno priliku u prvom timu ( acb liga ) i igra solidno u drugom timu

Od ove godine nastupa za košarkašku reprezentaciju BiH koja je njegovim dolaskom dobila iznenandno i veoma kvalitetno pojačanje.
„Bio sam već četiri godine u reprezentativnim selekcijama Srbije. Posljednji put sam bio u najužoj konkurenciji za selekciju do 16 godina. Zbog krutih pravila FIBE morao sam da čekam do 21 godine da bih zaigrao za reprezentaciju Srbije u zvaničnim mečevima. Nisam zaista mogao toliko da čekam, pa sam odlučio da igram za reprezentaciju BiH do 18 godina. Ostaje žal za reprezentacijom Srbije, ali šta je tu je“, kaže Nikola.
Zadnja izmjena: Bassha, dana/u 16 dec 2016, 15:16, ukupno mijenjano 1 put.
#Bosnianbeast

#DLOading

#WeGoHard #D-Will

Beduin
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 16 dec 2016, 15:13

Musa je danas imao premalo suteva, netipicno za lidera i najboljeg naseg igraca. Vec naredne utakmice mora uzeti vise suteva. Danas je nekako nezainteresovan izgledao, mrzovoljan, bez zelje da krene pod obruc ili sutira iz reketa.
075 ❤

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 16 dec 2016, 15:17

Federer17 je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Kako onda nešto ozbiljnije doživljavaš kad na ovome toliko živaca izgubiš :mrgreen:

Ma takav sam kad igra Bosna (bilo koja reprezentacija), inace mi je gotovo sve u vezi sporta totalno svejedno (Federer i Arsenal su prosli, a bili su tu negdje s repkom). :D Puno se vise oko toga nerviram i kidam, nego kada od mene, uslovno receno, zavise neke bitne zivotne odluke.

Ma ovo su djeca, da su oni stariji klipani pa haj' i nekako, ovi šta god naprave dobro je. Tu je glavni cilj da napraviš što boljeg košarkaša i čovjeka od njih.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Kajzer10
Kontakt:

Post Postao/la Kajzer10 » 16 dec 2016, 15:18

Tracy3McGrady je napisao/la:Pa ta naša standardna priča kad krene po zlu, eto ufurani, umišljeni, zvijezde itd... sva ta priča je krenula nakon 20ak minuta igre, a 70% ove djece nam donijelo najveći uspjeh u historiji.

Nije ovo napad na tebe, već samo da malo osaburimo u budućnosti, da ne budemo dvolični, ili misliš da su prestali biti ufurani u drugom poluvremenu ?

Po mom mišljenju je Musa (odnosno Pandza) kasno shvatio šta se dešava. Po 3 igrača na njemu i nismo to iskoristili, umjesto toga 6 izgubljenih u prvoj četvrtini, ovdje se nazivao debilom :s

Kad je Pandza na to reagovao Musa je za 3 i po četvrtine izgubio "samo" 4 lopte.

Nisi me razumio gore. Ja se potpuno slazem sa tobom i nikad nisam napisao da su umisljeni vec se moj post odnosio na one koji pisu te stvari.

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Unofficialpage » 16 dec 2016, 15:21

Odličan preokret. Kad smo počeli kao tim igrati i preokrenuli smo. Može ova ekipa puno toga. Nije Izrael loša ekipa, agresivno su igrali.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Tracy3McGrady
Kontakt:

Post Postao/la Tracy3McGrady » 16 dec 2016, 15:23

Chstal je napisao/la:.

Nije problem buraz u lošoj igri,slažem se da smo u prvom bili loši,ali zašto su odma umišljeni ili ufurani?

Jel to ne možemo taktički izgubiti ili zbog kvaliteta?
Ovako mi djeluje kao da misliš da djeca namjerno gube, što nije tačno, borili su se ali ih je protivnik iznenadio. Da je kod nas bio lošiji trener, ovo bi izgubili 40 razlike, ali Pandza je to lijepo dotjerao na poluvremenu i izašli smo sa presingom sto izraelci nisu znali iskoristiti jer nemaju igrača kvalitete Muse koji bi to lagano kaznio. Protiv druge reprezentacije neće presing uspjeti ali je zato Pandza tu da nađe šta hoće.

Hvala na odgovoru za Andoru ovome gore iznad. Maric mi djeluje moćno.

Vrebac07
Kontakt:

Post Postao/la Vrebac07 » 16 dec 2016, 15:24

Vrebac07 je napisao/la:Ima i drugo poluvrijeme :cool:

Samo da se citiram, s tim sto sam na produzetke zaboravio!

Tracy3McGrady
Kontakt:

Post Postao/la Tracy3McGrady » 16 dec 2016, 15:25

Kajzer10 je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:Pa ta naša standardna priča kad krene po zlu, eto ufurani, umišljeni, zvijezde itd... sva ta priča je krenula nakon 20ak minuta igre, a 70% ove djece nam donijelo najveći uspjeh u historiji.

Nisi me razumio gore. Ja se potpuno slazem sa tobom i nikad nisam napisao da su umisljeni vec se moj post odnosio na one koji pisu te stvari.

To sam i ja sad vidio, izvini moja greška jer sam bio u nervozi zbog tekme.

Federer17
Kontakt:

Post Postao/la Federer17 » 16 dec 2016, 15:25

Preskakao sam ljude u dzamiji da izadjem sto prije i ulazim u taxi (da lafo ranije dodjem), cekao covjeka dobrih 20-ak minuta. :lol: Izgubio se covjek. Htio Bgmi da udjem u frizerski salon tu pored i trazim pass od wirelessa, ali baterija bila na izmaku.. :lol:

Kakav Biberovic ba, ne bi mogao spustiti loptu koliko je spor. Nedostatak snage, eksplozivnosti, iskustva (itd.) da ne spominjem.

@rio, ma drugo su ova 'djeca'. Donijeli su nam nesto sto nismo mogli ni sanjati, kvalitetom imamo razloga da se, koliko-toliko, opet nadamo (pa sta Bog dadne :D). Da mislim da su antitalenti, kakve igrace smo cesto znali slati na prvenstva, ne bih se vjerovatno ni blizu toliko nervirao.

PerryFred
Kontakt:

Post Postao/la PerryFred » 16 dec 2016, 15:25

slika
0/11 i 3/17 za tri poena.

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 16 dec 2016, 15:31

PerryFred je napisao/la:slika
0/11 i 3/17 za tri poena.

Latvijci bez Kurucsa su druga ekipa isto da kod nas nema Muse.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

adzutant
Kontakt:

Post Postao/la adzutant » 16 dec 2016, 15:48

Federer17 je napisao/la:Preskakao sam ljude u dzamiji da izadjem sto prije i ulazim u taxi (da lafo ranije dodjem), cekao covjeka dobrih 20-ak minuta. :lol: Izgubio se covjek. Htio Bgmi da udjem u frizerski salon tu pored i trazim pass od wirelessa, ali baterija bila na izmaku.. :lol:

Kakav Biberovic ba, ne bi mogao spustiti loptu koliko je spor. Nedostatak snage, eksplozivnosti, iskustva (itd.) da ne spominjem.

@rio, ma drugo su ova 'djeca'. Donijeli su nam nesto sto nismo mogli ni sanjati, kvalitetom imamo razloga da se, koliko-toliko, opet nadamo (pa sta Bog dadne :D). Da mislim da su antitalenti, kakve igrace smo cesto znali slati na prvenstva, ne bih se vjerovatno ni blizu toliko nervirao.

Slažem se, rano je za Tarika jos. I na kadetskom je imao blijed nastup, uglavnom.

Chstal
Kontakt:

Post Postao/la Chstal » 16 dec 2016, 15:54

Chstal je napisao/la:.

Nije problem buraz u lošoj igri,slažem se da smo u prvom bili loši,ali zašto su odma umišljeni ili ufurani?

Jel to ne možemo taktički izgubiti ili zbog kvaliteta?
Ovako mi djeluje kao da misliš da djeca namjerno gube, što nije tačno, borili su se ali ih je protivnik iznenadio. Da je kod nas bio lošiji trener, ovo bi izgubili 40 razlike, ali Pandza je to lijepo dotjerao na poluvremenu i izašli smo sa presingom sto izraelci nisu znali iskoristiti jer nemaju igrača kvalitete Muse koji bi to lagano kaznio. Protiv druge reprezentacije neće presing uspjeti ali je zato Pandza tu da nađe šta hoće.

Hvala na odgovoru za Andoru ovome gore iznad. Maric mi djeluje moćno.

Oni nas nisu iznenadili, jer smo znali i prije meča da vole puno šutirati trice i da trče kontrapade. Pogledaj 1 poluvrijeme i odnos Muse i pojedinih igraca kako pustaju suteve za tri poena i kako se sporo vracaju u odbranu. Dozvoliti ogroman broj skokova itd. Moze se izgubiti i zbog kvaliteta i taktike, ali zbog kurcobolje i umisljenosti da izvinis ne moze.

Tarik91
Kontakt:

Post Postao/la Tarik91 » 16 dec 2016, 16:10

Dosao kuci sa ispita vidim svi dizu pobjedu kao najsladza/najbolja ikada. Kad se svi ustizu ja mislio da smo litvaniju pobjedili!
Nakraju ispade Izrael..!?Gubili smo sa 20 poena onda jedva i dobili...!?Kakvo cemo onda igrati protiv ovih drugih to samo Bog zna...

newton_heath_lyr
Kontakt:

Post Postao/la newton_heath_lyr » 16 dec 2016, 16:26

Tarik91 je napisao/la:Dosao kuci sa ispita vidim svi dizu pobjedu kao najsladza/najbolja ikada. Kad se svi ustizu ja mislio da smo litvaniju pobjedili!
Nakraju ispade Izrael..!?Gubili smo sa 20 poena onda jedva i dobili...!?Kakvo cemo onda igrati protiv ovih drugih to samo Bog zna...

Pao na ispitu vjerovatno.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.