Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Steph
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Steph » 18 dec 2016, 21:31

Pljuvanje po Džananu postaje degutantno. Kada bude igrao u NBA i i tamo trošio 50 šuteva, nemojte ga gledati, molim vas. :mrgreen:

EdoMajka
Kontakt:

Post Postao/la EdoMajka » 18 dec 2016, 21:36

Steph je napisao/la:Pljuvanje po Džananu postaje degutantno. Kada bude igrao u NBA i i tamo trošio 50 šuteva, nemojte ga gledati, molim vas. :mrgreen:

Neosporan je on talenat,ali od onog Eura nista nije popravio.Stagnira citave dvije godine i sve ove kritike su opravdane.
"Hard work beats talent,when talent fails to work hard "

Federer17
Kontakt:

Post Postao/la Federer17 » 18 dec 2016, 21:38

Steph je napisao/la:Pljuvanje po Džananu postaje degutantno. Kada bude igrao u NBA i i tamo trošio 50 šuteva, nemojte ga gledati, molim vas. :mrgreen:

Cime ga pljujem Boga ti? Joj hebote, kod nas ne mozes biti qrcato realan i tako sagledati neke stvari. Najbolji nas igrac, jedan od najboljih u Evropi koji su se pojavili zadnjih godina i sta hoces vise? Trebamo se zadovoljiti da ostane na ovome kakav je trenutno (mislim na kvalitet) i sve 5. Vjerovatno bih ga ja gledao na nekakvim linkovima iz A1 hrvatske lige i pratio svaku mogucu utakmicu samo iz razloga sto ga zelim pljuvati. Bravo! ;)

mercurial
Kontakt:

Post Postao/la mercurial » 18 dec 2016, 21:40

Kad bi Sikiras mogao pomoci malo bar na defanzivnom skoku valjalo bi

kobe24
Kontakt:

Post Postao/la kobe24 » 18 dec 2016, 21:42

no rules je napisao/la:znači prije 6 mjeseci smo izgubili 20 razlike od Francuza , nisu tu možda ti igrači sa Svjetskog , ali sigurno da nisu ni lošije doveli , jer imaju veliki izbor igrača , na ovom prvenstvu su Slovence razbili 30 razlike , dok su sa Rusijom i Srbijom može se reći bili u egalu ...

@ Musa može i mora bolje odigrati , kao i Čampara , a očekujem do prekosutra da se i Sikiraš pojavi u Turskoj zdrav i spreman za igru :bih:

Izgubljen je Njegos do kraja. Pandza je govorio da se nadao da ce bar biti spreman do tih utakmica u doigravanju, ali da su dijagnosticne pretrage pokazale drugacije. Pade mi na pamet da smo prije godinu i po sa losijom ekipom juniora u 1/4 finalu uzeli favorizirane Spance (bili jaci od danasnjih Francuza), kada je Atic odigrao fenomenalnu utakmicu. Francuzi nisu jaci, ali nam manje leze od njih. Ja se bez obzira na sve nadam pobjedi, iako ce biti bas tesko. Lijepo je i sto se kasnije krizamo sa najlosijim cetvrtfinalnim parom (Italija-Grcka), njih bi trebali dobiti, bilo da se igra za finale, ili u borbi od petog do osmog mjesta.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

UserNAME2
Kontakt:

Post Postao/la UserNAME2 » 18 dec 2016, 21:47

Da zabija po 40 opet ce se naci neko da se.re, drugo sta ste ocekivali za godinu dana da promijeni on ima 17 godina imaju jos citave 2,3 godine da se razvije i poradi na nedostacima, meni je samo zao sto ne radi dovoljnol na onom flouteru koji je bio prelijep na u16 prvenstvu al to je vjerovatno vise mrsicevo maslo.
Dzanan je jos dijete i treba ga podrzati pogotovo ove i iduce godine pa sta bude

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 18 dec 2016, 21:50

Neko spomenu Atica, kakav je to talenat i ovo je dokaz pa momak je 25+ poena iz šale davao kakve je trojke pogađao prosle godine na U18, kako bi volio da taj momak izađe iz ove dubioze.
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Adnan Kovačević, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.

no rules
Kontakt:

Post Postao/la no rules » 18 dec 2016, 21:51

ako neko ima vremena nek skokne do Pala da ga zamoli (Sikiraša) , porezat' ćemo se na forumu za kartu :mrgreen: , valjo' bi nam i sa jednom rukom :D

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Unofficialpage » 18 dec 2016, 21:52

Realnost je da Musa stagnira ili sporo napreduje. Musa je prošle godine bolje igrao, možda me utisak vara ali tako mi izgleda.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

UserNAME2
Kontakt:

Post Postao/la UserNAME2 » 18 dec 2016, 21:59

newton_heath_lyr je napisao/la:slika
KOji smo mi fanatici .

ocekujem bar duplo u utorak :bih: :bih: :bih: , inace da li zna neko dali bi face mogao prenositi zavrsnicu ili ovi amateri s bht-a

geoxx
Kontakt:

Post Postao/la geoxx » 18 dec 2016, 22:06

To sto on nije popravio desnu ruku ili sta vec ne znaci da on kao igrac nije napredovao odnosno da stagnira. On da stagnira zadnje dvije godine igrao bi sa juniorima umjesto sto je faktor u seniorima.
Tek ovo da mu je lakse zabijati seniorima je zesca glupost. Jednostavno, u slaboj formi je i to se vidi kod svakog kontakta sa loptom.

Anatomija
Kontakt:

Post Postao/la Anatomija » 18 dec 2016, 22:09

Svaki put kada odgledam naše košarkaše 2 sata su mi potrebna da dođem sebi.Nije ovo nikako dobro,nema kohezije u igri.Musu su skontali ,zatvorili lijevu stranu,on isfrustriran šutira trojke.Fali nama košarkaške inteligencije,džaba i atleticizam kad si ko muha bez glave.

Za nadati je se nekoj ludoj seriji Muse,Čampare,Gegica u uto, inače nam se loše piše. :D
Ako vam ide suviše lahko - pogledajte bolje, možda vam ide nizbrdo.

Carpe diem!

lumani
Kontakt:

Post Postao/la lumani » 18 dec 2016, 22:10

Federer17 je napisao/la:
lumani je napisao/la:
Previse ocekujete..Nije ovo prventstvo bih pa da trpa po 30 poena...Niko ne spominje Gegica kojeg ste trazili kao startnog p.g u seniorskoj selekciji..Mushidi nije nista pokazao,ali se i dalje u njemackoj vodi kao top talenat...znaci,previse zelimo od Muse a godinama podcjenujemo jace selekcije od nas.

Ne ocekujem ja previse, jasno mi je da svako igra kosarku i da su u pitanju najbolje reprezentacije Evrope. Medjutim, niko me ne moze ubijediti da ovo ne moze bolje, pogotovo sto se Muse tice. Mushidi valjda nije ni blizu potencijal kao sto je Musa, plus momak igra timsku igru sa jos nekoliko izuzetno dobrih Nijemaca (mada se slazem da se ocekivalo da bude bolji).

Ja samo konstatujem da se Musa dvije godine nije pomakao s mjesta. I dalje mu desna ruka sluzi samo kada dribla kroz noge, da krene na desnu stranu u prodor - misaona imenica (veceras se to najbolje vidjelo kako se vraca, ili dodaje saigracima). Zatvoris mu lijevu stranu i onda ide izvan linije 6.75 da opali koju tricu (i promasi uglavnom). Sa polu-distance ne znam da li je pogodio ijedan sut na prvenstvu. Slobodna promasivao nesvojstveno puno za njega.

Kajzer10 je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:Veceras osim Zovke (momak ne znam ima li vise od 195 cm), koji se borio i skakao protiv 3x visih i jacih od sebe, donekle Gegica i Campare koji je pogodio neke suteve, ne znam da li jos nekoga vrijedi istaci. Cerkezovic je maksimalno borben, ali dzaba kad masa zicere, a momak igra poziciju za koju mu fali 10 centimetara.

Musa je po indexu korisnosti bio nas najbolji igrac danas.
Cuj Zovko :rol:

Ili se pravis budala, ili stvarno nisi shvatio sta sam htio reci. Nemam zivaca objasnjavati proste stvari.

Ma napredovao je,kako da nije..Nije mozda kao sto je se ocekivalo u bih....ojacao je,ne zabija se toliko kao prije,izbaci je kada vidi da ne moze....Evo ovako Campara nije ni sek napredovao i po mom misljenju nece biti e.l igrac..Gegic pregled ok,nabijen,brz to ga mozda spasi da bude poput Jovica....Musa odlican E.L igrac a nba ce biti solidan...Talic kao neki x faktor postaje novi Gordic.Ostali jako,jako tesko da ce igrati neku ozbiljnu kosarku.

legenda reala
Kontakt:

Post Postao/la legenda reala » 18 dec 2016, 22:11

Za najveceg talenta Evrope, ovo je ocajno
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Tracy3McGrady
Kontakt:

Post Postao/la Tracy3McGrady » 18 dec 2016, 22:12

kobe24 je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:
hz1987 je napisao/la:pandza je lijepo rekao da je uspjeh proci u knock-out fazu. to smo uspjeli i cilj je ispunjen. treba biti realan. igramo sa 98-99 mix. odmoriti sad malo, pokusati iznenaditi francuze, a ako ne uspijemo - onda pokusati uloviti to 5 mjesto sto vodi na SP, a ako ni to ne uspijemo, nije kraj svijeta. i ovo je uspjeh kako je i bilo zacrtano. s druge strane, nema predaje! ostali smo jedini sa balkana. slo-cro-ser su zavrsili svoje, i mi ostajemo jedini predstavnik medju 8 da nesto napravimo.
nikad ti ne znas, moze biti luda noc. nadati se polufinalu, a ako ne - nije kraj svijeta. i ovo je uspjeh!

to je to, slazem se sa svime. Gdje djeca treniraju i gdje su vecina odrasli, ovo je ravno medalji na olimpijskim igrama.

Gdje treniraju, druze?! Musa u Cedeviti ima sve uslove, Gegic u Bajernu, Campara u Realu, Maric isto u Huventudu... I ovi sto su npr. u Sparsima imaju sjajne uslove (mislim na inace, jer u ovoj ekipi nema njihovih igraca). Dosta je vise tog zadovoljavanja sa nekakvim minimalcima i izgovora da mi nemamo uslove. Svi ovi klubovi gdje oni igraju imaju dvoranu, lopte, teretanu i nekakvo osoblje. Ako su uslovi duplo losiji (a nisu), ti duplo vise treniraj i nadomjesti to. Morali smo sebi obezbijediti Ruse, sad igramo protiv 'tvojih' Francuza ( :mrgreen: ) i bice jaako tesko, jer nam takve snazne ekipe nikad nisu odgovarale. Ocekujem i da Ntilikina konacno proradi.

Ma hoću samo da kažem da ovo ne smatramo kao eki poraz. Jesmo bolja repka od njih, ali oni su opucali u prvoj četvrtini 7/11 trice, poveli sa 19 razlike. Valja se tu oporaviti jbg.

Momci su opet pokazali karakter, stigli zaostatak pa čak i prestigli.

A ovo za treniranje, pa mislim da su svi igrali kod nas gdje nemaš ni prave lopte, a da ne pričam o teretanama, spravama za napredak, dvoranama itd... to sam spomenuo. Jer kad doguramo do top-8 da budemo ponosni a ne da to smatramo kao neko razočarenje, jer ipak smo mi mali naspram ostalih reprezentacija na EP koji ulažu milione.

Svaka čast momci, još jednom ste pokazali karakter.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 18 dec 2016, 22:16

lumani je napisao/la:
Ma napredovao je,kako da nije..Nije mozda kao sto je se ocekivalo u bih....ojacao je,ne zabija se toliko kao prije,izbaci je kada vidi da ne moze....Evo ovako Campara nije ni sek napredovao i po mom misljenju nece biti e.l igrac..Gegic pregled ok,nabijen,brz to ga mozda spasi da bude poput Jovica....Musa odlican E.L igrac a nba ce biti solidan...Talic kao neki x faktor postaje novi Gordic.Ostali jako,jako tesko da ce igrati neku ozbiljnu kosarku.

Vala kad moze Vrabac u ABA ligi igrati, mogao bi i Cerkezovic, zbog fizikalija.
Camparina karijera zavisi od suta, koliko bude u tom segmentu dobar toliko ce napraviti u karijeri.

lumani
Kontakt:

Post Postao/la lumani » 18 dec 2016, 22:20

ASD je napisao/la:
lumani je napisao/la:

Vala kad moze Vrabac u ABA ligi igrati, mogao bi i Cerkezovic, zbog fizikalija.
Camparina karijera zavisi od suta, koliko bude u tom segmentu dobar toliko ce napraviti u karijeri.

Aba liga za mene nije ozbiljna liga.....Vrabac da ne igra odbranu tesko da bi igrao u Partizanu....

PerryFred
Kontakt:

Post Postao/la PerryFred » 18 dec 2016, 22:22

legenda reala je napisao/la: Za najveceg talenta Evrope, ovo je ocajno

Najveći talenat Evrope igra Euroligu i špansku ACB.
Zadnja izmjena: PerryFred, dana/u 18 dec 2016, 22:24, ukupno mijenjano 1 put.

Tracy3McGrady
Kontakt:

Post Postao/la Tracy3McGrady » 18 dec 2016, 22:24

Unofficialpage je napisao/la:Realnost je da Musa stagnira ili sporo napreduje. Musa je prošle godine bolje igrao, možda me utisak vara ali tako mi izgleda.

Ajd razmisli sekundu molim te. Jel stagnira ili je protivnik sve posvetio njemu, pa dijete se samo bori 3 tekme zaredom protiv jednog, dvojice pa čak na momente protiv 3 igrača protivnika i opet izađe na kraj sa njima. Zatvore mu ulaz zonom i on mora šutirali ili dodati, treće nema.

To je samo dokaz koliko je napredovao, prije je i na zonu išao glavom a sad se zaustavi pa doda loptu, ponekad šutira. Sve pametnije radi (u odnosu na Gegu), i vjeruj mi, protiv Francuza će imati više ulaza jer se oni neće samo njemu posvetiti nego cijeloj ekipi, e tu bi Musa mogao pokazati svašta. Ovi momci sto igraju odlično pored njega, igraju dobro najviše zahvaljujući njemu, jer je sva odbrana fokusirana na Musu da ga ne ostavljaju samo a drugi to profitiraju pametno. Nek je kn nama živ i zdrav, dana je blago imati igrača koji zna zabiti desetak poena u prosjeku samo kroz slobodna, takvi igrači su traženi nenormalno.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.