Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna

guillermo
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la guillermo » 01 avg 2017, 14:22

Fina zavrsnica :thumbup: Omerovicu puna minutaza iako mu je skok nepoznata rijec i kao takav bolji od Mirkovica :lol:

kobe24
Kontakt:

Post Postao/la kobe24 » 01 avg 2017, 14:23

Campara je tito ove igre! Meni su dobro odigrali svi osim Sikirasa i donekle Jankovica (kasnije je malo popravio utisak). Adzic i Cerkezovic odlicni, jedino Cerkezu slobodna malo stekala. Ne pitamo se ni mi bas sve u utakmici, Latvijci su dosta toga pogodili. Meni je malo krivo sto Kamenjasu ne daju minute, sumnjam da moze biti losiji od Mirkovica i Omerovica. Momci su nenormalno smireni i djeluje da su uvjereni da dobijaju ovo. To je taj pobjednicki mentalitet ove generacije. Idemo uzeti ovo! :bih:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Esport
Kontakt:

Post Postao/la Esport » 01 avg 2017, 14:24

Sve se svodi na kvalitet nase odbrane, kada smo je podigli imamo rezultat.
Drago mi je da i pored lošeg suta sa distance idemo na pobjedu.

Federer17
Kontakt:

Post Postao/la Federer17 » 01 avg 2017, 14:25

Tracy3McGrady je napisao/la:Kako ne napadate kad si nazvao Omerovica mrtvacem buraz. Evo i ovaj Jankovića isto naziva, mislim opustite se, sigurno je da djeca daju sve od sebe, i nema potrebe ih napadati zbog nedostatka kvalitete ili čak vrijeđati.

To je sve bilo nakon tvog posta o napadanju igraca. I, nazvati nekoga mrtvacem ne znaci vrijedjati ga, vec opisuje osobu kao umornu, tromu, sporu, bezvoljnu, sto se sve moze vezati za Omerovica ovu utakmicu. Kazem izvedi ga, jer su Letonci znali imati po 2-3 vezana napada, a isto tako nista nije bio u stanju odbraniti. Ako treba forsirati igraca koji se nije pokazao, nije dobro usao u utakmicu, onda si definitivno u pravu.

Btw, moji postovi gdje sam ga cak gurao u prvu postavu (na osnovu prve dvije utakmice) govore koliko ja zaista ne volim i imam namjeru vrijedjati tog momka.

Campi je nevjerovatan, strasan talenat. Mogu samo zamisljati kakav bi bio da ima barem jos 5 cm, jer ovako mora bacati floutere na vrh table kako bi izbjegao blokadu. :(

gaston
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la gaston » 01 avg 2017, 14:26

Tracy3McGrady je napisao/la:De života vam prestanite svaku yebenu tekmu kukati kako ovo kako ono. Eto imaju francuzi trenere pa kakve su akcije igrali? Sta očekujete da igraju kao GSW? Imamo dobre momke i podrzimo ih jer pobjedjuju i bore se do zadnje.

Penny Hardaway #1

Istu stvar sam napisao i ja protiv Slovačke.

Napadaju se i vrijeđaju djeca koja su ti već jednom radost donijela. Mozda su ipak zbog toga i prevelika očekivanja pa se ovdje očekuju neke pobjede u hendikepima.

Čerkez je ono što sam očekivao Njegoš da bude- lider.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikada ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!
YNWA !

Be Water My Friend :)

LeonProfessional
Kontakt:

Post Postao/la LeonProfessional » 01 avg 2017, 14:29

Pozdrav svima. :D
Pratio sam prije i sudjelovao u komentarisanju, ali posto sam bio clan podforuma Zeljeznicar dobio sam Ban, pa i prestao komentarisati ali i dalje pratio sta pisete.

Pocetak meca protiv Francuske mi nije obecavao, jer vidjelo se da tu nema nekih smisljenih akcija i Sani nas je drzao u zivotu.
Ta bezidejnost nas prati i dalje.
Odbrana, borba, pozrtvovanost i SAni su nam donijeli pobjede. Mada opcenito u napadu tanko izgleda.

Danas odbrana katatrofa. Nista odbraniti ne mozemo. Ovu Latviju je Francuska ubila, bukvalno.
Stegnut odbranu i ne bi trebalo biti problema i pored nase bezidejnosti jer bolji smo od njih.

Nervira me ovo kako igra Sikiras, tj. ne igra. Glumi igraca, a nista od tog ne pokazuje na parketu.
Cerkezovic je popravio sut i sad je upotebljiviji u napadu i nije samo igrac odbrane.
Za Sanija nemam rijeci. Decko vuce ovu repku. :bow:

Sretno nam. Dobit cemo mi ovo, ali moraju se neke stvari ispravljati. :bih: :bih:

adzutant
Kontakt:

Post Postao/la adzutant » 01 avg 2017, 14:30

Tracy3McGrady je napisao/la:De života vam prestanite svaku yebenu tekmu kukati kako ovo kako ono. Eto imaju francuzi trenere pa kakve su akcije igrali? Sta očekujete da igraju kao GSW? Imamo dobre momke i podrzimo ih jer pobjedjuju i bore se do zadnje.

Penny Hardaway #1

100%

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Federer17
Kontakt:

Post Postao/la Federer17 » 01 avg 2017, 14:43

Hebo te qrac, donijeli nam zlato i sad ne smijes napisati da je neko los, da je stagnirao, da mora igrati bolje. :thumbup:

Glavu dajem da smo igracki 10+ poena jaci od ovih, ali teren pokazuje gotovo suprotno. Odgovor je i vise nego jasan.

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 01 avg 2017, 14:47

E moj Njegose
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

adzutant
Kontakt:

Post Postao/la adzutant » 01 avg 2017, 14:48

Ima li neko od upućenijih u TZ košarku da objasni zašto Cerkezovic nema veće košarkaško povjerenje u Slobodi?

Esport
Kontakt:

Post Postao/la Esport » 01 avg 2017, 14:49

Nepotrebna četvrta

klasik
Kontakt:

Post Postao/la klasik » 01 avg 2017, 14:54

adzutant je napisao/la:Ima li neko od upućenijih u TZ košarku da objasni zašto Cerkezovic nema veće košarkaško povjerenje u Slobodi?

Imao je dobru konkurenciju, a vjerujem da ce ove sezone imat puno vise prilike
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

StevieG8
Kontakt:

Post Postao/la StevieG8 » 01 avg 2017, 15:00

A zamislite sad da je ovo normalna zemlja i da se ne ocekuje od mladog Muse da bude jedan od glavnih igraca seniorske reprezentacije. On bi uz Čamparu u ovom timu razvalio turnir.
War is peace. Freedom is slavery. Ignorance is strength.

"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

armin dju
Kontakt:

Post Postao/la armin dju » 01 avg 2017, 15:00

Cerkezovic je nesto poput ibisevica, od ocaja do sjaja, u stanju je izvest cudo, a nekad ne zna loptu primit, prevest. Ovde samo slijep ne vidi koliko je sikiras u dubiozi, ta da vlada neka qurcobolja pojedenih momaka, nema timskog duha ni naboja. Imal ko statistiku da vidimo koliko su nam zabili 2nd chance poena

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 01 avg 2017, 15:02

StevieG8 je napisao/la:A zamislite sad da je ovo normalna zemlja i da se ne ocekuje od mladog Muse da bude jedan od glavnih igraca seniorske reprezentacije. On bi uz Čamparu u ovom timu razvalio turnir.

Koji glup komentar za Musu je ovo gubljenje vremena, jedan Dončić nikako ne igra ova omladinska takmičenja i isto tako jedan je od najboljih igraca Slovenije.
MES QUE UN CLUB!

Esport
Kontakt:

Post Postao/la Esport » 01 avg 2017, 15:03

Latvija je svakako treca, ova utakmica samo nama igra prvi ili drugi

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 01 avg 2017, 15:04

sta je sa sikirasom? lose je ovo skroz od njega, nista pod kosem da pokupi, a u napadu promasuje konstantno
Trešnjevka!

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 01 avg 2017, 15:05

Pantelija je napisao/la:sta je sa sikirasom? lose je ovo skroz od njega, nista pod kosem da pokupi, a u napadu promasuje konstantno

Nije se pripremao s ovom ekipom tek je uskočio i tim totalno neuigran. Forsira a nista ne pogađa i samo ispada glup.
MES QUE UN CLUB!

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 01 avg 2017, 15:07

Wandelanoite je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:sta je sa sikirasom? lose je ovo skroz od njega, nista pod kosem da pokupi, a u napadu promasuje konstantno

Nije se pripremao s ovom ekipom tek je uskočio i tim totalno neuigran. Forsira a nista ne pogađa i samo ispada glup.

evo opet skok sut ummazad sa trice, pa to je jordanu rizik jbt .... koji mu je k
Trešnjevka!

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 01 avg 2017, 15:10

Prestanite forsirati glupani glupi
MES QUE UN CLUB!

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.