Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Lotus » 08 jul 2015, 23:54

Joj sutra sa Francuzima ,jbg bilo bi bolje da smo protiv Hrvata poslije ove pobjede uzeli bi ih glat..

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Tracy3McGrady » 09 jul 2015, 00:00

Italija mora izgubiti jednu tekmu od 2 preostale, a mi da dobijemo hrvate i sigurni smo u drugom krugu.
U slučaju da hrvati uzmu belgijance to bi nam moglo zakomplicirati situaciju, onda bi se gledala koš razlika. Ali ne vjerujem u pobjedu hrvatske protiv Belgije.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la nerminh74 » 09 jul 2015, 00:03

Sutra nebi bilo loše odmoriti glavne jer su šanse da dobijemo francusku, koja je jedan od glavnih favorita za osvajanje, u nivou naučne fantastike
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Admir_Sa » 09 jul 2015, 00:06

koji je razlog što se hrvatska tako loše rangira, nisu poslali najbolje ili je nešto drugo u pitanju
nema potpisa

luksss
Postovi: 63
Pridružen/a: 30 dec 2014, 01:30
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la luksss » 09 jul 2015, 00:25

Admir_Sa je napisao/la:koji je razlog što se hrvatska tako loše rangira, nisu poslali najbolje ili je nešto drugo u pitanju
Imaju losu generaciju, al oni su izgubili od italije 3 razlike, sto se i nama moglo vrlo lako desit, znaci da smo tu negdje s njima.
Zadnja izmjena: luksss, dana/u 09 jul 2015, 00:26, ukupno mijenjano 1 put.

LloriS
Postovi: 4356
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la LloriS » 09 jul 2015, 00:26

Admir_Sa je napisao/la:koji je razlog što se hrvatska tako loše rangira, nisu poslali najbolje ili je nešto drugo u pitanju
Mazalin (97'), Marineli (95') i Zganec (95') povrijedjeni, Zubac (97'), Zizic (97') i Arapovic (96') umorni od nastupa sa U19 SP a u ovoj generaciji moze jos igrati i Hezonja (95'),tu je i Dragan Bender (97') dovoljno da vidis kakvi im igraci fale i koliko su losiji bez njih a komotno svi mogu igrati za U20 iako su neki jos juniori
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 09 jul 2015, 10:28

Lotus je napisao/la:
zaboljisportuBiH je napisao/la:Gdje si se njega sjetio :) Gdje je on sada. Eto i on je dobra četvorka :) Evo rekao sam Mateo, pa Lulić fali, pa evo gledam za nijmece igra DIno Dizdarević neki bek, a razbili su SLoveniju? Lupam sad nisam ja skaut. Ima igrača samo se ne traže, ne ganjamo ih. Kakav problem ima Ćataković? Nije momak ni za koga igrao koliko znam. Dino ALić iz Zenice je igrao isto ali mislim da je on povrijeđen. Sad iz glave onako pričam. Eto i da si u pravu da nema niko, frajer ništa ne radi. Ja mu ne znam funkciju sem ove koju sadm rekao, da prati i da izvlači iz naftalina. Amar Alibegović isto fali. On nešto nije mogao itd. Ima tu i rada klubova i svega, ali...
Sjetio se njega posto si ti ga stalno spominjo :D ne znam stvarno sta je s njim i gdje je uopste..ovo je stvarno generacija koja je stala u vremenu i kad bi uspjeli od ovih 12 izvuci Buzu i Polutka za seniorsku to bi bio uspjeh..Pljuju je po Polutku nenormalno,a momak dobro odradio poso i da se vise na njega forsiralo vjerujem da bi izvukli pobjedu..on je 96 godiste mlad je jos(jbg ne mogu svi bit Nurkic pa da dominiraju u tim godinama) i u dobrom je klubu sa dobrim trenerom,kad bi imo karijeru ko Stimac ja bi bio prezadovoljan,jer imo bi ko da Nurkica odmara..Lulic,Predic sve su to tanjez igraci..da je tu makar Alibegovic moglo bi nesto,a ovako tuta..
Ja tako cuo za Catakovica,kao neka kvaka ima i ne moze za nas,a Hujic-junior ima problem sto je sa Sandzaka i zato ne moze za nas,eto belaja..
VJeruj mi da su i Predić i Lazić i Mateo mogli biti među 12, možda i Lulić nisam ga upratio. Ovi bekovi sem ZAhe teško prevode loptu, a i fali jedan šuter ko Mateo. Ima mkenu rukicu. Lazić je komotno mogao prije Tune otići da gramo malo brže i sl. MOžda Predić jedini nebi mogao na trici pored BUze i Lakića. Kažem ja jučer da možda Belgija nije bila jedina šansa jer mi se italija ne čini nešto. Ljubi vjerujem i nadam se da će nas odvesti dalje pobjedom protiv HRvatske. Bilo bi mi to baš drago zbog svih ovih koji pljuvaše BUzu, koji su osudili ovu repku na propast itd. Zbog toga krivim sve, jer su se svi predali sem LJube i ovih momka. JOš evo čitam ove komentare u toku tekme to je nejverovatno. A niko da kaže da su nam Italijani igrali zonski presing pola tekme, udvajali i sl. SUdije im dozvoljavale grublju igru i opet smo ih dobili. Možda se na kraju pokaže ova Belgija kao ozbiljnija repka od svih. Čudno raja percipira kvalitet. Evo ja i ti fino raspravljamo ali mnogi ovdje donose zaključke niđe veze. Ja jučer fino kažem treba BUzi slobode i evo ga razbi Talijane.

Avatar
Otelo
Postovi: 33457
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Otelo » 09 jul 2015, 11:27

Ako ne prođemo grupu ispadamo u B diviziju ?
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la newton_heath_lyr » 09 jul 2015, 12:33

Otelo je napisao/la:Ako ne prođemo grupu ispadamo u B diviziju ?
Ne nuzno ali velike su sanse. Prve tri iz grupe idu u borbu od1-12 mjesta dok preostalih 8 ekipa se bore za 13. Mjesto, jedino koje osigurava opstanak u A diviziji. Ostalih 7 ekipa se sele u B diviziju.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 09 jul 2015, 12:53

Tracy3McGrady je napisao/la:Italija mora izgubiti jednu tekmu od 2 preostale, a mi da dobijemo hrvate i sigurni smo u drugom krugu.
U slučaju da hrvati uzmu belgijance to bi nam moglo zakomplicirati situaciju, onda bi se gledala koš razlika. Ali ne vjerujem u pobjedu hrvatske protiv Belgije.
Danas navijamo za Italiju, treba Belgija da izgubi i da Hrvati od Belgije izgube, to jest da sve izgube. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Lotus » 09 jul 2015, 13:05

zaboljisportuBiH je napisao/la:
Lotus je napisao/la:
zaboljisportuBiH je napisao/la:Gdje si se njega sjetio :) Gdje je on sada. Eto i on je dobra četvorka :) Evo rekao sam Mateo, pa Lulić fali, pa evo gledam za nijmece igra DIno Dizdarević neki bek, a razbili su SLoveniju? Lupam sad nisam ja skaut. Ima igrača samo se ne traže, ne ganjamo ih. Kakav problem ima Ćataković? Nije momak ni za koga igrao koliko znam. Dino ALić iz Zenice je igrao isto ali mislim da je on povrijeđen. Sad iz glave onako pričam. Eto i da si u pravu da nema niko, frajer ništa ne radi. Ja mu ne znam funkciju sem ove koju sadm rekao, da prati i da izvlači iz naftalina. Amar Alibegović isto fali. On nešto nije mogao itd. Ima tu i rada klubova i svega, ali...
Sjetio se njega posto si ti ga stalno spominjo :D ne znam stvarno sta je s njim i gdje je uopste..ovo je stvarno generacija koja je stala u vremenu i kad bi uspjeli od ovih 12 izvuci Buzu i Polutka za seniorsku to bi bio uspjeh..Pljuju je po Polutku nenormalno,a momak dobro odradio poso i da se vise na njega forsiralo vjerujem da bi izvukli pobjedu..on je 96 godiste mlad je jos(jbg ne mogu svi bit Nurkic pa da dominiraju u tim godinama) i u dobrom je klubu sa dobrim trenerom,kad bi imo karijeru ko Stimac ja bi bio prezadovoljan,jer imo bi ko da Nurkica odmara..Lulic,Predic sve su to tanjez igraci..da je tu makar Alibegovic moglo bi nesto,a ovako tuta..
Ja tako cuo za Catakovica,kao neka kvaka ima i ne moze za nas,a Hujic-junior ima problem sto je sa Sandzaka i zato ne moze za nas,eto belaja..
VJeruj mi da su i Predić i Lazić i Mateo mogli biti među 12, možda i Lulić nisam ga upratio. Ovi bekovi sem ZAhe teško prevode loptu, a i fali jedan šuter ko Mateo. Ima mkenu rukicu. Lazić je komotno mogao prije Tune otići da gramo malo brže i sl. MOžda Predić jedini nebi mogao na trici pored BUze i Lakića. Kažem ja jučer da možda Belgija nije bila jedina šansa jer mi se italija ne čini nešto. Ljubi vjerujem i nadam se da će nas odvesti dalje pobjedom protiv HRvatske. Bilo bi mi to baš drago zbog svih ovih koji pljuvaše BUzu, koji su osudili ovu repku na propast itd. Zbog toga krivim sve, jer su se svi predali sem LJube i ovih momka. JOš evo čitam ove komentare u toku tekme to je nejverovatno. A niko da kaže da su nam Italijani igrali zonski presing pola tekme, udvajali i sl. SUdije im dozvoljavale grublju igru i opet smo ih dobili. Možda se na kraju pokaže ova Belgija kao ozbiljnija repka od svih. Čudno raja percipira kvalitet. Evo ja i ti fino raspravljamo ali mnogi ovdje donose zaključke niđe veze. Ja jučer fino kažem treba BUzi slobode i evo ga razbi Talijane.
Slozicu se s tobom za Jurkovica i Lazica sigruno su imali mjesta pogotovo drugi.Meni je bas Sandro nekoliko puta lijepo preveo i dao dvije asistencije i pogodio je lijepih suteva.Volio bi da proba Ljubo na jedan Sandra,dva Lakica,tri Buza da vidimo kako bi izgledalo..Tesko je bilo jucer igrati i zbog navalacenja sudija i one vrucine i svega,kako su samo lukavo Polutka izbacile sudije :puke:
Momci se bore nema se sta prigovorit i bas lijepo su odbranu drzali cak i Tuna je bio korektan u odbrani.Meni je zasad razocarenje Loncar,al vjerujem da ce i on prokinut jer sigurno moze bolje od ovog.Buza je preuzeo ulogu lidera i tako treba i u ostalim utakmicama.Njega yebe u Sparsima oni potroseni igraci koji uzimaju po petnest suteva i onda njega nema nigdje,al sve je to trener kriv.Nadam se da ce otjerati te polovnjake i pustit djecu da igraju ovu sezonu kako treba.

A ovi sto pljuju,neka nek pljuju to i jest motiv momcima da pokazu da mogu :bih:

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Tracy3McGrady » 09 jul 2015, 13:30

Unofficialpage je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:Italija mora izgubiti jednu tekmu od 2 preostale, a mi da dobijemo hrvate i sigurni smo u drugom krugu.
U slučaju da hrvati uzmu belgijance to bi nam moglo zakomplicirati situaciju, onda bi se gledala koš razlika. Ali ne vjerujem u pobjedu hrvatske protiv Belgije.
Danas navijamo za Italiju, treba Belgija da izgubi i da Hrvati od Belgije izgube, to jest da sve izgube. :D
Greska, u slucaju da Italija danas pobjedi imali bi 2 pobjede i mi bi u medjusobnom duelu bili ispred njih. Stim ako bi Belgija uzela hrvate to bi znacilo da bi i oni imali 2 pobjede i onda bi se gledala kos razlika (ako bi mi uzeli Hrvate naravno) i onda bi znacilo da bi i sa 2 pobjede mogli biti donji.

Najbolji scenarijo u slucaju pobjede nad Hrvatima je slijedeci: Belgija uzme Italiju i tako su zvanicno ispred nas a mi sa pobjedom nad hrvatima bi bili i zvanicno ispred Italije. Hrvati ako izgube protiv nas nemaju nikakve sanse tako da njih i ne racunam. A i Francuze smatram prejakim da bi kiksali protiv Italije.

U slucaju da Italija uzme Francuze i Belgijance, a Belgija uzme Hrvatsku, mi bi u tom slucaju ispali i sa pobjedom nad Hrvatima.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 09 jul 2015, 14:12

Tako je @Tracy. @lotus i ja to jučer npisah za Buzu, da ga Marko zeza. Nemaju veze potrošeni igrači ako igraš na Buzu, ali on nije igrao na njega. Evo durgu godinu zaredom on pokazuje da nije zaboravio igrati u repci. U sprasima ga nigdje nije bilo odnosno nije bio na nivou na kojem je trebao biti. U pravu si za Sandra, ali on je prekjučer bio baš loš. Treba mi neki kontinuitet da mogu reći da može Gačić. I meni je LOnčar razočarenje, ali nek je bar došao. Možda stasa za godinu dvije. Treba mu danas dati više minuta a odmarati Polutka za Hrvate.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Bassha » 09 jul 2015, 14:23

Link za danasnju tekmu protiv Francuza

[youtube][/youtube]
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la kengur » 09 jul 2015, 15:14

Tracy3McGrady je napisao/la: Greska, u slucaju da Italija danas pobjedi imali bi 2 pobjede i mi bi u medjusobnom duelu bili ispred njih. Stim ako bi Belgija uzela hrvate to bi znacilo da bi i oni imali 2 pobjede i onda bi se gledala kos razlika (ako bi mi uzeli Hrvate naravno) i onda bi znacilo da bi i sa 2 pobjede mogli biti donji.

Najbolji scenarijo u slucaju pobjede nad Hrvatima je slijedeci: Belgija uzme Italiju i tako su zvanicno ispred nas a mi sa pobjedom nad hrvatima bi bili i zvanicno ispred Italije. Hrvati ako izgube protiv nas nemaju nikakve sanse tako da njih i ne racunam. A i Francuze smatram prejakim da bi kiksali protiv Italije.

U slucaju da Italija uzme Francuze i Belgijance, a Belgija uzme Hrvatsku, mi bi u tom slucaju ispali i sa pobjedom nad Hrvatima.
Kad se vec igramo spekulacija.
Francuzi nece izgubiti ni jednu u grupi. AKO Belgija dobije Italiju i Hrvate onda bi mi mogli cak i izgubiti 3 razlike od Hrvatske i opet ici dalje.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la paulus » 09 jul 2015, 15:46

kengur je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la: Greska, u slucaju da Italija danas pobjedi imali bi 2 pobjede i mi bi u medjusobnom duelu bili ispred njih. Stim ako bi Belgija uzela hrvate to bi znacilo da bi i oni imali 2 pobjede i onda bi se gledala kos razlika (ako bi mi uzeli Hrvate naravno) i onda bi znacilo da bi i sa 2 pobjede mogli biti donji.

Najbolji scenarijo u slucaju pobjede nad Hrvatima je slijedeci: Belgija uzme Italiju i tako su zvanicno ispred nas a mi sa pobjedom nad hrvatima bi bili i zvanicno ispred Italije. Hrvati ako izgube protiv nas nemaju nikakve sanse tako da njih i ne racunam. A i Francuze smatram prejakim da bi kiksali protiv Italije.

U slucaju da Italija uzme Francuze i Belgijance, a Belgija uzme Hrvatsku, mi bi u tom slucaju ispali i sa pobjedom nad Hrvatima.
Kad se vec igramo spekulacija.
Francuzi nece izgubiti ni jednu u grupi. AKO Belgija dobije Italiju i Hrvate onda bi mi mogli cak i izgubiti 3 razlike od Hrvatske i opet ici dalje.
Al sega je nas mentalitet , kako mi dobijamo sta trebamo izgubit i kontra, Francuze nazalost ne mozemo dobit sa onolikim brojem izgubljenih.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
suhakrpa
Postovi: 2601
Pridružen/a: 21 jan 2011, 19:51
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la suhakrpa » 09 jul 2015, 16:13

Puno se jos toga mora poklopit, stvari ce biti jasnije nakon sto ekipe odigraju po jos jednu utakmicu. Ne mogu se oteti utisku da ce nasi danas krenuti punom snagom i pokusati uzeti Francuze. :D

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la kengur » 09 jul 2015, 17:29

Da su nasi pametni da odmaraju prvu petorku protiv Francuza jer Hrvati imaju dan pauze a sutra igraju sa nama

Avatar
Zivot
Postovi: 444
Pridružen/a: 27 jan 2015, 12:18
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Zivot » 09 jul 2015, 17:35

Nasi ce uci u tekmu da dobiju Francuze, sad koliko bi to moglo imat negativan utisak ako izgubimo a dan poslije imamo odlucujucu tekmu protiv Hrvatske. Mozemo mi uzet u Francuze ako ponude podjednako odlicne napadacke partije Polutak, Buza i Lakic. Odbrana mora bit barem na nivou jucerasnje
Neki ljudi misle da je fudbal važan poput života i smrti. Uvjeravam vas da je i važniji od toga.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la paulus » 09 jul 2015, 18:01

suhakrpa je napisao/la:Puno se jos toga mora poklopit, stvari ce biti jasnije nakon sto ekipe odigraju po jos jednu utakmicu. Ne mogu se oteti utisku da ce nasi danas krenuti punom snagom i pokusati uzeti Francuze. :D
Da bi ove dobili moramo pogadjat ko ludi i ima ispod 10 izgubljenih
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: hurem i 18 gostiju.