Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Lotus » 03 apr 2018, 22:48

Najveci fazon je sto on ima i brata koji je talentovaniji od njega jedno pet puta..meni je mucno vise gledati ove stvari i sva desavanja oko saveza

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Vucevich » 03 apr 2018, 22:48

Kakva su ovo smiješna pravila gdje može igrati za državu u kojem ne živi, nije rođen i nije odrastao :clap:

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la nerminh74 » 03 apr 2018, 22:53

Vucevich je napisao/la:Kakva su ovo smiješna pravila gdje može igrati za državu u kojem ne živi, nije rođen i nije odrastao :clap:
Fiba brate, ali sto je najcrnije nisu najgori, rukomet je najgori
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Drape » 03 apr 2018, 22:55

Lotus je napisao/la:Najveci fazon je sto on ima i brata koji je talentovaniji od njega jedno pet puta..meni je mucno vise gledati ove stvari i sva desavanja oko saveza
Uvijek kad se pojavi mlađi brat govori se da je još i talentovaniji od starijeg, tako se pričalo i za Nedima Đedovića, ili u fudbalu Thorgana Hazarda, pa obično ne ispadne baš tako. Čak se i za Jusufovog brata, kad je dijete valjda imalo nekih 9 godina, već počelo govoriti da je veći potencijal :D

BIHpatriota
Postovi: 2530
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la BIHpatriota » 03 apr 2018, 22:59

Sve mogu shvatiti ali da Bosnjak izbjegava igrati za BIH....

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Vucevich » 03 apr 2018, 23:01

BIHpatriota je napisao/la:Sve mogu shvatiti ali da Bosnjak izbjegava igrati za BIH....
Begic, Preldzic, Rizvic...

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Lotus » 03 apr 2018, 23:03

Drape je napisao/la:
Lotus je napisao/la:Najveci fazon je sto on ima i brata koji je talentovaniji od njega jedno pet puta..meni je mucno vise gledati ove stvari i sva desavanja oko saveza
Uvijek kad se pojavi mlađi brat govori se da je još i talentovaniji od starijeg, tako se pričalo i za Nedima Đedovića, ili u fudbalu Thorgana Hazarda, pa obično ne ispadne baš tako. Čak se i za Jusufovog brata, kad je dijete valjda imalo nekih 9 godina, već počelo govoriti da je veći potencijal :D
Samo sto on sa nepunih 13 godina(2005) igra protiv juniora kod nas 99-2000 godiste i zabije dvocifren broj poena, a ni mladji Djedovic nikad to nije uradio tj uradio je ali sa svojim vrsnjacima.Za Kenana Jusufovog brata samo se govorilo da je visociji nego sto je Jusuf bio u njegovim godinama i nista vise..

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Kajzer10 » 03 apr 2018, 23:09

Drape je napisao/la:Kad će izmigoljiti prvi sa pričom: "Nije sve kao što mislite, želi on igrati za BiH koju voli, ali...", ili: "Potpuno ga razumijem, kao da vi ne bi otišli da možete, šta je trebao riskirati..." :guz:
"Sta je njemu ova drzava dala" :lol: :lol:
Covjeku koji veze sa Turskom nema a ode igrati za Tursku zbog para ili bilo kojeg drugog razloga ( a s obzirom na talent samo mu pamet treba da te pare zaradi nesto kasnije) ne zelim nista dobro. Naprotiv, dabogda prop'o. Toliko od mene na temu ovog kvislinga. Yebo te onaj ko te odgoji takvog.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la edinjo-bih » 04 apr 2018, 07:36

prosli savez je zupcu dao ispisnicu, mozda ovaj da biberovicu. lopovi jedni, lopovi drugi...

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Bassha » 04 apr 2018, 08:04

edinjo-bih je napisao/la:prosli savez je zupcu dao ispisnicu, mozda ovaj da biberovicu. lopovi jedni, lopovi drugi...
Mi smo za Zupca dobili Stipanovica koliko ja znam
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la edinjo-bih » 04 apr 2018, 08:18

dobili igraca na zalasku karijere za 19-godisnjaka iz lakersa. hajde molim te.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Bassha » 04 apr 2018, 08:22

Stipanovic se kasno sjetio da je iz Bosne i da zeli da igra za svoju zemlju, kad je vidio da nema mjesta kod komsija.
Andija je za nas zaigrao sa nekih 25-26 godina, tako da to nije na zalaksu karijere, a za njega smo dali klinca od nekih 16 godina, koji nije imao namjeru igrati za Bosnu ( Nesto slicno kao sto je Todorovic )
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la edinjo-bih » 04 apr 2018, 08:23

i jedan i drugi savez su bijedni!

ps: najgore mi je sto su se hvalili sa "vracanjem" stipanovica a presute da su za njega dali zupca. jos izlaze pred kamere i govore kako su stopirali odlazak mladih igraca pod tudje zastave. a pred nosom im odu jure planinic, darko bajo, dalibor ilic itd itd. helem nejse igracemo sa onim sta imamo i bicemo aBd jos ponosniji na njih a o ljudima u savezu i nevrijedi pisati...

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la edinjo-bih » 04 apr 2018, 08:27

Bassha je napisao/la:Stipanovic se kasno sjetio da je iz Bosne i da zeli da igra za svoju zemlju, kad je vidio da nema mjesta kod komsija.
Andija je za nas zaigrao sa nekih 25-26 godina, tako da to nije na zalaksu karijere, a za njega smo dali klinca od nekih 16 godina, koji nije imao namjeru igrati za Bosnu ( Nesto slicno kao sto je Todorovic )
buraz nemoj molim te. licno sam savezu pomogao oko talenta, sve im pripremio (pogotovo za talente iz njemacke), a na kraju je rezultat bio jedna velika nula. a i menedzer baje je licno bio kod haruna, pa se nista nije uspjelo.
jedni su bili lopovi ali su glumili da nisu a drugi su isto lopovi ali ih boli briga da li se to zna ili ne. daleko im kuca bila i jednim i drugim!!!

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Bassha » 04 apr 2018, 09:20

Ma jasno da su lopovi i manipulatori svi. Ove sad boli k za savez jer su svi podnijeli ostavke.
Meni se Barbaric jedino dobao u savezu, koji je pravim rijecima nazvao pojedine stvari ( slucaj djedovic )
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Tracy3McGrady » 04 apr 2018, 09:34

Ma ohladite ljudi, neka idu gdje hoće ko im tebe mater. Ne može se niko prisiliti da igra za našu državu. Srećom uvijek će biti neki Musa, Kolasinac ili Džumhur koji voli ovu zemlju, i ja ću uvijek više podržavati srčanost nego "kupljene" zvijezde. Koliko smo to pravih zvijezda do sada izgubili u svim sportovima? Ja se jedino sjećam Ibrahimovića, za kim stvarno vrijedi žaliti. Ove srbe i Hrvate ne računamo uopšte kao izgubljene jer oni faktički nikad i nisu bili "naši". A ostale tipa Preldzic, Tankson, (slovenci) onaj mali iz Lihtenštajna itd... i svi ostali, njih neka je sram, a svi se oni mogu nadomjestiti igračima koji stvarno žele igrati za nas.

Tako da, sretni im i da citiram Mariju: MRŠ
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Pip » 04 apr 2018, 17:25

Tracy3McGrady je napisao/la:Ma ohladite ljudi, neka idu gdje hoće ko im tebe mater. Ne može se niko prisiliti da igra za našu državu. Srećom uvijek će biti neki Musa, Kolasinac ili Džumhur koji voli ovu zemlju, i ja ću uvijek više podržavati srčanost nego "kupljene" zvijezde. Koliko smo to pravih zvijezda do sada izgubili u svim sportovima? Ja se jedino sjećam Ibrahimovića, za kim stvarno vrijedi žaliti. Ove srbe i Hrvate ne računamo uopšte kao izgubljene jer oni faktički nikad i nisu bili "naši". A ostale tipa Preldzic, Tankson, (slovenci) onaj mali iz Lihtenštajna itd... i svi ostali, njih neka je sram, a svi se oni mogu nadomjestiti igračima koji stvarno žele igrati za nas.

Tako da, sretni im i da citiram Mariju: MRŠ
Pogresno razmilsjas...ako turci namirisu da mogu otimat nasu djecu kako im se digne, mi mozemo ugasit svaki sport. Njima je nista izdvojit par miliona da potkupljuju roditelje talentovane djece i korumpiranu bagru iz saveza. Musa i Jusuf su izuzeci (odbili tursku, sloveniju i hrvatsku...hrvatska je oblijetala oko obojice) ali porodice slabijeg imovnog stanja nece biti tesko premuntati...

Fokus treba prebacit na savez jer treba im biti jasno da javnost ZNA da bez njihovog potpisa nema nista od transfera. Znaci ako ovaj mali ode, neko je uzeo pare...obzirom na medijsku sutnju, iako se ova prica vrti vec godinu dana, ne bi me cudilo da su se i redakcije nekih portala rastalile.. . nema tu ni P od patriotizma, samo laz i licno koristoljublje....

Pisaj ti ovu drzavu....malo sto nas cerece dokazani dusmani, jos i "braca" pritekla u pomoc....
turci su netalentovan narod za sve sportove osim dizanja tegova, ne bi me cudilo da imaju strategiju kako i fudbalske talente krasti od Bosnjaka...moderni danak u krvi

BIHpatriota
Postovi: 2530
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la BIHpatriota » 04 apr 2018, 17:35

Par miliona se na daje za ozbiljne seniore, a kamoli za 15-godisnje pubertetlije, tako da ta priča ne pije vode.
Stanje je jos gore, roditelji se prodaju za par desetina ili koju stotinu hiljada.

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Pip » 04 apr 2018, 17:42

nece dati par miliona za jednog igarca, nego ce formirat fond za dugorocno otimanje

izdvojili bi oni za Musu i pola miliona-milion (imao je ponudu Fenera pod uslovom da postane turcin) da je ovaj htio...roditelji lose materijalne sitaucije ce prihvatit sve samo da zdime iz ovog beznadja

ali tu savez moze biti brana, ako hoce.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Drape » 04 apr 2018, 18:04

Nema to veze sa materijalnom situacijom. Šup*ak Đedović se odrekao državljanstva BiH kao odrastao i malo je reći materijalno situiran čovjek.

Ne znam samo što se najednom podigla prašina na temi o onome što je poznato već mjesecima, vezano za Biberovića i Tursku. Jer je forumaš, koji nije otkrio ni izvor svoje tvrdnje, rekao da on neće igrati za BiH? Pa ta tema dođe na dnevni red svako malo zadnjih pola godine, a ne vidim da nam je on iznio ikakvu novu informaciju.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.