Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Bassha » 22 maj 2018, 11:22

Ja sam nekako misljenja da smo ga izgbuili. Da se jos dvoumi vjerovatno bi dobio pozov za siri spisak za ove dvije tekme, a ovako nema ga nigdje tako da mislim da je oko njega zavrsena prica.

PS kad smo vec kod zastava da li je prava zastava kod malog Nakica ? :D
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Chstal » 22 maj 2018, 11:26

Bassha je napisao/la:Ja sam nekako misljenja da smo ga izgbuili. Da se jos dvoumi vjerovatno bi dobio pozov za siri spisak za ove dvije tekme, a ovako nema ga nigdje tako da mislim da je oko njega zavrsena prica.

PS kad smo vec kod zastava da li je prava zastava kod malog Nakica ? :D
Jeste, vjerovatno ima dvojno drzavljanstvo Srbija + Hrvatska.

Avatar
hz1987
Postovi: 2088
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la hz1987 » 22 maj 2018, 14:58

nema tu moljakanja.
onaj ko je odgojen i patriotski nastrojen, nema te sanse da ga neko nagovori na nesto drugacije.
oni koji kalkulisu, gledaju sebe, gledaju da profitiraju, odgojeni da lete za prvim tapsanjem po ramenu - i ne treba da igraju.
svako bi da ga se tetosi, moljaka, nutka, mazi, pazi....ma mrssss, mrssss u pm....gdje je taj patriotizam, otrpiti, presutiti, cekati svoju sansu, nadati se? nekad ima i nepravde i zapostavljanja, al radis, sutis, cekas i nadas se. kad dodje, znas da je doslo zaslugama i da si do neba sretan.
kad nemas te pripadnosti, nacionalnosti u sebi...samo gledas da kleknes i ponudis se ko kakva sa lasvanske petlje za vece novce...pu...fuj!

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Drape » 22 maj 2018, 16:44

Ovo(da Bošnjak koji je odrastao u BiH zaigra za drugu reprezentaciju) će nam se uvijek dešavati dok to otvoreno i glasno ne bude žestoko isprozivano i osuđeno i od strane Saveza i javnosti. Nema tu hajra dok ti barem 30% navodno navijača BiH govori: "A znaš li ti kad je Đedović posudio 10 000 KM","I ja bi na njegovom mjestu tako uradio", "Šta je njemu ova država dala"...

Avatar
hz1987
Postovi: 2088
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la hz1987 » 22 maj 2018, 17:03

Drape je napisao/la:Ovo(da Bošnjak koji je odrastao u BiH zaigra za drugu reprezentaciju) će nam se uvijek dešavati dok to otvoreno i glasno ne bude žestoko isprozivano i osuđeno i od strane Saveza i javnosti. Nema tu hajra dok ti barem 30% navodno navijača BiH govori: "A znaš li ti kad je Đedović posudio 10 000 KM","I ja bi na njegovom mjestu tako uradio", "Šta je njemu ova država dala"...
ma dovoljno je reci, samo ti idi da igras, al dobro razmisli jesi li vise dobrodosao u bosnu. ako si se vec odluci, poved sve svoje da bezveze ovdje tvoju sramotu ne podnose.

Avatar
Sebulba
Postovi: 367
Pridružen/a: 05 okt 2015, 09:26
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Sebulba » 23 maj 2018, 16:28

Bassha je napisao/la:Ja sam nekako misljenja da smo ga izgbuili. Da se jos dvoumi vjerovatno bi dobio pozov za siri spisak za ove dvije tekme, a ovako nema ga nigdje tako da mislim da je oko njega zavrsena prica.

PS kad smo vec kod zastava da li je prava zastava kod malog Nakica ? :D
https://sportsport.ba/kosarka/dzidic-sa ... icu/275590
Vjerovatno je odbio poziv ako ga nema na spisku. :puke:

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Bassha » 24 maj 2018, 02:23

Filip Njegovanović bio na nasem spisku za onaj turnir u Aprilu, a sad na spisku Srbije.
Rakocevic je ocigledno skautirao sve sto valja iz RS, a nama ostavlja skart.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

BIHpatriota
Postovi: 2528
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la BIHpatriota » 24 maj 2018, 18:05

Izvinite na mojoj neupucenosti, ali sam slabo pratio tog lika, o kakvom se potencijalu radi?

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Pip » 24 maj 2018, 18:10

treba napravit intervju sa izudinom biberovicem i pitat ga da li se on i njegova djeca osjecaju kao turci....ako je odgovor potvrdan, sta onda ceka...zasto ne **** tamo.turci ce se pobrinut za smjestaj

eto nek sport.sport ili neko drugi dodje do njega
cak ni pola-pola ne bilo toliko lose po nas....nek im da starijeg sina ali da mladji ostane nas
ali za sada sve sluti na najgoru varijantu...bar dok ne cujemo iz prve ruke

Avatar
bhsport
Postovi: 11281
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la bhsport » 26 maj 2018, 07:11

Pip je napisao/la:treba napravit intervju sa izudinom biberovicem i pitat ga da li se on i njegova djeca osjecaju kao turci....ako je odgovor potvrdan, sta onda ceka...zasto ne **** tamo.turci ce se pobrinut za smjestaj

eto nek sport.sport ili neko drugi dodje do njega
cak ni pola-pola ne bilo toliko lose po nas....nek im da starijeg sina ali da mladji ostane nas
ali za sada sve sluti na najgoru varijantu...bar dok ne cujemo iz prve ruke
Al da intervju bude na maternjem - Turskom jeziku.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la edinjo-bih » 26 maj 2018, 08:21

ima li gdje spisak juniora?

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Drape » 31 maj 2018, 21:03

100 sportskih portala u Sarajevu, niko da postavi bilo kakvo pitanje Biberovićima ili KSBiH. Vjerovatno ćemo tek kad odu za Istanbul od tamo čuti pravo stanje stvari, tad će ovi naši svi prenijeti :facepalm: Bio bih zadovoljan da vidim da neki medij barem objavi da su postavili pitanje o igranju za Tursku ali da im niko nije želio odgovoriti, samo to.

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Pip » 31 maj 2018, 21:24

evo neka ovaj momak s foruma miske pokusa stupit u kontakt za izudinim (znaci ekskluziva).....da vidimo sta kaze,nije ga valjda stid priznat da je turcin....sve dok nije gulenovac :lol:

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Drape » 31 maj 2018, 21:29

Mogu i ove iz KSBiH i stručnog štaba kadeta pitati zašto ga nema na okupljanjima.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Wandelanoite » 31 maj 2018, 21:31

Drape je napisao/la:100 sportskih portala u Sarajevu, niko da postavi bilo kakvo pitanje Biberovićima ili KSBiH. Vjerovatno ćemo tek kad odu za Istanbul od tamo čuti pravo stanje stvari, tad će ovi naši svi prenijeti :facepalm: Bio bih zadovoljan da vidim da neki medij barem objavi da su postavili pitanje o igranju za Tursku ali da im niko nije želio odgovoriti, samo to.
Naši mediji ko i savez košarkaški :lol:
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.


boskonovi
Postovi: 74
Pridružen/a: 11 jun 2018, 09:04
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la boskonovi » 11 jun 2018, 11:17

Ima li bilo kakvih novih informacija o mladjim reprezentacijama...gdje su nam igraci i sl...zavladala je neka tisina...

boskonovi
Postovi: 74
Pridružen/a: 11 jun 2018, 09:04
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la boskonovi » 11 jun 2018, 11:21

Suska se, recimo da Mehic napusta Megu, ukoliko je to uopste moguce...moje misljenje je da nije imao blistavu sezonu tamo...nekako stagnira...

boskonovi
Postovi: 74
Pridružen/a: 11 jun 2018, 09:04
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la boskonovi » 11 jun 2018, 11:27

A koliko sam citao u Srbiji su vratili pravilo o igranju samo dva strana igraca po uzrasnoj kategoriji ..kadeti, juniori i sl...mozda je to sansa da neko ostane kod nas..

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Bassha » 11 jun 2018, 12:47

Meni se ovo cini kao dobar spisak, tu je i mali iz ALBE kojeg sam par puta ovdje spominjao
Ostaje da vidimo tko ce se sve pojaviti


Begić Hamza (Gen), Biberović Tarik (Spars), Bošnjak Marko (Široki), Dedajić Haris (Sloboda),
Džajić Dragan (Ljubuški), Đaković Nikola (Dynamic,Srbija), Hrštić Armin (Maribor,Slovenija),
Ilić Vojin (Spars), Islamović Alija (Koš), Kamenjaš Kenan (Spars), Kamerić Abdulah (ALBA,Njemačka), Korman Edis (Zadar,Hrvatska), Mašić Ali (Gen), Matković Karlo (Cedevita,Hrvatska), Mehić Amar (Mega Bemex,Srbija), Nešković Dušan (Partizan,Srbija), Omerović Nedim (Sloboda), Radak Deni (Spars), Ramljak Josip (Posušje), Soldo Robert (Zrinjski), Subašić Armin (Sloboda), Šehić Jusuf (3D basketball ,Kanada), Tabak Patrik (Podčetrtek, Slovenija), Vuković Luka (Igokea)
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.