Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Wandelanoite » 22 avg 2018, 11:47

Sta nam vrli stručnjak Dzidic uradi.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Bassha » 23 avg 2018, 17:34

#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Pip » 23 avg 2018, 19:10

ministar Rile pozelio srecu u A diviziji....da li to znaci da ce momci sa 17 godina nastupati na euru do 16 godina?? :think:
ili mozda znaci da su juniori vraceni u A diviziju :shifty:

ko brine o nasem sportu i kulturi haaha
sto je najgore on je dobar kakvi su ostali

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Bassha » 24 avg 2018, 15:53

Rijad Avdic --> Bayern 2
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Wandelanoite » 24 avg 2018, 21:08

Pip je napisao/la:ministar Rile pozelio srecu u A diviziji....da li to znaci da ce momci sa 17 godina nastupati na euru do 16 godina?? :think:
ili mozda znaci da su juniori vraceni u A diviziju :shifty:

ko brine o nasem sportu i kulturi haaha
sto je najgore on je dobar kakvi su ostali
Da su svi ko on bilo bi med i mlijeko.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Drape » 02 sep 2018, 14:50

ALEKSA GATARIC (BOSNIA, 6’4, GUARD)

Aleksa showed premises of crazy potential in him with flashy passes, good level of coordination and athleticism, which helps him to be efficient in high tempo transition plays. His on-ball skills were above the level of this tournament but he struggled to contribute his team on a regular basis. Looks very inconsistent now, especially with his shooting. He misses shots usually through problems setting his feet differently every time even though his stroke looks promising. Blowed past a lot of opponents thanks to his first step. Protects the ball very well but had some bad decisions in the final game probably because of pressure.

Huseinović u jednom intervju reče da je rođen u SAD i da zna bosanski ali samo u nekoj mjeri i da je čak zbog toga imao i malih problema u reprezentaciji jer nije baš razumio sve šta mu se kaže :D

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la kobe24 » 02 sep 2018, 15:14

Kod Krupalije na instagramu pise da igra za Southern Christian Academy. Nemam pojma kakav koledz je u pitanju i da li je uopste dobro sto je napustio Sparse. Ja od njega ocekujem da dogodine bude jedan od nosilaca juniorske reprezentacije.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Pip » 02 sep 2018, 15:56

ako je gataric 6'4 to je obecavajuce....mislim da ce on vec za dvije godine potisnut gegica iz repke.mali je izuzetno pametan i vjest play..kad pomislis da je upo u guzvu i da ne vidi slobodnig igraca,on jednom rukom baci fels loptu na drugu stranu terena.
plafon mu zavisi od napretka u sutu ...bitno je da nema povreda i da dobro odabere sljedeci klub

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Drape » 03 sep 2018, 15:29

Opet Kamenjaš na okupljanju seniorske reprezentacije, uredno u opremi sa ostalim igračima. Kakve se tu igrice igraju, nema ga na ikakvim spiskovima a uvijek bude sa seniorima, a kad treba igrati za juniore gdje i pripada onda ga izbace zbog "nediscipline" dva dana pred turnir.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la kobe24 » 03 sep 2018, 16:02

Drape je napisao/la:Opet Kamenjaš na okupljanju seniorske reprezentacije, uredno u opremi sa ostalim igračima. Kakve se tu igrice igraju, nema ga na ikakvim spiskovima a uvijek bude sa seniorima, a kad treba igrati za juniore gdje i pripada onda ga izbace zbog "nediscipline" dva dana pred turnir.
Meni je jedino logicno objasnjenje da je pozvan jer imamo samo Nurkica od visokih igraca, pa se ne moze igrati 5 na 5. Cini mi se da se pisalo da ce se Kikanovic malo kasnije prikljuciti pripremama, ali ne znam sta je sa Suljom i Stipanom. Njih dvojicu nisam vidio na slikama s ovog portala.

Btw, otkud sad odjednom Barbaric na press konferenciji, kad su vec odavno sve na sebe preuzeli Bukva i Kovacevic? Meni je on jedini pozitivan lik koji je bio u savezu unazad nekoliko godina.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Drape » 03 sep 2018, 16:08

Savez je poletio da javno podrži Džidića kad ga je izbacio, pa kad smo ispali iz divizije A onda je Siniša izjavio da mu je Džidić trebao ranije reći da postoji problem, ali ako si već igrača nedavno izbacio iz nediscipline iz U18 tima, pa ne možeš ga ekspresno poslije toga priključiti A timu, ali hajde, kod nas sve može.
Novom selektoru Zmajeva do sada se odazvalo osam igrača, a to su: Nurkić, Kamenjaš, Talić, Vrabac, Gegić, Zahiragić, Hasandić i Atić.
Barbarića sam još protiv Francuske vidio u dvorani, sa akreditacijom i dole među funkcionerima, a nije on ništa bolji od ostalih.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Tracy3McGrady » 03 sep 2018, 17:13

Drape je napisao/la:Savez je poletio da javno podrži Džidića kad ga je izbacio, pa kad smo ispali iz divizije A onda je Siniša izjavio da mu je Džidić trebao ranije reći da postoji problem, ali ako si već igrača nedavno izbacio iz nediscipline iz U18 tima, pa ne možeš ga ekspresno poslije toga priključiti A timu, ali hajde, kod nas sve može.
Novom selektoru Zmajeva do sada se odazvalo osam igrača, a to su: Nurkić, Kamenjaš, Talić, Vrabac, Gegić, Zahiragić, Hasandić i Atić.
Barbarića sam još protiv Francuske vidio u dvorani, sa akreditacijom i dole među funkcionerima, a nije on ništa bolji od ostalih.
hajde malo da ostavimoyebeni savez na miru. Mi smo jedini narod da ovoliko vremena posvećuje savezu. Ljudi su našli zamjenu na vrijeme i to vjerovatno najbolju moguću. Hajmo malo o igračima i navijanjušta samo kukate jbg.

Jedva čekam da vidim našu repku sa Jukom, Musom, Gordicem i ostalim na terenu. Biće ovo dobar septembar, fudbal i košarka sve u paru dana a mi samo placemoo savezu.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Drape » 03 sep 2018, 17:14

Savez je zapravo htio Mensu, može se reći da su njemu našli najbolju moguću zamjenu, a ne Duletu.

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la taremuha » 03 sep 2018, 20:18

Savez je ovog puta odradio rijetko dobar posao, mora se priznati, ali ostavimo njih. Fokus na igrače.

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Kompromis » 04 sep 2018, 13:35

Dobre vijesti... 3 mlada pionira iz BiH igrala za Hrvatsku... Ante Covic i Ante Kvesic iz Pepi Sporta iz Mostara, i supertalentovani Dugandzic koji je vec u Hrvatskoj u Ciboni....

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13499
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la QUARTERBACK » 04 sep 2018, 13:59

sjajne vijesti zaista haj sad razguli odavde
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Kompromis » 04 sep 2018, 14:00

Ironija tupane, ironija....

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13499
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la QUARTERBACK » 04 sep 2018, 14:03

tupko si, kontao sam da je neki mali hrvatic napravio izlet na ovu temu s ciljem trollovanja pozdrav
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

boskonovi
Postovi: 74
Pridružen/a: 11 jun 2018, 09:04
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la boskonovi » 05 sep 2018, 13:31

Imamo najjaci turnir U-16 u BiH sad za vikend u Novom Gradu/ Bos.Novi gdje ucestvuju Cedevita, Partizan, Igokea, Helios, As Basket Beograd i domacin mozda bi neko trebao posvetiti malo paznje ovome...nije sve u Sarajevu i Banja Luci

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Mlade selekcije BiH - Kosarka

Post Postao/la Wandelanoite » 05 sep 2018, 13:54

boskonovi je napisao/la:Imamo najjaci turnir U-16 u BiH sad za vikend u Novom Gradu/ Bos.Novi gdje ucestvuju Cedevita, Partizan, Igokea, Helios, As Basket Beograd i domacin mozda bi neko trebao posvetiti malo paznje ovome...nije sve u Sarajevu i Banja Luci
Bosna i Hercegovina tu ima 2,3 potencijalna reprezentativca koja nece pomoci ni 0,1% našim selekcijama jer sve sto valja u Igokei igrat ce za Srbiju, isto tako i u domaćinu.

Tako da, taj turnir bh. javnost treba da zanima kao neki omladinski turnir u Francuskoj.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.